Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

+59
michelinebeaulieu
violetas
lennny
danabarbu2007
mya21_ro
mariaz_09
leedecideactua
adelina24
elenaxx
despina13cucli
piciul
danielabordei
valentinadof
Floren
stoy
danniela
claudia_mami
ioana soare
louise27
crina68
violeta25
betymi72
irish05
europolis
Giobsy
rosita
CCristinaC
SilviaDumitrescu
dienutzababy
Uca
mykya
Karina33
diada
arielas
Gianina4ever
bubu85
ikuta
adrianas
dorina64
AlinaJ.Bijoux
ghita
ema
firicel
Kristina
kitty_1973
letho
corina corina
Chirrox13
geany
ismi3ismi
Admina
geo
MagdaMarin
symos
Gabiuta
Cristache
emmancita
carmenco
MihaelaT
63 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de violeta25 Sam 17 Sept 2011, 1:08 pm

ms frumos alina pupi asteptam targul ca pe painea calda deoarece le aduc la pret de fabrica, fara tva, te mai targuiesti nitel la pret... Smile
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de firicel Sam 17 Sept 2011, 9:19 pm

Violeta,superbe cizmele dar nici posetele nu-s mai prejos!Sa le porti sanatoasa si iubita! pupi
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de louise27 Dum 18 Sept 2011, 2:46 pm

Pantofiorii mei de nunta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de crina68 Dum 18 Sept 2011, 3:04 pm

Louise m-ai terminat cu sandalele tale!!!!Superbissime!
Nunta?
Atunci sa-ti poarte noroc si ai grija sa nu cazi de pe ei!!! rade
How much?

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de louise27 Dum 18 Sept 2011, 3:15 pm

Aseara a fost nunta si nu am cazut de pe ei.... wink Doar 250 ron de la Musette......erau la reducere
louise27
louise27
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/09/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de crina68 Dum 18 Sept 2011, 3:20 pm

Sa fie intr-un ceas bun!
Pe vremea mea,in mezozoic,circula un banc cu blonde:
Cica :de ce isi cumpara o blonda pantofi cu toc? Pentru ca sa se poata sinucide,la nevoie,aruncandu-se de pe tocuri!
Doar 250? Un fleac! wink

_________________
Trei lucruri arata caracterul unui om: cartile, prietenii si cadourile.
(Horace, Epistolele)

If I had no sense of humor, I would long ago have committed suicide. – Mohandas Gandhi
crina68
crina68
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2519
Localizare : Baragan
Data de inscriere : 25/01/2011

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ioana soare Dum 25 Sept 2011, 10:58 pm

Mi-am cumparat ieri cea mai tare pereche de sandale!!! 35 de lei!!!! Sunt cele mai comode incaltari cu toc pe care le-am purtat vreodata (nu-mi place sa port tocuri, port doar la ocazii si e un stres pentru mine din cauza ca sunt incomode) Aveam nevoie de o pereche de sandale sau pantofi gri (sau negri) pentru rochia pe care o cumparasem pt a merge la botezul nepotelei mele (rochia este alb cu gri si portocaliu) si nu am gasit nimic in ditamai mallul din Baneasa si nici in Unirea. Eram deja suparata si ma gandeam in ce ma incalt (pentru ca singura mea pereche de pantofi negri cu toc pe care o am ma strange atat de tare incat e nepurtabila), cand in drum spre iesirea din Unirea, spre parcare, am intrat si la House of art. Habar nu aveam ca la House of art au si incaltaminte. Am vazut perechea de sandale, nu eram convinsa de stil, nu eram sigura daca se potrivesc cu rochia, dar in lipsa de altceva am zis sa le probez. De cum le-am pus in picioare m-am simtit atat de bine, comod, baretele imi tineau laba piciorului foarte stabila, am intrebat cat costa - 35 de lei!!!!! Nu mi-a venit sa cred. Adica e clar ca nu sunt din piele, dar chiar 35 de lei? Adica nimic in toate magazinele de pana atunci, eram chiar dispusa sa dau 3-4 milioane daca gaseam perechea potrivita, si sa o gasesc la 35 de lei? Stiu ca nu sunt din piele, dar arata bine, iar la cat sunt de comode nici nu mai conteaza. Le-am probat si cu rochia cand am ajuns acasa si mergeau de minune, iar azi m-am simtit atat de bine, pentru prima oara nu mi-a venit sa ma descalt in timpul chermezei, nu am stat ca pe ace. Am si mers mult pe jos incaltata cu ele, pentru ca m-am plimbat cu nepotelele mele, care se plictisisera,pe strazile din centrul vechi (petrecerea a fost la Caru' cu bere) si nu mi-au obosit picioarele deloc. Sunt super, sper sa aiba viata lunga (adica la cate chermeze merg sigur vor avea:))) )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O sa revin si cu o poza de la botez, cu ele in picioare si imbracata cu rochia:) Aaaa si nu aveam geanta, nici geanta potrivita nu am gasit. Vroiam sa merg fara, si asa nu imi trebuia nimic la mine. Dar azi, in timp ce il alaptam pe Paul mi-am adus aminte de gentuta mea cu rama pe care am facut-o acum vreo doi ani, negru cu portocaliu - s-a potrivit la fix si am avut si ceva lucrat de mine in tinuta(in afara de cercei:))) )

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 25 Sept 2011, 11:04 pm

Ioana sa le porti sanatoasa. Sunt foarte frumoase sandalele i dacamai sunt si comode.... esti o norocoasa

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de ioana soare Dum 25 Sept 2011, 11:11 pm

Multumesc Silvia pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de violeta25 Lun 26 Sept 2011, 8:21 am

Ioana sa le porti sanatoasa si sa ai parte de ele cat mai mult pupi si eu am probat la house of art o pereche de sandale cu un toc destul de inalt si erau super comode pacat ca nu aveau marimea mea
violeta25
violeta25
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 325
Varsta : 43
Localizare : navodari
Data de inscriere : 09/11/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de carmenco Lun 26 Sept 2011, 9:01 am

Sa le porti cu placere, Ioana!
Sunt superbe! Asteptam pozele!
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 26 Sept 2011, 3:34 pm

Ioana sa le porti sanatoasa si iubita.
Poate ai patit cu sandalele cum am cumparat eu un pui cu 100 lei vechi
Cand am vazut pretul am zis ca e greseala affraid .
Dar cum doamna la casa a fost foarte "amabila" si s-a facut ca nu vede asa l-am cumparat.
Iar daca o fi fost si certata de sefi in ziua aia si era suparata pe ei,nici nu i-a mai pasat de greselile colegilor de la recantarire si reetichetare.
Deobicei ei mai pun in plus cateva zeci de grame.

Sa incep cu a mea noua colectie de pitzipoanca.
Si incep cu gentile si curelele

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar de la posesia unei singure haini lungi neagra de stofa peste noapte am 2 de stofa groase,2 taioare groase,vre-o 10 geci fiecare alt model ,rochii,bolerouri, maieuri doar 2 perechi de pantaloni ca sunt doar marimi mici si 2 genti din care una sigur e de piele.
Poate sa fie si de piele de putza de maimuta si tot eram multumita. rade rade

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar aici gasiti si restul pozelor Noua mea colectie vestimentara
Sunt 25 de poze si nu vreau sa incarc forumul inutil. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de claudia_mami Lun 26 Sept 2011, 3:53 pm

fetelor sa purtati lucrurile sanatoase si cu mult drag ,ce mai aveti niste soti iubitori. kiss
claudia_mami
claudia_mami
helper
helper

Numarul mesajelor : 43
Localizare : iasi
Data de inscriere : 22/02/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de danniela Lun 26 Sept 2011, 4:15 pm

rade rade
Magda de la ce vine pitipoanca??? Imi place rochia bleo si hainuta cu alb si negru. Eu iti vad postul de 2 ori!!! Nu ai vrut sa incarci hai??? rade
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 26 Sept 2011, 5:13 pm

Merge netul aiurea.
Pitipoana ca am geanta aurie cu blana rade

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de stoy Lun 26 Sept 2011, 6:06 pm

Magda, eu cred ca tu ai spart o banca, prea multe dintr-o data draga mea, hhhhhhhhhhh vorbea invidia din mine. rade hug Sa le porti santoasa draga mea.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 49
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 26 Sept 2011, 6:30 pm

Multumesc tare mult hug .
Iar acum am emotii ca vine o tipa cu bani sa vada si restul de marfa si inca nu am facute toate preturile zid

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de dienutzababy Mier 05 Oct 2011, 1:49 am

Mama-mama ce de haine. Sa le purtati cu placere ... kiss
dienutzababy
dienutzababy
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 697
Varsta : 35
Localizare : Nobitz, Germania
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 12 Oct 2011, 3:33 pm

Se pare ca toamna asta e plina de castiguri.
Azi am primit coletul cu pantofii oferiti de o fata pe un site de donatii (sa nu fie reclama) si foarte mult doriti de mine .
Sunt fixi dar i-am pus la congelet cu pungi de apa.
Cand am fost la cumparat pantofi imi doream mult acest model dar soarta a facut ca piciorul meu de cenusareasa sa nu intre in ei.Si uite ca i-am primit contra sumei de 4 ron (taxe postale).Sunt extrem de fericita.Sunt ca si neatinsi.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

De bucurie le-am facut sedinta foto in oras pe capota masinii de se stresase soacra ca ma vede lumea.
De parca eram in pielea goala rade


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mier 12 Oct 2011, 3:44 pm, editata de 1 ori

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de geany Mier 12 Oct 2011, 3:42 pm

Magda, sa-i porti cu placere!

geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de danniela Mier 12 Oct 2011, 4:22 pm

Sa ii porti cu placere! Sa ne spui daca s-au lasat cu metoda asta!!!
Vai si cu pozatul, dar cum ti-ai permis??? Pai se poate???? love
danniela
danniela
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 5626
Localizare : in tarile calde
Data de inscriere : 19/06/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 12 Oct 2011, 4:58 pm

Magda, tu esti tot timpul plina de surprize. Gasesti o gramada de lucrusoare frumoase aproape gratis!!! Sa-i porti cu placere!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Floren Mier 12 Oct 2011, 5:03 pm

Magda,un sfat prietenesc: inainte de a-i incalta ,dezinfecteaza-i in interior si schimba-le flecurile. kiss
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 12 Oct 2011, 5:23 pm

Floren curiozitate feminina wink Dezinfectarea interioara o inteleg si sunt de acord cu tine dar flecurile? Ce treaba au?

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Floren Mier 12 Oct 2011, 5:37 pm

Aveam o profa de merceologie care zicea ca bunul simt al unei femei se cunoaste dupa flecuri si dupa parfumul ce foloseste. Sunt tociteeeee! Smile
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3 - Pagina 6 Empty Re: Ce mi-am cumparat azi! Va arat si voua! -3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB