Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Rochii de seara, deosebite(2)

+63
Maci
Nicoleta Irimescu
cris69
came_lia
gagaritz
anigherman
margot
Tinkerbell
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
DANIELA.I
ebruli22
MagdaMarin
ribana
clodi
mnarcisa
m-julie
Marry
betymi72
europolis
Clio_Ela
manus marioara
valentina_d1986
AKD
vilcris
dandana
elutzamicutza
monica11
danae
IrisT
ralucis
matahari
Uca
Anduku
kla78
florentina69
valentinadof
noel
zylv
pisi
Noemi
danabekk
tomari
cretu_veronica22
feliciagl
cory74
Usagy
Alina.C
adelina24
stoy
amnro
diada
Camy
Karina33
Lucia Ro
bobitica
leonutza69
arime
geany
amia
Admina
dienutzababy
MihaelaT
67 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 24 Mai 2010, 11:29 pm

Corect Geany.Croiala,materialul si evenimentul...Fiind o rochita inflorata merge si ziua..pentru ca prin imprimare efectul luminos al satinului scade...Poate ca Maistra nu a postat unde trebuie dar a scris ca merge cu rochia la o intalnire...deci poate sa fi si seara si ziua...
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de zylv Lun 24 Mai 2010, 11:42 pm

din pacate rochia de seara trebuie asortata cu locatia la care are loc evenimentul,chiar daca acesta are loc seara tarziu,si dupa parerea mea putine sunt locurile unde,noi oamenii de rand,putem purta o rochie pretioasa.mie una,mi se pare caragios sa merg la o nunta,care are loc intr-o fosta cantina,cu o rochie de lurex.acolo as purta rochita maistre
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 24 Mai 2010, 11:55 pm

Da. Din 2-3 raspunsuri m-am cam lamurit. Nu e o definite clara a rochiei de seara. Ori eu sunt prea grea de cap la ora asta. Totul depinde de gust de ...multe, si cum in gustul omului nu iti poti face necesitatile.... raman sa ma imbrac cum o sa ma taie pe mine capul la momentul respectiv. Vroiam sa ma emancipez si eu dar.. vad ca e tare greu. Asa ca raman asa cum sunt.
Va multumesc pentru straduinta de am scoate din prostie dar neuronul meu nu poate pricepe atat filozofie

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de amnro Mar 25 Mai 2010, 12:07 am

silvia, ca regula generala (asta e parerea mea, nu vreo definitie autorizata) o rochie de seara este mai speciala ori prin materialul folosit (unul mai pretios) ori prin modelul ales (unul mai complicat) (si as mai adauga ca element ajutator accesoriile). cele doua criterii se completeaza unul pe celalalt: daca materialul e pretios - e clar totul. daca materialul nu exceleza prin nimic, atunci modelul si eventual accesoriile trebuie sa scoata rochia din anonimat. de exemplu clasica "little black dress" poate fi purtata si ziua si seara, diferenta facand-o accesoriile si eventual coafura si machiajul.

cred ca ai inteles ideea, incerc sa ma opresc ca altfel scriu un roman lol!
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Mar 25 Mai 2010, 9:25 am

am pus la sfaturi de stil un citat din codul bunelor maniere referitor la "cum ne imcracam de seara,zi,evenimente",.Elita dupa asta merge(gen regina Angliei)pe care de curand o folosim ca sursa de inspiratie:) kiss
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de DANIELA.I Mar 25 Mai 2010, 8:07 pm

Mai da cate discutii pe marginea rochitei mele.
Sa lamurim,in primul rand satinul si taftaua nu sunt materiale ca oricare altele,sunt materiale deosebite,in al doilea rand rochie de ocazie nu inseamna neaparat rochie lunga.Intotdeauna scopul alegerii unui model este acela de a scoate in evidenta calitatile,nu defectele.
Acest model ales de mine vreau sa va spun ca ma avantajeaza foarte mult,am o talie care de fapt in realitate nu e chiar asa,dar pentru faptul ca am folosit corseletul din tafta ma avantajeaza.Acest corselet vreau sa va spun ca nu este pozitionat chiar pe linia taliei,este putin mai sus si de aici apare avantajul.Amploarea partii inferioare a rochitei (prin cute simple de 12cm)am dat-o tocmai pt faptul ca posed in zona bazinului niste perinute si atunci ,totul este ascuns prin aceste cute.
Sper ca v-am lamurit.
A,sa nu uit,KARINA,rascroiala subratului este exact unde trebuie,nu stiu de unde ti se pare tie ca m-ar tine subrat.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Admina Mier 26 Mai 2010, 8:42 am

Am mutat discutia off-topic la Loc de dat cu capul, De la constructia tiparelor (subiectul). Va rog sa continuati acolo, daca mai aveti ceva de adaugat.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Tinkerbell Mier 26 Mai 2010, 4:15 pm

Maistra, foarte bine iti sta rochita. E draguta! Si dublata si asortata! Sa o porti cu placere! broda
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de elutzamicutza Dum 30 Mai 2010, 3:20 am

Salut fetelor!
Intr-un final apoteotic am reusit si eu sa termin prima mea "comanda" (as in, pe bani :D). Este o rochie pentru o nunta la care va merge maine prietena mea cea mai buna, si tocmai a plecat cu ea acasa acum o jumatate de ora. E ciudat sa stiu ca tocmai am terminat ceva si totusi sa vad manechinul gol.
Nu e nici pe departe perfecta, are o groaza de defecte, iar astazi am fost pe punctul de a o suna sa-i spun ca nu iese. Recunosc, nici modelul nici tehnica nu sunt doar din capul meu, m-am inspirat (un pic mai mult) de la rochia de mireasa facuta de Mada (https://www.lucrudemana.com/croitorie-tipare-si-proiecte-f7/rochii-de-seara-deosebite1-t499-60.htm). Cred ca i-am citit acele post-uri de 100 de ori pana sa ma apuc, si tot ca ne-lumea am facut-o. Si da, stiu ca are o bretea mai lata si una mai ingusta. Dar noua proprietara a fost mai mult decat incantata.
Fatza este din voal turcoaz inchis (pozele se vad aiurea pentru ca e noapte, cu blitz se schimba culoarea, iar fara blitz se vad intunecate. Dar n-am mai avut rabdare pana imi trimite ea pozele de la nunta.
So:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Astept rosiile SmileSmileSmileSmile
elutzamicutza
elutzamicutza
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 414
Localizare : Milano
Data de inscriere : 08/02/2010

https://www.facebook.com/elochka.handmade

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Dum 30 Mai 2010, 10:04 am

elutza felicitari.Mie i-mi place..cat despre defecte..asa invatam,trebuie doar sa stim sa acceptam criticile pentru ca ele sunt constructive...
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de betymi72 Dum 30 Mai 2010, 12:19 pm

si mie imi place ...e foarte draguta!! Flowers
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Admina Dum 30 Mai 2010, 2:26 pm

Si mie imi place rochia turcoaz. Nu conteaza asa mult defectele, daca nu se vad per ansamblu. Modelul este foarte frumos, parca e pentru o nobila din Grecia antica. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de diada Dum 30 Mai 2010, 4:56 pm

Este frumoasa, si daca mai zici ca a fost si comanda si tipa este incantata cu atat mai bine si la cat mai multe! Bravo!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 30 Mai 2010, 5:31 pm

la cat mai multe comenzi, ca de reusit le reusesti. Despre defecte... numai coibanul isi cunoaste oile lui, iar la croitorie...asa a fost modelul wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Karina33 Dum 30 Mai 2010, 10:35 pm

Ela e reusita rochia! Si mult mai complexa decat ce ti-ai facut tie pana acum...
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Uca Dum 30 Mai 2010, 10:38 pm

Ela, e chiar reusita, multi vad putini vad greselile!
Felicitari si la cat mai multe creatii asa faine.

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Marry Dum 30 Mai 2010, 11:13 pm

Ela,felicitari! aplauze Ai cusut o rochie super.Esti priceputa si harnicuta. albina
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de amia Lun 31 Mai 2010, 12:13 pm

este foarte frumoasa..ela sa ii poarte noroc si ei si tie avand in vedere ca e prima pe banuti
centura din talie este dantela cumparata la metru pe care ai aplicat-o peste?
si inca una ...unde este fermoarul, intr-o parte sau pe spate?
avatar
amia
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 121
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/02/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Tinkerbell Lun 31 Mai 2010, 1:50 pm

vai, foarte frumoasa! Si culoarea imi place mult de tot! (inteleg ca e turcoazul acela inchis, si nu cel deschis, care se vede in poza facuta cu blitz-ul). Cat despre defecte...daca nu se vad...nu exista!

Chiar, fetelor, dar eu, daca stau sa caut, gasesc defecte si hainelor cumparate din magazin! Nu, serios, sunt destule cu fermoarul cusut nu chiar foarte drept, sau nu chiar perfect!), etc, etc, etc.
Cred ca problema e, ca atunci cand spui cuiva: uite, asta e o rochita facuta de mine (sau fustita, sau...orice!), incepe instinctiv sa se uite dupa defecte! Mie asa imi face mama! zid zid Cum aude ca o hainuta e facuta de mine, se uita la ea si incepe: " mda, dar...parca are umarul 1 milimetru mai la stanga! Mda...dar parca tivul nu e drept! hmmm....dar parca e un buzunar mai jos si unul mai sus! "

Pai...Sa nu iti vina sa o iei la goana???! rade
Tinkerbell
Tinkerbell
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 166
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 24/03/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de margot Lun 31 Mai 2010, 2:23 pm

Nu, sa nu o iei la goana! Sa-i ceri sa-ti arate o alta, identica, si fara nici o greseala - si nu va putea pentru ca este unicat! De fapt aici ar tebui sa punem accentul: pe faptul ca am reusit sa avem o tinuta unica! love si apoi, ca sa ne creasca satisfactia muncii putem adauga celelalte avantaje: cost, material, culoare etc.
avatar
margot
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : margareta
Data de inscriere : 08/06/2009

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de leonutza69 Lun 31 Mai 2010, 2:28 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] scuza-ti, fetelor nu va descurajati si a mea, mama face la fel...si vb voastra cu cate defecte vad eu prin magazine...chiar si o rochie de 300 euro....e plina de defecte, rochita e superba, felicitari si la mai multe!
leonutza69
leonutza69
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Varsta : 54
Localizare : fizic-Italia,suflet -Fagaras!
Data de inscriere : 12/01/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de betymi72 Lun 31 Mai 2010, 2:46 pm

mama mea face invers...la cele cumparate din magazin vede o mie de defecte...la cele facute de ea vede mai putine...spre bucuria ei prefer cele facute de ea....(pana invat eu...) kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 03 Iun 2010, 8:11 pm

Un nou produs de proiect terminat, rochie ocazie din satin elastic.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de anigherman Dum 06 Iun 2010, 9:16 pm

Am avut intalnirea de 10 ani vineri si am facut si eu o rochie de gala; mie mi se pare ca as putea-o pune aici la rochii de seara deosebite...desi e prima mea rochie croita si cusuta.... Bineinteles ca nu se compara cu ce am vazut pe aici, dar v-o arat si voua... Mi-am facut si un sal si o gentuta, ca sa ma asortez...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
anigherman
anigherman
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 321
Varsta : 41
Localizare : TARGU MURES
Data de inscriere : 28/02/2010

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Admina Dum 06 Iun 2010, 9:45 pm

Ani, foarte frumoasa. Si prima, zici? Bravo! Eu puneam sandale aurii, la asa tinuta. In rest, frumoase si accesoriile asortate. nor

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Rochii de seara, deosebite(2) - Pagina 9 Empty Re: Rochii de seara, deosebite(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB