Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

+41
europolis
firicel
iulia sevcenco
RamonaM
bibidesign
letho
mariaz_09
danabarbu2007
betymi72
Karina33
margelutamea
clodi
danadea
adelina24
Serban Valentina
mykya
piciul
violetas
kitty_1973
ivanoiuadela9
manuela29
SilviaDumitrescu
bubu85
CCristinaC
Bianka7
Uca
danyelyta28badea
cris69
mnarcisa
MihaelaT
Admina
ioana soare
iuliana72
samo99ro
MagdaMarin
stoy
Giobsy
cld
Gabiuta
diada
Lucia.BlueFlower
45 participanți

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de betymi72 Lun 20 Dec 2010, 5:47 pm

ma bucur ca va plac...dupa cum am spus e micut cadoul dar e facut cu drag!!! kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 20 Dec 2010, 6:00 pm

Craciunitelor!!!stiti voi care sunteti,din Deva,Navodari,si Vatra Dornei...stati linistite ,acum citeva minute mi-au venit avizele in acelasi timp...
Asa ca va multumesc ff mult pentru ,,cadouri,,...
Am fost cuminte ,toate trei Craciunitele s-au intilnit pe traseu si au venit la mine acasa!!!
Miine ,merg la posta sa ridic toate trei coletele...
Daca pe la prinz ,eram un pic suparata pe Posta Romana(de fapt pe cea de la mine din localitate ,pentru proasta organinazare...) ,acum ca am primit avizele la aceasta ora de seara, gata mi-a trecut de tot supararea....
O seara placuta in continuare !!!
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Uca Lun 20 Dec 2010, 6:53 pm

Cris, hai repede, mergi la posta ca am niste emotii... Basketball

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 20 Dec 2010, 7:09 pm

Au sosit si la Deva doua Craciunite frumoase,Aglaia si Giopsy. Aglaia imi place totul si poezioara,se vede ca ai depus suflet si lucrusoarele au ajuns in stare foarte buna.Multumesc mult!Gyopsi,de mult imi doream sa fac si eu modelul de esarfa,dar tu m-ai surprins placut,ai lucrat minunat si eu voi purta esarfa de sarbatori.Iti multumesc si pentru felicitare.Va multumesc si va sarut!Le voi expune de sarbatori cand vin copiii si ma vor ajuta.
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 72
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Bianka7 Lun 20 Dec 2010, 7:14 pm

danabarbu, am vazut ca tu croitoresti frumos, asa ca m-am gandit ca o sa folosesti acel material pe care eu l-am luat cand eram insarcinata, sa-mi fac rochita de gravida. Bebe are acum un an si eu tot n-am facut nimic din el... sa-ti poarte noroc, poate-ti aduce un bebe wink
Vad ca a primit si betymi72, deci mai are de primit r_mona17.
Bianka7
Bianka7
helper
helper

Numarul mesajelor : 56
Localizare : Bacau
Data de inscriere : 14/07/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 20 Dec 2010, 7:33 pm

Ho-ho-ho a venit si la mine Mos Craciun. Primul cadou de la Craciunita. bounce bounce bounce
Am primit o geanta supeeeerba si o luminarica pentru noul meu suport. M-ai nimerit MihaelaT! Iti multumesc mult de tot! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] Sint purtatoare de genti mari si practice iar dupa luminari sint pur si simplu topita.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Se vede ca am fost totusi cuminte [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Betymi, sper sa-ti placa micutul cadou de la mine si sa-ti aduca bucurie in casa si in suflet [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de betymi72 Lun 20 Dec 2010, 7:36 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

multumesc muuult Bianka7 si Ccristina !!!
nu stiu care imi plac mai mult :brosele,bratarica,clopoteii sau steluta!!!...
de coronita ptr lumanarica ce sa mai spun!!!!
kiss kiss kiss love love love kiss kiss kiss
p.s. deja incep unii(fetele mele) sa -mi fure din cadouri!!! Smile wink kiss


Ultima editare efectuata de catre betymi72 in Lun 20 Dec 2010, 7:52 pm, editata de 1 ori
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de diada Lun 20 Dec 2010, 7:50 pm

wow, super geanta! s-o pori cu placere! Astazi am primit ultimul aviz, maine se duce sotul sa-l ridice. Multumesc craciunita mea! hug

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 20 Dec 2010, 7:57 pm

Diada, saru'mina! Iti dai seama ca sint topita dupa ea. Am admirat-o pe blogul Mihaelei, in vara, cind a facut-o, dar ca o sa ajunga la mine... nici macar nu am visat.
Uite asa sint, de fericire:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de letho Lun 20 Dec 2010, 8:28 pm

A ajuns si la mine Mos Craciun, mai precis doua Craciunite !
Am facut repede poza ca sa pot mânca ciocolata Smile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Toate-mi plac mult mult de tot Smile, Aglaia, se vede ca-s lucrate cu mult drag, multumesc frumos!
Silvisor, esarfa e minunata si culoarea pe gustul meu, ca sa nu mai zis de mos pe care-ti vine sa-l tragi de barba si.. ce greu mi-a fost sa cedez jumatate din ciocolata rade
Multumesc, craciunite dragi! pupi
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Lun 20 Dec 2010, 9:11 pm

Au ajuns si la mine avizele de la doua Craciunite. Cred ca este vorba de CCristina si MihaelaT. De abia astept maine sa le ridic. Sper ca si cadourile mele sa ajunga la timp. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de bubu85 Lun 20 Dec 2010, 9:13 pm

am primit cadoul de la Lucia.BlueFlower , ii multumesc din tot sufletul pt aceste minunate lucruri[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Lucia.BlueFlower kiss kiss kiss hug
bubu85
bubu85
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 663
Varsta : 38
Localizare : la mine acasa
Data de inscriere : 05/08/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 20 Dec 2010, 9:17 pm

Cristina, s-o folosesti sanatoasa! Sincer, nu stiam daca-ti va placea, daca te va bucura cadoul meu...Lumanarica stiam ca-ti va placea ca am citit odata in cafenea(cred) ca-ti plac lumanarele, uleiurile aromate,...
As fi vrut sa va trimit altceva, dar criza mea de timp nu m-a lasat.
Inseamna ca maine sau poimaine vor primi si celelalte doua fete.

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de CCristinaC Lun 20 Dec 2010, 9:19 pm

Mihaela, ma bucur ca nu ai trimis altceva! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 20 Dec 2010, 9:26 pm

Cosmina, ma bucur ca au ajuns...si ca-ti plac! Smile
kiss
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Lun 20 Dec 2010, 9:40 pm

Karina sper să îţi placă cutiuţa . . . Îmi pare rău că nu am trimis mai multe cadouase dar mă revansez la anul , promit , pupi. Se pare că doar tu ai primit cu toate că le am pus pe toate 3 odată . . . Şi am primit doar de la o crăciunita . . . Dar moşul mai întârzie pe drum că e bătrân wink
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 20 Dec 2010, 9:56 pm

Si eu am primit cutia de la tine Adela ,e superba pupi
si cadoul de la Samo pe care le-am pus deja in brad pupi dar nu am apucat sa descarc pozele caci in aceasta perioada calculatorul face figuri si nu-mi recunoaste camera. zid
Si decoratiunile vin tocmai bine de pus in brad wink
Si ca orice cadou l-am deschis inca de la ghiseul de la posta si m-am laudat cu ele celor de acolo.
Ele ma cunosc ca e posta de tara si nu sunt multe angajate la ghiseu.
Erau mai curioase ca mine. rade
Va multumesc Craciunitelor dar parca mai vine un colet am eu o presimtire rade
Si stiti ca am gura aurita. wink

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Lun 20 Dec 2010, 10:05 pm

Sper să le folosiţi cu plăcere . pupi
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de samo99ro Lun 20 Dec 2010, 10:17 pm

Ma bucur Magda ca ti-a sosit cadoul. Daca ai pus deja in brad ce ti-am trimis, inseamna ca ti-au placut.
Deci au ajuns doua. Mai e unul. Sper sa ajunga inainte de Craciun.
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ioana soare Lun 20 Dec 2010, 10:55 pm

Si eu am primit!!!! Pe toate trei!!! bounce bounce bounce

M-am dus cu un singur aviz si am plecat cu bratele pline:))))) De fapt prietenul meu cu bratele pline, eu saream in jurul lui si ma bucuram ca "a venit mosu', a venit mosu!!!"

O iau in ordinea in care am pus mana pe ele si le-am deschis, fara sa recunosc dupa nume de la cine sunt, in afara de primul, de la care aveam si avizul wink

Imi cer scuze pentru calitatea pozelor, sunt facute cu blitul deoarece nu am gasit nici un loc in casa unde lumina de la bec sa fie suficient de puternica si frumoasa pentru a pune in valoare minunatiile pe care le-am primit. Dar nici blitul nu-i mai breaz. Doar vreau sa stiti ca sunt mult mai frumoase si delicioase wink in realitate decat apar in poze.

Cris copacelul e minunat, iti multumesc mult de tot! pupi Mult mult mai frumos si mai delicat in realitate decat imi dadeam seama din poze! Pietricelele sunt superbe! L-am pus in sufra sa ma uit des la el si sa-l admir! Nu pot sa-mi dau seama cum poti sa ai atata rabdare sa incolacesti sarmulita aceea atat de subtire de mii de ori! Dar rezultatul este nemaipomenit! love love love

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Giobsy cadoul de la tine este delicios! pupi Cum am desfacut am si bagat degetul in sticla sa gust:))) Nu am facut si nu a avut cine sa imi faca, asa ca nu stiam cum e. E iami de tot, maine imi cumpar apa minerala ca sa pot sa beau. Stiu ca este bun pentru tuse, dar eu o sa-l beau ca haplea de bun ce e beat

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mariaz cadoul de la tine a facut fericite doua suflete, pe al meu si pe al lui bebe, care va purta cu mare placere pantalonasii si caciulita de la tine! Bineinteles ca i-am explicat si lui ce i-a adus mosu' craciunita:))) Iar sculurile le voi folosi pentru un fular asortat cu caciulita. pupi Esarfa si colierul sunt deosebit de frumoase!Atat de fine si delicate! Imi pare rau ca nu am reusit sa le surprind in poze culorile reale, in realitate sunt superbe. love Cd-ul cu piesele interpretate la pian de fata ta a fost o surpriza foarte placuta si l-am ascultat cu mare placere! Ai o fata deosebit de talentata, sa-ti traiasca si sa te bucuri de reusitele ei! Nu mi-am permis sa cuprind in cadru si pozele, nu stiam daca este in regula, dar vreau sa iti spun ca ai o familie foarte frumoasa si iti doresc sa te bucuri de fiecare clipa pe care o petreci alaturi de ei! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Nu-mi vine sa cred ca am primit asa cadouri frumoase, chiar am fost atat de cuminte? Va multumesc mult de tot craciunitele mele dragi, mi-ati inveselit seara! hug pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mariaz_09 Lun 20 Dec 2010, 11:25 pm

Cu mare placere,Ioana!Intr-adevar ai fost foarte cuminte impreuna cu bebe ,de aceea m-am gandit si la el si la tine!Daca eram mai libera,bucuram si a treia persoana!Dar cred ca a inteles.Este prima data ca vad un lucru facut de mine pe forum,imi place si mie ce vad,dar sa vezi cate mai am facute !Ma bucur ca ti-a placut si daca am primit asa cuvinte frumoase din partea ta, sunt si mai fericita !Iti multumesc de aprecieri la adresa familiei mele.Sarutari!
mariaz_09
mariaz_09
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 762
Varsta : 72
Localizare : Deva
Data de inscriere : 08/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 20 Dec 2010, 11:32 pm

Wouuu, ce frumos! Ioana, sa te bucuri/sa le folosesti cu drag!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de adelina24 Mar 21 Dec 2010, 9:09 am

Ma bucur ca va plac . Am avut emotii ca nu ma voi ridica la inaltimea craciunitelor participante .
adelina24
adelina24
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 824
Varsta : 51
Localizare : braila
Data de inscriere : 01/03/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Uca Mar 21 Dec 2010, 9:12 am

Ce mai faceti Craciunitelor?
Eu am mai primit un aviz azi... hmmmmm.... cine esti tu Laura din Onesti?
Sunt asa de curioasa de nu mai pot. L-am lasat acasa sa il ridice sotul, nu mai pot de nerabdare, abia astept sa ajung acasa si sa il deschid.
Multumesc Craciunita mea!


Edit : Am aflat cine este... pun poze mai tarziu. Multumesc din nou!


Ultima editare efectuata de catre ucabesty in Mar 21 Dec 2010, 10:02 am, editata de 1 ori (Motiv : completare mesaj)

_________________
Universul meu
Uca
Uca
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3917
Varsta : 38
Localizare : brasov
Data de inscriere : 27/12/2009

http://ucadesign.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de bibidesign Mar 21 Dec 2010, 9:28 am

la mine au sosit toate cadourile de la craciunite si ne-am bucurat -eu si fii-mea- de ele
bratarica si-a insusit-o imediat
fata de perna sta frumos pe canapeaua din living langa bradut, micile decoratiuni si-au gasit locul prin brad, ciorapeii stau pe semineu, toate au intrat la "folosire"
mersici multi craciunitelor hug

azi, cu mare intarziere, pun si eu pachetele la posta. iertare celor ce asteapta sa le fiu craciunita si sper sa ajunga pana in ajun
bibidesign
bibidesign
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 174
Varsta : 59
Localizare : ploiesti
Data de inscriere : 05/08/2010

http://www.bibidesign.ro

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 4 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB