Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Quilling-arta de a rula hartia(3)

+41
magdaR
adrina
danadea
Ela
Uca
casagravor
Cameleonic
02gaviota
diada
rdelia
aba
LilianaL
europolis
anc@
corcodel
oana_h
ivanoiuadela9
mami de doi ingerasi
MoniKozi
vlavi
maddy13
carmendana
Ramurica
kristadesign
diana-s
ioana soare
MihaelaT
RoxanaL
cialacu gabita
Lucia.BlueFlower
danutza442
monica_sorescu
adelina24
bursuk
Cloreta
irinuka
Cristale
AlinaJ.Bijoux
firimitura
tantelu01
iuliana72
45 participanți

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 17 Mai 2010, 8:44 pm

Buna! Fetelor, vreau sa va spun ca am vazut la galeria creativ, un "set quilling" cu 6 culori, alb, negru, rosu, albastru, galben si verde. Pretul este de 5.50 lei. La cum arata, zic eu ca e bunicel Smile
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de irinuka Lun 17 Mai 2010, 9:18 pm

le-am gasit si le-am vazut sunt tare interesante pacat k au dimensiunile cam aiurea la 3mm si 2 cm
eu le folosesc pe cele de 6mm si nu cred k m-as descurca cu astea de 3 mm Shocked Embarassed
irinuka
irinuka
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 17 Mai 2010, 10:17 pm

3 mm?!?!
Eu nu am vazut dimensiunile. Ma gandesc ca cele de 2 cm, merg taiate in jumatate, asta ar fi singura solutie Neutral

Credeam ca va ajut si eu cu ceva, mai ales ca am vazut ca au si culoare neagra si am citit din posturi ca duceti lipsa.... nor
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Mar 18 Mai 2010, 12:12 pm

Cel mai frumos se lucreaza cu benzi de 3mm, asta fiind si latimea indicata in toate tutorialele gasite. Cele de 6mm sunt ptr. lucrarile 3D sau ptr. formarea boabelor de strucguri sau alte asemenea obiecte. Cel mai bine se lucreaza cu hartia (cartonul) de 120g/mp. Am fost la Casa retro si mi-au spus ca la sfarsitul verii vor aduce seturi si ustensile ptr. quilling. M-au rugat sa le trimit si un e-mail in acest sens, ca sa demonstreze celor resposabili cu aprovizionare ca sunt persoane care doresc aceste ustensile. Puteti trimite si voi mesaje ca sunteti interesate de existenta unor materiale precum cele existente in strainatate. Eu am gasit o "jucarioara" (50 lei) care imi toaca hartia in fasii de 3 mm, dar la carton nu e indicata, dar incet, incet am taiat si carton, mai repede decat cu cutterul.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de cialacu gabita Mar 18 Mai 2010, 4:00 pm

gasiti hartie taiata gata la galeria creativ

-------------

primul meu tablouas quiling l-as trimite dar nu stiu cum



edit Ioana Soare: Te rog citeste regulamentul forumului, iar pentru poze intra la Tehnic.
ok scuze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre cialacu gabita in Mar 18 Mai 2010, 5:24 pm, editata de 3 ori (Motiv : unit mesaje)
cialacu gabita
cialacu gabita
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 49
Localizare : galati
Data de inscriere : 18/05/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de irinuka Mier 19 Mai 2010, 5:45 pm

tantelu01 a scris:Cel mai frumos se lucreaza cu benzi de 3mm, asta fiind si latimea indicata in toate tutorialele gasite. Cele de 6mm sunt ptr. lucrarile 3D sau ptr. formarea boabelor de strucguri sau alte asemenea obiecte. Cel mai bine se lucreaza cu hartia (cartonul) de 120g/mp. Am fost la Casa retro si mi-au spus ca la sfarsitul verii vor aduce seturi si ustensile ptr. quilling. M-au rugat sa le trimit si un e-mail in acest sens, ca sa demonstreze celor resposabili cu aprovizionare ca sunt persoane care doresc aceste ustensile. Puteti trimite si voi mesaje ca sunteti interesate de existenta unor materiale precum cele existente in strainatate. Eu am gasit o "jucarioara" (50 lei) care imi toaca hartia in fasii de 3 mm, dar la carton nu e indicata, dar incet, incet am taiat si carton, mai repede decat cu cutterul.
Am o intrebare: Unde ai gasit jucarioara"? Shocked sau macar da-mi/ da-ne niste detalii k de cand caut cv ieftin cu care sa tai hartia zid
irinuka
irinuka
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Mier 19 Mai 2010, 6:05 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aici l-am comandat si a venit prin posta (la magazinul lor greu ajung). Cu multa grija, adica invartit foarte incet manerul, am taiat si cate o foaie de carton, nu prea gros, 120g/mp.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de irinuka Mier 19 Mai 2010, 10:05 pm

tantelu01 a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] aici l-am comandat si a venit prin posta (la magazinul lor greu ajung). Cu multa grija, adica invartit foarte incet manerul, am taiat si cate o foaie de carton, nu prea gros, 120g/mp.
mersi mult pupi
irinuka
irinuka
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Vin 21 Mai 2010, 4:13 pm

Am reusit sa mai termin si eu cate ceva....
Va doresc la toate un week-end minunat!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




MihaelaT: Intra, te rog, la Tehnic sa vezi cum se ataseaza pozele pe site.


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Vin 21 Mai 2010, 6:49 pm, editata de 1 ori (Motiv : inlocuit link-uri cu poze)
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Vin 21 Mai 2010, 4:29 pm

Foarte frumoase, Tantelu!!! Sa ai spor in continuare!!! Eu nu am mai facut nimic de cand s`a imbolnavit mama mea, stau tot timpul cu ea, burtica mea creste, si ma simt tot mai grea Smile)
Promit ca ma apuc iar de treaba, si postez tot aici!
Pupici!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Vin 21 Mai 2010, 4:38 pm

Multumesc Roxana. Multa sanatate mamei tale si ai grija de tine si de bobocelul care creste la tine in burtica. Chiar daca trebuie sa stai cu mamica ta, arta asta te ajuta sa te relaxezi, sa te destinzi. Nu trebuie sa te pui pe o lucrare, poti face ce iti vine prin minte, materie prima pentru viitoare lucrari. Le asamblezi cand iti vine o idee....Eu si in excursii am luat ceva benzi de hartie, acul si lipiciul si cu ochii prin poieni sau munti, mai mesteream cate o floricica, o frunzulita inspirata din natura.... Succes si nastere usoara!
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Vin 21 Mai 2010, 5:04 pm

Ohooooo...!!! Mai avem un pic pana la nastere :D Abia pe la sfarsitul lui septembrie il asteptam pe junior! Nu am lucrat deloc pt ca am fost aproape non-stop la spital, acum sper sa fie mama fata cuminte si sa ma lase sa lucrez :D

Nu mai stiu daca am postat poza asta sau ba :D Astea le`am facut pt Paste Scuze daca da, si sper sa va placa daca nu:)
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre RoxanaL in Vin 21 Mai 2010, 5:07 pm, editata de 1 ori (Motiv : ajustat dimensiuni poza)
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Vin 21 Mai 2010, 5:56 pm

Asaaa, vazute din avion.... sunt frumoase rade
Glumesc, desigur, dar ai micsorat asa de mult poza, ca se ghicesc doar ca sunt oua imbracate in flori, asa e? Sunt sigura ca ai avut succes cu ele. Am facut si eu, alt model, si le-am vandut repede.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Vin 21 Mai 2010, 10:44 pm

Mie imi apare foarte mare, si vad doar juma` de poza :D
Rog, daca se poate, pe una din admine sa puna poza cum trebe :D k vad ca eu nu`s in stare Smile))
Daca o ajusteaza, o sa se vada mult mai bine modelul
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 21 Mai 2010, 10:57 pm

RoxanaL a scris:Mie imi apare foarte mare, si vad doar juma` de poza :D
Rog, daca se poate, pe una din admine sa puna poza cum trebe :D k vad ca eu nu`s in stare Smile))
Daca o ajusteaza, o sa se vada mult mai bine modelul

E avatar, nu alta. Am intrat si in albumul tau, dar tot mica este si acolo...
Dimensiuni imagine 100px × 75px

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Vin 21 Mai 2010, 11:05 pm

Smile)
O bag inca o data :D Ma scuzati de deranj :P
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper sa ma puteti ajuta acum. Ms anticipat!



Edit Ioana Soare: Gata acum e in format thumbnail. Daca dati clic pe ea se deschide mare in album.


Ultima editare efectuata de catre ioana soare in Sam 22 Mai 2010, 9:39 am, editata de 1 ori (Motiv : transformat poza in format thumbnail)
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de irinuka Vin 21 Mai 2010, 11:18 pm

arata super tare Merci
cred ca o sa fac si eu pentru pastele viitor:)
ar fi buna idea asta cu oua si pentru craciun, doar sa fie bile in loc de oua si le decoram ca si globurile de brad Embarassed
ar fi o idee buna?:D
irinuka
irinuka
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 22 Mai 2010, 12:29 am

Acum se vede bine!!!! Sunt superbe ouale!!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de monica_sorescu Sam 22 Mai 2010, 9:25 am

Salutare tuturor!
Tantelu foarte frumoase tablourile tale. love Poate ma inveti si pe mine cum sa fac animalele. sau poate imi zici si mie de unde sa ma inspir.
Roxana foarte frumoase. love
Irinuka buna ideea cu globurile de Craciun. Cred ca anul asta o sa incerc si eu. Poate ne intalnim si facem impreuna, ca tot suntem amandoua din Craiova. wink
Eu in ultimul timp am facut numai rame foto cu floricele. Pun cateva din ultimele mele realizari.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
monica_sorescu
monica_sorescu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 19
Varsta : 43
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 15/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de irinuka Sam 22 Mai 2010, 11:52 am

monica_sorescu a scris:Salutare tuturor!
Tantelu foarte frumoase tablourile tale. love Poate ma inveti si pe mine cum sa fac animalele. sau poate imi zici si mie de unde sa ma inspir.
Roxana foarte frumoase. love
Irinuka buna ideea cu globurile de Craciun. Cred ca anul asta o sa incerc si eu. Poate ne intalnim si facem impreuna, ca tot suntem amandoua din Craiova. wink
Eu in ultimul timp am facut numai rame foto cu floricele. Pun cateva din ultimele mele realizari.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Uploaded with ImageShack.us
Da poate ne intl si imi arati si mie cum se fac ramele love
P.S.: am gasit magazinul DASS si mi-am luat carton negru pentru ramele tablourilor. Acum mai am sa gasesc libraria Elena Farago:X Mersi pentru indicatii:*
irinuka
irinuka
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Sam 22 Mai 2010, 10:31 pm

Foarte frumoase ramele Monica si acum am vazut si ce frumoase sunt ouale Irinucai. Din ouale facute de Paste am ramas si eu cu o poza, dar nu prea reusita

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Modele de animale am gasit pe aici [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Am salvat si niste poze dintr-un site rusesc dar acum realizez ca nu l-am salvat. Timp si rabdare.....si gasesti modele. Noi descoperim ce au facut altii de zeci de ani. Dar.....ii ajungem noi din urma ca suntem ambitioase. Sper sa imi dati dreptate.
Referitor la globuri, chiar si cele mai simple care se pot folosi de suport, sunt destul de scumpe si ca sa poti scoate un pret bun de vanzare......Trebuie gasita o sursa de globuri transparente, din plastic ca sa fie usoare si rezistente, dar si ieftine. Ar trebui sa cautam de acum. Cine gaseste prima poate spune aici.
Multumesc celor care se ocupa de administrarea acestui site si pentru ajutorul pe care il dau celor in impas sau mai putin obisnuite cu tehnica de calcul. Sa fiti sanatoase si sa ne iertati si de acum incolo daca mai gresim.
O seara frumoasa tuturor! kiss


Ultima editare efectuata de catre diada in Lun 24 Mai 2010, 11:04 am, editata de 1 ori (Motiv : transformat link in poza)
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de irinuka Sam 22 Mai 2010, 11:26 pm

nu sunt ale mele ouale peace
irinuka
irinuka
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 32
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 30/04/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Lun 24 Mai 2010, 8:17 pm

Scuze, erau de la Raluca. zid
Si imi mentin parerea, foarte frumoase sunt. Sper sa ma ierte Raluca pentru greseala facuta.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de RoxanaL Mar 25 Mai 2010, 8:19 pm

Roxana!!!! Smile) Ce ma amuza e ca toata lumea imi incurca numele cu Raluca sau Ramona Smile)
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de tantelu01 Mier 26 Mai 2010, 10:34 am

Roxana, eu am o scuza, varsta rade
Culmea e ca m-am uitat bine la cine a postat poza, am citit RoxanaL si.....am scris Raluca. Te rog eu sa nu te superi, o sa incerc sa fiu mai atenta.
tantelu01
tantelu01
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 718
Varsta : 69
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/02/2010

http://casutadehartie-constanta.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(3) - Pagina 2 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 12 Înapoi  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB