Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

+66
Miniona
firicel
aurelia.c
margelutamea
Danny24
DANIELA.I
Lucia Ro
dienutzababy
aurishta
bubu85
mariaz_09
Lucia.BlueFlower
ema
mykya
valentinadof
ivanoiuadela9
violeta25
Steluzza
melus
rosita
zylv
Ela
AlyC
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
europolis
mami de doi ingerasi
MagdaMarin
CCristinaC
lotus nufar
cris69
canadianca50
Noemi
danae
AlinaJ.Bijoux
cata13lina
adelina24
Karina33
amnro
clodi
betymi72
danabekk
Alina.C
mdlupu
leonutza69
claudia_mami
noel
Gabyx
ariana
dana_mi16
kitty_1973
andreeaX
Clio_Ela
totolina
Buburuza
geany
aisha
mihatm80
ioana soare
duchess
Admina
tomari
MihaelaT
Camy
diada
arime
70 participanți

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 27 Sept 2010, 9:13 pm

Balerinii imi plac mult!!! Port si eu de genul insa cu toc nu port deloc si nici nu am purtat decat o singura data la banchetul de sfarsit de facultate!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Mar 28 Sept 2010, 12:16 am

Nimic nu se compara cu glezna unei femei ce poarta tocuri.. desi nu e comod. Eu mi-am luat tocuri mai joase, ca incaltaminte de scandal am destula, merge de poze. Astia de azi sunt de purtat nene in Bucuresti, sa pot sa si conduc cu ei sa stau si la coada la posta.. Smile
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 28 Sept 2010, 6:38 am

Sa-i porti sanatoasa Noemi sunt tare faini.Si da sunt buni la condus. bine

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de europolis Mar 28 Sept 2010, 6:56 am

Super frumosi Noemi.
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de betymi72 Mar 28 Sept 2010, 11:13 am

Noemi superbi pantofii!!!
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de zylv Mar 28 Sept 2010, 11:34 pm

noemi,foarte frumosi toti papucii,dar a doua pereche e super.nu-mi vine sa cred ca sunt romanesti.unde sunt facuti,si cat costa,caci nu mai am idee cat costa o pereche de papuci autohtoni
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Mier 29 Sept 2010, 12:15 am

zylv a scris:noemi,foarte frumosi toti papucii,dar a doua pereche e super.nu-mi vine sa cred ca sunt romanesti.unde sunt facuti,si cat costa,caci nu mai am idee cat costa o pereche de papuci autohtoni
Sa stii ca sunt foarte comozi, chiar aveam pielea inrosita de la balerini si ma ustura la calcai, si nu m-au deranjat deloc la proba. Cred ca maine incalt prima oara in oras o pereche.
Sunt luati din Obor, am avut drum si cand am aruncat o privire in treacat mi-au placut cei albi dar cu spatele inchis, si nu aveau nr meu Smile Asa ca neplacandu-mi shoppingul am probat repede 2 per si i-am luat.
Am mai scris intr-un mesaj 160 ron/per
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 01 Oct 2010, 10:38 pm

Mi-a trimis mama o bluza tare haioasa care atunci cand nu o porti se strange de zici ce e de copil. rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si inca una toata numai paiete cu care nu stiu ce sa fac cu ea, ca e cu vedere la buric si zgarie cand te imbraci cu ea.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Tot de la mama mai am o pereche de opincute Samsonite(habar n-aveam ca astia fac si incaltaminte)ma cam strang ele dar de dragul lor le port pana incap in ele rade
Ca doar na, cine mai are in satul meu incaltamine Samsonite noua? rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Talpa e foarte interesanta

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si ce-mi pare rau e ca le tocesc la condus

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Vin 01 Oct 2010, 10:44 pm

Frumosi, finuti, eleganti, felicitari de achizitie, Noemi. Flowers
Eu, ma "laud" cu bocanci de rockeritza:rock
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si cu tunica de taranacuta. Suspect
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Acum, nu radeti prea tare... rade

Magda, mi-ai luat-o inainte, cu innoitul tau. prietenie Bluza de paiete, poti sa o faci costum sexy, daca te superi. dama Si mocasinii, sa-i porti iubita, imi par tare comozi; lasa ca-i birui tu.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 01 Oct 2010, 10:53 pm

Draguti bocanceii numai buni de concerte rock ,si bluzita e suuuuperba imi plac tare mult aplicatiile si cureaua.
Si chiar da o sa ma supar tare rau pe acea bluza dar mai incolo ca mai am si alte paiete de descusut si de reciclat.Mersi de idee chiar la asta nu ma gandisem .E totusi cam grea bluza cu atatea paiete dar ii vin eu de hac si o transform in ceva.
Acum o pun la coada lucrurilor ce doresc a fi transformate intr-o buna zi. cos

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de rosita Vin 01 Oct 2010, 11:00 pm

Magda, sunt curioasa ce idei iti vin pentru bluza cu paiete. Am si eu o rochie lunga de seara, cusuta toata cu margele. Am primit-o si am purtat-o odata la o nunta, dar de atunci sta in sifonier pentru ca mi se pare prea "pretioasa" si parca nu e stilul meu. Am vrut sa o dau de nu stiu cate ori, dar nu prea ma lasa inima.
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 01 Oct 2010, 11:06 pm

Asa rapid ma gandeam sa-i desfac toate paietele si sa le folosesc la alta bluza mai subtire sau sa -mi fac o fusta tot neagra probabil din satin cu o floare din paiete .Inca e o idee.Dar nu se stie niciodata ce idei imi vin,o sa te tin minte si o sa te anunt.Peste cativa ani. rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Vin 01 Oct 2010, 11:16 pm

Magda stii vorba aia, calu' de dar nu se-njura de sfinti Smile Sosonii Samsonit cred ca se mai lasa ca sunt din piele
admina i don't do bocanci, dar tunica e tare dragutza si imi place ca te-ai colantit, sau sunt dressuri groase.. ma rog, imi place. Doar ca nu stiu, esti tanara, lasa maroul si tu offf
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de melus Vin 01 Oct 2010, 11:29 pm

"I do" bocanci, "very much".Sunt super!Admina, sa-i porti sanatoasa! rock
In liceu ii purtam cu o fustita scurta, plisata, in carouri,si dres negru, cu model. In sus aveam sacoul grena, de uniforma. inocent

Cat ai dat pe ei?
melus
melus
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 333
Varsta : 44
Localizare : romania
Data de inscriere : 03/08/2010

http://vecinagreierasului.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 01 Oct 2010, 11:32 pm

Super bocancccciiii!!! Vreau si eu!!! love
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Vin 01 Oct 2010, 11:44 pm

Eheee, in liceu si eu purtam, si ascultam si rock Smile dar in timp am evoluat in alta directie
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Sam 02 Oct 2010, 1:06 am

Noemi, i don't do pink. plange I prefer punk! beat
Acum serios vorbind, am maro mult in dulap, dar nu ma deranjeaza. De obicei il amestec cu mov, turcoaz (cat mai e pe val), bleu, roz, rosu. Am avut zbangardele colorate, pe mine, la tinuta aia.
Mi s-a zis ca-mi sta bine in roz-fucsia, dar cica rozul (in general), da semn ca donshoara e vulnerabila. Si nu ma simt...
Bocancii sunt la reducere, mai aveau 2 perechi. Erau 160, i-am luat cu 49. wink Sunt 38 si eu port 36, dar zau daca se simte. Sunt o idee mai mari in lungime, in rest imi vin perfect la latime.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Sam 02 Oct 2010, 1:13 am

Pai nici nu conteaza ce marime sunt bocancii si ce marime porti atata timp cat la purtat iti sunt buni. Sa ii porti cu placere si sa iti tina si cald cand va fi nevoie bounce
Cat despre culori, intr-adevar cafeniul merge bine rau cu aqua (doar asa am combinat la rochia de concurs), uite cu mov n-am incercat dar merge, avand in vedere ca movul contine albastru. Depinde mult de nuante Smile
Iar ruoz... mie imi place, de fapt nu pot spune ca imi place, dar imi da o senzatie placuta cand port, de cald si de viata, si sincer nici eu nu ma simt deloc vulnerabila. De mult nu ma mai simt vulnerabila boo
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Karina33 Sam 02 Oct 2010, 7:30 am

Magda daca ai vreo ocazie in curand taie vesta de tot pe mijloc si transform-o intr-un soi de de vesta de ocazie luata peste ceva de voal(ie) sau peste o bluza sau rochie mulata simpla.
Bluzita ailalta nu-mi place, e prea sintetica, scartaie rade
Mocasinii sunt buni rau de mers la drumurile tale!

Admina sunt misto bocancii ca-i poti purta, eu ma simteam ca-n ghips(e drept ca pe vremuri si erau cam prea rigizi pentru felul meu de-a merge) La tunica imi plac accesoriile!

De pantofii lui Noemi nu mai spun nimic, sunt tare frumosi si buni. Dar ea are colectie serioasa de incaltari!!!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de betymi72 Sam 02 Oct 2010, 9:40 am

super bocancii...
super si mocasinii iar bluza poti sa faci un bust la o rochie de seara ...si ideea karinei e faina...ai putea sa faci ambele(din ce tai ptr vesta faci partea din fata la o rochie...ma rog ai sa vezi tu...eu sunt mai comoda si decat sa descos atatea margele si iar sa le cos....ma las pagubasa...) [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Steluzza Sam 02 Oct 2010, 11:40 am

Admina sa imi spui unde pui bocancii ca le-am pus gand rau.Vin sa ti iau. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] sant frumosi si sa-i porti sanatoasa.
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 02 Oct 2010, 11:42 am

Sau sa-i pui cadouri de Sf. Nicolae rade
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Sam 02 Oct 2010, 9:41 pm

Noemi a scris:Magda stii vorba aia, calu' de dar nu se-njura de sfinti Smile Sosonii Samsonit cred ca se mai lasa ca sunt din piele
Da ai dreptate.

Karina si Betymi multumesc mult pentru sfaturi. pupi

Si daca tot am fost la cumparaturi si am gasit incaltaminte la oferta mi-am luat adidasi cu 20 ron din Real.Sa ma innoiesc la gimnastica medicala aerobic

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 02 Oct 2010, 11:15 pm

Pt. 20 de lei arata tare bine!!! Sa ii porti sanatoasa!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Dum 03 Oct 2010, 6:38 am

Mersi mult ,eu daca merg mai mult cu masina nu mi se mai toceste incaltamintea,mai am o pereche luata la reduceri de la Leonardo acum 4 ani cand eram gravida cu primul copil si nu ma mai incapea nimic si sunt si acum buni si tot 20 lei am dat pe ea.Dar m-am am plictisit de ei si abia astept sa se rupa,desii nu o sa fie prea curand.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 8 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB