Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

+75
anamaria79"
europolis
Adelle23
mnarcisa
Miniona
alice07
olguta cusma
cory74
Dorulet
aisha
diblaru maria
rosita
duchess
Tache Marilena
symos
aurelia.c
danae
despina13cucli
Carmen43
marina40
ank93
elenatatiana86
otilia gergely
Panea Laura
oliviamar
fulguta28
myky7robc
elutzamicutza
aidil
clodi
anyrok
veronica.l
Marry
d_oana
violeta25
anc@
zahariaelouise
lika
aurishta
jade84
lennny
Motzu
pufoi
bibitu
smihaelaviorica
kabunta
marabr
kla78
elenaveronica
Admina
ismi3ismi
Uca
kitty_1973
Karina33
danabarbu2007
zylv
rivka
firicel
MihaelaT
LORIMAR
ancabanu
corina corina
luminita_khader
arielas
norelif
valentinadof
violetas
Gianina4ever
zsofia
Gabiuta
geany
diada
i.xell
aurahd
MagdaMarin
79 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Uca Lun 18 Iun 2012, 1:25 pm

Mulţumesc din suflet pentru aprecieri! hug
Aisha, uou, ce compliment! Mulţumesc mult pentru apreciere. Eu sunt de părere că încă mai am foarte multe de învăţat şi că mă mocăi mai mult decât trebuie în orice fac. De exemplu borseta asta mi-a luat mai mult de opt ore puse cap la cap.

Karina, am vrut să folosesc un material impermeabil dar era negru şi nu mă atrăgea deloc să-l folosesc. Am vrut să cos o folie între exterior şi căptuseală dar m-am gândit că se va rupe pe la cusături + că ar fi trebuit să etanşez cumva şi cusăturile. Sper să nu aibe incidente neplăcute, grijă de ea ştiu că va avea. Smile

Moţu, recunosc că merită să îi fac şi lui câte ceva. love Îl tot amân cu o geantă din piele de doi ani....
Era mândru foc când a primit-o, i-a plăcut mult de tot!
Se găsesc şi în comerţ nu spun nu, mai avem câteva pe-acasă dar parcă nu-mi plac ( nu mi se par practice) iar cea pe care o folosea până acum îi era cam mică, forţa mereu fermoarul.


_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de firicel Lun 18 Iun 2012, 2:00 pm

Uca,eu nu pricep la croitorie dar ce vad imi place nespus de mult!Esti atat de meticuloasa si atenta la detalii,incat stau si ma gandesc,cand vei face ceva pt.bebele vostru,cam cat o sa bibilesti?Sa o stapaneasca sanatos Adi si voiaj usor si placut! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Uca Lun 18 Iun 2012, 7:49 pm

Firi, mulțumesc pentru aprecieri! pupi Cred că pentru bebe voi bibili mai puțin când va fi mic și mai mult când va fi mai mare! rade Glumeam, chiar nu știu. Mă gândesc de-o lună să-i fac o vestă tricotată dar sunt blocată la ce dimensiune să o fac. Să nu o fac nici prea mică ( să n-o pot utiliza deloc) dar nici prea mare să o poarte abia peste un an. Așa că, mai aștept până mă acomodez cu dimensiunile minuscule. Te pupă Adi! pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de cory74 Lun 18 Iun 2012, 8:30 pm

Uca, impecabil lucrata.. Ca de obicei love
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 50
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Admina Lun 18 Iun 2012, 9:19 pm

Uca, e mai mult ca perfecta. Finisata impecabil, chiar daca nu e de purtat, in vazul lumii. Sa o foloseasca mult si bine , d-l.
E un fel de vascoza, materialul, parerea mea. Mergea bine de captuseli de sacouri, unde chiar e importanta captuseala. Dar si ca fata, arata super, chiar ma bucur ca ai folosit-o asa. love

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de aidil Mar 19 Iun 2012, 8:24 am

Fetelor, imi plac gentile si posetele voastre, le-am admirat adesea iar filmuletul cu posetele innodate este demential!
Pentru amuzament postez o poseta cusuta de maria (6 ani jumate), a fost un joc care continea partile posetei gata croite si care aveau gaurele pe margine in zonele de coasere, mosorel cu ata, panglici, ac din plastic si desigur instrucriuni. Floricica decorativa are si rol de buzunar si are pe ambele parti floricele!
I-am bagat ata in ac de 150 ori, i-am descalcit-o de vreo 100 ori, i-a luat vreo 2 saptamani, dar e tare mandra ca a terminat-o.
Asadar, dedicatie pt voi, priceputelor!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
aidil
aidil
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 669
Varsta : 54
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 27/11/2011

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Motzu Mar 19 Iun 2012, 8:37 am

Bravo Mariei bucurie ....merita din plin felicitari. Ce incantata trebuie sa fie ca e facuta de ea, nu mai spun ca e si frumos modelul. Mi-aduc aminte ca la 6 ani am invatat sa crosetez si ma punea mama sa fac floricele....erau cele mai frumoase pt ca le faceam eu Smile
Motzu
Motzu
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 528
Varsta : 49
Localizare : Rimnicu Vilcea
Data de inscriere : 26/12/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de otilia gergely Mar 19 Iun 2012, 9:23 am

Minunata posetica! Felicitari!
otilia gergely
otilia gergely
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 203
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 19 Iun 2012, 11:40 am

Ce draguta e!Felicitari pentru perseverenta fetitei!
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de duchess Mar 19 Iun 2012, 11:51 am

Ce drăguţă e gentuţa!Felicitări fetiţei.
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Gianina4ever Sam 23 Iun 2012, 10:31 pm

Daca ai avut instrument... Smile
Pun si eu un portfard facut acum cateva seri...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de diada Mar 26 Iun 2012, 2:28 am

O geanta terminata de ceva vreme, comanda, material doc, culoare kaky, modelul acelasi ca la gentile trecute. Ata de brodat de la Magda, super ata!!! masina de cusut elna, merge bine, nu-mi place ca nu pot regla pasul zig zagului, mai mic sau mai mare, dar il face foarte frumos uniform, elna am folosit-o doar la brodat, la cusut am, folosit o masina super, veche, JONES, mergeca prin branza prin atatea straturi de material!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si portfardul bonus:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de symos Mar 26 Iun 2012, 6:25 am

bravooooooooo pt fetita ta aidil oricumar fi a iesit un lucru frumos si merita apreciata perseverenta fetitei

diada f sic gentuta ,imi place in mod deosebit broderia simplu si frumos pupi
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de otilia gergely Mar 26 Iun 2012, 10:00 am

Diada ce gentuta finuta. Impecabila!
otilia gergely
otilia gergely
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 203
Localizare : Tg Mures
Data de inscriere : 09/09/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Admina Mar 26 Iun 2012, 10:47 am

Diada, te-ai specializat pe genul asta de genti, iti ies impecabile. Bravo! aplauze La cat mai multe.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de rosita Mar 26 Iun 2012, 12:06 pm

Diada, super gentuta! Inteleg ca broderia nu e facuta cu masina de brodat ci cu liniara simpla?
rosita
rosita
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1744
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/04/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de diada Mar 26 Iun 2012, 4:05 pm

Multumesc fetelor, da, geanta este brodata cu liniara simpla la pasul zig zag si cu ata de brodat sus, jos la nmosorel atanormala. Desenul il fac eu cu mana libera pe material, cu creta fantoma (termovolatila), care dispare dupa maxim o ora, am observat ca dispare si mai repede! Si nici nu dau transportatorul jos, las la 1-1,5 depinde cat de des vreau, nici sa stea pe loc sa curga frumos broderia pe material.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de olguta cusma Mar 26 Iun 2012, 5:47 pm

Diada, de unde se poate achizitiona creta din asta??(nici n-am auzit ca exista pana acum Embarassed )
olguta cusma
olguta cusma
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 163
Varsta : 55
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de diada Mar 26 Iun 2012, 8:10 pm

eu o am de la merceria de pe forum, este minunata, mai ales la astfel de insemnari, si la pantaloni pentru J-ul de la fermoar etc.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de alice07 Mar 26 Iun 2012, 9:45 pm

diada, frumoasa geanta, felicitari!
alice07
alice07
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 189
Varsta : 44
Localizare : Pitesti
Data de inscriere : 02/01/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Gianina4ever Mar 26 Iun 2012, 10:14 pm

Diada,faine creatii,ca de obicei...
Sa inteleg ca portfardul meu n-a placut la nimeni plange
Gianina4ever
Gianina4ever
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2212
Varsta : 44
Localizare : Vulcana Pandele,Dambovita
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Karina33 Mar 26 Iun 2012, 10:37 pm

Frumos Diada! La cat mai multe comenzi si cat mai bine platite!
off topic Sper sa-mi adun carpele si sa-ti trimit cate una-alta sa mai faci si alt stil. Si mai sper sa-mi fac si eu vreo doua genti de vara, m-am plictisit de ale de anul trecut.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 26 Iun 2012, 11:38 pm

Diada, felicitari! Frumoase genti ai facut. Imi place grozav cum ai brodat, foarte ingrijit.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Uca Mier 27 Iun 2012, 9:49 am

Cory, Admina, mulţumesc pentru aprecieri!
Admina, vroiam să spun vâscoză dar eram totuşi în dubii. Încă îmi e greu să deosebesc şi să recunosc materialele.

Diada, evident, impecabil ca de obicei! Flowers
Mă fascinează cât de perfect faci buzunarul ăla de pe spatele genţii. Super profesionist realizat! Îţi urez şi eu multe, multe comenzi dar şi munca să-ţi fie răsplătită pe măsură!
Genţile tale sunt impecabil lucrate, nu atârnă aţele de pe ele ca de pe multele genţi din comerţ cu preţuri exorbitante.
Sper să fie apreciate la adevărata lor valoare!
Felicitări! Flowers

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de firicel Mier 27 Iun 2012, 10:02 am

Aidil,gentuta facuta de Maria,este frumoasa tare si foarte reusita pentru varsta creatoarei wink pupi
Geanina,felicitari pentru portfard!E perfect! Flowers
Diada,geanta e superba si nu stiu ce sa zic ca-mi place mai mult la ea,forma,culoarea,broderia....?E perfecta!Felicitari! Flowers
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI - Pagina 10 Empty Re: Posete, genti si accesorii (croitorie) Cap-VI

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB