Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

+67
artbaby
violetas
zsofia
tomari
superpower
adadebu
ana.acount
kabunta
Buburuza
AlinaJ.Bijoux
kla78
Gianina4ever
cory74
Motzu
geo
SilviaDumitrescu
Ioana Popa
andreeaX
zylv
olympia
m-julie
Lucia.BlueFlower
RamonaM
mykya
Savu Ramona
aurelia.c
Eliana
mnarcisa
emmancita
geany
gabitica81
ancone
musetel
Steluzza
arielas
aurishta
Giobsy
chocolate
carlogea crinela
MagdaMarin
Dobri Ionela
sym
clodi
firicel
cris69
Vianne
Marry
Nicoleta Irimescu
Admina
RalucaS
mimo
Karina33
ioana soare
valentinadof
europolis
Lucia Ro
bibitu
Noemi
amnro
cristinavas
Gioconda
Uca
didi_cj
teisoara
diada
anigherman
MihaelaT
71 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Eliana Lun 22 Noi 2010, 6:59 pm

multumesc fetelor ... pentru moment ma specializez pe lenjerii de pat cos ... insa, cu certitudine gentile sunt preferatele mele, si am vazut aici cateva modele foarte frumoase, dar mai am de invatat in ale cusutului ... pupici kiss
Eliana
Eliana
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 59
Varsta : 39
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 17/11/2008

http://www.crindal.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de aurelia.c Sam 27 Noi 2010, 11:06 pm

Hello,

Azi am hotarat sa-mi testez si eu masinutza recent achizitionata Smile Dupa o tentativa esuata de micsorare a unei fuste, am reusit sa creez ceva: un portofel. E destul de simplut, dar e un inceput Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre aurelia.cranta in Sam 27 Noi 2010, 11:15 pm, editata de 1 ori (Motiv : revenit la culoarea standard a textului)
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 27 Noi 2010, 11:11 pm

Buna Aurelia te rog sa citesti si Regulamentul forumului mai ales punctul 4 in care se precizeaza
"Membri sunt rugati sa nu scrie mesaje cu text colorat, deoarece ingreuneaza citirea"

Link catre regulament vei gasi in semnatura mea.
Multumesc.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Savu Ramona Joi 02 Dec 2010, 10:58 am

Felicitari pentru portofel Aurelia , asa se invata. Eu la prima ca si la a doua creatie am fost destul de dezamagita , insa mi-am dat seama ca cu perseverenta totul se invata. Inca sunt incepatoare si mereu descopar diverse de care nu stiam .Insa desi mai am ratari sunt decisa sa nu ma las, imi place prea mult si mereu caut ceva nou .
Spor la lucru tuturor, superbe creatiile prezentate kiss
Savu Ramona
Savu Ramona
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 312
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 13/07/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de diada Joi 02 Dec 2010, 12:01 pm

Eliana,imi place foarte mult gentuta ta, nici nu zici ca abia ti-ai cumparat masina wink s-o porti cu placere si la mai multe! hug

Aurelia, ingenios portofel, ai vreun tutorial? mi se pare mie, sau sunt 3 buzunare? si mie nu mi se pare simplut deloc. Felicitari!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de clodi Joi 02 Dec 2010, 12:03 pm

Eliana, Aurelia ati inceput tare bine. Sunt frumos lucrate!
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 21 Dec 2010, 11:27 pm

Mai am si eu o geanta de aratat. Pozele nu-s prea reusite, dar altele nu am. Embarassed

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de mykya Mar 21 Dec 2010, 11:50 pm

Mihaela, ai pe blog o geanta crosetata cu mult alb si maro. As dori si eu sa-mi fac una, ca mi-a placut mult, poti sa-mi dai mai multe detalii despre ea?
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 22 Dec 2010, 12:02 am

E geanta cu care am participat la concursul din vara [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Trimite-mi pm sau la ajutor pt crosetat si intreaba-ma ce anume vrei sa-ti spun, dar schema nu-mi cere ca nu stiu pe unde este Embarassed musai timp s-o caut.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de diada Mier 22 Dec 2010, 8:45 am

Ce frumoasa este geanta Mihaela, musai trebuie sa-mi fac si eu una, ai un link rapid de inspiratie?
Si culoarea foarte faina, din ce material este?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 22 Dec 2010, 10:30 am

Sar'na! Geanta este asemanatoare cu prima mea geanta doar ca am incretit-o si la fund. Nu am un link, dar iti explic. Am taiat doua dreptunghiuri, sus am facut acele pliuri (trei intr-o parte, trei in cealalta, atat in fata cat si in spate), am pus bentita in fata si am cusut acea cusatura ornamentala.
Fundul gentii este rotunjit in parti, are in interior izolatie de parchet ca-i mai buna decat linoleum, am incretit partea de jos si am prins-o de fund. Chestiunea alba sunt trei lanturi crosetate si cusute pe material.
Materialul nu stiu ce este, dar e destul de tare.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de RamonaM Mier 22 Dec 2010, 10:36 am

Ucabesty de unde iti iei materialul camuflaj..ii trebuie satului meu si nu stie unde sa caute Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 4246
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Mier 22 Dec 2010, 10:39 am

Mona, eu l-am cumparat acum multi ani de la Universal, Star din Brasov.
Zilele trecute am trecut pe acolo si inca aveau, parca la vreo 20 si ceva lei, nu mai stiu exact cat dar cand o sa mai merg ma uit exact si iti spun.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de anigherman Vin 24 Dec 2010, 11:33 pm

Mihaela, e foarte frumoasa geanta ta. S-o porti cu placere!
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 26 Dec 2010, 11:39 am

Imi plac gentile voastre! Eu nu sunt 'colectionara' de pantofi sau parfumuri, in schimb, am o boala cu gentile! Smile Acum sa va spun ce m-a adus aici.
Am o bucata de jeans (de fapt un crac de la niste jeansi foarte largi, ai sorei mele rade ) Si vreau sa fac o geanta- traista...Sper sa reusesc dupa sarbatori. Am manerul de la o gentuta de voiaj, mai veche si as vrea sa se inchida cu capse, iar daca nu gasesc la mercerie, cu arici. As vrea eu sa fac multe, dar problema e ca nu am masina de cusut. Bunica are una, dar e veche si nu prea coase materiale groase. As avea o vecina care are masina de cusut, dar nu-mi vine sa apelez la ea pt asta, mai ales ca nu-mi ia bani si stiu ca o foloseste destul de rar...Poate reusesc eu sa o cos in asa fel incat sa nu se vada urat, mai ales ca ramane de cusut doar sus si jos, partile fiind deja facute, dar as vrea sa pun si niste aplicatii de fetru sau piele, buzunarele... Sad
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de diada Dum 26 Dec 2010, 1:59 pm

eu zic altceva... ti-o fac eu si tu imi schimb imi faci ceva, o bijuterie.... Doar ca vreau neaparat sa vad cum o vrei, modelul.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 26 Dec 2010, 2:06 pm

Diada, am ramas impresionata! Nici nu stiu ce sa spun! Multumesc pentru propunere! Sigur, iti fac ce vrei sau alege ceva deja facut daca iti place! O sa ma gandesc bine la model si iti spun...Oricum ramane sa o facem dupa sarbatori. hug
pupi
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de diada Dum 26 Dec 2010, 2:11 pm

super, uite ca am reusit sa fac si eu un "troc" hug vorbim!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de cris69 Dum 26 Dec 2010, 7:39 pm

faceti troc? boo bravo. felicitari, asa veti avea ceva facut de mana voastra cu drag una, alteia.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de RamonaM Vin 31 Dec 2010, 4:27 pm

ucabesty merci de raspuns...nu mai stiam unde am intrebat de material. Numai bine va doresc
RamonaM
RamonaM
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 510
Varsta : 41
Data de inscriere : 15/10/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de diada Vin 31 Dec 2010, 4:40 pm

revin cu cateva poze, ce am cusut eu pentru craciunite fuga Materia prima mi-a trimis-o Karina, multumesc din suflet Karina pentru efort, pentru ca mi le-ai trimis, zic eu ca le-am folosit cu folos! si mai am cateva!

la astea am facut si buzunar interior si funtita.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de geany Vin 31 Dec 2010, 4:52 pm

Diada esti fermecatoare. Pocnesti din degete si apar asa pachetele de portmonaeie...? Multumim Karina!! Muuuultumim Diadaaa!!!
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Karina33 Vin 31 Dec 2010, 8:50 pm

Geany ce-mi multumesti mie? Eu doar am adunat intr-o cutie resturile mai mari ramase de la croit si cand s-a umplut i-am trimis-o Diadei. Ea a facut ceva frumos! O multime de portofele si alte huse(ca eu stiu mai multe poze wink )
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Uca Vin 31 Dec 2010, 8:58 pm

Diada, foarte frumoase ... practice... mama mama ce multe lucrezi tu asa la foc continuu... cand pernute, cand portfarduri.
Felicitari ! Flowers

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de mnarcisa Vin 31 Dec 2010, 9:00 pm

Diada esti minunata. Imi plac mult de tot toate! pupi
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III - Pagina 6 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) - cap. III

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB