Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyAstazi la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

+47
ileana cosanzeana
dienutzababy
danabarbu2007
MihaelaT
Aghata
amoni
kitty_1973
ivanoiuadela9
denis21
letho
Lucia.BlueFlower
Karina33
Andata
margelutamea
symos
rucsy
zylv
cris69
MARI_H
carolina-bubulina
iuliana72
mnarcisa
adelina24
carmenco
diana-s
Savu Ramona
betymi72
Uca
cld
diada
norelif
mihaelavama
fizicuta
cristinica_70
Marry
Gianina4ever
moruna
Nicoleta Irimescu
geo
CCristinaC
Dodo-pui
MagdaMarin
mykya
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
firicel
ikuta
51 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de margelutamea Joi 21 Apr 2011, 9:26 pm

Vaaaaaiii ce frumoase cadouri am primiiit!!! Sunt asa incantata mai ceva ca un copil. Embarassed bounce1

Draga Ucabesty, nici nu stii ce fericita sunt mai ales pentru cd-ul pe care mi l-ai daruit. Sunt innebunita dupa UB40 aplauze Si restul cadourilor sunt foarte dragalase vor fi purtate cu placere bucurie

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Draga Ikuta, este asa haioasa gaina aceea, nu mai pot de dragul ei bucurie
Pomisorul deja ni s-a alaturat pe birou, iar brosele abia astept sa le port rendeer

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Va multumesc din suflet pentru cadourile oferite si pentru sufletelul pe care l-ati pus in ele. bucurie bucurie bucurie
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 43
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mykya Joi 21 Apr 2011, 9:46 pm

Aghata iepurasul tau a trimis de vineri! Cred ca ar trebui sa mergi neaparat la posta maine sa intrebi sa nu il trimita inapoi. Nu cred ca are cum sa dureze atatea zile!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Andata Joi 21 Apr 2011, 9:56 pm

Spre marea mea rusine nu am reusit sa fac poze pe zi, iar acum ies ciudate, ca nu am camera foto, le fac cu telefonul. Promit sa fac dimineata si sa le pun.


Letho, nici nu stii ce bucurie imensa mi-ai facut. Am avut o strangere de inima cand am vazut ca iti sunt iepuras, pentru ca sunt de mult fan al tau, am vazut cu cata maiestrie lucrezi, fiecare lucrusor, fiecare bijuterie facut/a de tine e arta si ma gandeam eu ce as putea sa fac astfel incat sa nu dezamagesc. Cu crosetatul sau tricotatul nu le am, sunt un antitalent si o recunosc. Ceea ce altii fac intr-o zi eu termin intr-o luna.
Tortitele sunt luate de la margelutze. Colaborez cu ei cam de jumatate de an si sunt foarte multumita.
E fimo, Facut bilute, dat prin sare grunjoasa si modelat liber sa semene a pietre, copt apoi spalata sarea... Si are si putina cafea si boia ca sa-i schimbe un pic aspectul si sa para mai mult a pietre wink
Te pup si iti multumesc din suflet pentru caldele tale cuvinte. O sa le pastrez aproape de inima, sa imi insenineze zilele mohorate
avatar
Andata
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 783
Varsta : 53
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 16/09/2010

http://stylehandmade.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Joi 21 Apr 2011, 10:03 pm

Lavinia, ma bucur nespus ca ti-au placut! Am citit pe forum ca iti place UB 40 si m-am gandit eu ca te voi surprinde intr-un mod placut!
Eeeeeeeeeeeee... ce bine ca am avut si timp pentru documentare!
Eu am fost foarte placut surprinsa ca ti-am fost si Craciunita si acum Iepuras! bounce


Asa.... acum va arat cadoul primit de la Carolina Bubulina!


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Deja am pus gand rau materialelor!
Crema e super... parfumurile la fel ( am uitat de ele si nu le-am mai pus in poza)
Cerceii sunt super, fata ta lucreaza foarte frumos.

Coronita e super ingenioasa, imi place mult de tot!
Iti multumesc din suflet. Sa ai parte de un Pasti luminos, plin de caldura alaturi de cei dragi!

Si acum... va prezint cadoul de la .......... Firicel Sforicel!
Iar ai reusit sa ma surprinzi intr-un mod placut love , cadoul este minunat!
Foarte frumos si ingrijit lucrezi!
Decoratiunea si-a luat locul pe frigider, printre magnetei iar suportul de ghiveci inca nu si-a gasit ghiveciul... am cateva dar nu sunt inca hotarata pe care ( se pare ca ceea ce mi-am dorit am si primit... a auzit un piticut si ti-a transmis)
kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iti multumesc din tot sufletul! Drum bun spre socrela, nu stiu daca ai si Brasovul in drum in colo sau inapoi, dar mi-ar fi placut sa poposesti si la mine putin.
kiss Dar vor mai fi ocazii cu siguranta!
Pasti fericit, luminos, plin de caldura si iubire iti doresc! kiss
Merci

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de MARI_H Joi 21 Apr 2011, 10:06 pm

Andata multumesc , am avut intr-adevar spor. De fapt, eram satula de activitatile gospodaresti, de sters geamuri, de calcat,.. incat, din cand in cand, "evadam " in tricotat ca sa ma incarc pozitiv😉 .In seara asta nu mai tricotez, ci imi bucur ochii cu lucrurile minunate pe care le-ati primit. Felicitari tuturor iepurasilor! kiss
MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Joi 21 Apr 2011, 10:09 pm

ucabesty a scris:




Si acum... va prezint cadoul de la .......... Firicel Sforicel!
Iar ai reusit sa ma surprinzi intr-un mod placut love , cadoul este minunat!
Foarte frumos si ingrijit lucrezi!
Decoratiunea si-a luat locul pe frigider, printre magnetei iar suportul de ghiveci inca nu si-a gasit ghiveciul... am cateva dar nu sunt inca hotarata pe care ( se pare ca ceea ce mi-am dorit am si primit... a auzit un piticut si ti-a transmis)
kiss
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iti multumesc din tot sufletul! Drum bun spre socrela, nu stiu daca ai si Brasovul in drum in colo sau inapoi, dar mi-ar fi placut sa poposesti si la mine putin.
kiss Dar vor mai fi ocazii cu siguranta!
Pasti fericit, luminos, plin de caldura si iubire iti doresc! kiss
Merci
Am citit astazi,postarea ta de ieri unde ii spuneai Ikutei cat de mult iti plac suporturile pentru flori si ti-ai dori si tu........eu stiind ca ti-am trimis si CCris (careia i-am trimis in aceeasi zi cu tine)a primit azi,asteptam cu sufletul la gat postarea ta.am vazut ca nu apare si mi-am zis ca abia maine poate ajunge!Ma bucur mult ca-ti plac si ca le-ai pus la loc d ecinste!
Drumul la Dorohoi,nu trece prin Brasov,in schimb sora mea sta in Brasov(in Schei) wink ........concluzia iti apartine kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Joi 21 Apr 2011, 10:16 pm

Ma gandeam eu ca stai ca pe ace dar nu reuseam sa pozez, am calcat, am mai facut cate ceva la bucatarie si abia acum am reusit sa pun si eu pozele. Imi era ca pleci la socrela cu gandul ca inca nu am primit... rade ...m-am grabit sa postez!
Mai vorbim la sueta!

kiss

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ikuta Joi 21 Apr 2011, 10:20 pm

klavinia a scris:Vaaaaaiii ce frumoase cadouri am primiiit!!! Sunt asa incantata mai ceva ca un copil. Embarassed bounce1

Draga Ikuta, este asa haioasa gaina aceea, nu mai pot de dragul ei bucurie
Pomisorul deja ni s-a alaturat pe birou, iar brosele abia astept sa le port rendeer

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Va multumesc din suflet pentru cadourile oferite si pentru sufletelul pe care l-ati pus in ele. bucurie bucurie bucurie
Imi pare bine ca iti plac Klavinia.Cu parere de rau ca nu aveam Toho acasa, am folosit margelute de nisip. kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de elenaxx Joi 21 Apr 2011, 10:23 pm

Dupa cum am promis, iata si poza cu cadoul de la primul meu iepuras, de care sunt foooooooooooooooarte incantata. Rog iepurasul sa-mi spuna si cum folosesc acea baking tin. hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
elenaxx
elenaxx
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 51
Localizare : pitesti,arges
Data de inscriere : 17/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Karina33 Joi 21 Apr 2011, 10:38 pm

Asaaa, abia am reusit sa stau si eu la pc! Am facut poze dar trebuie sa le descarc in laptop ca pc-ul nu 'vede' camera foto. Sper ca maine printre bucatareli sa mai am vreme si de postat!

Ikuta extra-iepurica iti multumesc mult, o surpriza placuta si cert neasteptata! Pomisorul a capatat un loc in biblioteca, materialul va astepta o idee si-o ocazie sa-l transform in ceva purtabil, iar brosele mi-au fost confiscate de-o nepotica.

Mykya prima iepurica sosita! Cum am deschis coletul si-am vzut colierul mi-am dat seama cine esti! Frumos! Cum eu nu prea port bijuuri, iar cand port suport numai argintul, mi l-a confiscat sora-mea (in vizita de sarbatori pe la mine cu copiii) ca ea tot poarta numai marouri, cosuletul mi l-a luat nepoata ca-i ROZ si-i tocmai bun (apretat) de tinut clamite, elastice si insigne. Iepurasului i-a pus gand rau nepotelul dar are zilele numarate ( l-am speriat ca nu mai vine Iepurasul de Pasti daca ii mananca fratiorul). Asa ca mi-am pus bine felicitarea si lumanarica sa nu mi le mai confiste nimeni!

Mai am o scrisoare voluminoasa, azi n-am reusit s-o iau ca au program de lauze la ghiseul ala, reusesc eu maine cumva sa prind orele de program ca-s tare curioasa!
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Joi 21 Apr 2011, 10:47 pm

Astăzi venind cu copii de la ţară m am oprit întâmplător la poştă şi surpriză , iepuraşul 2 sosise. Îi mulţumesc nicoletei pt ouăle decorate au ajuns întregi şi nevătămate , coruletul e binevenit chiar o să pun ouăle în el cu ştergarul iar cărticica despre Bucovina o s o citesc în zilele de Paste că oricum nu pot face altceva. Vă mulţumesc încă o dată iepuraşilor şi vă doresc de pe acum Sărbători Fericite. P S : luiza mea s a învăţat deja şi m a întrebat când mai trimitem cadouaşe ? A fost o idee foarte bună şi vă mulţumim. pupi
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 46
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ikuta Joi 21 Apr 2011, 10:47 pm

Karina33 a scris:Asaaa, abia am reusit sa stau si eu la pc! Am facut poze dar trebuie sa le descarc in laptop ca pc-ul nu 'vede' camera foto. Sper ca maine printre bucatareli sa mai am vreme si de postat!

Ikuta extra-iepurica iti multumesc mult, o surpriza placuta si cert neasteptata! Pomisorul a capatat un loc in biblioteca, materialul va astepta o idee si-o ocazie sa-l transform in ceva purtabil, iar brosele mi-au fost confiscate de-o nepotica
Karina ma bucur mult ca iti plac cadoasele.o fi fost pachetul neasteptat dar meritat.Fii sigura! kiss kiss kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mykya Joi 21 Apr 2011, 11:17 pm

Karina ma bucur ca ai ramas si tu cu ceva, dar imi pare rau ca nu poti purta colierul. Nu am mai apucat sa apretez cosuletul, l am facut pe ultima suta de metrii. Sper ca margelutele de la colier nu s-au spart si dulciurile au ajuns intregi. hug
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 47
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de andarlidia Joi 21 Apr 2011, 11:35 pm

Imi plac atat de mult cadourile voastre... si imi pare atat de rau ca am pierdut inscrierea pentru iepuras Sad dar voi fi pe faza pentru craciunite...Smile
andarlidia
andarlidia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 43
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 06/04/2010

http://handmadebijoux-lidia.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de denis21 Joi 21 Apr 2011, 11:39 pm

Eu nu am primit al 2 aviz.Ma gandesc sa nu fie trimis,sa nu fi pus avizul de catre postas si sa nu se intoarca inapoi. Sad
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ikuta Joi 21 Apr 2011, 11:51 pm

Nici eu nu am primit al doilea aviz.Denis vezi ca am trimis azi tortitele off topic
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de symos Joi 21 Apr 2011, 11:52 pm

eu am primit cadourile la tara si abia sambata merg acolo,au sosit -asa mi-a spus socrul meu,,,dupa pasti ma intorc si va arat cu foto............eu astept cu nerabdare sa jung la cadourile mele [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de kitty_1973 Vin 22 Apr 2011, 12:13 am

Am primit azi si al doilea colet de la iepuras. Este trimis din Urziceni, dar nu stiu de la cine? Poate ma ajuta iepurasul sa-l identific! wink
Multumesc mult pentru geanta, decorul cu puisori si ciocolata! pupi
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Marry Vin 22 Apr 2011, 12:55 am

Am primit primul cadou cred ca de la iepurasul Mari H:un guler in culorile curcubeului, o esarfa ,o brosa mov si o felicitare.Multumesc mult Merci o sa le port cu placere ptr ca sunt daruite cu drag pupi
O sa revin cu poze.
Andata sunt fericita ca am fost iepurasul tau si ti-am facut o bucurie Smile
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 60
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de denis21 Vin 22 Apr 2011, 9:45 am

Ikuta,mersi kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diada Vin 22 Apr 2011, 11:32 am

Am primit si al doilea iepuras, de la Marry, multumesc din suflet, foarte atent lucrat, un suport de servetele de masa crosetat, superb, un iepuras si lumanarele! Multumesc frumos! O sa revin si cu poze. Pachetul era putin desfacut la posta.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Vin 22 Apr 2011, 11:46 am

Am primit si cel de-al 2-lea cadou de la iepuras! Multumesc Aglaia!
Dar sunt foarte mahnita!!! Am gasit plicul in cutia postala... desfacut! Sad
Nu stiu cine a facut asta, nu pot sa acuz postasul, vecinii... nu stiu cine a fost.
Nu am aparatul acasa, ca faceam poza si va aratam.

_______________________________________________________________
Edit:
Fetelor, trebuia sa ajunga si cadourile de la mine. Nu a primit nicio fata nimic??? Sad [b]
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de fizicuta Vin 22 Apr 2011, 1:14 pm

hug poate ca este mai lent postasul si are multe de facut..........o sa vine in mod cert la fiecare din noi....
Ps :si eu astept cel de-al doilea iepuras.. love
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 61
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de denis21 Vin 22 Apr 2011, 1:17 pm

Am pus cadourile luni.Fetelor dati de veste,nu ati primit nimic?Sunt in plicuri mari albe sau poate ati primit si nu va plac.Eu m-am straduit in putinul timp pe care l-am avut.Am avut inspectie pt.gradul I in invatamant. kiss
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de moruna Vin 22 Apr 2011, 1:25 pm

Fetelor eu am pus de acum o saptamana si ceva pachetelele . Nu ati primit nimic din jud . Tulcea ?
moruna
moruna
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Acum in Delta...maine cine stie?
Data de inscriere : 11/01/2010

http://www.shorichitz.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 11 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB