Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Quilling-arta de a rula hartia(3)

+41
magdaR
adrina
danadea
Ela
Uca
casagravor
Cameleonic
02gaviota
diada
rdelia
aba
LilianaL
europolis
anc@
corcodel
oana_h
ivanoiuadela9
mami de doi ingerasi
MoniKozi
vlavi
maddy13
carmendana
Ramurica
kristadesign
diana-s
ioana soare
MihaelaT
RoxanaL
cialacu gabita
Lucia.BlueFlower
danutza442
monica_sorescu
adelina24
bursuk
Cloreta
irinuka
Cristale
AlinaJ.Bijoux
firimitura
tantelu01
iuliana72
45 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 07 Iun 2010, 5:27 pm

Taaaare nostime animalutele tale, Monica!! Nu am de ce sa ma supar. Si eu m-am inspirat sau am incercat sa reproduc modele gasite pe diverse sit-uri. In momentul in care ai facut publica o lucrare, esti constienta ca aceasta poate deveni o sursa de inspiratie si pentru altii. Si.....inca nu ne calcam in picioare in aceasta tehnica. rade
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de Ramurica Mar 08 Iun 2010, 12:30 pm

Roxana, cutiuta este superba! Rolele de hartie sunt perfect realizate si imbinate cu multa atentie. Grija pentru detalii este impresionanta. Intotdeauna mi-au placut lucrarile tale!
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Mar 08 Iun 2010, 12:41 pm

Saru`mana! Multumesc frumos! Nici nu mai e nevoie sa zic ceva despre lucrarile tale...sunt exceptionale! Le intreci pe toate! Eu doar incerc sa ma ridic la un nivel unde sa fie apreciata mai mult atentia pt. detalii, decat modelul in sine. (sunt o mica maniaca !!!! zid )
Inca o data, multumesc!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de carmendana Joi 10 Iun 2010, 4:53 pm

toate creatile voastre sunt minunate
felicitari!

singurul (pana acum) tablou realizat de mine
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
carmendana
carmendana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 302
Localizare : ?
Data de inscriere : 27/02/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Joi 10 Iun 2010, 4:56 pm

Sunt sigura ca nu va fi si ultimul....nu`i asa? Spor la treaba in continuare! Voi veni si eu cu noutati in vreo 2,3 zile!
Pupici!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de carmendana Joi 10 Iun 2010, 7:16 pm

bineinteles ca nu!
de abia astept "noutatile"
tricot
carmendana
carmendana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 302
Localizare : ?
Data de inscriere : 27/02/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de maddy13 Joi 10 Iun 2010, 8:36 pm

Fetelor, sunt tare bucuroasa! A venit prietena mea din Anglia si evident ca dupa ce am zapacit-o eu cu tehnica asta, am primit de la ea cadou un set de quilling cu instrument, fasii si 6 carduri cu plicuri cu tot, albe si crem. Sunt foarte incantata. E asa comod sa lucrezi cu instrument original si sa stiti ca fasiile alea au ceva special, au alta tinuta dupa rasucire. Ce e pacat e ca sunt prea putine in set.
Aaaa, si am mai primit un fel de ghilotina pentru taiat fasii. Nu e nu stiu ce, trebuie sa ai mare grija cum asezi hartia sa iasa la fel de lata dintr-un capat in altul.
Acum ca vine vacanta cred ca ma apuc mai serios de treaba.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 10 Iun 2010, 9:34 pm

Super Maddy!!! Si eu am primit hrtie pt. quilling din Germania. Mai multe culori, 400 de fasii in set!!! Sunt asa de frumoase ca nu imi vine sa le folosesc si asa de inguste!!! love
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Vin 11 Iun 2010, 9:41 am

Ma bucur pentru voi, Maddy, Alina. Puteti sa le intrebati pe prietenele voastra pe ce site din Germania, Anglia, se pot vedea aceste produse. Eu nu am gasit decat americane si pe "amazon" nu stiu ce carduri sunt primite, basca transportul mai costisitor. Am cunostinte in Anglia si Germania dar trebuie sa le dau o adresa si sa vad si eu preturile, sa stiu ce pot cere. Va multumesc anticipat. hug
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Dum 13 Iun 2010, 9:53 am

Va cer scuze, fetelor, dar eu nu o sa mai postez nimic in urmatoarea perioada pale Sunt "condamnata" sa stau in pat, in urma unui cerclaj nu muncesc Cand o sa`mi dea voie medicul sa stau pe scaun, imi termin lucrarile in derulare, si asa cum am promis deja, le voi posta.
Pupici! Si spor la treaba!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Dum 13 Iun 2010, 10:37 am

Multa sanatate Roxana si ai grija de tine si de bebeu! Daca te plictisesti in pat, mai ales pe caldurile astea, cu o tavita usoara sau o planseta mai mica pusa langa tine, poti lucra macar "materia prima" pentru lucrari si le montezi mai tarziu. Asta iarna cam asa lucram eu. hug
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de maddy13 Dum 13 Iun 2010, 11:36 am

Roxana, multa sanatate!
Prietena mea a cumparat setul de pe e-bay, pe net si unul de la un magazin de acolo din orasul ei. Nu stiu care e procedeul de cumparare pe e-bay, stiu ca se poate comanda si in Romania si din cate stiu eu afiseaza si taxele postale aferente tarii in care se trimite coletul. Exista seturi de quilling si la noi si am vazut pe un site ca au si stiloul, ca cica asa se numeste, insa nu e ca cel pe care il am eu. Eu as vrea tare mult sa-mi cumpar un aparat de crestat hartia, nu stiu cat de mult merita dar precis ies florile mai frumoase. Eu am aici in Baia Mare un magazin de specialitate si patroana aduce marfa din Ungaria, pe comanda ar putea aduce orice.
Daca nu sunt multe fasii, cel putin 500, seturile de quilling nu merita. Am facut ceva zilele astea si a trebuit sa improvizez ca nu-mi ajungea o culoare.
O sa postez pozele cand fac rost de un aparat foto ca eu nu am. Spor la treaba!
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Dum 13 Iun 2010, 11:46 am

Multumesc frumos de urari! Tantelu, m`as apuca sa mai fac una, alta, dar sotul meu nu stie ce sa`mi aduca rade Cand o sa`mi mai treaca durerile, o sa`mi iau singura tot ce am nevoie.
Pupici!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de firimitura Dum 13 Iun 2010, 4:30 pm

Multa sanatate Roxana.
Abia astept sa vad ce a mai mesterit lumea pe aici.
Intre timp eu tocmai ce am terminat o pereche de cercei prin aceasta minunata tehnica.Pe care i-am si pictat putin cu acrilic alb.Acuma bag cerceii in probe sa vad cat de bine rezista.
iata minunea: [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
eu zic , ca in realitate sunt si mai frumosi.din pacate in poze nu se prinde asa bine.
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Dum 13 Iun 2010, 10:01 pm

Multa sanatate si de la mine Roxana!!! Chiar acum am cautat pe net despre cerclaj pt. ca eram curioasa ce e!! hug

Firimitura, draguti cercelusi tai. Apropo, ai dat cu ceva pe hrtie sau e din cauza lumini? Shocked

A...am uitat sa raspund la o intrebare: prietena mamei mele, cea care locuieste in Germania mi-a comandat hrtia de pe un site de la ei din Germania CSB-Center auf Amazon.de Marketplace. Iar hrtia a costat 3,95 euro, 400 bucati de 3 mm.

Ps: sper ca nu am facut reclama!!!


Ultima editare efectuata de catre AlinaJ.Bijoux in Dum 13 Iun 2010, 10:22 pm, editata de 1 ori
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de firimitura Dum 13 Iun 2010, 10:20 pm

am dat cu vopsea acrilica alba pt efect si cu lac ca sa isi mentina forma si sa fie mai bine protejata hartia. am folosit lacul pe care il folosesc si la fimo, si sper sa fie ok. e prima oara cand fac bijuterii din hartie, nu am reusit sa aflu de la cele care au mai facut, ce fel de lac se foloseste si am zis sa incerc asa,
vad ca se manifesta bine, s-au uscat frumos. si sunt numai buni de purtat pentru teste.Smile
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 14 Iun 2010, 11:55 am

Multumesc fetelor pentru informare. Deci tot de pe Amazon sau e-bay. Si eu vreau sa-mi cumpar un dispozitiv de franjurat hartia. Eu am mai incercat cu ceva, cu taietorul manual care scoate fasiute de 3mm. Am bagat hartia si am rulat nitel, am scos-o si am deplasat-o cu jumatate de interval si iar am rulat putin. Am scos hartia din aparat si am taiat cu ghilotina lungimea dorita. Dar.....nu pot face asta cu hartia de 120g/mp. zid
Am facut comanda pe breslo la cineva care zicea ca are hartie taiata ptr. quilling, culori diverse.... Dar, dupa doua saptamani a venit hartia in culorile normale care se gasesc in seturi pe piata si la latime mai mare decat am vrut, in loc de 3, sunt 4 mm. Nu imi pare rau de bani ci de plasa care am luat-o. Banuiesc ca cea din strainatate este mai viu colorata si cu mai multe nuante. Eu stau prost cu nuantele de mov, rosu, orange, abia am gasit o nuanta sau doua. Cei de la casa retro au spus sa mai cerem pe adresa lor sa aduca, sa vada patronul ca e cerere. Eu mi-am luat de la ei din magazin un instrument de ondulat foaie mai lata de cartor/hartie, dar pe site nu au.
Trebuie sa-mi fac curaj sa mai intru la ei. La ultima vizita am lasat lejer 200 lei si abia m-am oprit la suma asta ca trebuiau sa inchida rade


Ultima editare efectuata de catre tantelu01 in Lun 14 Iun 2010, 11:58 am, editata de 1 ori (Motiv : am uitat sa previzualizez)
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de maddy13 Lun 14 Iun 2010, 11:26 pm

Asta am mai lucrat

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Mar 15 Iun 2010, 1:46 pm, editata de 2 ori (Motiv : scos img)
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 14 Iun 2010, 11:30 pm

F. dragute maddy13!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 15 Iun 2010, 9:32 am

Felicitari maddy!! aplauze
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de firimitura Mar 15 Iun 2010, 9:51 am

foarte frumoase felicitarile. Flowers
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Mier 16 Iun 2010, 2:21 pm

Superbe!
Imi place mult combinatia de culori! La mai multe!!!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de vlavi Vin 18 Iun 2010, 11:31 pm

Să mă scuzaţi că nu postez mai des, nu prea am timp, nici nu m-aş simţi bine să intru şi să nu am ce vă prezenta din ceea ce reuşesc să fac şi eu.
Am pregătit pentru ziua une bune prietene un tablou folosindu-mă de o ramă veche, un ambalaj de la un deodorant de cameră, câteva flori artificiale, hâtie, timp şi muuultă plăcere.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
vlavi
vlavi
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 275
Varsta : 66
Localizare : Braila
Data de inscriere : 23/03/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de carmendana Sam 19 Iun 2010, 8:55 am

aplauze
carmendana
carmendana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 302
Localizare : ?
Data de inscriere : 27/02/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de maddy13 Sam 19 Iun 2010, 3:13 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]



edit Ioana Soare: Am sters unul dintre linkuri pentru ca era identic cu cel de-al doilea. Nici pe acesta nu-l pot transforma in poza deoarece este prea mare si nu se vede in intregime aici. Te rog intra la tehnic si citeste subiectul "Atasarea pozelor. Tutorial pas cu pas". Nu este prima oara cand iti atrag atentia asupra acestei probleme.


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Lun 21 Iun 2010, 3:54 pm, editata de 1 ori (Motiv : sters dublura link)
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 4 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB