Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Ce masina de cusut recomandati ?(2) EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Ce masina de cusut recomandati ?(2)

+97
fifi
frampolarbear
Rhalu_
Gabiuta
Indra
zylv
moruna
eliza77
emmancita
arielas
ada.sirbu
marabr
gianiomu
lennny
danabarbu2007
cristina.moncea
ema
lorinaoo1
sandydeea
Floren
simona_solovastru
virus
melus
violeta25
GABRELA
nik
Steluzza
kla78
marusy80
cosmin_cosmin_1
myky7robc
mimo
bluegray
clarut
gineta
Cornelya
RalucaS
rosita
Uca
tiana
alinabuliarca
mami de doi ingerasi
Karina33
creatzza
kameleonik
zalmoxes
mariah_stc
cristidamian2005
ashpvx
linu21
piramis
Giobsy
nadina_b2005@yahoo.com
natalyadelya
niculaie
Tatka-83
kerria
Clio_Ela
danae
m-julie
clodi
pitigoiul
ancutzicutza
Nicoleta Irimescu
IrisT
veniciuc nicoleta
abeleszti
mary333
M.Emilia
sonytzu
AKD
genny
raluca1980
cristinelu_mai
mihaelads
diada
ancush
mb09
Admina
mnarcisa
ancuta_ancuta
MAYA
elena_florescu
Cheapandchicshop
europolis
hope
DANIELA.I
stephanie
tomari
SilviaDumitrescu
1icool
geany
pisi
ileana cosanzeana
MagdaMarin
luiza
MihaelaT
101 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 06 Feb 2010, 10:49 am

Capitolul [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de luiza Sam 06 Feb 2010, 4:24 pm

Ce parere aveti despre masinile de cusut Naumann?
Ma gandesc ca daca sunt intr-adevar nemtesti, ar tb. sa fie bune.
Vreau sa cumpar pentru cineva, am incercat de la quelle, dar vad ca nu prea mai au cine stie ce in catalog.
avatar
luiza
helper
helper

Numarul mesajelor : 20
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/01/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 06 Feb 2010, 5:40 pm

Gataa mi-am luat masina pe care o vroiam .Cel de la care am luat-o o avea de 2 ani si nu a folosit-o si avea si toate accesoriile la ea,5 picioruse ac dublu ace orginale manual ,mai exact tot ce scria in manual.
Acum astept raspuns de la ***com sa-mi spuna si anul fabricatiei,dupa seria masinii.Cred ca luni il primesc deoarece nu lucreaza in weekend .Si nu am dat decat 300 ron pe ea.
Asa arata :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Aici am pus link deoarece nu se vedea toata poza


Ultima editare efectuata de catre geany in Sam 06 Feb 2010, 10:36 pm, editata de 1 ori (Motiv : schimbat linkuri poze)

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Sam 06 Feb 2010, 7:23 pm

felicitari pt achizitie,si sper sa iti satisfaca toate exigentele!!!!
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de pisi Sam 06 Feb 2010, 9:56 pm

Arata bine si felicitari.Bun si pretul de achizitie :)Spun sincer ca ai facut afacerea anului 2010 pt. ca mai mult de atat nu ai nevoie.Cand ai spus ca iei ceva sh cu 300 nu ma asteptam la minunatia asta :)Sa ai grija de ea si sa faci cat mai multe hainute frumoase :P
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de geany Sam 06 Feb 2010, 10:37 pm

Sa o folosesti cu placere si sa ne arati si noua pupi
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 07 Feb 2010, 10:06 am

Va multumesc mult Merci . Ati vazut ca aveam dreptate cand am zis de intuitia mea?Intetionez sa particip la concurs daca am timp.Si primul produs facut cu noua masina cos sa fie bluza pt concurs.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 07 Feb 2010, 10:36 am

Sa o folosesti sanatoasa si sa ne arati si noua tot ce lucrezi la ea. kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 07 Feb 2010, 1:34 pm

Multumesc Mihaela T.Asta e si intentia mea .Sa stau cu camera foto pe masa de cusut. cos Un pas si poza imediat.
Pana acum nu aveam cui sa arat ceea ce faceam si nici de unde sa cer sfaturi.
Acum am si sunt fericita.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Ma poate ajuta cineva?

Mesaj Scris de 1icool Dum 14 Feb 2010, 9:21 pm

In primul rand va salut pe toti membrii acestui site! Felicit totodata administratorii pentru realizarea aceastuia si membrii pentru sugestiile si ideile lor.
Imi dorsc f. mult sa imi cumpar o masina de cusut. parintii au o masina de cusut electrica, ceva rusesc, problematica la reglarea tensiunii, nu stie sa faca decat operatii clasice, e zgomotoasa. La ei am invatat sa cos (cat de cat) cand eram copil. Acum sunt casatorit, am doi copii si nevoia m-a facut sa iau decizia cumpararii unei masini de cusut ( pe care o consider f. necesara intr-o casa).
Am studiat diferite marci pe net si mi-au atras atentia doua: BROTHER XL 5700 - 1066 RON respectiv SINGER 7463 CONFICENCE - 1298.00 RON.
Sincer sa fiu nici nu ma pricep (doar sa compar cat de cat datele tehnica) si vreau sa fac o alegere corecta, intrucat este totusi o suma si nu o pot achizitiona oricand. De asemenea, nu stiu daca se merita sa fac o alegere din cele doua, poate sunt marci mai bune, ma refer si la raportul calitate pret, poate e bine sa aleg una mai joasa ca pret care poate face aceleasi operatii (chiar daca se pun accesorii) . va multumesc!!!
1icool
1icool
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 55
Localizare : Bacau Romania
Data de inscriere : 14/02/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 14 Feb 2010, 9:48 pm

1icool daca o sa ai rabdare o sa primesti raspunsuri de la persoane care stiu cate ceva despre masinile de cusut. Asta nu inseamna ca trebuie sa postezi peste tot aceasi rugaminte/intrebare

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de 1icool Dum 14 Feb 2010, 9:54 pm

ok, scuze dar m-am gandit ca l-am incadrat gresit!
1icool
1icool
helper
helper

masculin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 55
Localizare : Bacau Romania
Data de inscriere : 14/02/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de tomari Mier 17 Feb 2010, 9:41 pm

E destul de dificil sa gasesti o masina care sa fie rezistenta si sa coase calitativ pe orice fel de material ( eventual cele la mana doua made in Germany veritabile).
Dintre cele doua marci precizate de tine eu inclin spre Brother ptr ca din pacate Singer calitativ e istorie; multe din ele se deregleaza la scurt timp dupa ce intra in "productie".
S-ar putea ca unele fete care detin astfel de masini (Singer) sa fie de alta parere asa ca nu te grabi si cand ai timp parcurge cap 1 la subiectul respectiv unde sunt postate si foto.
SUCCES
tomari
tomari
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1026
Data de inscriere : 27/10/2008

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de stephanie Joi 18 Feb 2010, 8:48 am

Am si eu un Singer 4210, de anul trecut. Am murit cu ea de gat pana am terminat bluza pentru concurs. S-a dereglat dupa doar cateva teste de lucru pe diferite materiale si o parte din husa pentru patutul de bebe, apoi am fost cu ea la garantie, am adus-o "reparata", m -am apucat de body-ul pentru bebe, s-a dereglat iar, am mai fost odata, a reglat-o, m-am apucat de bluza, s-a dereglat (IAR....), apoi a reglat-o sotul, am terminat bluza, si deseara o sa ma apuc (cu groaza ca se deregleaza iar...) sa fac cate ceva pentru bebe.
Norocul meu ca mai am un singer, din 1911, care nu s-a stricat niciodata, asa ca am pe ce lucra....
Nu recomand masinile de cusut Singer.
stephanie
stephanie
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 67
Varsta : 41
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 15/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de DANIELA.I Joi 18 Feb 2010, 11:00 am

1ICOOL,eu recomand cu incredere BROTTHER,chiar daca pretul masinii SINGER este mai mare asta nu inseamna ca e si mai buna.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de hope Joi 18 Feb 2010, 2:35 pm

fetelor,sint noua in ale croitoriei.n-am facut decit citeva lucrusoare pt pustiul meu la singer si nu sint multumita de aceasta masina.poate nu sint in masura sa-mi spun parerea,si-mi cer scuze,dar nu-si merita banii.de ce?rupe acul in prostie,danseaza suveica pina sare din locul ei si se posteaza exact invers(tocmai de aceea rupe si acul).am reparat-o de x ori,avind masina de vre-o 2-3 ani,de la cineva care voia s-o arunce,si tot nu vrea.in prezent o tin de mobila.la o pereke de pantalonasi de nici 50 cm am rupt 4 ace,sa nu mai spun ca mi-a luat aproape o zii sa reusesc sa finisez pantalonasii,iar nervii imi ereau intinsi la maxim.nu mi-o luati in nume de rau,si sa ma scz fetele care detin masina de aceasta marca ,daca le-am suparat.voi posta maine poza cu singerul (daca-mi reuseste)
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de europolis Joi 18 Feb 2010, 3:08 pm

Eu mi-am luat de pe net (desi nu aveam habar ce inseamna o masina de cusut) o Bernina Bernette de la Brother si sunt foarte multumita de ea, am vrut sa fie pentru incepatori dar sa stie ceva mai multe ca nah...progresam hug kiss intradevar stie mai multe decat mine.
Sfatul meu: ia alta masina (am avut si eu o singer si am tinut-o de decor pana au venit copii cu colindatul si i-au rupt pedala:P)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de hope Vin 19 Feb 2010, 9:14 am

aceasta este masina.nu se numeste singer dar tot de singer e produsa,cum de altfel o demonstreaza si caseta cu codul scris.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
sper sa nu dau gres,si sa se vada poza.

-------------------------------------------------------------------vai ce mare a iesit.ma scz.rog un admin s-o stearga.poate voi reusii sa le fac cum trebuie.uff
-------------------------------------------------------------------


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Vin 19 Feb 2010, 10:10 am, editata de 1 ori (Motiv : unit mesaje si micsorat poze)
hope
hope
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 153
Localizare : RO
Data de inscriere : 28/01/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty as dorii sa imi cumpar si eu o masina de cusut

Mesaj Scris de Cheapandchicshop Mar 09 Mar 2010, 5:48 pm

buna, as dorii sa imi cumpar si eu o masina de cusut sau second sau noua (as opta pentru prima varianta ca nu este asa de costisitoare) nu am lucrat la masina de cusut nici odata si nu stiu de care ar trebuii sa imi iau una electrica sau una manuala? iar daca il cumpar de la cineva cine o vinde la ce detalii, piese sa fiu atenta sa nu lipseasca sau sa fie defect? Question
Cheapandchicshop
Cheapandchicshop
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Floresti, Cluj
Data de inscriere : 09/03/2010

http://cheapandchicshop.blogspot.com

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de elena_florescu Mar 09 Mar 2010, 11:56 pm

Cred ca imi va folosi si mie acest raspuns chiar daca cea pe care vreau eu sa o achizitionez este LS2125.Multumesc fetelor si spor la munca! Merci
elena_florescu
elena_florescu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 25
Varsta : 43
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 01/11/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de pisi Mier 10 Mar 2010, 7:19 am

Cred ca LS2125 este best buy la ora actuala la pretul ei , fiind si o firma cunoscuta.
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de Cheapandchicshop Mier 10 Mar 2010, 8:11 am

eu am gasit un Pfaff Calanda 132 second la 150 ron, se poate lucra cu ea? din pacate un LS2125, mie imi este prea scump in momentul asta. bounce1
Cheapandchicshop
Cheapandchicshop
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Floresti, Cluj
Data de inscriere : 09/03/2010

http://cheapandchicshop.blogspot.com

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de MAYA Mier 10 Mar 2010, 7:06 pm

Fetelor exista o vorba care spune ca suntem prea saraci sa ne luam lucruri ieftine.Nu vreau sa fac reclama pt LS,dar baietii de la reprezentanta din Buc.sunt profesionisti.La ei prima intrebare este legata de ce vrei sa faci cu masina.In functie de asta iti recomanda un anume tip de masina.O vizita la ei nu costa nimic,dar primiti toate informatiile.
MAYA
MAYA
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/12/2009

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mier 10 Mar 2010, 7:49 pm

si eu am tot LS si etare buna! am luat-o de curand (octombrie sau noiembrie anul trecut) si tin sa zic faptul ca eu nu cususem niciodata nimic!!!! si cu ea am invatat (si cu voi alaturi) iar acum ma descurc! chiar am fost trecuta la intermediari sau avansati la un concurs de gen! astfel incat o recomand cu caldura!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 10 Mar 2010, 8:33 pm

Si eu m-am tot uitat zilele astea la masini si parca tot LS-ul imi face cu ochiul. Si pretul mi se pare chiar ok.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Ce masina de cusut recomandati ?(2) Empty Re: Ce masina de cusut recomandati ?(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB