Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyAstazi la 7:16 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

+16
miki72
Giobsy
kisslandia
mady85
avr_dana
Roxy
livia1981
ramomic
alessia
juliennej
deiutza23
ana_bela
dana_mi16
crixuta
andreea_2008
arime
20 participanți

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 10:25 am

Adrica, tinem pumnii strans, sa fie bine la examen si sa iei 10. kiss
Cris, iau niste minerale numai. De la Elevit mi-a fost foarte rau inca din timpul sarcinii, aveam ameteli si stari de greata. Probabil ca faceam alergie la el.
Roxi, bine ai revenit. Si la noi e frig si trebuie sa stam in casa. Edy si tuseste. Acum e mai bine, dar sambata si duminica au fost de cosmar. Nu s-a putut odihni deloc. Ma bucur ca nu a luat si Iannis.
Ramo, sa folositi sanatosi apartamentul si sa va bucurati de el. Sa vezi ce fain o sa fie sa ai locusorul tau, numai al tau. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 10:32 am

sanatate multa lui edy pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 10:47 am

Multumim, Andreea. kiss
Acum e muuuult mai bine.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de arime Mar 26 Ian 2010, 10:53 am

Andreea fara cele 2 restante de anul trecut, mai am 3 examene ( unul in sesiunea asta si restul in semestrul urmator) anul asta si gata (total 5 examene anul asta)
Ana sanatate multa la pitic [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Am omis sa scriu despre acele protectii pt. alaptat de care a mentionat Ramo. Am folosit chiar la rugamintea asistentei din spital, "sfarcurile" nu erau asa mari precum trebuia si se pare ca aveam nevoie pt. un alaptat mai usor si igienic (chiar daca se spala sanii si inainte si dupa alaptare) pt. Raisa! N-am folosit din primele zile, dar din cauza durerilor am trimis pe sot la farmacie dupa ele... am avut 2 feluri, imi amintesc sigur de cele de la chicco, care se mulau perfect pe sani... dar si celelalte erau ok, nu-mi amintesc daca erau de la nuk sau alta firma! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 10:55 am

deci 5examene si scapi, f bine wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 11:08 am

Oho, Arime, scapi usor cu examenele. Eu mai am inca 4 in sesiunea din vara si apoi gata.
Oricum, bafta! love
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 11:11 am

hai ca si tu mai ai putin si scapi wink eu mai am inca 3sesiuni in afara de asta zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 11:18 am

Andrica, o sa vezi ce repede trec toate. Mie nu-mi vine sa cred ca e aproape gata masterul.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 11:38 am

asta asa e, zboara repede
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 26 Ian 2010, 1:12 pm

Fetelor, chestii din alea pt alaptat is de la o firma care cred ca se cheama canpol babies, e ceva polonez parca, v-am zis ca le-am primit de la fina ca nu le-a folosit, ei nu i-au trebuit...o sa vad care e treaba, daca e nasol, o sa il rog pe sot sa fuga sa mi ia altele...momentan nu mai dau banii pana nu stiu cm stau. Ingrijorata de laptat, m vb si cu doctorita ce sa fac sa imi pregatesc sanii, m-a verificat si a zis ca arata ok, sa ma dau cu vit A, o crema de galbenele si sa mi-i aerisesc prin casa rade , asa ca atunci cand e mai cald, umblu despuiata, cica e bine sa fie cremuiti mereu dar si cat mai mult in contact cu aerul...dar la ce frig e acum!!!!!!!!!!!!!!!!!! zid
Intr-adevar, asteptam de joi niste imbunatatiri cu temperatura, totusi pana atunci....oricum va fi ceva treptat, diferentiat pe zone...
Handrica, bafta la examene, de fapt si celorlalte fete care au bebei si se ocupa de de studiu Smile
Roxa, ce program incarcat mi se pare ca ai, faci multe chestii tricot
Merci pt urari Medeea, parca la cezariana stiu ca nu se da 10, oricat ar fi de super bebe cel mic, nu?


Ultima editare efectuata de catre crixuta in Mar 26 Ian 2010, 1:15 pm, editata de 1 ori
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 1:14 pm

sa fie cris, ms mlt
intr=o ora plec spre facultate
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 26 Ian 2010, 1:29 pm

Ceau fetele cucuietele,

Am citit tot si sunt super bucuroasa ca rxista asa multa mobilitate
Andreea - iti tin pumnii pentru examen, multa bafta
Ana si Arime - spor la invatat si muuulta bafta la examene
Roxy - da cred ca e de la frig si dinaia ma simt asa, dar vin ele caldurile
Deiutza, Livia- spor la munci mai veniti pe la noi
Alessia - felicitari pentru kg in minus
Ramo - felicitari pentru casutza sper sa va mutati cat mai repede si sa fie exact asa cum v-o doriti
Jully - pupi
Cris- ce putin mai ai, scuze ori nu ai scris ori am omis eu, te-ai programat deja pentru cezariana, debea astept poze cu bb Andrei, pupi la el
Eu va las ca si azi sunt nasoala rau, nu ma mai suport eu la cat ma tot plangpe langa durerile pe care le am am si o nevralgie la dinti, deci e suuper si la mine.
Va pup pe toate si sper ca nu am uitata pe nimeni, daca da pupici muuuuulti, e fara voie
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 1:34 pm

pupi dana
sa te faci bine repede
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 26 Ian 2010, 1:37 pm

Mersi Andreea, muuulta bafta la examen si sa stii tot
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 1:42 pm

sa fie wink sa speram ca o sa fie ok, e un prof taaare idiot zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de arime Mar 26 Ian 2010, 1:48 pm

Crix tot cezariana am facut, dar sa stii ca la apgar Raisa a luat 10 [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Ian 2010, 2:09 pm

am fugit la facultate
va pup kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 26 Ian 2010, 2:15 pm

Tinem pumnii, fugi pupi
Arime- ma uitam acum peste ornarea tortuletelor, super tortuletz si ce ai cu buburuza, e faina
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de arime Mar 26 Ian 2010, 2:22 pm

dana_mi16 a scris:Tinem pumnii, fugi pupi
Arime- ma uitam acum peste ornarea tortuletelor, super tortuletz si ce ai cu buburuza, e faina

e, cum ce am cu bubu ... ea era frumoasa, daca te uiti pe blog si o vezi in postul unde am realizat-o pas cu pas. Problema apare mai apoi, stiu si ce s-a intamplat de s-a "pleostit" asa... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de dana_mi16 Mar 26 Ian 2010, 2:49 pm

stai ca ma uit sa vad

L.E Arime - m-am uitat si sincer eu nu vad ca s-a plostit, mi se pare super ok, poate nu se vede in poza si nu stiu eu, dar mie mi se pare ca arata perfect
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 4:18 pm

Cris, oricat ai pregati sanii, cand o incepe Andrei sa suga o sa fi foarte surprinsa de ce forta are. N-are rost sa te chinui acum, ca sanii tot nu o sa fie pregatiti pentru ce urmeaza. Smile
Nu vreau sa ta sperii, dar asa a fost la mine cu Edy. Eu am ramas surprinsa de forta cu care a tras cand l-am pus la san.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 26 Ian 2010, 5:11 pm

Ana, pai de asta ma pregatesc acuma, ca stiu ca am sanii sensibili si mie- frica, asa ca prefer sa fac orice daca stiu ca imi usureaza chinul macar putin de tot...Acuma cine stie cum o fi, eu is optimista, dar in ultimii ani am invatat ca acolo unde poti preveni, chiar daca diferenta nu e mare, fa-o cand poti. Si cu cremuitul asta la fel. A fost un infern, m-am cremuit toata sarcina fara sa sar o seara, is multumita ca nu mi-a aparut nimic, nicio vergetura chiar daca am luat in greutate, acuma stiu ca inca n-a trecut pericolul, dar voi vedea...is multumita de cum a fost pana acuma.
Medeea, ce fain, sper sa fie si cel mic la fel de performant ca si albinutza ta Smile. Daca nu, mama tot il iubeste Smile
Dana, nu, inca nu am stabilit cezariana, a zis doctorita ca discutam pe 10 feb, si probabil atunci o sa va anunt ca pe 18-20 mergem la cezariana Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 7:56 pm

Cris, daca pozitionezi pe bb corect la san, nu o sa ai probleme. Mai trage-ma de maneca atunci, ca sa-ti dau mai multe detalii.

Vin si eu cu raportul pe ziua de azi. Am papat destul de mult si prost. Deh, mai am si eu zile nasoale.

Mic dejun: 1 ou fiert, 2 felii cascaval, 2 felii sunca, 50 g cas, 1 felie de paine cu unt light
Pranz: 100 g paste cu pesmet si zahar, 1 ceasca de inka
Cina: 50 g cas, 3 nuggets, 1 ceasca de inka
Gustari: 4 bucati ciocolata dietetica (macar asta sa fie fara zahar), un mar.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de crixuta Mar 26 Ian 2010, 8:10 pm

Ana, eu m-am uitat pe net la filmulete si am mai citit, acuma nu stiu daca am aflat chiar tot ce trebuie, daca sunt lucruri pe care le consideri f importante si pe care tu nu le-ai stiut sau nu le-ai aflat de la maternitate ci din experienta, eu sunt foarte receptiva la orice sfat Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de ana_bela Mar 26 Ian 2010, 9:47 pm

Cris, chiar ma gandeam ca ar trebui sa spun, de exemplu la pampers. Nu stiu daca ai observat, dar pe margine, la picioruse are ca niste volanase. Alea trebuie scoase, ca daca nu se intampla accidente cu kk (oups). Daca nu ai inteles ce am vrut sa spun, iti mai explic inca odata. Laughing
Legat de pozitia corecta la san, bb trebuie sa stea cu barbia lipita de tzitzi si tzitzi sa intre cat mai mult in gurita, cat mai mult din areola.
Fetele, ne scuzati de detalii picante. Smile

Fetele cu experienta, asteptam si alte explicatii despre orice.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 7

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB