Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

+47
ileana cosanzeana
dienutzababy
danabarbu2007
MihaelaT
Aghata
amoni
kitty_1973
ivanoiuadela9
denis21
letho
Lucia.BlueFlower
Karina33
Andata
margelutamea
symos
rucsy
zylv
cris69
MARI_H
carolina-bubulina
iuliana72
mnarcisa
adelina24
carmenco
diana-s
Savu Ramona
betymi72
Uca
cld
diada
norelif
mihaelavama
fizicuta
cristinica_70
Marry
Gianina4ever
moruna
Nicoleta Irimescu
geo
CCristinaC
Dodo-pui
MagdaMarin
mykya
AlinaJ.Bijoux
Ramonica
firicel
ikuta
51 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de adelina24 Vin 15 Apr 2011, 3:47 pm

Am primit primul iepuras : dodo-pui multumesc . Nu cred ca voi avea rabdare niciodata sa fac struguri . Ciocolata nu a avut viata lunga : de cand am facur poza pana am atasat-o s-a evaporat .
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]



Am pus astazi coletele .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 51
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Vin 15 Apr 2011, 7:07 pm

Am luat cadoul de la posta!!!In cadou am primit: un pliculet de fimo (il voi folosi cu siguranta dar, inca nu stiu ce voi face din el), o brosa tricotata, un cosulet crosetat cu un ou de cioco, o cutiuta si un inel f. dragut. Multumesc mult pt. el Letho!!! Imi place tot inspecial inelul!!! pupi hug

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre AlinaJ.Bijoux in Vin 15 Apr 2011, 7:25 pm, editata de 1 ori
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Vin 15 Apr 2011, 7:10 pm

Eu imi cer scuze.. nu am reusit sa pun coletele, am fost ocupata zilele astea. Trebuia sa le pun azi, dar m-am simtit fff rau asa ca ramane pe luni sa ajung la posta. Imi pare rau.
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de zylv Vin 15 Apr 2011, 7:26 pm

am reusit sa un coletele,dar am uitat sa bag ceva in cutii lol! nu era ceva important,dar cum la mine perioada de dinaintea sarbatorilor este intotdeauna foarte stresanta,nu ma mir.
am avut si un extra iepuras.multumesc magda.tot ceea ce mi-ai trimis o sa-mi foloseasca la croitorit.esti o draguta,si sper sa ma revansez fata de tine.
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de betymi72 Vin 15 Apr 2011, 7:29 pm

Am primit mandatul de la alinajbijoux(cred)...luni o sa-l iau ca s-a inchis deja...
Sad si tot luni pun coletele ca nu am reusit inca...imi pare rau...
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de rucsy Vin 15 Apr 2011, 7:54 pm

Am primit si eu primul aviz, dupa localitate cred ca de la CCristinaC. Maine ma duc sa0l ridic, abia astept !
rucsy
rucsy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 350
Varsta : 57
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/09/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de MARI_H Vin 15 Apr 2011, 8:19 pm

Am trimis si eu coletele, sper ca pe la mijlocul saptamanii viitoare sa bucure destinatarele. wink
MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de norelif Vin 15 Apr 2011, 8:21 pm

Azi am pus si eu coletele la posta!In ultima zi dar la termen! Sper sa le faca placere celor la care vor ajunge! love
norelif
norelif
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 158
Localizare : buzau
Data de inscriere : 06/12/2010

http://elaquilt.blogspot.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de fizicuta Vin 15 Apr 2011, 8:25 pm

hug am reusit azi sa pun coletele la posta .......astept cu nerabdare sa ajunga la destinatare. love
fizicuta
fizicuta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 738
Varsta : 62
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de MARI_H Vin 15 Apr 2011, 8:42 pm

Eu am stat cu emotii pana acum trei ore pentru ca azi la amiaza inca nu terminasem ceea ce imi propusesem a lucra, ca sa nu mai spun ca am fost atat de nehotarata ce sa fac incat mai am cateva ... Question in faza initiala de lucru. Singurul regret e ca nu am reusit sa fac niste poze pentru ca am exersat pentru prima data ceva si ,eu personal, sunt multumita de ce a iesit iar fica-mea si mai si (i-am promis ca-i fac si ei wink) Sa vedem ce vor zice fetele...
MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de letho Vin 15 Apr 2011, 8:45 pm

AlinaJ.Bijoux, tare ma bucur ca-ti place, sper sa-l porti cu drag pupi si astept vesti si din alte meleaguri, ca am pus pachetele tot luni.
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de symos Vin 15 Apr 2011, 8:56 pm

stazi am trimis si eu cadourile catre fete,vai ce emotii am ..........oare o sa le placa?sper din tot sufletul,cale-am facut cu mare drag.............pt fetele care au trimis sau vor trimite catre mine sa nu va suparati daca nu voi comenta pt ca eu am dat adresa de la tara pt ca aici nu am forme legale in bucuresti.......... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] si nu am vrut sa le dau fetelor care au organizat si mai mult de lucru ,multumesc de intelegere .si fetelor care au organizat totul multumesc frumos pt [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] tot efortul depus
symos
symos
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1114
Varsta : 43
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/05/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de MARI_H Vin 15 Apr 2011, 9:48 pm

Un "multumesc " special Diadei (facut din lana galbena primita ieri).

[[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


pupi
MARI_H
MARI_H
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 115
Localizare : Romania
Data de inscriere : 18/11/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Vin 15 Apr 2011, 10:56 pm

Lletho cat ma bucur ca tu ai fost primul meu iepuras Smile hug pupi
Ieri am primit aviz si azi am ridicat pachetul. Nu pot pune foto pt ca nu mai am aparat dar tot pot sa va arat ce am primit Smile

Un inel asa:
AlinaJ.Bijoux a scris:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Intr-o cutiuta frumoasa. pupi

Si o bratara asa :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
intr-un saculet de organza.
Si un ou de ciocolata. hug kiss
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de letho Sam 16 Apr 2011, 12:29 am

Nicoleta.... am vazut mesajul tau si prima data am tresarit, am crezut ca ti-am pus tie inelul roz rade Ce bine c-a ajuns si sa-l porti cu placere! hug (daca oi fi nimerit culoarea...)
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de ikuta Sam 16 Apr 2011, 1:17 am

Si eu am ridicat azi primul colet.Mihaelavama, multumesc pentru cadouri.Salul este superb si la iarna cred ca il vom purta cu randul eu si fiica-mea . .Cu randul insemnand cine pleaca primul ia salul (si deobicei ea pleaca prima) rade [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Iar margelutele si sarma sunt foarte bine venite.Niciodata nu am prea multe pentru copacei.Multumesc frumos, tare mai nimerit rade
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
kiss
ikuta
ikuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2183
Varsta : 66
Localizare : cluj napoca
Data de inscriere : 16/06/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Marry Sam 16 Apr 2011, 2:09 am

Ce cadoase frumoase ati primit fetelor.Am terminat si eu cadourile dar nu pot pune la posta coletele pana luni.
Sper sa ajunga cu bine la destinatare .
love
Marry
Marry
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 960
Varsta : 61
Localizare : Arad
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de carolina-bubulina Sam 16 Apr 2011, 10:33 am

Azi am pus si eu coletele la posta.Sper sa ajunga la timp, si cu bine.
Am emoti sper le placa fetelor. Embarassed
carolina-bubulina
carolina-bubulina
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 51
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/11/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diana-s Sam 16 Apr 2011, 10:46 am

Andata a scris:Eu imi cer mii de scuze anticipat destinatarelor mele. Daca intarzie un cadou, sigur e de la mine.
Am avut o saptamana nebuna si nu am reusit sa fac nimic. M-am linistit si m-am apucat deja, dar voi reusi sa trimit abia luni.
Voi fi cel mai lenes si intarziat iepuras.
suntem 2 intarziate Embarassed
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de betymi72 Sam 16 Apr 2011, 10:56 am

3 intarziate... Embarassed peace Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 4246
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Nicoleta Irimescu Sam 16 Apr 2011, 11:28 am

4 intarziate.... pale peace nu shot

PS: Leto pupi ai nimerit f f bine culoarea.


Ultima editare efectuata de catre Nicoleta Irimescu in Sam 16 Apr 2011, 12:08 pm, editata de 1 ori
Nicoleta Irimescu
Nicoleta Irimescu
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1159
Varsta : 54
Localizare : Vatra Dornei - Bucovina
Data de inscriere : 23/07/2009

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Uca Sam 16 Apr 2011, 11:34 am

5 intarziate! zid

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de diada Sam 16 Apr 2011, 11:36 am

MARI_H a scris:Un "multumesc " special Diadei (facut din lana galbena primita ieri).

[[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


pupi

dupa cum se vede treaba, am facut bine ca am trimis materie prima, ai fost mult mai inspirata decat mine! hug Foarte frumos iepurasul!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de denis21 Sam 16 Apr 2011, 3:42 pm

6 intarziate! Sad ametit bataita
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de mnarcisa Sam 16 Apr 2011, 3:56 pm

7 intarziate! Embarassed pale
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2 - Pagina 5 Empty Re: Eu sunt Iepurasul tau de Paste -2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB