Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

+41
europolis
firicel
iulia sevcenco
RamonaM
bibidesign
letho
mariaz_09
danabarbu2007
betymi72
Karina33
margelutamea
clodi
danadea
adelina24
Serban Valentina
mykya
piciul
violetas
kitty_1973
ivanoiuadela9
manuela29
SilviaDumitrescu
bubu85
CCristinaC
Bianka7
Uca
danyelyta28badea
cris69
mnarcisa
MihaelaT
Admina
ioana soare
iuliana72
samo99ro
MagdaMarin
stoy
Giobsy
cld
Gabiuta
diada
Lucia.BlueFlower
45 participanți

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danadea Mier 29 Dec 2010, 7:28 am

Mai, mai numai de boacane ne tinem; glumesc; eu intru pe tot felul de forumuri de care mai aud, de curiozitate, sa vad ce este pe acolo, dar, trebuie sa recunosc, nu le mai vizitez pe multe din ele a doua oara, pentru ca nu spun mare lucru (decat cand am nevoie pe cele cu retete ). Ideea este ca aici la lucru de mana intru de cum am ocazia sa butonez un calculator, sa vad daca nu cumva au mai aparut ceva noutati. Asta este! Suntem virusate.
PS. Nici astazi inca nu am primit acceptul (cred ca nici nu mai vine!)
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de iuliana72 Mier 29 Dec 2010, 7:45 am

cris draga,acel forum a avut de pierdut nu tu ,nu noi ,cine nu stie sa isi tina membrii langa ei ala nu poate fii numit administator,in cazul ei a pierdut un om bun ca tine si policalificat,esti peste tot la toate sectiunile .aici si nu glumesc cand zic asta este singurul forum care administratorele se dau peste cap sa ne arate ca sunt in fiecare clipa alaturi de membrii ei prin concursurile care le organizeaza cautand sponsori pentru sustinerea lui si incurajarea fetelor si sunt multe alte exemple de dat.iar daca doamna aceea se credea cumva coca cola sau eugenia ,marca inregistrata asta este treaba ei,nu a ta sau a noastra.eu ma bucur ca sunt aici si mi-am facut prietene printre care esti si tu hug asta daca vrei si tu wink
iuliana72
iuliana72
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 804
Varsta : 52
Localizare : strehaia
Data de inscriere : 08/01/2010

http://iulianavioleta.sunphoto.ro/bijuterii_textile_de_vanzare

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de cris69 Mier 29 Dec 2010, 8:35 am

asta este, ma bucur ca nu sunteti suparate pe mine pentru ca am reusit sa fac tambalau. una dintre fetele de acolo zicea ca rad in pumni acum ca am facut scandal.alta zicea ca nu am obraz, una ca sunt tata, una ca poate de la strncanit mii se trage...
nu ma asteptam ... si tot unika este dezamagita. eu cum sunt?
nu am pierdut nimic, sincer.
am castigat ceva. stiti ce? mi-am dat seama ca intuitia nu m-a inselat deloc in privinta unor caractere.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de samo99ro Mier 29 Dec 2010, 9:10 am

Asa te vreau, Cris. Lasa-le in pace cu mahalaua lor cu tot. Eu una ma bucur foarte mult ca ai adus craciunita si la noi. M-am simtit excelent. Ce sentiment poate fi mai frumos decat bucuria de a darui si aceea de a primi daruri? Exact in spiritul Craciunului.
Fii linistita, suntem alaturi de tine. Nu te mai gandi la fraierele alea. Macar acum se cerne sita. Ai "scapat" de niste "prietene". Punct. love
samo99ro
samo99ro
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4991
Varsta : 74
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/07/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de betymi72 Mier 29 Dec 2010, 9:21 am

Important este ca noi ne-am simtit bine!!Ne-am bucurat toate!!!
Iti multumim inca o data ca ai adus ideea si la noi si nu te mai necaji ca nu ai ptr ce!!!! kiss
Cele mai frumoase cadouri au fost la noi!!!!!(si un ac cu gamalie daca era tot cel mai frumos) hug kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de cld Mier 29 Dec 2010, 11:23 am

CRIS nu fi suparata nu merita!
daca fetele de acolo s-au purtat urat cu tine pierderea e a lor nu a ta! kiss

acum vreau sa multumesc si celei de-a treia craciunite!!! am primit un "napron" (nu stiu daca asa ii zice dar imi e drag de mor) brodat cu mos craciun si o forfeca buna!! am fost cuminte!! am fost cuminte!!! mii de multumiri ultimei mele craciunite danabarbu kiss
toate cadourile primite au fost superbe!!!
pentri viitoarea sarbatoare promit sa ma pregatesc si eu mult mai bine!!!
cld
cld
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 936
Varsta : 48
Localizare : prahova
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de manuela29 Mier 29 Dec 2010, 11:49 am

Cris nu te necaji!Acest joc nu este inventat de...ea (ca nici nu vreau sa-i scriu numele).Se joaca printre elevi, studenti,printre salariati de ani de zile.Eu iti multumesc pentru ca l-ai adus si printre noi!Suntem alaturi de tine si -ti multumim ca ne-ai facut sa ne bucuram ca niste copii.
manuela29
manuela29
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 168
Varsta : 56
Localizare : Tulcea
Data de inscriere : 09/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mnarcisa Mier 29 Dec 2010, 11:51 am

Cris tu asti asa de draguta. Nu merita sa te necajesti din cauza unor astfel de persoane. Am tot citit si eu ieri si m-am enervat rau de tot, mai ales cand vad cat de ipocriti pot fi unii. Ma gandeam asa in gluma ca [poate ar fi fost fain din partea ei sa zica de unde are ea ideea asta. Bag mana in foc ca si ea a "furat-o" de la alt cineva. De ex noi faceam acest joc in liceu (asta acum 12 ani), se facea si la mine la birou, se face si la biroul finutei mele.
Cum poti pretinde ca ai inventat ceva ce exista de ani buni, nici nu se mai stie de cand. Poate ne trezim manie poimane ca se gaseste cineva sa zica ca ainventat si roata tiganeasca.

DRAGA CRIS AI TOT RESPECTUL MEU CA AI INITIAT ACEST JOC AICI. AI REUSIT SA ADUCI BUCURIE IN SUFLETELE NOASTRE SI PENTRU ASTA MERIRI TOATE FELICITARILE! pupi

Cum am zis stiam si eu de acest "joc" dar nu mi-a trecut prin minte sa il propun. Era fain de vazut ce se mai zicea atunci.
Si pentru ca sunt sugura ca Unika e cu ochii pe noi am sa o intreb dacca are cumva brevet de a facut atat tam-tam.


edit:cum am scris in acelasi timp cu Manuela nu mai modific.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 29 Dec 2010, 12:44 pm

cld de cand asteptam sa vad daca au fost primite si cadourile mele... sper sa-ti placa- napronul am vrut sa fie ceva lucrat de mine iar forfecuta sper sa o folosesti cu drag. kiss pup si eu!!!!!
mai astept raspuns de la 2 fete.....sper sa primeasca in curand ,asta daca nu s-a intamplat asta deja... kiss kiss
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Gabiuta Mier 29 Dec 2010, 1:20 pm

Gabiuta a scris:Multumesc,multumesc,multumesc Daniela din Calarasi Danabarbu.
M-am bucurat enorm pentru cadoul primit.Minunat!!!
Cea de-a treia Craciunita a sosit asa ca nu pot sa zic decit ca sunt chiar fericita.

Oooooooooooo...de mult am scris si am multumit frumos love love love
Deci inca odata :Multumesc pupi

Cris ai avut o idee minunata hug
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 29 Dec 2010, 1:24 pm

gabiuta scuze eu am lipsit putin din viata virtuala si cand am ajuns m-am grabit sa intreb
cu mare placere daca ti-a placut kiss
am incercat sa citesc si postarile anterioare dar am dat peste o disputa si apoi am zis pas ca nu-mi place asa ceva si nici nu-mi face bine pupi


Ultima editare efectuata de catre danabarbu2007 in Mier 29 Dec 2010, 1:26 pm, editata de 1 ori
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Gabiuta Mier 29 Dec 2010, 1:25 pm

Foarte bine ai facut ca ai intrebat ca altfel nu aflai ca mi-a placut cadoul Smile
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Mier 29 Dec 2010, 1:54 pm

Mai asteptam si eu confirmare de la una din fete...Bianka nu ai primit nimic inca? Sper sa nu ma trezesc cu coletul inapoi... Sad
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mier 29 Dec 2010, 2:44 pm

si eu mai astept de la europolis... sper ca a primit..
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty adaugare poze

Mesaj Scris de danyelyta28badea Mier 29 Dec 2010, 2:56 pm

poze[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


ce am primit
cred ca este de la bibi disign
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


fratele meu a icercat mitenele si caciulita de craciunita

ingerasi si bratara de la cosmina

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
a mai fost si o felicitare dar amuitat sa fac poze
fularulsi floricica crosetata de la danadea cred

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
caciulita mi-am facut-o eu asa ca postez si un produs facut de mana mea


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Joi 30 Dec 2010, 8:46 am, editata de 1 ori (Motiv : Modificat link poze)
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Mier 29 Dec 2010, 8:08 pm

Am ramas datoare cu poze. Mai bine mai tarziu decat niciodata. O sa le postez in ordinea primirii:
De la CCristina am primit o gramada de minunatii: clopotei, coronita, brosa, steluta, cd colinde, felicitare, iata:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc mult Cristina! kiss
De la MihaelaT am primit o geanta superba si o lumanarica-Mos Craciun. De cand le-am primit ma racaie o intrebare: Lumanarica e facuta de tine?
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc mult Mihaela! kiss
De la Admina am primit materie prima minunata. Din poza lipseste un scul din firul Hollywood care de deja jumatate de basca, si lipsesc bomboanele Rafaelo care nu au mai rezistat pana azi, s-au topit in gura de mult... nor
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Multumesc mult Admina! kiss
Tot in acest topic am cunoscut inca o fata, o ex-forumista, este vorba de QDO care mi-a trimis un mic cadou ce m-a bucurat mult, un quilt cred ca asa se numeste. Ii multumesc si ei!

kiss [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Si nu in ultimul rand ii multumesc lui Cris care a facut posibila aceasta intoarcere in copilarie a noastra, prin acest joc inedit, in care cadourile au fost in mare parte LUCRURI CREATE DE MAINILE NOASTRE, fapt ce nu s-a mai intalnit NICAIERI. kiss
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de europolis Mier 29 Dec 2010, 8:41 pm

Dana am primit avizul aseara dar nu l-am ridicat, sunt sigura ca imi place pupi
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de letho Mier 29 Dec 2010, 8:52 pm

Mai am o Craciunita! bounce
Cris, m-ai facut fericita, copacelul este minunat! Este mult mai frumos ca in poza dar n-am avut rabdare pana maine, n-am avut rabdare nici sa-i asez bine crengutele... N-am cuvinte sa-ti multumesc, Cris... doar pupi
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Mier 29 Dec 2010, 9:28 pm

Ce pomisor frumos! love
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 38
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danyelyta28badea Joi 30 Dec 2010, 7:49 am

stie cineva ce s-a intamplat cu primele poze?
aseara erau si se vedeau bine!
cine maajuta?
danyelyta28badea
danyelyta28badea
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 184
Localizare : pietrosani Ag
Data de inscriere : 30/03/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de diada Joi 30 Dec 2010, 8:44 am

Le-ai mutat in photobucket. Sau le-ai sters.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 30 Dec 2010, 8:47 am

Sper ca am pos pozele care trebuiau,caci daca muti locul pozelor in albumul tau din photobucket se schimba si linkul si cel vechi devine inutilizabil.




[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Joi 30 Dec 2010, 8:55 am, editata de 1 ori (Motiv : Separat capitole)

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 12 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 12 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 10, 11, 12

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB