Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Lun 29 Noi 2010, 3:34 am

ana,merci mult..poate eu nu-mi iau laptopul atunci..mai vedem.

cris, spor la treburi.

am vazut un film fain in seara asta,spanenglish..:)asta asa legat de identitatea noastra.

dana, sper ca esti ok si ca a venit ciclul. pupi

o saptamina buna sa aveti ,fetelor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 29 Noi 2010, 3:54 pm

Buna fetelor Smile
Cica suntem proprietari, am semnat contractul....da nu prea simt nimic, probabil si din cauza ca nu am terminat cu contoarele alea. Poate rezolvam totusi maine ca dupa aceea vine si 1 dec. Azi am stat cu gura pe astia de la ap, cica eventual sa ne puna un contoar provizoriu pana vin astia de la eon, si cei de la gaz tre sa apara, da numai n-au mai aparut nenorocitii...
Am asa o stare de chefless de nu stiu ce sa mai zic. Sper sa -mi revin, sa rezolvam cu sus mentionatele si poate sa incepem sa ne bucuram si noi...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 29 Noi 2010, 7:09 pm

Cris, daca Andrei sta cu mama ta, e bine sa o exploatezi la maxim si sa o lasi pe soacra "sa se odihneasca" (vorbesc din proprie experienta Smile).
Dana, sa dai un semn de viata si vesti bune hug
Deiutzaaaaaaaa, ne-ai uitat? pupi
Juli, nu prea mai controleaza in vama, asa ca nu-i neaparat sa te intrebe ceva. Sti cum, faci pe nestiutoarea :D
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 29 Noi 2010, 8:12 pm

buna seara fetelor!

cris suuuper, sunteti proprieteari, aveti casuta voastra
dana sa fie cum vrei tu pupi

eu am o stare mai nasoala acum,in ultima vreme ma cam seaca maica-mea cu unele faze care mie nu mi se par deloc in regula dar ea nu vrea sa inteleaga...
pfff...ce mi-ar placea sa imi permit sa ma mut rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 29 Noi 2010, 10:29 pm

Buna fetelor Smile
Suntem rupti, cazuti la datorie......ne-am hotarat dupa ce a dormit si a papat Andrei sa mergem totusi cu o lanterna rade -la apartament, ca simteam nevoie sa il vedem cyclops . Asa ca ne-am dus cu mic cu mare pana acolo, si fetelor, nu avem noi nici curent, nici gaz inca rade , dar privelistea noaptea e magica ...se vede tot orasul, numai luminitele, e f fain:)
Ana, chiar am exploatat-o pe maica-mea, dar la modul placut, ca s-a jucat cu Andrei, si eu am mai facut una alta, plus plecatul dupa treburi.....cu maica-mea chiar a fost super ok, si Andrei se alinta la ea si se duce la ea din proprie initiatia, e topita, va dati seama Smile.
Dupa ce am fost la ap, ne-am dus la Carf ca voia bunica sa ii cumpere lui Andrei o jucarie, si dupa mii de incercari(cred ca asa e si pe la voi in Carf, o gramada de jucarii cantatoare), i-a luat o ratza care canta si danseaza, si de la fox un fularas fain Smile. Asta pt Sf Andrei de maine. Maine dupa ce ne trezim, papa, etc, mergem iar la ap, dam putin cu matura, il studiem din nou Smile, si mergem sa ne certam cu astia pt gaz si curent....
Handrico, e greu sa stai la parinti....nici mie nu prea mi-a placut Smile. E greu sa platesti chirie, etc, dar e mult mai fain. Noi pana ne-am permis sa stam singuri, am stat in cupluri in apartamente, chiar si 3 la 3 camere si o baie, dar in perioada aia era fain si aventuros rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 29 Noi 2010, 10:59 pm

Hello
Noi am fost azi la dr. Amandoi tusesc. E bine ca nu e grav. Am primit doar siropuri de plante si niste globule homepate pentru Iannis. Acum piticotul doarme ca un print la noi in pat. Abia astept dormitorul cel nou cu pat de 180/200 ca sa avem loc toti.
Cris, la ce companie de gaz sunteti? La Eon? Cumnatul meu lucreaza la ei si poate vorbeste pentru voi sa se miste aia mai repede Smile
Fain ca Andrei vrea sa stea cu mama ta. Si eu sunt muuuuuult mai linistita cand piticotii sunt cu mama decat cand ii stiu cu soacra. Eu nu am deloc inceredere in soacra, pentru ca ma minte si se crede buricul pamantului.
Andreea, si eu aveam discutii contradictorii cu mama. Clar ca nu ne potrivim la idei si de cand nu mai locuim impreuna ne intelegem de minune. :-)
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 29 Noi 2010, 11:06 pm

Ana, nasol cu racelile astea, sa le treaca repede si sa nu mucileasca foarte mult, ca nici pentru ei nu e chiar veselie perioada asta...
rendeer La eon suntem!!! Vin si fac babysitting la tine daca merge cu pile...batetoba

PS: patul nostru e o idee mai mic, dar incapem toti 3 si e fain ca Andrei are loc sa se craceasca Smile. Azi dimineata cand ne-am trezit dormeam in felul urmator: Andrei cu capul cam pe unde stau eu si cu picioarele pe perna la ta-su. Eu mai jos decat el, cu grija sa nu cada din pat rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 29 Noi 2010, 11:15 pm

Maine il sun si sper sa ajung sa-ti pun si mei-taiul.
Azi n-am reusit.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Lun 29 Noi 2010, 11:20 pm

ana_bela a scris:Maine il sun si sper sa ajung sa-ti pun si mei-taiul.
Azi n-am reusit.

Merci Ana, e clar ca raman datoare legata pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Lun 29 Noi 2010, 11:29 pm

crixuta a scris:
ana_bela a scris:Maine il sun si sper sa ajung sa-ti pun si mei-taiul.
Azi n-am reusit.

Merci Ana, e clar ca raman datoare legata pupi
rade
Sper sa aibe si efect pilele mele. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 30 Noi 2010, 12:07 am

seara buna ,fetelor!

ana, sanatate la pitici.
cris,imediat sinteti in casa vostra.Smile

eu acu am venit de la doctorita.am ascultat ininma bebelinei, mi-a masurat burta si toate sint bune si la locul lor. mi-a crescut si nr ala ce il dau ei la fier,am ajuns la 33 care e tot la limita inferioara dar e mul mai bine decit 24 cit aveam la inceput.sint atita de fericita pt asta ,nici nu aveti idee.
m-au speriat toti doctorii astia cu anemia si diferitele forme si ca nu-i de joaca...acu mai am de asteptat raspunsul la testul de miercuir si sper sa fie si ala bun...doame ajuta!!!!
am facut programari pt a ma vedea cu doct pina la sfirsitul sarcinii...si pina la sf anului sint doctors freeeeeeee.nu mai am de vazut pe niciunul.
mai am de facut testul ala pt diabet ,dar asta dupa ce ma intorc din ro...

na,ca v-am batut si eu capul acuma.
cred ca astea 2 sapt vor fi cele mai lungi din viata mea.doamne, atita astept sa ajung acasa,nici nu aveti idee:)!!!!!!!!!!!mi-am facut calendar pt luna dec,defapt e incepind cu ziua de azi si ma tot uit la el....

va pup ,fetelor si va multumesc ca inca sinteti pe aici.Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 30 Noi 2010, 12:21 am

Smile Julie, ma bucur ca sunteti bine si esti fericita pupi .
Si eu am stat cu emotii la analize pe care le-am facut pe parcursul sarcinii, si am tras si vreo 2 sperieturi ca nu stiam eu sa le interpretez prea bine, citisem pe net si intrasem in boale. Dar stiu ca am avut asa o senzatie de urata, parca mi se oprise sensul de a trai....
Te atasezi de puiul ala din burtica ta, oricat de mic ar fi si te bucuri nespus cand vezi ca e bine, ca a crescut cat trebuie, ca misca frumos in burtica Smile.
Acusica parca vad ca nasti si ne povestesti despre bebita, tare fain o sa fie Smile. Timpul asta trece fantastic de repede Smile, cred ca incepem sa imbatranim rade .
Fug si eu la somn, vai, ce tarziu e iarasi, noapte buna kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 30 Noi 2010, 1:00 am

noapte buna,cris si spor la treburi miine!! pupi

dana, sper ca esti bine! pupi

andrica ,la multi ani de sf andrei si sa petreci frumos!si eu aveam divergente cu ai mei..si acuma, chiar si la telefon mai avem suparari..asa e cu parintii:)!
andrei, la multi ,sa cresti mare !!Smile pupi

o zi faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 30 Noi 2010, 8:55 am

Neata la toata lumea
Andreea, Andrei, La Multi Ani sanatosi si frumosi.
Juli, bine ca sunteti amandoua bine. Si eu eram anemica rau de tot in timpul sarcinii. Am luat doar o singura data fier, cred ca vreo 20 de zile, apoi a fost ok. E important sa te odihnesti cand simti nevoia. Asta ajuta mult Pupici tie si burticii.
Cris, cum o sa petreceti de 1 decembrie?

Cine mai vine la cefeluta?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 30 Noi 2010, 9:26 am

neata!

eu vin la cafea desi la mine e 2 noaptea...m-am trezit de la 1 cu un picior amortit...acu maninc cereale cu lapte si sper sa mai dorm macar o ora...

legat de anemie,atita m-au speriat doctorii astia..mai intii mi-au zis ca am un nr prea mic de celule arosii, apoi ca celulele insele sint prea mici si calitatea nu e buna,apoi ca fierul nu se absoarbe in organism, apoi ca poate fi o boala gentetica a singelui...deci toate astea se invisteghiaza si toate astea ma pot afecta pe mine,destul de rau dar si pe bebelina.
din toate eu ,sper sa fie doar fierul f mic si faptul ca am fost vegetraiana/vegan multi ani...

o zi faina sa aveti!!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 30 Noi 2010, 10:46 am

Neata fetelor
Vin si eu la cafea, dar rapid, ca acusica mergem la apartament Smile
Ana, probabil tot in jurul apartamentului gravitam si de 1 dec. Sa vedem si cat mai sta maica-mea, inca nu am facut iesirea aia cu sotul numai noi doi rade .
Oricum, nu-mi voi sarbatori ziua celebrand faptul ca traiesc in Romania, aia e clar zid .
Julie, o sa fiti bine amandoua, veti vedea Smile.
Ana, acuma mi-am dat seama ca cererea la eon nu e facuta pe numele nostru, ci pe firma, dupa ce ne conecteaza trebuie sa trecem pe numele nostru, iti trimit PM pe idioata cu numele firmei, ca altfel nu are nimeni cum sa ne identifice.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 30 Noi 2010, 1:23 pm

Gata, am revenit de la ap.
Cu curentul cred ca se rezolva astazi, ca ne-am dus pe capul lor si n-am plecat de acolo pana nu au sunat aia peste tot sa vina cu gazul si curentul. I-am zis sefului mare ca vin in fiecare zi pe capul lui daca e nevoie Smile.
A venit omu care se duce sa puna contoar provizioriu la curent, deci diseara putem sa ne ducem sa mai bibilim la ap, ca o sa fie lumina....Deci nu stiu daca mai trebuie pila Ana, nu stiu ce sa zic, inca n-am vazut lumina artificiala in ap Smile, urma sa urce omul.
Mie iar imi arata cantarul cu vreo 200-300 gr in plus, iar isi bate joc de mine.
Asa imi vine sa-mi iau omul sa mergem in oras sa baxam ceva bun Smile.
AAAAA, la multi ani Handrico, dai de baut!!!!!
Sper ca nu mai e nicio Andrica sau Andrel si sa ii fi omis, nu???!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 30 Noi 2010, 1:55 pm

Salutare
Cris, am vorbit cu cumnatul meu si acu suna. Lasa ca-i mai bine daca mai intervine cineva. El poate vorbi, ca doar is colegii lui. Ma suna el in 10 minute si iti spun mai multe.
Eu vorbesc de gaz. La curent n-am neamuri wink
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 30 Noi 2010, 2:28 pm

AAAAAAAA, ce tare, am inteles eu gresit.
Pai la gaz e buba, chiar ca se nimereste bine ura
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 30 Noi 2010, 2:33 pm

crixuta a scris:AAAAAAAA, ce tare, am inteles eu gresit.
Pai la gaz e buba, chiar ca se nimereste bine ura

Nah, da la gaz, la eon aveti contractul?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mar 30 Noi 2010, 2:38 pm

pai nu, ca s facute pe firma lor.
era sotul acolo ca s a dus cu astia sa puna contoarul de curent sicica si gazul vin maine sa l puna Smile.
Eu zic ca a functionat pila Merci
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mar 30 Noi 2010, 2:54 pm

Nu-i bai pe ce firma. Eu ia-m zis la telefon ca e pe o firma, pentru ca-i bloc nou. Smile
I-am zis ca aveti bebe si ca stati in chirie si vreti sa va mutati cat mai repede. Smile Astept sa ma sune inapoi.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de avr_dana Mar 30 Noi 2010, 8:26 pm

Seara buna fetelor

ANDREI , ANDRICA LA MULTI ANI kiss kiss ura ura
Sa aveti o zi pe cinste Smile

........eu is mega fericita beat beat intr-un final...dupa o asteptare lunga si chinuitoare a venit si ciclu foarte timid. Fiuuu ce usurare.
Cu toate ca imi doresc inca un bebe si diferenta o sa fie destul de mare...David are deja 4,6 ani.

Juli bie ca sunteti bine. Si nu te speria chiar asa...Uneori cu cat cercetezi/investighezi mai mult cu atat te sperii mai tare....si uneori nu e cazul.

Cris abia astept sa ne pui poze ..is mega curioasa. DAr sa fie muuulte din multe unghiuri :D
De cand ma stiu imi place sa ma"uit " in casele oamenilor sa analizez tot.
MA mai uit pe incasa.ro si tot casc gura sa vad cum isi amenajeaza lumea casa. Asta ca sa ma mai si amuz. Plus o gramada de situri de amenajari.

Eu maine sunt libera si vreau sa lenevesc si sa dorm pana la 10

VA poop si is happy :D
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 30 Noi 2010, 8:31 pm

si eu sunt ANDREEA,dar dc trec asa rar pe aici m-ati uitat Sad Sad Sad .
sunt tot la munca cu sotul,seara vreau doar pat,dar nu va uit,mai intru,paaaaa.
LA MULTI ANI ANDRICA,ANDREI kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Mar 30 Noi 2010, 9:07 pm

deiuta ,la multi ani! sa petreci frumos!!

dana,bine ca a venit ciclu!!!!Smile

mai am un pic si plec si eu spre casa.uraa!Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB