Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Forumiste din Buzau  - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Forumiste din Buzau

+39
tomari
Camy
Serban Valentina
cristina07
danielabordei
Dorulet
cristinamihaela
smihaelaviorica
Artadar
ElizaD
norelif
kristyne25_872000
canadianca50
marina40
cld
firicel
MihaelaT
cristina iosif
AlinaJ.Bijoux
SilviaDumitrescu
tinap
dorina64
arielas
teisoara
Admina
PAPUSIKVIO
ismi3ismi
Lucia Ro
godeta
MagdaMarin
annamarya
aurishta
danae
lord_lesy
Gianina4ever
gmiki1
simona28
corina corina
diada
43 participanți

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de diada Vin 07 Sept 2012, 3:58 pm

Important:

Am fost sunata de dl de la proiect Femina, o sa ne intalnim marti in Buzau orele 11-12, cu cat mai multe fete cu atat mai bine.

Trebuie sa avem la noi urmatoarele acte:

- copie C.I.
- copie certificat nastere
- copie certificat casatorie (unde este cazul)
- copie dupa ultima diploma de scoala absolvita.

Acum, unde ne intalnim? ar trebui un loc cu banci, mese... ar fi buna o sala de curs ceva... eu ma gandeam la foisor in crang, dar nu sunt mese. Daca aveti alte idei ca a ramas sa stablim si sa-l sunam, dansul este pentru prima oara in Buzau.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de corina corina Vin 07 Sept 2012, 4:19 pm

Foarte bine ca ai mai gasit o fata , Diada , ca eu am ametit . Am 7 si mai cautam una sa fim 11 , dar inseamna ca nu mai trebuie . Oricum ei au zis ca sa fim mai multe sa aiba de unde alege , dar dupa atata alergatura chiar ca mi-ar parea rau sa nu ne ia pe toate care suntem .

Despre locul intalnirii eu am lasat sa stabiliti voi , fetele din Buzau , ca voia sa ma sune pe mine recrutorul (unde sunt mai vorbareata wink ), insa eu nu prea cunosc Buzaul . Noi astea 7 venim cu trenul , asa ca unde ziceti si voi acolo venim .Daca nu aveti idei , mergem la o cafenea , cofetarie , undeva...

Si ca sa nu uit , Aurishta draga love , apreciez prezenta ta printre buzoience . Spune repede ce ne intreaba la interviul asta , sa stim si noi ce raspundem . Ne spui ? Merci

Si multumesc din suflet Diada si Gmiki , ca m-ati tinut la curent ! Abia astept sa ne cunoastem fetelor dragi ! hug
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Sam 08 Sept 2012, 12:12 am

chiar ma gandeam ca oare or sa sune pt interviu?????/...bine ca ne-ai anuntat diada...dar totusi cam slabut din partea lor,trebuia sa ne sune pe fiecare,dar deh,e bine asa ca suntem intre noi,dar daca mai era cineva din afara forumului si nu stia////ca loc de intalnire nu poate fi in crang la foisor...poate la o cofetarie ceva...stiu ca la codlea e sala sus...pt interviuri,dar presupun ca nu e moca,si aici trebuia sa spuna domnul daca e de acord cu o suma sa plateasca,totusi nu te poti intalni in parc cu 10 persoane...
Tot eu....am sunat la hotel coroana,e in centru vizavi de tribunal,langa cofetaria veche....astept sa ma sune inapoi sa-mi zica pretul,ei au sala sus pt asa ceva,au doua de fapt,pt o ora de inchiriat sa ne dea un pret...apoi suni tu diada la domnul si ii spui daca e convenabil,oricum va tin la curent
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de aurishta Sam 08 Sept 2012, 12:23 pm

corina corina a scris:
Si ca sa nu uit , Aurishta draga love , apreciez prezenta ta printre buzoience . Spune repede ce ne intreaba la interviul asta , sa stim si noi ce raspundem . Ne spui ? Merci
Vrea sa se convinga ca sunt fete puse pe treaba, nu doar doritoare de a achizitiona o masina pe care sa se aseze praful. Sunt cateva intrebari intr-un chestionar cu privire la acest lucru,nu e musai sa spui ca vrei sa lucrezi in domeniu,ci ca doresti sa gasesti o solutie de a produce, intr-un fel sau altul. Domnul cu pricina este o persoana glumeata, foarte simpatica si vrea sa se asigure ca masinile ajung pe mana cuiva care le foloseste.
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de danielabordei Dum 09 Sept 2012, 8:59 am

Si eu am fost sunata, dar din pacate nu pot veni. Sunt prinsa in alte obligatii. Chiar le-am spus ca am asteptat toata vara sa ne sune si am crezut ca ne-au uitat. Cele care puteti, duceti-va! Aveti numai de invatat si de castigat! Succes fetelor! Si sa ne aratati si noua ce cadouri ati primit wink asta asa...ca sa zid
danielabordei
danielabordei
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 98
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 23/09/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de diada Dum 09 Sept 2012, 10:37 am

Am mai sunat si eu cateva persoane, lumea este totusi sceptica si cred eu ca si daca le-o duci acasa se aseaza praful pe ea, asa ca... de lucru se gaseste dar mai bine sa stai, nu? zid

In urma convorbirii cu Gmiki, cred ca o sa ne intalnim vis a vis de crang, este o terasa, noi credem ca este mai ok acolo. Sa sun si pe Dl Barau sa-i spun, sau ai vb tu cu dansul, Miki?

Abia astept sa ne vedem! prietenie

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de smihaelaviorica Dum 09 Sept 2012, 11:34 am

Sarut mana pt nr de tel , ...am sunat dar din pacate nu mi-a raspuns nimeni ( poate nu am sunat eu la o ora potrivita ) .Mai incerc si luni dimineata la prima ora .
Daca ar fi sa ne intalnim marti in Buzau ar fi super pt ca il pot lasa pe pitic cu taicasu pe perioada intalnirii . Cu transportul eu zic ca nu ar trebui sa fie probleme daca autocarul sau microbuzul respectiv o ia prin Ploiesti pt ca distanta e aceeasi , asta acum tine de binevointa domnilor .
Ca loc de intalnire si eu zic ca e ok la acea terasa pt sedinta .....adica nu cred ca e cazul sa platim o chirie pt o intalnire de 2-3 ore sa zic ( sala ar fi trebuit inchiriata de catre domnii de la Femina ) .
Cat despre problema dorintei de munca si de a face ceva , sincer mi se pare normal ca sa cunoasca mai intai persoanele cu care vor lucra si carora le vor da Gratuit la final cate o masina de cusut . Si eu as proceda la fel , pt ca asa cum au mai fost fete mai sus care au spus ca persoane interesate de masina sunt dar sa si lucreze cu ea .......nu sunt convingatoare .
Eu una imi doresc masina dar mai mult imi doresc sa invat sa cos corect . Eu cos mult la mana si am lucruri cusute chiar cu masina de cusut manuala ( de ex . costum sacou si pantalon ) Nu stiu momentan cat as coase pentru a vinde , dar tot ce imi trebuie in casa sau hainute pt mine sigur mi-as face singura . Sper ca maine sa pot lua legatura cu domnii si poate ma accepta si pe mine Merci
smihaelaviorica
smihaelaviorica
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 228
Localizare : Ploiesti / Buzau
Data de inscriere : 10/03/2009

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de corina corina Dum 09 Sept 2012, 1:30 pm

Deci ati stabilit locul ! Mai e putin si ne vedem ! hug

Mihaela Viorica eu zic sa vii oricum !
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Dum 09 Sept 2012, 4:31 pm

salutare...mihaela mai bine daca ai cum vino si tu marti la asa zisul interviu...
Am sunat domnul,norocul mi-a suras si l-am prins cu telefonul deschis,ieri l-a avut inchis....a ramas stabilit sa ne intalnim marti la ora 11.30 la terasa de vis a vis de crang,este o terasa nu foarte cocheta chiar langa chioscul de ziare...e usor de gasit,aviz corinei si fetelor ce vin din afara buzaului...dar ar fi ideal pana la 11.30 sa fim cu toate acolo...domnul ne va suna pe una din noi daca nu va gasi locul,desi nu cred ca vor fi probleme...asa ca ne vedem marti Smile
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de aurishta Dum 09 Sept 2012, 4:51 pm

Vezi ca nu e un "asa zis interviu", este posibil sa fie si fete respinse Sad
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de diada Dum 09 Sept 2012, 6:02 pm

Miki s-a referit la "asa zisul interviu" pentru ca ni se pare ciudat sa ne intalnim la o terasa, voi unde ati avut interviul?

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Dum 09 Sept 2012, 9:25 pm

aurishta a scris:Vezi ca nu e un "asa zis interviu", este posibil sa fie si fete respinse Sad
Vrei sa ma panichez?eu sper sa nu fie cazul....cu toate ne dorim tare mult acest curs
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de diada Dum 09 Sept 2012, 10:08 pm

Eu deja sunt panicata rade ce-o fi o fi...


aaaa, sa va zic faza tare... poate stiti merceria din centru, ma duc sa iau un cap de fermoar, masinaria, ii arat vanzatoarei care-mi trebuie si ea ce credeti ca face? ia un fermoar bun, il taie, scoate masinaria si mi-o da Shocked la pretul dublu al fermoarului zid a fost o faza socanta si am ramas fara grai, am platit si am plecat. Parca tot nu-mi vine sa cred, chiar asa, pe fata? acum macar stiu, cumpar un fermoar intreg!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Dum 09 Sept 2012, 10:35 pm

rade ...tare asta...la piata? sau in alta parte?ca la piata au si preturi pe masura...
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de cristina07 Lun 10 Sept 2012, 8:45 am

Va urmaresc de mult pe forum si datoria voua m-am inscris si eu la Femina la inceputul lui ianuarie. Am completat destule acte, fise, trebuia sa incep saptamana urmatoare dar nu m-au chemat. Am sunat de cateva ori apoi am renunat. M-au sunat in iunie vineri seara pentru a incepe luni. A fost o surpriza placuta si am lasat totul la o parte pentru a participa. Masina este minunata si saptamana a trecut foarte placut. Smihaelaviorica sfatul meu este ca la interviu sa nu insisti pe faptul ca masina iti trebuie pentru casa si haine pentru tine - ei sunt interesati sa iti deschizi II, sa lucrezi pentru vanzare, sau sa te angajezi. Cred ca nu am insistat mai mult pe asta in formularele completate si de aceea nu am fost chemata mai devreme.
La curs am fost colega cu multe fete tinere de la facultatea de arta - moda si design vestimentar, si am inteles ca aveau multe colege care aveau masini de la ei. Peste 40 de ani nu eram decat doua restul aveau in jur de 20.
Oricum mult succes si tratati interviul si ce va pun sa completati cu mare atentie pentru ca hotararea finala nu o ia domul cu care va intalniti singur!
cristina07
cristina07
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 224
Localizare : targoviste
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Lun 10 Sept 2012, 9:12 am

cristina multumim de sfat...dar eu te intreb altceva,diploma de la sfarsit este avizata si de ministerul muncii?adica se ia in considerare ca si diploma de calificare?
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de cristina07 Lun 10 Sept 2012, 12:25 pm

Am primit o "diploma de participare" si un "certificat de absolvire". Au decat stampila oganizatorului si semnatura managerului de proiect. Am inteles ca unele participante s-au angajat pe baza lor. Ni s-a spus ca s-ar putea ca anul viitor sa fie recunoscute. Eu nu am incercat inca sa le folosesc. Mie personal cursul mi s-a parut foarte util si am invata foarte multe intr-un timp atat de scurt. Masina este minunata si cred ca inca nu i-am descoperit toate secretele.
Ma consider norocoasa ca am aflat despre acest proiect.
Va doresc sa fiti acceptate cat mai multe!
cristina07
cristina07
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 224
Localizare : targoviste
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Lun 10 Sept 2012, 12:32 pm

multumesc cristina....normal ma gandeam ca ar trebui recunoscute de ministerul muncii pt ca sunt cofinantate de ue...adica pt o eventuala infiintare de ii iti trebuie calificare,si ei ti-o pot oferi..sorturile v-au invatat ei cum sa le croiti,sau erau gata croite?eu is pe langa rau de tot la croit zid ...Uite ca deja intru in panica Sad
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de corina corina Lun 10 Sept 2012, 3:40 pm

Gmiki , stai linistita , ca totul o sa fie bine ! flower Cursul este unul de initiere , asa ca nu cred ca trebuie sa stii totul cand mergi sa-l faci . Ei ce te-ar mai invata ? wink

Imi sun si eu fetele si maine ne vedem la locul stabilit . hug
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de corina corina Mar 11 Sept 2012, 8:39 am

Buna dimineata , dragele mele ! love
Gata de intalnire ? hug
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Mar 11 Sept 2012, 8:52 am

buna dimi...da Corina,nu am putut sa dorm cu gandul la intalnirea asta... love ne vedem in jur de 11.30 vis a vis de crang
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de corina corina Mar 11 Sept 2012, 8:57 am

La 10.15 plecam si noi din Ramnic si sa vedem unde sa coboram in Buzau sa ne intalnim cu microbuzul 7 , sa ajungem la Crang .Sper sa stie soferul sa ne indrume . Eu am mers doar cu masina mea prin Buzau , cu microbuzele nu prea stiu . Dar va gasim noi ! wink
corina corina
corina corina
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2857
Varsta : 49
Localizare : Ramnicu Sarat
Data de inscriere : 31/12/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Mar 11 Sept 2012, 9:13 am

pai veniti cu trenul sau cu maxi taxi?daca veniti cu maxi...puteti cobora la bisericuta copiilor(vis a vis) si de acolo ca-i statie puteti lua autobuz sau maxi taxi nr 8 sau nr 5...are traseu si statie la crang...sau daca nu puteti merge pe jos...pana la semafoare si apoi pe bulevard pana la crang,e placut dar asta inseamna sa aveti timp...daca e ne auzim la telefon
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de cristina07 Mar 11 Sept 2012, 9:16 am

Doamnelor succes la interviu. Sunteti norocoase - ei spuneau ca in septembrie se inchie proiectul.
Gmiki sortul va fi croit dar primesti tot ajutorul posibil pentru a-l finaliza, decorarea tine de inspiratia ta. Nu ai de ce sa fi panicata, instructorii sunt foarte prietenosi si dornici sa transmita cat mai multe informatii.
O zi minunata si sa fiti inspirate!
cristina07
cristina07
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 224
Localizare : targoviste
Data de inscriere : 25/11/2010

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de gmiki1 Mar 11 Sept 2012, 9:19 am

Doamne ajuta...multumim cristina love
gmiki1
gmiki1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 344
Varsta : 46
Localizare : buzau
Data de inscriere : 30/09/2011

Sus In jos

Forumiste din Buzau  - Pagina 8 Empty Re: Forumiste din Buzau

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB