Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

+47
ileana cosanzeana
dienutzababy
danabarbu2007
MihaelaT
Aghata
amoni
kitty_1973
ivanoiuadela9
denis21
letho
Lucia.BlueFlower
Karina33
Andata
margelutamea
symos
rucsy
zylv
cris69
MARI_H
carolina-bubulina
iuliana72
mnarcisa
adelina24
carmenco
diana-s
Savu Ramona
betymi72
Uca
cld
diada
norelif
mihaelavama
fizicuta
cristinica_70
Marry
Gianina4ever
moruna
Nicoleta Irimescu
geo
CCristinaC
Dodo-pui
MagdaMarin
mykya
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
firicel
ikuta
51 participanți

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de rucsy Sam 16 Apr 2011, 4:19 pm

Am fost astazi dimineata la posta si mi-am luat primul cadou. Iata-l :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iti multumesc mult CCristinaC, ai pus suflet in toate si fiecare lucrusor in parte mi-a placut foarte mult.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Sam 16 Apr 2011, 6:25 pm

Eu am trimis ambele cadouri in acelasi timp dar nu a ajuns decat unu' la Zylv. Al doi-lea cadou nu a ajuns si-mi pare rau! Sad Daca nici luni nu ajunge atunci voi trece la anuntarea destinatarului sa-l urmareasca desi eu nu am scris expeditorul,cadoul punandu-l intr-un plic mare,pentru corespondenta la firme Smile
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ikuta Sam 16 Apr 2011, 7:13 pm

Eu am dus toate trei pachetele la posta vineri seara.Nu stiu cand pleaca din Cluj.Sunt curioasa daca vor placea destinatarelor, dar sunt facute cu drag si oferite din suflet.
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de CCristinaC Sam 16 Apr 2011, 8:08 pm

Rucsy, ma bucur ca ti-au placut lucrusoarele.pupi
Folia aceea este pentru imbracat ouale de Pasti. Poate stii sau poate nu. Am sa explic miine la topicul potrivit cum se foloseste.
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de rucsy Sam 16 Apr 2011, 8:52 pm

Da, stiu si o sa le pozez dupa ce le voi imbraca in folie, sa le vezi.
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de symos Sam 16 Apr 2011, 9:29 pm

vai ce de frumuseti ati primit fetelor
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Sam 16 Apr 2011, 10:23 pm

Joi la prânz am pus şi eu pachetele aşa că dacă nu au ajuns astăzi luni sigur ajung. Vreau să mi cer scuze la una dintre fete pt ambalaj că m am chinuit să fac o cutie şi nu a ieşit prea "estetica " . Sper să ajungă întregi la destinaţie. Ce rău îmi pare că nu pot vedea şi eu pozele zid
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de kitty_1973 Dum 17 Apr 2011, 3:41 pm

Eu am pus coletele la posta vineri pe la ora 16, dar pleaca maine (luni).
kitty_1973
kitty_1973
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 796
Varsta : 50
Localizare : Onesti
Data de inscriere : 11/03/2009

http://preocuparihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mykya Dum 17 Apr 2011, 10:13 pm

Si eu ma numar printre intarziati si imi pare rau ca nu am reusit sa fac tot ce mi-am propus. zid Coletele pleaca maine, sper sa placa. Pentru Craciun cred ca ma apuc de acum sa nu mai intarzii... lol!
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Dum 17 Apr 2011, 10:41 pm

Si eu sunt gata! ura Maine vor pleca si ale mele! Imi doresc ca destinetarelor mele sa le placa! Le-am facut cu drag!
La un moment dat dupa ce le-am ambalat a trebuit sa le desfac caci le-am incurcat intre ele zid( fiecare are cate ceva ce stiu ca le place) .
Sper ca acum sa le fi pus bine! rade

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de moruna Lun 18 Apr 2011, 10:08 am

Daca nu as fi fost atat de obsedata de a face lucrurile cu o punctualitate maxima acum nu m-as mai fi stresat ca am trimis prea putin . Daca fetele ce primesc cadoul de la mine ma iarta promit ca mai particip si cu alta ocazie si voi sti cum trebuie procedat .
Spor la treaba ! ( sigur aveti destula Smile ) ! si Saptamana luminata si linistita !
moruna
moruna
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 272
Localizare : Acum in Delta...maine cine stie?
Data de inscriere : 11/01/2010

http://www.shorichitz.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Lun 18 Apr 2011, 11:10 am

Eu vreau sa cer scuze fetelor caci am ambalat cadourile in cutii chinuite, facute de mine, pe dimensiunile cadourilor pentru a evita rasturnarea obiectelor din interior. Sper sa ajunga cat mai in ansamblu.
Va pupi! Pe miercuri trebuie sa ajunga!

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de amoni Lun 18 Apr 2011, 11:44 am

Astazi am pus si eu doua colete, la 2 iepurasi special sper sa le placa am facut cite un lucru de mana si restul le-am cumparat, cred ca in 2 zile ajuga la destiatie pupi
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de betymi72 Lun 18 Apr 2011, 3:14 pm

Am fost si eu azi si am trimis pachetele...sper sa ajunga pana vineri... hug
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
acesta e primul iepuras de la alinaj.bijoux(cred)...felicitarea si tablouasul sunt superbe ...iar colierul crosetat a fost adjudecat (de fiica mea cea mare) iar portul ptr telefon de cea mica...
Multumesc alina!!! hug pupi kiss


Ultima editare efectuata de catre betymi72 in Lun 18 Apr 2011, 5:48 pm, editata de 1 ori
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de adelina24 Lun 18 Apr 2011, 5:31 pm

A venit si celalat iepuras de la ccristina.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Si pentru ca un martisor cu cercei s-a dus la cea mare , iepurasul cu cercei s-a dus la cea mica
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 51
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mykya Lun 18 Apr 2011, 5:59 pm

Am expediat si eu azi cele doua colete, sper sa ajunga intregi la destinatie, am emotii.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Dodo-pui Lun 18 Apr 2011, 6:20 pm

au sosit si la mine iepurasii:...dar am o mica problema nu sunt sigura 100% de la cine sunt Embarassed
-este de la Geo
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

daca Isabellei i-a placut sau ii plac pisicutele???Ma pazea sa mi-o fure si la poza..iar Bogdi m-a intrebat cand va purta papionul la gradi sau la scoala iar de margelutze si ate ma bucur din tot sufletul:hug:De oglinjoara de am noroc o voi purta eu in geanta ,daca nu o va purta fata care a incercat sa mi-o sustraga deja
-si de la Savu Ramona
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

din acest cadou...sotul a sustras bratara...eu voi folosi brosa ....iar lumanarile imi vor impodobi masa de Pasti.
Va multumesc fetelor kiss
PS: gata multumesc de ajutor... adevaratii iepurasi apar in dreptul munci lor
Flowers Flowers Flowers


Ultima editare efectuata de catre Dodo-pui in Lun 18 Apr 2011, 7:58 pm, editata de 4 ori
Dodo-pui
Dodo-pui
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 965
Varsta : 51
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 25/11/2009

http://sperantamoareultima.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de fizicuta Lun 18 Apr 2011, 7:13 pm

hug kiss multumesc Aghata...frumos darul trimis de tine!Margele vor fi perfecte ptr la vara cand voi merge la mare wink
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de adelina24 Lun 18 Apr 2011, 7:16 pm

Le multumesc mult ambilor iepurasi : dodo-pui si CCristinaC . M-am simtit ca in scoala generala cand asteptem cate o scrisoare . Este un moment de emotie pe care l-am transmis si fetelor mele .
MULTUMESC !
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 51
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mykya Lun 18 Apr 2011, 7:55 pm

Frumoase cadouri fetelor! Eu nu am reusit sa pozez dar uite ca acum ma duc sa fac poze si sa va arat ce am primit.
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de norelif Lun 18 Apr 2011, 8:19 pm

Azi am primit si eu un aviz dar abia maine merg sa ridic coletul!Cand se deschide posta voi fi prima! wink
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Lun 18 Apr 2011, 8:38 pm

Am primit si eu un aviz astazi,maine ma duc sa-l iau.Abia astept!Nu stiu de la cine e,dar e din Bucuresti.
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de letho Lun 18 Apr 2011, 9:32 pm

A ajuns si la mine primul iepuras, de la ivanoiuadela9.
Dupa cum se vede si in poza: o cana din care imi voi bea cafeaua cu placere, un suport de lumanare - iepuras cu lumânarea-ou care vor sta pe masa de Pasti, un mileu crosetat foarte frumos - crosetezi mai frumos decat mine Smile, o felicitare cu niste randuri foarte frumoase si un pui de floare care a ajuns viu si nevatamat prin Posta Romana - eu din pacate nu am lumina suficienta pentru flori si chiar daca imi plac mult, nu pot sa le tin Sad si inca ma gandesc pe cine sa bucur, pe o prietena care sta mai aproape de mine sau pe socrul meu care are conditii excelente pentru flori si stiu ca mi-o va gazdui cu placere.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iti multumesc frumos, imi plac mult, toate! pupi
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de firicel Lun 18 Apr 2011, 9:50 pm

Si eu am primit astazi cele doua cdouri de la iepurasii mei:Geo si Aghata.
Geo,cu firele pentru crosetat/tricotat,mi-ai facut o imensa bucurie ,sunt foarte frumoase ,moi,pufoase si au o culoare superba!oglinjioara(chiar ieri ma gandeam ca n-am si eu una in poseta mea mare)imi este foarte de folos!Ce doamna sunt eu fara oglinda in geanta rade
Aghata,setul de bijuterii,este superb,imi place foarte mult si probabil il voi purta la balul de absolvire,in vara.Brosa,imi place enorm de mult(stiai ca mi-am dorit una?am zis pe undeva? scratch )iar ciocolata,am mancat-o impreuna cu sotul meu(ne-am mai "indulcit"putin! wink ).Am facut poze si poate le si descarc mai tarziu!
Mutumesc mult fetelor! kiss kiss
firicel
firicel
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 7388
Varsta : 63
Localizare : urziceni
Data de inscriere : 27/02/2010

http://lucrudemanafiricel-sforicel.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Lun 18 Apr 2011, 9:53 pm

betymi72 a scris:Multumesc alina!!! hug pupi kiss

Cu multa placere!!! Ma bucur ca iti place atat tie cat si fetelor tale!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 6 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB