Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

+15
claudde
crixuta
miki72
alessia
bee_tralala
juliennej
avr_dana
livia1981
Admina
ramomic
Roxy
an-deea
deiutza23
andreea_2008
arime
19 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Sam 18 Apr 2009, 7:41 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Hello!
am revenit cu poza promisa, cu ouale de Paste Smile, cam batea soarele pe ele si nu se distinge bine culoarea, dar sunt sidefate Smile.
Va urez tuturor un Paste fericit si imbelsugat!!!!
maine nu cred ca intru, ca voi pleca la Campulung cred, dar vbm luni sau marti. sarbatori cat mai fericite!!!


Ultima editare efectuata de catre arime in Mier 22 Apr 2009, 11:05 am, editata de 2 ori (Motiv : poza semnata)
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de arime Dum 19 Apr 2009, 12:09 am

Hristos a Inviat!!!

paste paste paste
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Roxy Dum 19 Apr 2009, 2:49 am

Adevarat ca a inviat ![i]

Sarbatori pline de bucurie, pace si lumina. Sa vi se umple sufletele de liniste si casele de binecuvantari ! Pup fetele mele dragi.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

An-deea, foarte reusita poza. Si eu tot oua sidefate am facut, poate nu chiar asa. o sa pun poze cu toate cele zilele urmatoare.

Arime si Livia, eu acum mi-am dat seama ca voi ati pus poze cu ouale vopsite de voi. ce frumoooooooos ! Nu stiu cum reusiti sa le si semnati. pupi

AVeti grija de voi si sarbatoriti cat mai frumos ! kiss kiss kiss
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de crixuta Lun 20 Apr 2009, 1:55 pm

Buna fetelor, vad ca toata lumea e prinsa inca in sarbatorile pascale :D numai eu mai bantui pe aici. Am avut un paste minunat, ca am racit bocna, acusica ne pregatim sa ne intoarcem la Iasi, maine iar la servici, uffffff...
De-abia astept sa ma cantaresc, sa vad cum stau cu kilogramele si sa vad cand si cum ma apuc iar de dieta, ca nu vreau sa am mai mult de 53.5....in functie de cat imi va arata cantarul, ma hotarasc cand ma apuc de dieta si cat de drastic...am senzatia ca parca nu s asa de umflatzica, da cantarul stie cel mai bine.
Va astept la apel hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Lun 20 Apr 2009, 3:47 pm

HRISTOS A INVIAT!!!

paste paste paste paste paste paste paste paste
super ouale An-deea.

Cu siguranta ne vom intalni dupa sarbatori, cu marii planuri de dieta.
Si la mine porceala e in floare, cu toate ca nu am mancat la fel de mult ca anul trecut, dar tot ff mult, + ca nu am iesit delloc la baie :D .

Sa petreceti cu bine fiecare pe unde e, sa va fie de bine bucatele , si sa ne reauzim zilele viitoare.
Pupici pt fiecare kiss kiss kiss kiss kiss kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de juliennej Lun 20 Apr 2009, 6:03 pm

ziua buna fetelor!

ce liniste pe aici.la mine pastile au fost frumoase.n-am fost la inviere ca eram prea obosita si e prea mult de condus.
din pacate la bis romaneasca ,chiar in noapte de inviere,a fost un accident.3 baieti au fost accidentati de o masina.2 cica sint ok,unul e la mass hospital destul de rau.Sad


de mincat n-am mincat f mult..ieri am fost si la sport..

azi e maratonul de la boston..o sa arate si la stiri,acasa..Smile
de mine iar la treaba,n-am chef deloc...Sad

sa va simtiti bine in contiunare.. pupi
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de livia1981 Lun 20 Apr 2009, 11:35 pm

Buna seara fetelor si Hristos a inviat !!!
Vad ca toate ati petrecut serios, slaba miscare aici.
Noi am stat mai mult pe-acasa, Stefan in prima zi de Pasti si-a julit bine nasul Sad am vrut sa mergem intr-un parc deschis recent, dupa modelul "Stonehenge”, dar din cauza de nas belit am stat acasa, in familie.
De mancat la greu, n-am iertat nimic nici dulce, nici sarat. Cred ca iar o sa ma cert cu cantarul o perioada, mai bine sa nu-l vad decat sa-mi arate in plus si sigur arata zid
Nici nu stiu ce dieta sa tin, inca mai am tort si bunatati, duminica sarbatorim ziua sotului, iarasi tort, deja e prea mult... beat Saptamana asta m-as baga la un disociat pe mese, inca nu stiu sigur, imi trebuie si o dezintoxicare serioasa. O sa incerc cu salate, supa de legume, fructe sa-mi revin putin apoi mai vad ce incep.
Va astept pe toate sa povestiti cum ati petrecut pupi
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 9:19 am

buna dimineata fetelor. Hristos a inviat! paste paste paste paste paste
eu acum pap o bucata de pasca si beau o cafea cu lapte ups de mancat in afara de 2linguri salata beouf si 1bucatica gratar de porc am mancat numai pui si curcan dar dulciuri....am mancat de toate rade vedem noi sapt viit cand ma int in bucuresti (vineri plecam la munte) dc e cazul de 1sapt de SBI Laughing
ma bucur ca ati avut toate sarbatori frumoase chiar dc au fost si cu rosu in gat sau nasuc julit kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 21 Apr 2009, 9:25 am

Neatza, dragele mele si Hristos a inviat!
eu sunt din nou "pe baricade", dar parca mai obosita decat inainte de Paste... chiar aveam intentia sa ma odihnesc, dar nu am apucat. vineri mi-a fost rau si am dormit toata ziua, pana sambata dimineata, dar nu m-am simtit deloc odihnita. sambata am tot umblat, sa ma intalnesc cu iepurasul wink iar duminica am plecat la cumnatul meu la tara, chiar nu aveam nici cel mai mic chef, dar a mers mai multa lume si am plecat si eu, mai mult luata pe sus, ca sa ma anunte pe drum ca dormim acolo shot . de mancat am mancat numai prostii, adica acasa am papat ok, cu un pic de cozonac si putina pasca peste mancarurile de dieta, dar la tara am mancat chipsuri, rafaello, etc, pentru ca nu am putut sa mananc mancare. dupa ce ne-am intors de acolo, ieri de dimi am fost luata de parinti in alta vizita, la nasa de botez, iar apoi am plecat spre casa mea, in Bucuresti. acum sunt obosita si nervoasa, n-am chef nici de serviciu, si se anunta o saptamana grea Sad
Buna dimineata, Andrica si Livia!
Livia, imi pare rau de nasucul lui Stefan, dar ii va trece. Andrica, unde plecati la munte? ce bine e fara serviciu!!!! Smile de ingrasat, nu stiu ce sa spun, am ditamai burta, dar nici n-am apucat sa merg la wc, cantarul imi mai arata sambata 700 de gr in minus, dar cred ca le-am pus la loc, in ciuda pastilelor Smile. de azi sunt iarasi la dieta, de data asta fara intreruperi
va doresc o zi frumoasa!
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 9:43 am

neata an-deea
mie cantarul imi arata dim cam 50.8 dar fara sa ma duc la baie inainte si dupa ce bausem si ceva apa...
am vrea sa plecam la Brasov desi ne-am certat aseara cu tipa cu cazarea ca am rezervat de acum 2sapt si ne-a zis sa sunam ieri sa confirmam ca sa fie sigura ca nu ne-am razgandit...si cand am sunat ne-a zis ca deja s-a ocupat.... zid nesimtire mare....dar am vb tot aseara in alta parte si se pare ca s-a rezolvat wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 21 Apr 2009, 10:43 am

Andrica, mie- mi place tare mult Brasovul, sper sa rezolvati si sa aveti vreme cat mai frumoasa!!!! am si eu un chef mare de plecat!!! din pacate la mine nu se intrevede nimic din pct asta de vedere Sad.
sper sa reusesc sa pap cat mai putin seara, sa imi revin dupa ospatul de Paste Smile
Julienne, ma bucur ca ai petrecut frumos de Paste, chiar daca n-ai ajuns la biserica. nici eu nu prea aveam chef sa ma duc, dar pana la urma am fost. foarte nasoala faza cu accidentul Sad
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:16 am

mda....maine trebuie sa ma duc la scoala, netul mai mult sta decat sa mearga, afara e innorat rau si sta sa ploua... zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 21 Apr 2009, 11:26 am

Andrica, vad ca nici tu nu ai o dispozitie prea buna Smile. mie mi-a mai trecut un pic morocanoseala cu care am venit la serviciu, dar abia astept week-end-ul!!! succes la scoala!! ai terminat lucrarea de licenta?
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 11:41 am

da...m-a enervat proful ca mi-a dat un mail f stresat ca nu mai e timp, bla bla bla (asta dupa ce sapt trecuta ii trimisesem vreo 3mailuri la care nu raspunsese si dup-aia tot el m-a sunat ca nu mai fac nimic, nu-i mai trimit nimic) dar la comentarii erau doar chestii de genul "o teorema aici, o chestie mica acolo etc..." adica doar lucruri marunte...
mai am de aranjat putin, de schimbat capitolele intre ele si de scris concluziile dar dc te iei dupa el mai e muuuuuuuult zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de avr_dana Mar 21 Apr 2009, 12:52 pm

buna fetelor

vad ca reveniti incet incet.
Eu sunt acasa cu DAvid, il astept pe sot sa vina de la serv ( macar azi are program scurt :D) si mergem cu parintii la gratar, la verdeata..abia astept, mai ales ca vremea tine cu noi Smile wink

Nici eu nu am iertat nimic, dulce sarat , combinat, de toate, si cand ma gandesc ca o s-o tin tot asa sapt asta pana duminica...vai vai... foame foame foame

An-deaa vad ca esti la serv, bafta sa treaca cat mai repede .
Andrica, las ca ai sa vezi ce repede o sa treaca licenta, si o sa-ti fie dor. Nu te stresa degeaba wink

salutare tuturor si sa aveti o zi cat mai frumoasa hug
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 1:00 pm

stiu ca o sa treaca repede dar ma enerveaza ca nu vrea sa priceapa ca TREBUIE sa am minimi 60pg si tot taie ca lui i se pare prea mult Laughing

l.e.: revin cu intrebarea legata de inchiderea subiectului nostru din partea cealalta
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 21 Apr 2009, 2:10 pm

Buna, Danutza! distractie placuta la iarba verde!!!! te asteptam din nou pe la noi dupa concediu, inarmata cu vointa Smile
Andrica, mai ai un pic si scapi, sa nu fii suparici.
eu mi-am dat seama ca nu exista pastile minune, intr-adevar depinde totul de vointa, cat timp am luat pastile si am zis ca tin dieta, chiar am reusit sa ma abtin, aveam si senzatia de satietate. cum mi-am permis sa mananc din toate, in ciuda pastilelor, as fi ros tot timpul, si numai prostii, adica am mancat coaja de paine calda cu smantana, iaurt cu fructe, lucruri pentru care in mod normal nu as intrerupe dieta ca nu mai rabd de pofta..... de azi sunt inapoi Merci , sa speram ca dureaza Smile
din partea mea, subiectul poate fi inchis, dar mai asteapta pareri
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Roxy Mar 21 Apr 2009, 2:18 pm

HRISTOS A INVIAT !!!!

Buna, fetele ! ma bucur ca ati sarbatorit toate frumos. Si la noi a fost bine cu tot cu imbolnavirea lui Tudor. Ca si voi, am scapat si eu pe la dulciuri wink , dar in cateva zile sper sa imi revin. azi mergem la socri si stam pana joi zid zid zid si de abia apoi pot sa zic ca nu mai am ispite in jur. Ah, da vineri e ziua lui bunica-mea, deci de sambata la dieta !

As sta mai mult la povestiri dar fac bagaje sis unt atenta s anu uit ceva. Poze o sa va pun abia dupa ce ma intorc. Legat de asta, eu poze cu Tudor o sa pun in albumul de dincolo ptr ca e privat si nah, sunt mai linistita asa. Cu mancarici o sa pun aici. Despre inchisul subiectului de acolo, nush ce sa zic, chiar e musai sa il inchida, sau asa ar fi ami bine ? Nu stiu , cum vreti voi, asa sa fie. EU tanjesc mai mutl dupa celalalt subiect, adica primul deschis de Cris. probabil cA lORE &CO OR FI TRIMIS MESAJE moderatoarelor. EU am postat o urare de pasti acolo, si mi-am permis sa o fac si in numele vostru.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 2:18 pm

kiss an-deea

roxy nu e musai cu inchisul subiectului. solange s-a gandit ca noi am vrea asta ca sa nu scrie altcineva acolo dc noi nu mai intram. Nu cred ca a trimis altcineva mesaje dar dupa cum stiti, mesajele private pe idieta nu-s tocmai private... adica tinand cont ca m-a avertizat sa nu mai trimit link pe mp ca sa nu ma trezesc cu ban de la scumpa si iubita redactie...
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de miki72 Mar 21 Apr 2009, 2:50 pm

HRISTOS A INVIAT!
ma bucur mult ca toate ati petrecut si totul a fost ok chiar daca au mai fost si nasucuri julite si raceli ( pupi Stefanul sa-i treaca mai repede si pe Tudor ca ca si el a fost bolnavior pupi
DANA distractie frumoasa la gratar ,ca eu tocmai ce am facut niste mici la gratar si cu un pahar de vin beat
AN-DEEA,servici usor in continuare ,eu mai am liber si maine-dar fara bani Rolling Eyes
ROXY-petrecere frumoasa la socri si de ziua bunicutii si asteptam sa pui poze cu Tudor kiss
ANDREEA,nu te stresa prea tare cu proiectul ca ai sa vezi ca totul o sa fie ok wink ce n-as da sa mai am varsta ta si sa ma lupt cu licenta wink
La mine azi este a 4-a zi de PORCEALA,o sa-mi fie ff greu sa ma opresc Sad ca am luat-o pe aratura rau de tot dar sper ca de maine sa mananc mai putin si fara dulciuri ca am terminat TOT zid zid
va pup pe toate kiss kiss kiss
miki72
miki72
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 29
Varsta : 51
Localizare : bz
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 3:03 pm

eu mai am doar putina pasca asa ca am cam scapat de dulciuri Laughing (noroc ca am dat si la pachet la musafiri ca sa se termine mai repede) dar o sa mai mananc ceva dulce probabil si-n week-end asa ca vad luni ce si cum rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Roxy Mar 21 Apr 2009, 3:16 pm

Miki kiss Te asteptam mai des pe aici.

Andrica, acum am inteles ce si cum. pupi Atunci mai bine sa il inchida, nu ? Cat despre licneta sunt sigura ca e totul super bine. Profii au darul asta de a-si stresa studentii. STiit u vorba aia "zic ca tine si fac ca mine", asa sa faci si tu cu profu. Oricum tu vei fi singura care va stii ce e acolo si tu tre` sa fii multumita de ce ai facut. profu iti va cunoaste lucrarea in mare, iar ceilalti din comisie nici nu se uita peste ea. Cel putin asa se intampla pe aici.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de an-deea Mar 21 Apr 2009, 3:37 pm

Buna Roxy si Miki!!!!!
Va asteptam sa scapati de ispite, cu toate ca din pacate daca le vrem, le gasim peste tot Smile si sa ne tinem toate cu seriozitate de dieta Smile
eu nu am luat nimic dulce de acasa, aseara am gasit la verisoara mea turta dulce umpluta cu jeleu si martipan si crema de zahar ars Danette si am mancat, dar de azi sunt fata cumintica Smile.
la cina incerc sa pap fructe si poate reusesc sa nu scap in altceva Smile
an-deea
an-deea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 205
Varsta : 40
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de crixuta Mar 21 Apr 2009, 4:29 pm

Buna fetelor
Eu m-am procopsit cu o gripa feroce, am plecat azi de la servici asa de rau mi-era, asta noapte nu am putut dormi, singurul avantaj pare sa fie la silueta, cred ca ma cam slabeste boala, na, asta e, sper sa mi revin cat mai repede. Ma duc sa ma bag in pat ca nici nu pot sa ma tin pe picioare.
Deci la cat de slabita sunt, nu ma apuc de SB dar oricum am mancat putin, asa ca vom vedea cand termin cu boala si dupa ce trece si ciclonul care va veni curand. Cu putin noroc cred voi scadea sub 53.5, acum sunt intre 53.5-54.
Andrica, felicitari, ce ai slabit, esti skija, skija, da unde vrei sa ajungi?
Cat despre subiectul celalalt, nu cred ca are sens sa l inchidem, chiar de ar fi mai scrie cineva pe acolo, eu imi aduc aminte ca lucrul care m-a motivat pe mine sa ma apuc de dieta in afara de fetele, Deiutza, Ramo, Dana, stiu ca am citit cu nesat mesajele fetelor care se apucasera de SB cu 2 ani inainte si nici nu mai erau active, insa exemplul lor m-a ajutat sa slabesc.
Fuuuug, va pooooop
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 21 Apr 2009, 4:46 pm

cris imi pare rau ca esti bolnavioara kiss ai grija de tine
multumesc dar dupa Pastele asta am sarit sigur de 50 ca am mancat numai pasca si cozonac wink
in legatura cu subiectul, nu e obligatoriu sa se inchisa. am fost intrebata deoarece cand ne-am mutat acolo restul lumii a inteles ca vrem sa fie ca un jurnal doar al nostru si cum ne-am mutat urmarea logica ar fi fost sa cerem inchiderea lui ca sa nu-l invadeze alte persoane. prin inchidere inseamna ca nu se mai poate posta dar de citit se poate in cont.
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 1

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB