Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

+66
Miniona
firicel
aurelia.c
margelutamea
Danny24
DANIELA.I
Lucia Ro
dienutzababy
aurishta
bubu85
mariaz_09
Lucia.BlueFlower
ema
mykya
valentinadof
ivanoiuadela9
violeta25
Steluzza
melus
rosita
zylv
Ela
AlyC
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
europolis
mami de doi ingerasi
MagdaMarin
CCristinaC
lotus nufar
cris69
canadianca50
Noemi
danae
AlinaJ.Bijoux
cata13lina
adelina24
Karina33
amnro
clodi
betymi72
danabekk
Alina.C
mdlupu
leonutza69
claudia_mami
noel
Gabyx
ariana
dana_mi16
kitty_1973
andreeaX
Clio_Ela
totolina
Buburuza
geany
aisha
mihatm80
ioana soare
duchess
Admina
tomari
MihaelaT
Camy
diada
arime
70 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Mar 28 Apr 2009, 10:22 am

Ioana, imi place ce aud acolo hug Cum sa te bat, te kiss Mi-ai dat o idee super de concediu, anul trecut am facut asa doar in in tara; am vazut pesteri, Transalpina, am cauta si Sarmisegetusa, dar nu am gasit-o... Mama lor de neseriosi, cu semnalizarile lor, cu tot shot
Nici eu nu savurez marea, ca romanul obisnuit, mergem numai in extrasezon si asta ca avem unde sa stam, altfel... mai rarutz. Si noi am cautat prin Budapesta un targ celebru, dar aveam atatea de vazut la prima vizita, ca l-am lasat sa ne mai astepte. Si apropo de suportul de biciclete, ca tot sunt totalmente off-topic si ma ia Diada la rost off topic , am ochit ceva pe acolo, mai ramane sa vedem daca e compatibil cu masinuta noastra. Merci mult de link Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de geany Mar 28 Apr 2009, 10:23 am

da admina si sa vezi ce m-am suparat ca m-ai luat asa direct rade
targurile sunt sambata si duminica,dar cel mai recomandabil e duminica,desi noi mergem asa ca motiv sa iesim din casa,ca altfel domnul meu profesor nu iese 3-4 ore din casa pentru o plimbare,asa ca mergem in targ si daca e ceva ce avem nevoie(adica eu cu ustensilele mele) atunci negociem si cumparam.tot din targ mi-am cumparat si foarfeca zimtata pe care am dat 5 euro wink tot din targ mi-am luat si un (cred ca) dulapior care se deschide ca si cutia de scule,pentru accesoriile mele si are si roti si inchis nu ocupa mult spatiu.uneori vin turcii cu materiale la metru si e intre 1-2 euro metrul,fermoare 3 la un euro si ate pt triploc-overloc(conuri) 1 euro.astea nu le gasesti mereu,dar cand sunt sa tot cumperi daca stii ca ai nevoie.
masini de tricotat nu am vazut in targ insa masini de cusut pfuuu e plin...de la nestiutori cumperi si cu 15-20 de euro,de la stiutori treci de 60 de euro.la ebay m-am uitat tot acum si priveste singura rade
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de aisha Mar 28 Apr 2009, 11:31 am

geani, eu zic sa nu ne mai povestesti, ca ne imbolnavim definitiv! Smile

asa e cu turcii si targurile de afara...gasesti tot ce vrei pe la ei si la preturi mici, mici, mici...daca aveam cum sa le car, cate nu-mi luam de la Paris! Era targ de 2 ori / saptamana: miercurea si duminica. Si daca aveam si bani, bineinteles! rade

Poate ajunge moda asta si la noi. Da' tot mai scump ca la ei o sa fie, din pacate!

Admina, Sarmisegetuza Regia se gaseste greu. Si noi am ratat-o prima data. Dar merita efortul de a o vedea. E superba. Cea romana, nu mai e mare lucru de ea. Ne tot intrebam cum de la ei ( la Roma adica) toate sunt intregi, iar la noi, maxim 1 rand sau 2 de caramizi. Explicatia ne-a dat-o ghidul: toate cladirile din zona sunt facute cu caramida de Sarmisegetuza.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Buburuza Mar 28 Apr 2009, 11:42 am

Sunteti off-topiiic! Si-o sa va bata Diadaaaa... ta-na-na-naaaaa! rade Si-o sa ma puna si pe mine la cooolt, tot pentru off-topic.

Urasc mersul prin magazine.
Intrebare pentru cele care ies mai des la cumparaturi (in Bucuresti): Ati vazut pe undeva sandale din piele sau panza cu talpa de pluta naturala, modele mai... hippioate, asa. Sau stiti vreun magazin de materiale pentru incaltaminte de unde-as putea cumpara talpi de pluta naturala pentru sandale (talpa ortopedica, inlata)? Erau unele pe la piata Sf. Gheorghe, si prin spate la Cocor... dar n-am mai trecut pe acolo de un milion de ani.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de aisha Mar 28 Apr 2009, 2:31 pm

M-am gandit ca sunt off-topic, da' daca am vazut atatea posturi pe din afara...am zis ca unul in plus, in minus, nu conteaza! rade

Stiu magazinele de care zici. Maine am drum pe la Pta Sf. Gheorghe. Daca mai exista ceva pe acolo, te anunt. Si eu imi cautam sandale asemanatoare...pana acum am vazut numai cu imitatie de pluta...plastic 100%.
aisha
aisha
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 770
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/03/2009

http://mieremusetelfrumusete.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de totolina Mier 06 Mai 2009, 1:35 pm

am fost si noi la cumparaturi ieri, de fapt pt fetita noastra, am cumparat o rochita pt o nunta la care suntem nasi, si alte hainute pt gradinita. rochia mea de nasa cred ca v-o arat saptamana viitoare

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
totolina
totolina
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 381
Varsta : 40
Localizare : Galati
Data de inscriere : 10/02/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 07 Mai 2009, 6:02 pm

Totolina, sunt tare frumoase! love sa le poarte sanatasa printesa ta. kiss

cum am ajuns ieri la Deva(de nevoie) nu puteam sa nu intru pe la magazinul tineretului si sa nu-mi iau ceva...asa ca mi-am luat niste sandale pt fusta mea galbena dar si pt a le purta la alte haine.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de geany Joi 07 Mai 2009, 6:42 pm

sunt foarte frumoase.sa le porti cu placere ,dar sa le uzi inainte wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de diada Joi 07 Mai 2009, 10:47 pm

foarte frumoase lucrusoare love
imi plac mult sandalutele tale Mihaela hug

si sa va arat si eu cate ceva...

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Joi 07 Mai 2009, 11:56 pm

Totolina, sunt foarte dragute hainele pt printesa ta. love Neaparat sa treci pe lista de cumparaturi masina de cusut, ca la urmatoarea nunta sigur vei face ceva minunat pt fetita. Poti folosit aceleasi modele ca pt rochiile de zi, dar pui un satin sau chiar cu tulle pe dedesubt si obti o rochie de printesa, in miniatura.
Mihaela, deja esti pregatita pt vara, vad. Sunt super vesele sandalele galbene sunny
Diada, sa le stapanesti sanatoasa, imi plac tare mult sandalele, tot varatice si usurele. Si cureaua e foarte moderna, albul cu negru e pe val, clar. cheers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 08 Mai 2009, 2:10 pm

imi plac lucrurile colorate Smile si vara cu ceva bronz merg bine.
sar'na!
Diada, frumoase achizitii!Sa le porti cu placere! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Clio_Ela Mar 12 Mai 2009, 8:45 pm

Si eu m-am innoit azi Smile Pt ca vine vara si incepe iesitul la gratare, mi-am comandat castroane si sticle noi. Si le-am primit acum Smile
Sunt super, capacele se fixeaza foarte bine, am pus apa in castroane si le-am tinut cu capul in jos. Nu iese nici o picatura!
Iar sticlele sunt si ele fainutze, se desfac, sunt usor de spalat, iar partea de jos e de fapt un pahar.

[img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/img]

Si cele doua castronele "acordeon, ... dupa ce papam din ele, le strangem ca niste discuri, nu ocupa loc... Super:)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si inca ceva, pt nepotica mea, sper sa reusesc in curand sa ii trimit un pachetel. Si vreau sa ii fac si niste rochite de vara, am vazut la voi modele superbe!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Si am luat si trei materiale pt mine, dar am primit "reclamatie"
Cica imprimeul e pt babe Sad(
Fug acum la sport, si cand ma intorc va arat dincolo, la materiale
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Mar 12 Mai 2009, 9:59 pm

Sa le folosesti sanatoasa, Ela! Si nepotica, sa se joace sanatoasa Basketball
Si eu m-am innoit azi, mi-am luat o camasa militaroasa, o pereche de pantaloni maaari de denim subtire, special ca sa scot o fusta sau chiar sarafan, din ei.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de diada Mar 12 Mai 2009, 11:18 pm

Ela love m-ai omorat definitiv! spor la gratarit! Si nepotica sa fie sanatoasa, sa se bucure de tot ce-i trimiti love Abia astept sa vad ce vrei sa-i mesteresti!

Admina nu mai am cuvinte! imi place foarte, foarte mult! love love love ador chestiile "militaresti". Sa o porti cu placere!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Camy Mar 12 Mai 2009, 11:42 pm

MIHAELA dragute sandalutele tale galbene si eu sunt cu lucrurile colorate dar si cu incaltamintea,anul trecut imi picase pe galben cu verde,si mi-am luat 2 perechi de pantofi,unii galbeni cu verde si unii verzi cu galben rade

DIADA sa le stapanesti sanatoasa,sunt dragute.

ADMINA FRUMOASA CAMASA TA, ITI VINE FOARTE BINE,SA O PORTI CU PLACERE.

ELA nepotica ta este o fericita ca are o matusica asa draguta,imi place ceea ce i-ai cumparat,o sa fie tare incantata,iar pentru tine sa le foslosesti cu placere si ...la cat mai multe gratarele.

va pupic dulce pe toate hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de geany Mar 12 Mai 2009, 11:46 pm

admina,sa le porti cu placere(dar ti-au taiat soldatii unghiile,ca taree frumoase l-ai aratat si acum... Sad )
ela foarte practice palsticele si pentru nepotica frumosi bebeiii...(si eu am fost azi la sport la intins oasele,ca tare-s batrana rade )
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Clio_Ela Joi 14 Mai 2009, 12:19 pm

Admina, camasa e tare frumoasa, si iti sta foarte bine. Sa o porti sanatoasa!Nu numai camasa e frumoasa, ci si manechinul Smile

La cum e vremea afara, cred ca mai intarziem cu iesitul la gratare:(

Iar pe dragalasa mea nepotica nu o cunosc decat din poze Sad
Are 3 ani si jumatate, dar eu de 5 ani nu am fost in Ro. Din cauza unor probleme ... juridice... In urma cu 6 ani, fostii socri mi-au rapit ingerasul. Un an nu am stiut nimic de el. A fost dat disparut, am ajuns si prin ziare, si pe la tv... In fine... Apoi am lasat totul in urma si am fugit departe, am inceput de la zero Sad
Dar acum suntem fericiti, Victor e mare, are un nou tatic, si se iubesc de parca ar fi de cand lumea impreuna:)
S-au terminat si procesele din tara, putem sa venim in vizita.
Ups, sunt offtopic.
Sorry!!!!!!!!!!!!!

V-am spus ca luni mi-am mai cumparat ceva, materiale. Le pun dincolo, la materiale de croitorie.Dar mi s-a spus ca sunt de babe:(
Dupa ce le cos, sper fie parerile schimbate.
Clio_Ela
Clio_Ela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1303
Varsta : 48
Localizare : intre optimisti
Data de inscriere : 17/04/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 14 Mai 2009, 1:15 pm

fetelor, sunt frumoase noile achizitii. sa le folositi cu placere si cei pt care le-ati cumparat.
mi-am luat si eu niste blugi de vara, asa stil hipi, dar am uitat sa-i pozez si deja i-am imbracat de doua ori.bineinteles ca m-am bagat nitel in ei, adica i-am stramtat un pic pe picior ca erau prea largi, iar in cei stil pana nu-mi sta bine deloc. si mi-am mai luat o bluza.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de ioana soare Joi 14 Mai 2009, 2:34 pm

Foarte frumoase toate achizitiile voastre! Sa le purtati cu placere!
Eu mi-am luat margelute pentru margelit! Abia astept sa ma joc cu ele! bounce bounce bounce

Ela imi pare rau ca ai avut asemenea probleme. Bine ca totul s-a rezolvat si acum sunteti cu totii fericiti! Te admir pentru curajul de a lasa totul in urma si a lua totul de la zero! Sa fii sanatoasa si sa ai o viata frumoasa alaturi de familia ta!hug
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de andreeaX Joi 14 Mai 2009, 4:02 pm

E super camasa admina,eu am o jacheta in genul asta pe care o port de vreo 2-3 ani;si mie imi place genul.

Citesc de multe ori pe burdastyle ca fetele de acolo cumpara haine din second hand pentru materiale,sau pe care le modifica.Cumparati si voi din magazinele astea?
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de geany Joi 14 Mai 2009, 4:08 pm

Si eu am cumparat asa ceva si chiar si acum ma joc cu materialele din haine ce nu le mai port,numai asa reusesc sa scap de ele,ocupa loc degeaba si sa le arunc tot nu ma indur. wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de arime Vin 15 Mai 2009, 1:30 pm

Sa purtati cu placere achizitiile, sunt frumoase! wink
mihaela_s75 imi pare rau ca ai trecut prin asa situatie, ma bucur ca s-a terminat cu bine pt.voi love
arime
arime
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1311
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/10/2008

http://florena-cakes.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 15 Mai 2009, 3:07 pm

andreeaX a scris:

Citesc de multe ori pe burdastyle ca fetele de acolo cumpara haine din second hand pentru materiale,sau pe care le modifica.Cumparati si voi din magazinele astea?
eu am cumparat daca mi-a placut ceva mult si chiar m-am uitat si dupa "materiale"
am o colega care a luat o palarie pt floarea de la palarie Smile ca palaria era de paie si cam urata, dar floarea arata super si-a pus-o la o alta palarie noua. pt 50 de bani era si pacat sa n-o ia.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 20 Mai 2009, 6:47 pm

Azi, am fost la Deva pt transfer si pt ca am reusit sotul m-a recompensat wink
mi-am luat o stofa de vara vernil, un pic elastica si un voal alb cu dungulite ca vreau sa-mi fac ceva pt sfarsitul de an scolar si mi-am mai luat un voal turcoaz si normal, niste sandale rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de kitty_1973 Mier 20 Mai 2009, 8:41 pm

FELICITARI pt. transfer ! E o mare realizare ! Cred ca esti tare bucuroasa. Lucrez si eu in invatamant si stiu ce greu se obtine un transfer.
Sa porti sanatoasa sandalele si hainutele pe care le vei face din materiale !
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 3 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB