Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

+47
ileana cosanzeana
dienutzababy
danabarbu2007
MihaelaT
Aghata
amoni
kitty_1973
ivanoiuadela9
denis21
letho
Lucia.BlueFlower
Karina33
Andata
margelutamea
symos
rucsy
zylv
cris69
MARI_H
carolina-bubulina
iuliana72
mnarcisa
adelina24
carmenco
diana-s
Savu Ramona
betymi72
Uca
cld
diada
norelif
mihaelavama
fizicuta
cristinica_70
Marry
Gianina4ever
moruna
Nicoleta Irimescu
geo
CCristinaC
Dodo-pui
MagdaMarin
mykya
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
firicel
ikuta
51 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de carmenco Mier 20 Apr 2011, 9:12 am

Buna dimineata fetele!
dienutzababy, asa este, seamana firul si modelul tau este frumos. Iti multumesc pentru sugestie.
Oricum mai am de asteptat putin pana ma iau de lucru, mi-a trasat fata mea sarcina precisa - sa-i fac ce le-am facut iepuraselor, asa ca... imi doresc spor! Smile
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Mier 20 Apr 2011, 10:02 am

A ajuns si la mine primul iepuras! ura Cine sa fie? Carolina-Bubulina?
Eu zic ca am nimerit! Dupa ce ajung acasa si deschid pachetul fac si poze.
pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diana-s Mier 20 Apr 2011, 12:32 pm

am primit un aviz...e de la cluj...dupa nume nu-mi dau seama cine e, o sa vad dupa ce il ridic

si azi vor pleca si coletele mele...nu dati tare cu oua peace
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ileana cosanzeana Mier 20 Apr 2011, 2:10 pm

fetelor,acum am ajuns si eu acasa,am fost in spital in ultima saptamana,unde am suferit o interventie chirurgicala,si am gasit acasa un coletel,de la ~~~~~~~,symos cred ca ii e id-ul aic pe forum.
imi cer mii de scuze celor care trebuiau sa primeasca cadoul de la mine,maine abia le pot pune la posta,si le vor ărimi,mai tarziu,dar le vor primi.
imi pare tare rau pt intarziere...
iata ce am primit,adik mai mult mandrele,eu am sa ma bucur de balsamul de buze si felicitare,caci fetitele mele si-au adjudecat una bascutza si lumanarica,cealalta gentuza si iepurasul de ciocolata.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mier 20 Apr 2011, 2:48 pm, editata de 1 ori (Motiv : Strers nume)
ileana cosanzeana
ileana cosanzeana
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 457
Varsta : 39
Localizare : calarasi
Data de inscriere : 03/12/2008

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de adelina24 Mier 20 Apr 2011, 2:19 pm

Multa sanatate Ileana si refacere grabnica !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 51
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diana-s Mier 20 Apr 2011, 2:29 pm

gata, mi-am descoperit prima iepurica, este ikuta, dupa gaina care sta pe oua am identificat=o
plus multe alte suprize frumoase, abia astept sa le pozez diseara
le ador pe toate, sunt vesele, sunt colorate, exact ca mine
multumeeeeeeeeeeesc kiss kiss
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de moruna Mier 20 Apr 2011, 2:59 pm

Astazi a venit al doilea iepuras de la fizicuta.Va multumesc foarte mult !De o parte din el s-a bucurat fiul meu foarte tare .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
De restul cu siguranta m-am bucurat eu foarte mult . Imediat am gasit ceva de facut si cu cutia Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Inca o data multumesc !
moruna
moruna
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Acum in Delta...maine cine stie?
Data de inscriere : 11/01/2010

http://www.shorichitz.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de zylv Mier 20 Apr 2011, 3:05 pm

am ridicat si ultimul colet de la ultima iepurasa.le multumesc fetelor pentru cadouri.sunt foarte incantata de lucrusoarele facute de voi,si va spun din inima ca aveti maini de aur.va ies niste minunatii,care sunt mult mai frumoase in realitate decat in poze.
cadoul de la fizicuta din care lipseste iepurila de ciocolata,ca l-a arestat duracell din mers
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
cadoul de la firicelsta la loc de cinste in atelierul meu
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si extra iepurasul [b]magda

pupi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de betymi72 Mier 20 Apr 2011, 3:10 pm

la mine a ajuns al doilea iepuras Nicoleta Irimescu m-ai lasat fara cuvinte!!!!Absolut superb!!!!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Merci Merci pupi hug
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mihaelavama Mier 20 Apr 2011, 3:13 pm

si mie mi-au sosit cadourile, ambele. unul l-am scos iar celalalt il scot maine dimineata de la posta. revin cu poze. astazi am fost sa inchei doua contracte la Centrul pentru Conservarea Patrimoniului Cultural, pentru ca doua din proiectele organizatiei noastre au primit finantare, unul pentru promovarea olaritului si celalalt pentru initierea fetelor in crosetat. scuze pentru off topic
mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 59
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 20 Apr 2011, 3:27 pm

Eu mai trebuie sa primesc unul. Il astept cu nerabdare si sper sa ajunga pana vineri!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Mier 20 Apr 2011, 3:31 pm

Eu sunt foarte nerabdatoare sa anunte destinatarele mele ca au primit.
Poate pe seara primesc si eu vesti caci azi ar fi trebuit sa ajunga!
Sunt ca pe arcuri! bounce Sper sa va placa! pupi

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 20 Apr 2011, 4:32 pm

Tocmai am primit avizul pt. ultimul cadou dar, destinatara mi-a gresit unul din prenumea. A scris Andreea in loc de Alina. Eu nu ma supar dar, sper sa imi dea doamnele de la posta coletul!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diada Mier 20 Apr 2011, 4:34 pm

Am primit si eu inca un aviz, nu-mi dau seama de la cine este! nu stiu daca apuc astazi sa il iau. Oricum Cristina, m-ai facut sa vorbescsingura, nu ma asteptam la asa surpriza!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mier 20 Apr 2011, 4:58 pm

Desi nu am intrat in acest joc postez si eu aici pentru a multumi din suflet unei prietene . Si anume lui CCristinaC care si de sarabatorile de iarna dar si acum m-a surprins foooarte placut si mi-a bucurat sufletul. Multumesc Cristina si fie ca gandurile bune sa-ti fie rasplatite, bucuria care mi-ai facut-o mie sa-ti fie si tie in suflet toata viata, si sa ai parte numai de surprize placute . hug hug kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Mier 20 Apr 2011, 5:19 pm

Se pare ca si pe mine ma iubeste lume multa wink Dovada v-o postez aici:
de la CCristinaC-cosulet crosetat,cu ce croseta si ce fir? rade ,o superba coronita pascala ,abtibilduri si felicitare.Si fiindca am fost pe post de cersetor,(cine cere nu piere Smile )mi-a trimis si altoi de muscate drepte.Ccris,multumesc frumos pentru tot !Imi plac foarte mult(si tu sti ca nu spun doar ca sa ma aflu in treaba!)si iti spun asa ca intre prietene,ca mi-ai inseninat ziua! kiss
de la Amoni,draga de tine,un covoras tesut sau innodat pe suport textil,care este superb,o bluza din bumbac racoros,alba cu bordura cu flori pe maron,care-mi vine foarte bine si-mi place nespus de mult si un mileuas cu desen adecvat sarbatorilor pascale.Amonico,iti multumesc frumos kiss
de la Uca,un superb cosulet,sigur facut de ea,cu lumanarici si o bila executata intr-o tehnica pe care am uitat cum o cheama zid,un portfard minunat executat si...........un DVD cu IRIS de care stiu eu ca am spus pe undeva ca imi place foarte mult.Uca,mi-ai trimis cu acest cadou o imensitate de energie pozitiva!Multumesc frumos kiss [img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img][img][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] [/img]
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de CCristinaC Mier 20 Apr 2011, 5:22 pm

Diada, Silvia, nici nu stiti ce ma bucur ca v-am surprins placut. Mi-as fi dorit sa fie ceva mai mult, dar a fost dupa puteri si timp (bata-l vina).
hug pupi
Edit: Firicel, ma bucur ca-ti place cadoul si inteleg ca inca mai sint vii lastarii.
hug pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de amoni Mier 20 Apr 2011, 5:32 pm

Firi ma bucur nespus de mult ca-ti palace cadoul meu pupi presuletul e scos cu croseta din bucati de material si din fir de lina iar baza e pasa de poliester iar pt intarire am folost un lipici lichid pt fixarea tesaturilor pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Mier 20 Apr 2011, 5:35 pm

Atata m-am uitat cu sotul meu la el,incat am ajuns sa ne certam ca fiecare isi dadea cu parerea cum este facut!Am avut dreptate!Ma duc sa-i spun!
Aaaaaaaaaaa,si am uitat sa spun ca am primit de la draga de Amoni si altoiasi de impatiens(sporul casei) care au ajuns foarte bine ca si muscatele de la CCris.Multumesc frumos Amoni si pt. floricele! kiss
editez:sunt mai vii decat mine CCris,lastarii! rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Mier 20 Apr 2011, 5:53 pm

Eu mai aştept un iepuraş şi aş vrea să l rog să mi spună când l a pus la poştă deoarece nu mai stau la adresa dată şi să ştiu când să merg la poştă ( e la celălalt capăt al oraşului )ca să nu se întoarcă înapoi. Vă pup şi mulţumesc.
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de rucsy Mier 20 Apr 2011, 7:08 pm

A venit si la mine cel de-al doilea iepuras, Ucabesty. Sa va arata ce-am primit :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In cosulet voi pune ouale vopsite, in portofel imi voi tine fardurile , iar pentru asta...... :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
........te iubeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc !

Iti multumesc mult de tot, toate mi-au placut si sunt utile, iti doresc sa ai un Paste imbelsugat, iar cei dragi sa-ti bucure sufletul.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de norelif Mier 20 Apr 2011, 8:37 pm

Am primit si eu al 2 lea cadou!O sa-l pun mai tarziu putin sau cel tarziu maine dimineata!Un set frumos :cercei si colier!Multumesc iepurasule!Trebuie sa-l descopar! kiss Sa fie Lucia.BlueFlower??!Nu am gasit nici o semnatura in interiorul cutiei si nici alt semn! Sad

De ce nu se vede mesajul meu la "ultimele subiecte"?
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de margelutamea Mier 20 Apr 2011, 9:06 pm

Mi-au venit si mie cele 2 avize hug
Abia astept sa ma duc maine sa le iau love
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diana-s Mier 20 Apr 2011, 9:07 pm

am revenit si eu cu pozele de la cadoul ikutei

dupa cum ziceam de gaina
si soacra si sotul au zis ca asta va fi decorul pt oua de pasti

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

care venea deasupra cosului, care ascundea multe alte cadouri frumoase

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

un copacel feng shui ( daca ai sti de cand le admiram)

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si 2 brose pe care abia astept sa le asortez

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ikuta Mier 20 Apr 2011, 9:20 pm

Diana ma bucur din suflet ca iti plac cadoasele mele.Le-am facut din suflet,pentru tine. Singura problema este ca pomisorul sa cam"sucarit" din cauza transportului.Ti-am trimis MP ca sa vezi cum arata copacelul si te rog sa mai aranjezi putin crengutele
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 9 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB