Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

+47
ileana cosanzeana
dienutzababy
danabarbu2007
MihaelaT
Aghata
amoni
kitty_1973
ivanoiuadela9
denis21
letho
Lucia.BlueFlower
Karina33
Andata
margelutamea
symos
rucsy
zylv
cris69
MARI_H
carolina-bubulina
iuliana72
mnarcisa
adelina24
carmenco
diana-s
Savu Ramona
betymi72
Uca
cld
diada
norelif
mihaelavama
fizicuta
cristinica_70
Marry
Gianina4ever
moruna
Nicoleta Irimescu
geo
CCristinaC
Dodo-pui
MagdaMarin
mykya
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
firicel
ikuta
51 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Marry Mier 20 Apr 2011, 9:47 pm

Astazi am primit si eu un aviz maine mi-l ridica sotul ,sunt tare nerabdatoare sa vad cine este iepurasul meu.
Lucruri frumoase si multa dragoste au adus iepurasii forumistelor. paste
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Mier 20 Apr 2011, 10:23 pm

Am primit dupa cum spuneam un cadou, de la Carolina Bubulina!
Multumesc din suflet, imi plac toate.
O sa fac poza maine caci acum nu am cum! hug
Foarte frumoasa este coronita, imi place mult de tot. kiss

Firicel love ma bucur nespus ca te-am surprins intr-un mod placut!
Da, asa e, cosuletul e facut de mine, portfardul si bila infasurata la fel ( e doar un un inceput de japanese temari - va trebui sa il termini tu rade )
Ma gandeam ca te vei prinde la sueta cand te-am intrebat de muzica... e mai bine ca nu te-ai prins ca o sa iti fiu extraiepuras.

Rucsy, am citit ca iti place Iglesias si stiam ca am un dvd cu melodii din concert. Ma gandeam ca o sa te incante, ma bucur nespus ca ti-a placut!

Abia astept sa ajunga maine la posta si cea de-a treia destinatara!
Ma bucur ca au ajuns intregi la destinatie,ca va plac. Din nou imi cer scuze pentru ambalaj Embarassed mai frumos de atat nu am reusit sa fac cutiile! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Mier 20 Apr 2011, 10:29 pm

ucabesty a scris:

Firicel love ma bucur nespus ca te-am surprins intr-un mod placut!
Da, asa e, cosuletul e facut de mine, portfardul si bila infasurata la fel ( e doar un un inceput de japanese temari - va trebui sa il termini tu rade )
Ma gandeam ca te vei prinde la sueta cand te-am intrebat de muzica... e mai bine ca nu te-ai prins ca o sa iti fiu extraiepuras.

:
Auzi fata,iti trimit bila sa o termini tu si mi-o trimiti cadou de Craciun! rade ..............
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Mier 20 Apr 2011, 10:35 pm

Firico, mai bine tine-o ca le-am inceput inainte de Craciunul ce a trecut. Mie mi-a placut efectul creat de ate, caci am pus mai multe culori odata si de aceea nu le-am mai incarcat cu model. kiss
.
Eu glumeam ca trebuie sa o termini! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Mier 20 Apr 2011, 10:50 pm

Ma bucur ca-ti plac ucabesty. kiss cercei sunt facuti de fata mea,sper sa-ti placa.A avut ea placerea sa ma ajute la cadouri.
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 50
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Mier 20 Apr 2011, 10:57 pm

ucabesty a scris:
.
Eu glumeam ca trebuie sa o termini! rade
..mi-am dat seama! rade
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de symos Joi 21 Apr 2011, 12:11 am

ikeana cosanzeana nu pot decat sa ma bucur ce a ajuns cu bine cadoul la tine. multa ,multa sanatatate iti doresc si pupici frumoaselor tale [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de zylv Joi 21 Apr 2011, 10:53 am

am asteptat un semn de la fetele carora le-am trimis,dar vad ca ma lasa sa fierb.eu am trimis de saptamana trecuta,dar cred ca feteel s-au apucat de cozonaci
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de MARI_H Joi 21 Apr 2011, 11:25 am

A venit si al doilea iepuras, de marti chiar. Mi-a luat ceva timp sa descopar ca e KITTY_1973 , careia ii multumesc mult pentru lucrurile minunate pe care mi le-a trimis
pupi Flowers bucurie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Si un alt fel de a multumi ... caci nu am rezistat tentatiei!
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de kitty_1973 Joi 21 Apr 2011, 12:14 pm

Aveam emotii in privinta cadourilor. Dupa ce am primit cadoul de la Karina33 care este foarte consistent...al mele sunt mai "slabute". Ma bucur ca ti-a placut MARI_H! kiss
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diana-s Joi 21 Apr 2011, 12:16 pm

mi-a venit si al doilea iepuras...dupa judet si dupa bentita postata la inspiratie de crosetat cred ca e carmenco

e super finut tot setul si va merge la fix , mai ales ca stau la mare si port stilul relaxat in timpul liber..deja am in minte o rochita care va merge la fix si abia astept sa intorc garderoba de vara sa vad la ce o mai asortez

revin diseara cu poze

saru mana , saru mana kiss kiss
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de zylv Joi 21 Apr 2011, 12:34 pm

kitty_1973 a scris:Aveam emotii in privinta cadourilor. Dupa ce am primit cadoul de la Karina33 care este foarte consistent...al mele sunt mai "slabute".
nu are importanta cantitatea,ci important este ca aceste daruri vin din suflet.asta face mai mult decat tot aurul din lume.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Ramonica Joi 21 Apr 2011, 12:40 pm

A venit si al 2-lea iepuras, MARI_H multumesc foarte frumos. Am primit o esarfa , un gatar/guler sau nu stiu cum sa-i zic, un pandantiv din murano, o punguta cu nasturei simpatici si o felicitare. Sunt asa de frumoase, pandantivul l-am si pus pe un snur de catifea.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramonica
Ramonica
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 41
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 15/11/2009

http://locul-meu-de-joaca.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de kitty_1973 Joi 21 Apr 2011, 12:43 pm

Asa e zylv. Totusi m-am grabit sa trimit cadoul pana vineri...daca l-as fi lasat pe luni mai adaugam cate ceva. pupi
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de carmenco Joi 21 Apr 2011, 1:12 pm

diana-s a scris:mi-a venit si al doilea iepuras...dupa judet si dupa bentita postata la inspiratie de crosetat cred ca e carmenco

e super finut tot setul si va merge la fix , mai ales ca stau la mare si port stilul relaxat in timpul liber..deja am in minte o rochita care va merge la fix si abia astept sa intorc garderoba de vara sa vad la ce o mai asortez

revin diseara cu poze

saru mana , saru mana kiss kiss

Diana-s, sa le porti cu placere! In schema bentitei spunea sa pun un elastic la spate dar eu am renuntat la el pentru ca tinea bine parul (a facut proba fata mea). Daca in timp se largeste putin, pune-i tu putin elastic sa o tina stransa.
carmenco
carmenco
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1869
Varsta : 50
Localizare : prahova
Data de inscriere : 12/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de denis21 Joi 21 Apr 2011, 1:18 pm

Am primit si eu cadoul de la primul iepuras.Cred ca e vorba despre Kitty_1973.Am incercat sa pun poze,dar ma impotmolesc undeva pe drum.Iti multumesc Kitty pt. bucuria pe care mi-ai facut-o. kiss bucurie
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mihaelavama Joi 21 Apr 2011, 2:34 pm

am primit si eu iepurasii. multumesc mult cld si symos . asa cum se vede si pe poza, iepurasul a ramas repede fara urechi. mezinul meu (17 ani) le-a muscat inainte sa apuc sa-i spun ca le pozez. a adulmecat si balsamul de buze si a spus ca miroase a bun. kiss la amandoua multumesc
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


mihaelavama
mihaelavama
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 383
Varsta : 58
Localizare : vama
Data de inscriere : 07/04/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de elenaxx Joi 21 Apr 2011, 4:24 pm

Am primit si eu primul cadou de la iepuras. Foooarte frumoase, inclusiv partea barbateasca a casei le-a admirat. hug O sa revin cu poze mai tarziu, dar nu-mi pot da seama cine e. Rog iepurasul meu sa se deconspire, pentru ca am nadusit citind pe aici , ca sa-mi dau seama catusi de putin. hug
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Andata Joi 21 Apr 2011, 6:09 pm

Au ajuns si la mine iepurasii. Noroc ca la ultimul iepuras am trecut eu pe la posta, ca postasul imi aduce avizele cand isi aduce aminte. Cred ca de aceea l-am primit tarziu si pe primul
Superbe cadourile, sunt fericita ca v-am avut iepurasi, Ramonica si Marry.
Revin mai tarziu cu poze.
Inca stau si ma mir cata migaleala si dragoste si dorinta de a face cuiva necunoscut o bucurie e in cadourile mele. Aveti maini de aur si inimi pe masura
Va pup cu drag si va multumesc din suflet.

Off topic, dar nu ma pot abtine:
MARI_H, vrei sa spui ca ai facut minunatia aceea de bluzita-vestuta (nu-mi dau seama exact ce e, batranetea bat-o vina ) intr-o singura zi? Mie imi lua pe putin o luna!
De doua saptamani ma chinui la un plovaras pt mezina si inca mai am...
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Joi 21 Apr 2011, 6:44 pm

Azi pe la pranz am ridicat si eu ultimul coletel!!! Mersi mult pt. colier si bratara Lucia.BlueForewer, sunt f. dragute chiar si mamei mele ii plac!!!. Poze nu i-am facut dar, setul l-am gasit deja postat la rubrica "Bijuterii"!!! pupi hug

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Setul e cel cu margele impaslite verzi!!! wink
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de cristinica_70 Joi 21 Apr 2011, 7:02 pm

Am primit si eu cel de al doilea cadou de la un iepuras pe care il banuiesc a fi betymi72.Nu am apucat sa ii fac poza dar va povestesc :am primit o frumoasa cutie de bijuterii impreuna cu un set din margele culoare coniac+margele metalice.Setul este format din colier,bratara si cercei si este deosebit.Multumesc mult betymi72(sper ca am ghicit) kiss
avatar
cristinica_70
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 123
Varsta : 53
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 25/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de CCristinaC Joi 21 Apr 2011, 7:28 pm

Am mai primit si eu un cadou de la un iepuras drag. Un superb aranjament din sfoara innodata, un suport frumos pentru ghiveci si o felicitare cu citeva rinduri pentru suflet.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Cine credeti ca e iepurasul? Bineinteles ca Firicel! Ea e cea care impleteste atit de frumos sfoara. Multumesc frumos, draga mea! O mare bucurie mi-ai facut. Imi doream un suport pentru ghiveci, de muuuult timp. hug pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Joi 21 Apr 2011, 7:37 pm

CCris,ce ma bucur ca au ajuns si-ti plac!Am uitat ceva sa fac nu sa pun si sti tu ce wink dar poate pana la Craciun reusesc rade
Ce bine-i sta muscatei tale dragi in hainuta noua! kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Aghata Joi 21 Apr 2011, 8:58 pm

pfui, ce de frumuseti
kiss
eu nu am primit inca nici un aviz, dar, mai este timp ... wink
Aghata
Aghata
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 320
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 01/04/2010

http://topbijuterii.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de letho Joi 21 Apr 2011, 9:01 pm

A ajuns si la mine al doilea iepuras, am ghicit cine e abia cand mi-am dat seama ca margelele sunt din lut polimeric, parca vazusem ceva de genul acesta la bijuteriile din fimo, intr-o discutie in care era inclusa si cafeaua rade . Andata, nu am cuvinte sa-ti spun ce mult imi plac, abia stept sa le port, cuprul imi place mult, imi place si piatra si parca mi-e dor de fimo iar tu le-ai combinat pe toate trei perfect Smile Copacelul e superb, ciocolata iam iam... sincer cadoul tau m-a surprins foarte mult, nu ma asteptam sa primesc atat de multe si atat de frumoase, iar la bijuterii nu ma asteptam nici atat Smile. Iti multumesc mult si te felicit pentru cat de frumos lucrezi! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ah... sa nu uit: ce tortite finute, de unde le-ai luat? Smile si intrebarea-curiozitate 2: e cernit? ca parca are o textura diferita de fimo sau premo

LE. am uitat sa bag si puisorul in poza, e dulce tare hug
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 10 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB