Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

+66
Miniona
firicel
aurelia.c
margelutamea
Danny24
DANIELA.I
Lucia Ro
dienutzababy
aurishta
bubu85
mariaz_09
Lucia.BlueFlower
ema
mykya
valentinadof
ivanoiuadela9
violeta25
Steluzza
melus
rosita
zylv
Ela
AlyC
SilviaDumitrescu
veniciuc nicoleta
europolis
mami de doi ingerasi
MagdaMarin
CCristinaC
lotus nufar
cris69
canadianca50
Noemi
danae
AlinaJ.Bijoux
cata13lina
adelina24
Karina33
amnro
clodi
betymi72
danabekk
Alina.C
mdlupu
leonutza69
claudia_mami
noel
Gabyx
ariana
dana_mi16
kitty_1973
andreeaX
Clio_Ela
totolina
Buburuza
geany
aisha
mihatm80
ioana soare
duchess
Admina
tomari
MihaelaT
Camy
diada
arime
70 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de bubu85 Mar 14 Dec 2010, 12:15 pm

magda felicitari norocoaso
sunt 2 cadouri pana acum, urmeaza al 3-lea, si ca intotdeauna lucrurile bune sunt cate 3
fi pe faza
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Mar 14 Dec 2010, 3:02 pm

Am zis deja ce vreau sa fie urmatorul lucru acum astept,
cosmina si maria_z pupi

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 18 Dec 2010, 3:32 pm

Magda, sa-l folosesti sanatoasa!
Va arat si eu cadoul de la mosul meu. Mai deveme ce-i drept, dar eu ma bucur. Am mai avut candva una, luata de prin Brasov, dar avea o buba, se tot bloca si cum un prieten de-al serifului a fost plecat in Germania mi-a adus una noua. E asa buna seara ca no, eu tot ma uit pe tastatura chiar daca stiu locul literelor. Embarassed


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de aurishta Sam 18 Dec 2010, 3:57 pm

Este super, Mihaela, chiar e utila la ore tarzii wink
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 18 Dec 2010, 3:59 pm

Vreau si eu una, ca sa nu mai consum curent si cu veioza. Eu stau mai mult noaptea la calculator!!! Shocked
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de dienutzababy Sam 18 Dec 2010, 4:23 pm

Mi-am cumparat zilele astea cate ceva de iarna. cel mai mult mi-a placut modelu Jacard la pulovarul negru, pacat ca nu am gasit si pe alta culoare Sad

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Sam 18 Dec 2010, 6:39 pm

Imi place primul pulover mult de tot!!! Am vazut si eu prin magazinele din Arad dar, la niste preturi!!!! love Si am vazut ca sunt la moda iarna asta!!! Sa-l porti cu placere si pe el si pe restul lucrurilor achizitionate!!! hug
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de dienutzababy Sam 18 Dec 2010, 6:43 pm

multumesc. L-am luat din Bucuresti, a fost 70 de lei. Cam scumput, dar asta e, l-am luat mai mult ca model, sper sa reusesc sa imi mai fac macar unu la fel.
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 18 Dec 2010, 11:15 pm

Alina, vorbeste cu prietenii vostri din Germania sa-ti trimita una ca nu-i decat 20 de euro. Eu nu de economie, dar mai stau seara la pc si raman doar cu lumina de la tv si lcd(am doua camere) si e cam greu, dar cu asta e super.
Dienutza, sa le folosesti sanatoasa!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Sam 18 Dec 2010, 11:18 pm

Dienutzababy, sa le porti sanatoasa! Mie imi plac manusile muult! love
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Noemi Sam 18 Dec 2010, 11:57 pm

dienutza, ti se vad tourile rade
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de dienutzababy Dum 19 Dec 2010, 12:48 am

MihaelaT multumesc

Lucia.BlueFlower multumesc, manusile le-am luat din Decathlon. Au fost 30 de lei

Noemi Embarassed
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Lucia Ro Lun 27 Dec 2010, 10:27 am

Ieri, ca tot omul care se plictiseste in casa am iesit la cumparaturi si la cascat gura in Outlet - Fashion House. Nu prea am gasit cine stie ce pe la sectorul haine- cu toate ca erau unele ieftine tare pe la Mango- dar ceva tot mi-am luat .. cizme din piele 100% si modelul meu preferat (chiar daca nu mai e in trend) - ciocate, fabricate in Italia ... initial au fost 359 lei iar eu le-au luat cu 49 lei.. asa reduceri mai zic si eu... Si i-am mai luat si fetitei mele o pereche de ghetute cu piele pe interior si 50% pe exterior pe care am dat 54 lei reduse de la 79...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si mai erau multe minunatii de cizme din piele elegante pe la 49 lei - la Leonardo, asta asa... informativ pentru cine e interesat!!
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Lun 27 Dec 2010, 10:40 am

Lucia, ai gasit chilipiruri de calitate. Ciocatele in trend sau nu, dar sunt perforate si asta e foarte bine. wink
Cizmulite pentru fi-mea a luat si mama mea la 50lei, tot de piele. Eu tot nu inteleg de ce le fac asa de scumpe, la cat sunt de mici...
De la Leonardo nu-mi mai cumpar, niciodata. Mai intru sa clatesc un ochi, dar sunt foarte foarte proaste. Am dus inapoi doua perechi de pantofi, cumparate pentru sotul meu; una s-a rupt dupa cateva zile, de purtare. Pentru mine am luat parca, dar tot asa, calitate indoielinica, la preturi medii spre mari si piele, rar gasesti. zid Vroiam sa incerc Deichmann, vreodata...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de DANIELA.I Lun 27 Dec 2010, 10:41 am

Lucia,sunt super ciocatele,am si eu unele fabricate in olanda,dar sunt lucrate super.Sa le porti sanatoasa.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Lucia Ro Lun 27 Dec 2010, 10:48 am

Multumesc maistra, Admina si sotzul meu a patit la fel cu Leonardo cu o pereche de ghete elegante, i s-au dezlipit dupa cateva saptamani si o prietena de-a mea a ramas cu tocul in mana in prima zi cand le-a incaltat...
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 27 Dec 2010, 10:55 am

Si eu vin sa va arat ce am primit de la nasa de Craciun.

Copiii au primit 2 ursuleti umpluti cu seminte de hrisca care se incalzesc in microunde sau in cuptorul obisnuit si pot sta calzi pana la cateva ore si se pun pe pieptul copiilor cand sunt bolnaviori.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cum al meu baiat nu suporta nimic pe el i-am folosit eu cu mare succes unul la gatul meu inflamat si celalalt pe cap entru a-mi ameliora durerile acute de cap pe care le aveam de cateva zile.
Si chiar au mers.

Eu trebuia sa primesc tot de la nasa un expresor(care mi-l doream tare mult)dar raiosul(unde o fi poezia aia zid ) de Grinch(a se citi sot) i-a spus nasei ca nu am nevoie de asa ceva, El dorind sa-i fac cafeaua in continuare pe foc.
Ca ce conteaza ce-mi doresc Eu???

Cand m-a sunat nasa sa ma intrebe daca aveam microunde,cum tocmai il castigasem i-am spus ca imi voi vinde brosa pentru a-mi lua un expresor (aluzie fina ).
Deci ea vroia sa-mi ia un expresor cand m-a intrebat de el de care vreau.
Dar tocmai vorbea la telefon cu Grinch care o invita pe la noi si daca a apucat sa-i zica lui totul s-a dus de rapa.
Asa ca am primit o lenjerie de pat ieftina "100% bumbac"(a se citi 100% polyester) care nici macar nu avea marginile cearceafului tivite .
Nu e vina nasei ca ea asa a cumparat-o/primit-o.
Bine ca macar modelul e fumos si o pot folosi cu succes ca fata de masa ca daca o folosesc ca lenjerie la a 10 spalare se dezintegreaza.
Si macar italienii se respecta.Ce e in poza de pe cutie e si in interorul ambalajului.
Si aici vorbesc de panetonnele primit de sot de la servici.
Cam mic daaaar buun.


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Macar asta m-a putut bucura Craciunul asta.
wink zid

Lucia sa le porti sanatoasa.
Si acum fiecare dupa ce noroc are ca si eu mi-am luat cizme de la Leonardo la oferta si le port de 3 ani fara probleme.
Si nu-s de piele dar era oferta :"Cumperi 2 produse si al 3-lea e gratis"
In total toate 3 produse costand 90 ron.
Si sa stiti ca daca tot dati bani multi pe incaltaminte vedeti ca au si garantie,cu bonul si cutia originala o luna parca.
Asa ca daca aveti ghinion sa se strice, duceti-va peste ei imediat.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de DANIELA.I Lun 27 Dec 2010, 11:16 am

Vai ce bine arata,eu nu prea ma omor dupa dulciuri,dar .... imi lasa gura apa.
DANIELA.I
DANIELA.I
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 861
Varsta : 52
Localizare : agnita
Data de inscriere : 15/02/2009

https://s626.photobucket.com/albums/tt349/maistra3772/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 27 Dec 2010, 11:28 am

Pentru unele gusturi poate fii mult prea dulce.
Bulinele de deasupra sunt umplute cu crema de vanilie iar in interior e injectat cu muulta ciocolata.
Si de dulce si aromat ce e nu poti manca mult.
Si o felie e prea mult dupa o masa copioasa.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Lun 27 Dec 2010, 12:19 pm

Ce bine arata...magda mereu ma intreaba sotul meu daca ai mai postat ceva..ca cu replicile tale se distreaza la culme
Smile) rade AUzi tu GRINCH:)) rade
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de diada Lun 27 Dec 2010, 4:54 pm

Lucia Ro a scris:....... sotzul meu a patit la fel cu Leonardo cu o pereche de ghete elegante, i s-au dezlipit dupa cateva saptamani si o prietena de-a mea a ramas cu tocul in mana in prima zi cand le-a incaltat...

Si sotul meu a patit cu o pereche de pantofi de la leonardo, pur si simplu ii intra apa in ei, pantofi din piele, inchisi! la vreo 250 lei acum 3 ani! si le-a facut la OPC sesizare si a castigat! ii inapoiau banii sau alt produs. Si eu zic la fel, duceti-va cu ei innapoi.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Lun 27 Dec 2010, 5:49 pm

Fiindca a venit vorba de bani primiti inapoi pe produse care sunt proaste calitativ sau pur si simplu constatam ca nu le mai vrem dupa ce le cumparam. poate ca sunt off topic dar va spun ca eu mi-am primit baii inapoi pe slimen-ul (burtiera)aceea de care va spusesem in vara. Am primit inapoi exact cat era pe factura pana la ultimul banut. Am ramas in pierdre doar cu banii care i-am dat la posta pentru trimiterea coletului inapoi. In cazul asta eu sfatuiesc pe toata lumea sa returneze ce nu nu le place, iar pe mine ma cam bate gandul sa mai fac si alte comenzi. Pana nu incerci un anumit produs nu poti sa stii daca e asa cum spun ei sau nu. (asa sunt eu mai Toma Necredinciosul ) wink

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Lucia Ro Lun 27 Dec 2010, 7:34 pm

Mersi pentru sfat Diada, dar trecuse ceva timp vreo luna si ceva de cand le cumparase, iar sotzul meu nu a mai vrut sa se complice ... iar acum chiar ca e prea tarziu... dar o sa tin minte pe viitor wink Silvia , tot off topic , si eu am returnat un stepper la Quelle si mi-am primit banii inapoi si de-atunci nici ca am mai cumparat ceva de la ei!!


Ultima editare efectuata de catre Lucia Ro in Mar 28 Dec 2010, 9:59 am, editata de 1 ori (Motiv : corectat Quelle - ca era scris in graba...)
Lucia Ro
Lucia Ro
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 356
Varsta : 49
Localizare : Romania
Data de inscriere : 07/01/2010

http://lucillesdesigns.wordpress.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Danny24 Mar 28 Dec 2010, 1:34 pm

Admina a scris:Lucia, ai gasit chilipiruri de calitate. Ciocatele in trend sau nu, dar sunt perforate si asta e foarte bine. wink
Cizmulite pentru fi-mea a luat si mama mea la 50lei, tot de piele. Eu tot nu inteleg de ce le fac asa de scumpe, la cat sunt de mici...
De la Leonardo nu-mi mai cumpar, niciodata. Mai intru sa clatesc un ochi, dar sunt foarte foarte proaste. Am dus inapoi doua perechi de pantofi, cumparate pentru sotul meu; una s-a rupt dupa cateva zile, de purtare. Pentru mine am luat parca, dar tot asa, calitate indoielinica, la preturi medii spre mari si piele, rar gasesti. zid Vroiam sa incerc Deichmann, vreodata...

Sa stiti ca in deichmann gasiti lucruri de calitate si la preturi foarte ok! eu mi-am luat niste tenisi imblaniti anul trecut, care desi sunt din material textil, nu mi-a intrat niciodata apa in ei. si dupa un an de abia s-a dezlipit putin talpa pe lateral, dar asta patesc la orice tenisi, si odata c-i lipesc nu mai am treaba cu ei. de asemenea mi-am luat o pereche de papuci de casa cu 40 lei (cam scumpisori astia), cu talpa goasa din cauciuc si imblaniti, nu am avut deloc probleme cu ei si m-au tinut cat 10 perechi luate cu 10-15 lei.
Danny24
Danny24
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 119
Varsta : 35
Localizare : Cluj
Data de inscriere : 04/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Admina Mier 29 Dec 2010, 1:31 am

Mi-am fost propria Craciunita, putin asa... sa nu ma spuneti la nimeni. Mi-am luat cosmeticale de machiaj, sa par tanara si ferice, dupa cum urmeaza:
- pudra minerala cu aplicator si pensula; cam ciudat de folosit prima oara, dar perseveram. Pudra imi place.
- iluminator pentru ten, se poate folosi ca blush sau pe intreaga fata; are nuanta de bronz, usor sclipicios; intins pe pometi, arata f.f.f. bine, natural, sanatos. Ambele Almay, o firma americana cu produse pt. piele sensibila, fara parfumuri, non comedogenice etc.
- 5 glosuri de buze care fac dintii sa para mai albi. Si da, asa par. Nu mi-a venit sa cred, dar au niste particule care reflecta intr-un mare fel, lumina si galbenul fasolii din dotare... rade devine alb, sau mai alb, sau sclipitor, chiar.
- paleta Lancome cu 2 nuante de fard de ochi si 2 de ruj. Ca o zgarcita ce ma aflu... produsul in caseta lui arata ca un biju, dar costa tot cam atat, asa ca am gasit un tester. Am incercat nuanta rosie de ruj; e incredibil de subtil, nu credeam ca pot spune asa ceva de un ruj rosu. E romantic, parol.
- buretei si set de pensule, ca sa-mi aplic noile pomezi cat mai profi. Am un bun/ prost obicei de a le aplica cu degetele din dotare; probabil tot la degete voi apela. wink
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! - Pagina 10 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua!

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB