Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

+11
adelina24
Donescu Monica
firicel
cris69
avr_dana
andreea_2008
ana_bela
deiutza23
juliennej
crixuta
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Mier 03 Noi 2010, 11:45 pm

[quote="juliennej"]iara-s suparari pe dieta?

hai ca aici nu ne supara,asa-i?Smile
ziceti-mi fetili, e posibil s-o fi simtit pe piticoanta?Smile[/quote]

Daaaaaa!!!!! Sigur ca-i poasibil!!!!!

E o tipa care seaca lumea pe-acolo. Cel putin pe mine reuseste la fiecare aparitie. shot
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Mier 03 Noi 2010, 11:59 pm

Jizzz, am scris un mesaj si l-am pierdut, offf.
Ana, era sigura ca o sa ma sustii hug , si stiu ca din cauza asta nu mai veneai pe idioata.
Eu n-am rezistat si i-am raspuns. Naspa. Ca ma face la psihic, ca sta ascunsa in tufis dar cand are chef vine si se cearta cu toti, eu, tu, Mira, etc.
Asta, si ca tot am timp liber cat in fac rulada de pui la cuptor-ca deh, tre sa mai mananc si eu, nu? rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 12:01 am

Julie, eu mi-am simtit baiatul pe la 16- 17 saptamani. Desi doctorita mea a zis ca e imposibil, dar eu stiu ce am simtit, ca il pandeam mereu cu sotul, seara cand stateam in pat.
Asa ca ai incredere in ceea ce simti tu acolo in burtica Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 12:03 am

Cris, da, d-aia nu mai am chef sa scriu pe acolo desi muuuulte fete imi sunt dragi. Eu am hotarat ceva. De fiecare data cand vine cu "sfaturi" sa o ignor, ete-asa sa fiarba!!! rock
Mi-a placut mesajul tau. Smile Astept replica inteligenta.
Vai, da ce urat din partea mea!! O barfesc! Twisted Evil
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 12:06 am

ana_bela a scris:Cris, da, d-aia nu mai am chef sa scriu pe acolo desi muuuulte fete imi sunt dragi. Eu am hotarat ceva. De fiecare data cand vine cu "sfaturi" sa o ignor, ete-asa sa fiarba!!! rock
Mi-a placut mesajul tau. Smile Astept replica inteligenta.
Vai, da ce urat din partea mea!! O barfesc! Twisted Evil

rade rade rade
Puteam sa fiu si mai naspa, dar am zis ca o comit doar daca se agita ca un pepsi.
O, doamne, suntem ca in vremurile cand ne certam pe alte site-uri, pe la margarit, nu mai stiu pe unde am fost... rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 04 Noi 2010, 12:13 am

nah ca m-ati facut curioasa...ma duc sa gasesc si io despre ce e vorba:)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 12:14 am

Eu n-am prins vremurile alea Smile

Acu fug la somn ca ma si doare capul de-mi vine sa urlu.
Va pupacesc si va doresc o noapte linistita. kiss

Eu l-am simtit pe Edy pe la vreo 14 saptamani, ca l-am pandit si pe Iannis cred ca si mai devreme.

Juli, ete aci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 12:15 am

juliennej a scris:nah ca m-ati facut curioasa...ma duc sa gasesc si io despre ce e vorba:)

rade rade rade
Ce active suntem, ioi!1!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 12:16 am

ana_bela a scris:Eu n-am prins vremurile alea Smile

Acu fug la somn ca ma si doare capul de-mi vine sa urlu.
Va pupacesc si va doresc o noapte linistita. kiss

Eu l-am simtit pe Edy pe la vreo 14 saptamani, ca l-am pandit si pe Iannis cred ca si mai devreme.

Juli, ete aci [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Noapte buna Smile
Eu mai stau doar nitel, ca nu e gata puiu`
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 04 Noi 2010, 12:44 am

multam ana..eh...nu baga de seama, cris...tu stii cum e cel mai bine pt tine si andrei asa ca doar asta conteaza.
noapte buna ,fetelor! kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 12:50 am

Noapte buna Smile
Aproape ma tirez si eu, puiul e gata, sotul intinde rufele, pic de somn si eu...
Maine ma asteapta o zi grea, tre sa incep pregatirile pt sambata, o sa coc blatul, of, of, mai, mai....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 7:47 am

Neatza la toata lumea.
Cris, spor la tortelit. Sa ne pui poze. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Noi 2010, 8:50 am

neata.
azi m-am mai dezumflat si eu,ieri abia puteam respira dupa ce am mancat atat zid ,dar tot am 60,6 la cantar,eh,eu fac eu trag.
sigur de stres mananc,ca deja imi vine sa lesin cand ma gandesc la ex,mai ales ca am vazut rezultatele din feb si abia vreo 10-15% au luat suicid .n-am ce face decat sa trag tare,sa stiu ca am facut tot ce am putut,mai departe,e voia lui Dumnezeu dc il iau sau nu.
fug,paaaaaaaaaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 9:29 am

Neata fetelor Smile
Merci Ana, o sa pun, chiar sper sa iasa ok, ca mi-am luat si niste minuni din alea, accesorii de ornat plus tava speciala de tort, ca de obicei iese super la gust, dar aspectul....se cunoaste ca sunt novice.
Si eu am azi 59,9, deci m-am grabit cu tickerul, dar nu-l mai schimb, ca s superstitioasa rade
Hai Deiutza, hai Deiutza!!! ura (incearca sa fii cat mai relaxata, hai, ca sigur iei examenul, ma faci si pe mine sa am emotii cand vorbesti asa)
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Noi 2010, 10:08 am

am pus poze pe group cu tortul,ca imediat il termina CRIS pe-al ei si eu nu am pus pozele rade .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 10:58 am

Pfai, Deiutza, m-ai innebunit!!!
Sa va fie de bine!
Incearca sa tragi aer in piept si sa te gandesti ca totul va fii bine.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 11:06 am

Maamaaaa, Deiutza, ce mare e!!!!!!!!!!!
Gata, chiar ca ma duc sa-mi cumpar o prajtura Smile))))
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de juliennej Joi 04 Noi 2010, 12:07 pm

neata!

de dimineata vorbiti de prajituri,aoleu...nu-i voie, mai!Smile
ccris,spor la treburi.i-a iesit dintele datator de nesomn lui andrei?
deiuta ,spor la invatat.scapi si esti libera dupa.
ana,am tot vrut sa te intreb cum e masina?iti place? te-ai obosnuit?

eu cred ca am racit...am nasul cam infundat si ma doare in git, putin.
am dormit ca un bolovan, de la 9,30 pina la 5.45...ce bine e..Smile

zi faina sa aveti!

ps-am citit iar pe dieta si e ciudat ca exista invidie pina si online...eu una de abia astept sa merg la un alergat bun dupa ce vine bebele.as merge si acum, dar sint atit de obosita din cauza anemiei astea ca nu pot face mai nimic dupa ce ajung acasa.si nimeni nu ma poate convinge ca asta va fi nociv, toxin si nu mai stiu ce.nimic nu se compara cu senzatia ce o ai dupa sport..si asa cum zicea ana, mai bine maninci dulciuri ca alea nu-s nocive??...
cris, tu fa ce e bine pt tine si corpul tau si pt andrei...restul,cum am zis,nu conteaza.

zi faina, fetelor!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 12:43 pm

Merci Julie Smile
Andrei imi doarme super de cateva zile, daca m-as culca si eu odata cu el tare bine ar fi rade . Dar oricum, sunt ok. Baga somn de la 10, se mai fleortzaie putin la inceput, dar imi doarme pana aproape de ora 7, se terzeste si papa si doarme pana la 9 cel putin.
Sunt fericita Smile.
Legat de idieta, ce sa zic, tare mi-ar placea sa discutam fara sa ne dam in cap, eu de asta intru aici cu placere, ca nu ne-am apucat niciodata sa ne scoatem ochii pe diverse teme.
La bebei e clar ca vor fi mereu contradictii, ca toate mamicile sunt diferite.
Eu nu ma mai bag, ca probabil si eu gresesc pe alocuri, deh, e meserie grea rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 1:27 pm

Salutare
Am fost la plimbare si acum am culcat boracii. Am putin timp de taclale.
Juli, daaaaa imi place tare mult masinuta, doar ca e o mancacioasa Smile Consuma cam 12% in oras. Stiu ca in USA e un consum normal, dar cealalta consuma jumatate si e muuuuult mai mare. Oricum, mie imi place mult si nu-mi pare rau ca am luat-o. Deocamdata imi permit sa platesc combustibilul. Smile
Cris, acu chiar ca ai inteles de ce am rarit-o eu cu idioata. Individa asta aparea tot timpul sa strice atmosfera. Aici, chiar daca avem opinii divergente, nu ne dam in cap. Suntem intr-un spatiu virtual. Daca nici aici nu pot veni cu placere, atunci mai bine nu mai vin.
Intotdeauna aici, cu voi m-am simtit cel mai bine.
Pacat ca dincolo trebuie sa apara una ca ea ca sa strice totul. Si dincolo sunt fete super faine si pe multe le-am cunoscut si personal si sunt si mai faine in realitate.
Chiar radeam cu sotul ca am o vecina care se crede cea mai desteapta, cea mai frumoasa, cea mai..., cea mai... Si, ia ghiciti! O cheama tot Mihaela rade
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 1:41 pm

ana_bela a scris:Salutare
Am fost la plimbare si acum am culcat boracii. Am putin timp de taclale.
Juli, daaaaa imi place tare mult masinuta, doar ca e o mancacioasa Smile Consuma cam 12% in oras. Stiu ca in USA e un consum normal, dar cealalta consuma jumatate si e muuuuult mai mare. Oricum, mie imi place mult si nu-mi pare rau ca am luat-o. Deocamdata imi permit sa platesc combustibilul. Smile
Cris, acu chiar ca ai inteles de ce am rarit-o eu cu idioata. Individa asta aparea tot timpul sa strice atmosfera. Aici, chiar daca avem opinii divergente, nu ne dam in cap. Suntem intr-un spatiu virtual. Daca nici aici nu pot veni cu placere, atunci mai bine nu mai vin.
Intotdeauna aici, cu voi m-am simtit cel mai bine.
Pacat ca dincolo trebuie sa apara una ca ea ca sa strice totul. Si dincolo sunt fete super faine si pe multe le-am cunoscut si personal si sunt si mai faine in realitate.
Chiar radeam cu sotul ca am o vecina care se crede cea mai desteapta, cea mai frumoasa, cea mai..., cea mai... Si, ia ghiciti! O cheama tot Mihaela rade


Si Andrei al meu doarme. Acu mananc in timp ce va citesc si pregatesc mancarea lui Andrei.
Am facut aseara piept de pui umplut cu ardei copt si cascaval, a iesit faina, ii place si sotului Smile:
Ha, ha ha rade
Da, tipa asta e cu capu`.
E genu tipic de roman "sa moara si capra vecinului" si "romanu care se pricepe la toate si cum face ea e bine". Asta ma enerveaza si pe mine. Plus ca sincer.....chiar n-avea nicio treaba cu noi, venea numai la bagat in seama. Eu sunt criminala ca nu manac porcarii in timp ce alaptez, dar ea isi duce copilul in brate in masina, nu stiu daca mai tii minte: "ca il portejez mai bine de gropile de pe strada daca il duc in brate".
Plus ca nu pot sa tac din gura daca nu am nicio farama de respect fata de un anumit om.
E fain cu masina ca esti mult mai mobila asa, eu daca as avea masina mea, ar fi fain sa mai merg la o prietena ceva cu Andrei dupa mine, desi oricum e greu, cu tzi, cu mancarea, cu schimbatul, etc....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 2:10 pm

Oh, da, asta e boala romanului, cu capra!! rade
Tin minte de faza cu scaunul. Mai tin minte o faza (ca sa vezi cat e de desteapta): laptele care sta mai mult de 3 ore in san se strica. Shocked
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de crixuta Joi 04 Noi 2010, 2:27 pm

ana_bela a scris:Oh, da, asta e boala romanului, cu capra!! rade
Tin minte de faza cu scaunul. Mai tin minte o faza (ca sa vezi cat e de desteapta): laptele care sta mai mult de 3 ore in san se strica. Shocked

Si soacra mea debita din astea Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de ana_bela Joi 04 Noi 2010, 2:29 pm

Dap, da soacra ta a trait in secolul trecut, fara internet. rade

Mai, am si eu o pofta de dulceeee!!!! Tre sa vina musafirii ca ma doare si capul. Azi dimineata aveam 69 kg Shocked
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 04 Noi 2010, 2:41 pm

eu ma dau cu capul de pereti,nu ma mai pot concentra deloc,citesc si-mi zboara gandul aiurea,parca citesc degeaba Rolling Eyes .
si azi iar am mancat sandwich-uri la aparat de data asta,fac cu nervii,dar nu stiu de ce ma gandesc numai la mancare.
si mi-e ciuda de mor ca nu ma mai tine sa retin ceva,mai ales ca e ultima materie de recapitulat si cea mai naspa posibila,nu mai stiu ce sa fac sa mai rezist,stiu ca nu mai e mult,dar degeaba stau cu ochii in calc ca nu retin nimic nimic,parca nici nu mai inteleg ce vrea sa spuna No mirat .
idei sa-mi revin?nu de alta dat chiar trebuie.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10 - Pagina 9 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-10

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB