Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

+41
europolis
firicel
iulia sevcenco
RamonaM
bibidesign
letho
mariaz_09
danabarbu2007
betymi72
Karina33
margelutamea
clodi
danadea
adelina24
Serban Valentina
mykya
piciul
violetas
kitty_1973
ivanoiuadela9
manuela29
SilviaDumitrescu
bubu85
CCristinaC
Bianka7
Uca
danyelyta28badea
cris69
mnarcisa
MihaelaT
Admina
ioana soare
iuliana72
samo99ro
MagdaMarin
stoy
Giobsy
cld
Gabiuta
diada
Lucia.BlueFlower
45 participanți

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Serban Valentina Dum 26 Dec 2010, 12:21 pm

STOY, nu fii suparata zilele acestea ,sigur e pe drum ...
Posta e sigur blocata.
Singura treaba pe care nu o inteleg ,de ce Craciunita nu-ti da un semnal,pina la urma nu e frumos desconspirarea,dar in asemenea situatie e sanatoasa...
Adica ,sa te fi intreb daca ai primit sau nu ,si lua urma coletului....sa nu fie adresata gresita..
In fond ea stie destinatarul. In felul acesta erai mai linistita...
Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de margelutamea Dum 26 Dec 2010, 12:27 pm

Poate o fi una din Craciunitele mai ocupate si mai intarzie un pic love hug
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mnarcisa Dum 26 Dec 2010, 1:13 pm

Samo, Iuliana, Adela ma bucur mult ca au ajuns cadourile la timp si mai ales ca v-au placut. prietenie

Fetelor care nu ati primit indca mai aveti putina rabdare, posta este suprasolicitata in aceasta perioada sau poate craciunita voasta a fost si ea ocupata, dar cadourile vor veni cu siguranta.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Dum 26 Dec 2010, 2:33 pm

Si eu am primit confirmare doar de la o fata, cu toate ca le-am trimis pe toate trei in aceeasi zi. E aglomerat in perioada aceasta. Nici la mine nu a sosit a treia craciunita dar mie imi place ca ma bucura de Anul Nou...E frumos sa primesti daruri si dupa Craciun prietenie Ma duc sa pozez ce mi-au trimis fetele ca am ramas datoare. Acu ce sa fac, trebuie sa strang decoratiunile de prin brad ca le-am agatat. Revin... bucurie
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de stoy Dum 26 Dec 2010, 6:21 pm

Fetelor cu siguranta o sa vina, dar sa stiti ca mor de nerabdare sa vad cine e a treia craciunita.
Mai rau e ca si anul asta "craciunoiu" m-a uitat cred ca de acolo vine supararea mai mare. Daca nu erati voi eu nu primeam nici un cadou de Craciun, asa ca va multumesc. bucurie Ce am primit port cu mare mare drag, cumnata mea zice ca parca nu mai am alti cercei si alta caciula si fular, dar mi-s dragi de numa. Sa nu radeti dar mie mi-au tremurat mainile ca la un copil cand am desfacut cutiile, aveam niste emotii mai mari ca la examene.
stoy
stoy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1277
Varsta : 49
Localizare : Focsani
Data de inscriere : 31/10/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de silvisor Dum 26 Dec 2010, 6:31 pm

Am primit si cel de-al doilea cadou de la craciunita Ionela Stefan careia ii multumesc foarte mult!
Ce placut este sa primesti !
Aglaia , Letho si Iulia Svcenco ma bucur ca au ajuns pachetele la timp si ca v-au placut .
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danabarbu2007 Dum 26 Dec 2010, 6:45 pm

stoy a scris:Fetelor cu siguranta o sa vina, dar sa stiti ca mor de nerabdare sa vad cine e a treia craciunita.
Mai rau e ca si anul asta "craciunoiu" m-a uitat cred ca de acolo vine supararea mai mare. Daca nu erati voi eu nu primeam nici un cadou de Craciun, asa ca va multumesc. bucurie Ce am primit port cu mare mare drag, cumnata mea zice ca parca nu mai am alti cercei si alta caciula si fular, dar mi-s dragi de numa. Sa nu radeti dar mie mi-au tremurat mainile ca la un copil cand am desfacut cutiile, aveam niste emotii mai mari ca la examene.

stai linistita stoy cunoastem sentimentul-nu cred ca vreuna din noi nu a simtit emotia copilariei atunci cand si-a deschis cadoul
si eu port bijuteriile de la fete cu mare drag-am primit de la toate 3
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 43
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de cris69 Dum 26 Dec 2010, 7:09 pm

eu am primit azi de la colegi cea mai frumoasa colinda. dar nu colinda m-a emotionat ci faptul ca au stat ca si la gradinita langa brad si au cantat. mi-au dat lacrimile.
le-am duc un colac mic, 1 m de carnat si o sticla de tuica.eu le-am dus pentru ca imi sunt dragi si petrec atata timp cu ei dar...colinda m-a emotionat si mi-au dat lacrimile.

fetelor sunt sigura ca mos craciun nu a uitat de voi. poate...ati fost mai neastamparate si va lasat la urma dar nu stiti voi: ''cei din urma , vor fii cei dintai?''
asa si el si-a lasat preferatele la urma.
va pup si va imbratisez.


ucaaaaa, pomisorul arata mirific in zapada, eeeeeeeeeeiiiiiiiiiii...ochi de artist, a stiut sa il pozeze.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danadea Dum 26 Dec 2010, 10:58 pm

Am lipsit cateva zile (am fost plecata la tara de sarbatori) si cand vin... a venit din nou mosul... Un aviz de la a-3 a craciunita, pe care am descoperit-o cu ajutorul internetului (google, saracul...). Bibidesign, sper ca nu gresesc, multumesc mult. Maine voi scoate pachetul de la psta si sper ca atunci sa pun poze cu toate trei.
Multumesc mult craciunitelor mele.
avatar
danadea
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 736
Localizare : Deva
Data de inscriere : 17/08/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Gabiuta Lun 27 Dec 2010, 10:25 am

Si eu sunt curioasa sa stiu cine e cea de-a treia Craciunita Smile
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Karina33 Lun 27 Dec 2010, 11:07 am

Revin si eu cu datoria catre craciunitele mele.
Multumesc Adela, e deja plina cu tamaie cutiuta de la tine!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Kitty bratarica ta am dat-o mai departe la nepoata, ea se bucura mai mult de ea...dar husa de sampanie abia asteapta sa fie folosita!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de betymi72 Lun 27 Dec 2010, 1:53 pm

la mine a ajuns pachetul de la a treia craciunita!!Multumesc Mykya!!! kiss
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 27 Dec 2010, 2:32 pm

Astazi am ridicat si eu, cadoul de la a 3-a craciunita.
Alina - am o banuiala cine este, dar astept confirmare.
pupi
Multumesc mult! love
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 27 Dec 2010, 3:53 pm

de la mine nici o veste? ar fi trebuit sa primiti pana acum.....va rog sa-mi spuneti ca sa ma linistesc si eu ca am pus suflet......
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 43
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de silvisor Lun 27 Dec 2010, 5:42 pm

Am primit cadoul si de la cea de-a treia craciunita , Micheline!
Multumesc foarte mult,este deosebit si mi-ai facut o mare bucurie! pupi
silvisor
silvisor
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 177
Localizare : iasi
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de mykya Lun 27 Dec 2010, 7:28 pm

Si eu am primit cel de-al treilea cadou, multumesc mult Admina !!! kiss Dar tot am ramas datoare cu poze...nu prea am avut timp. zid
mykya
mykya
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1732
Varsta : 48
Localizare : Prahova
Data de inscriere : 04/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 27 Dec 2010, 7:29 pm

Azi am primit aviz pentru cel de-al treilea cadou(mintene, caciula de mos si un colier foarte frumos). Multumesc, Bibidesign! pupi

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Admina Lun 27 Dec 2010, 7:37 pm

bine Am rasuflat usurata, au ajuns cele 3 cadouri, mai este unul pe drum, cred. Imi pare rau ca nu am avut cand sa lucrez ceva, cat de mic, cu dedicatie. Si imi mai pare rau ca nu am apucat sa pun si felicitarile, in colet. Oricum erau de Craciun, trebuia sa le primiti inainte.
Frumos joc, dragute Craciunite. prietenie La cat mai multe astfel de actiuni, pe la noi pe forum. Inca odata, Cris, multumim. Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de cris69 Lun 27 Dec 2010, 11:34 pm

se pare ca eu chiar am fost cuminte! aseara mai aveam un aviz in cutia postala.
soricelule , multumesc. abia astept sa merg la oficiul postal. nu mai am, rabdare.
avatar
cris69
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1984
Varsta : 54
Localizare : suflet in bataia aripilor
Data de inscriere : 27/10/2008

http://cristina-aripideinger.blogspot.com/

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Gabiuta Mar 28 Dec 2010, 8:53 am

Multumesc,multumesc,multumesc Daniela din Calarasi Danabarbu.
M-am bucurat enorm pentru cadoul primit.Minunat!!!
Cea de-a treia Craciunita a sosit asa ca nu pot sa zic decit ca sunt chiar fericita.
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 1:47 pm

AR FI TREBUIT SA SCRIETI CA ACEASTA INITIATIVA A FOST LUATA DE PE FORUMUL FEMEIAUNIKA.
IDEEA ESTE DE PE femeiaunika. SI E IDEEA MEA.
ASA AR FI FOST FRUMOS SI CORECT.
APROPO ATI CERUT CUIVA DE ACOLO ACORDUL?
CITITI REGULAMENTUL SI CE SCRIE JOS CA NU SE IA NIMIC DE PE FORUM FARA ACORDUL ADMINISTRATIEI
EU ASTEPT SCUZELE D_NA ADMINA


Ultima editare efectuata de catre Admina in Mar 28 Dec 2010, 5:37 pm, editata de 5 ori (Motiv : sters culoare)
UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de ionela stefan Mar 28 Dec 2010, 1:58 pm

Cred ca am vazut si prin alte parti 'initiativa'asta fara sa se specifice vre-o legatura cu ce reclamati dvs aici...Si,acum vad ca sunteti inscrisa pe forum de dinainte de asta...de ce interveniti abia acum?Si asa de agresiv...Nu cred ca cineva si-a arondat merite aiurea...daca-mi amintesc bine...undeva,chiar la inceput,s-a precizat ca nu este o idee personala...si,daca imi amintesc si mai bine,a fost si anul trecut pe un alt forum...
A parut o idee buna,consider ca inca este...
Sarbatori fericite!
Daca vreti un cadou si dvs...trimiteti adresa...
Toate cele bune!
Si nu mai scrieti cu majuscule ...intelegem mesajul si cu litere mici...si asta o spun eu care am -4,5 dioptrie...
ionela stefan
ionela stefan
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 424
Localizare : Bucuresti/Delta Dunarii
Data de inscriere : 13/05/2009

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 2:06 pm

ionela stefan a scris:Cred ca am vazut si prin alte parti 'initiativa'asta fara sa se specifice vre-o legatura cu ce reclamati dvs aici...Si,acum vad ca sunteti inscrisa pe forum de dinainte de asta...de ce interveniti abia acum?Si asa de agresiv...Nu cred ca cineva si-a arondat merite aiurea...daca-mi amintesc bine...undeva,chiar la inceput,s-a precizat ca nu este o idee personala...si,daca imi amintesc si mai bine,a fost si anul trecut pe un alt forum...
A parut o idee buna,consider ca inca este...
Sarbatori fericite!
Daca vreti un cadou si dvs...trimiteti adresa...
Toate cele bune!
Si nu mai scrieti cu majuscule ...intelegem mesajul si cu litere mici...si asta o spun eu care am -4,5 dioptrie...
ARATA-MI UNDE E.ASTA E IDEEA MEA SI PE FORUMUL FEMEIAUNIKA E DE 3 ANI.D-NA CRIS69 PUTEA SA SPECIFICE ASTA.
SI APROPO SCRIU CUM VREAU.
VOI ATI AUZIT DE DREPTURI DE AUTOR?
Este interzisa reproducerea integrala sau partiala a textelor continute in [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] fara acordul autorilor.
EU ASTEPT SCUZELE CELOR IN CAUZA
UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 28 Dec 2010, 2:07 pm

UNIKA a scris:AR FI TREBUIT SA SCRIETI CA ACEASTA INITIATIVA A FOST LUATA DE PE FORUMUL FEMEIAUNIKA.COM
ASA AR FI FOST FRUMOS SI CORECT.
APROPO ATI CERUT CUIVA DE ACOLO ACORDUL?
EU ASTEPT SCUZELE D_NA ADMINA

Eu intru si pe retete... si sa stii ca si acolo au fost Craciunite si am vazut pe multe site-uri...si ele v-au copiat?
Si daca ati fost voi copiate...care-i problema? Se invarte cumva Pamantul in jurul vostru si noi nu stim?


Imi cer scuze dragi forumiste de pe lucru de mana, dar m-a enervat aceasta unică!

Edit: Nu cred ca scrii cum vrei...aici regulile sunt scrise de multa vreme. Blocati-va accesul pe site si nu va mai copiaza nimeni.




Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mar 28 Dec 2010, 2:14 pm, editata de 1 ori

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de UNIKA Mar 28 Dec 2010, 2:14 pm

IDEEA ESTE CA S-A LUAT EXACT REGULAMENTUL DE ACOLO.DACA SUNTETI DESTEPTE FACETI ALTFEL.
V-AR CONVENI DACA IAU DE AICI SUBIECTE SI LE PUN LA MINE PE FORUM CA FIIND ALE MELE?
vA ASIGUR CA NU
UNIKA
UNIKA
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3 - Pagina 9 Empty Re: Craciunita, partea a II-CAPITOLUL 3

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB