Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

+96
puncudu
fiordaliso
czuky
cristinadumitru1977
mb09
thea
nancyrbd
Admina
canadianca50
LaReineMargot
lisssa
jebs
zahariaelouise
ikuta
zorzonica_z
rontzy78
narcisa
ralucis
eLLedan
Carmen's
Dragonfly
marivs
chivucris
lavra
Madeline
zmotocel
andarlidia
lorinaoo1
tzepoasa
andrabijoux
mischelle35
ladybird
liliana31
Teodor Coca
elenaveronica
ancush
MagdaMarin
tilincutza
sipetulcumargele
ada85bejan
nana_vulpe
Lionqueen
Handmade DEEA
ancutza_47
cld
Gabiuta
mykya
diana-s
d_oana
ador.mita
SilviaDumitrescu
Crissy86
firicel
ionela stefan
llisa
cristinica_70
EuIrinuca
emma90
lori16ro
Day
serenita
RamonaM
STEFANIA86
Kristina
amoni
Andata
Uca
andrea.z style
letho
iuliana72
anamariacimpoieru
ioana soare
Mirelablj
nanavulpe
Aghata
flaviab
lenut
Day Lily
anca viragh
alina_satena_2006
anamaria15
firimitura
Lucia.BlueFlower
darkpoke
dandana
miti
doni
Aditza
gabi34_cat
Amalia T. Design
magdaR
loriem77
margelutamea
betymi72
adadebu
ppisic
100 participanți

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de letho Vin 18 Noi 2011, 4:07 pm

Daca e din China, ajunge coletul la posta vamala. In mod normal, nu vei plati nimic la valoarea asta. Produsele iti vin asa cum are chef sa ti le puna vanzatorul, ebay nu are nici o conditie legata de asta. Majoritatea pun in plic cu bule dar cei din China nu stiu cum fac, sincer de la ei am o retinere sa comand. Vamesul vede valoarea coletului din factura, in cazul tau, vanzatorul pune pagina scoasa la imprimanta din contul ebay (asa fac altii...) Daca nu exista, vamesul stabileste valoarea in functie de un catalog. Unii vanzatori foarte amabili declara produsele cadou, de ex. Depinde si de cine e la vama si de vanzatorul peste care ai dat.
edit: daca vrei detalii legale, le gasesti aici


Ultima editare efectuata de catre letho in Vin 18 Noi 2011, 4:14 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugat link)
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de canadianca50 Vin 18 Noi 2011, 6:48 pm

fetelor eu as vrea niste margele cu gaura mare la mijloc pentru a putea trece prin gauri o esarfa fina pentru ca apoi sa o leg funda la gat As putea gasi asa ceva >?sau confectioneaza cineva asa ceva si la ce pret ?
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de margelutamea Sam 19 Noi 2011, 10:12 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Cam asa ceva ?

Mai sunt si la rubrica margele/lemn, dar mi-e teama ca o sa-ti agate esarfa.
margelutamea
margelutamea
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 280
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.margelutamea.ro

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de LaReineMargot Lun 21 Noi 2011, 11:25 am

Sincer, nu cred ca vine in colet produsul. Am comanda ceva ce cu siguranta merge si intr-un pliculet mic cu bule. Astept sa vad.
Ma gandeam ca mai sunt fete pe aici care au comandat de pe ebay si ne pot impartasii din experienta lor.
LaReineMargot
LaReineMargot
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 16/11/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de letho Lun 21 Noi 2011, 11:49 am

LaReineMargot, inteleg ca experienta mea de pe ebay nu ti-e suficienta dar iti multumesc ca mi-ai dat ocazia sa-mi pierd un pic din timpul meu liber ca sa-ti raspund la intrebare!
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de canadianca50 Lun 21 Noi 2011, 7:16 pm

Klavinia da asa ceva multumesc foarte mult !
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de LaReineMargot Lun 21 Noi 2011, 10:35 pm

Letho, imi pare rau ca te simti lezata desi nu ar trebui. Tie iti spuneam ca nu cred ca vine intr-un colet produsul, acesta fiind foarte mic si ar fi mers foarte simplu intr-un plic cu bule. Intr-adevar, poate nu am fost destul de explicita, am scris raspunsul de pe telefon in mare graba, tocmai sa vezi ca sunt interesata de acest subiect, respectiv de raspunsul tau. Ma gandeam ca daca este plic ar putea ajunge la posta de cartier si ar fi sarit de vama. Urma sa scriu si continuarea atunci cand sunt in fata unul calculator si nu a unui telefon. Imi cer scuze daca te-am deranjat, crede-ma ca imi pare teribil de rau, nu asta a fost intentia mea.
Cat despre ultima parte a mesajului meu, ma gandeam ca sunt fete care comanda de pe Ebay de la vanzatori din China si ar putea sa ne impartaseasca experientele lor. Eu nu doresc sa fac o afacere din treaba aceasta, mi-ar placea sa imi comand furniturile pentru mine, la un pret cat mai mic.
Letho, imi cer scuze! Le accepti? Flowers
LaReineMargot
LaReineMargot
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 16/11/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de letho Mar 22 Noi 2011, 12:22 pm

LaReineMargot, asa cum ti-am scris si in pm, nu m-am simtit lezata ca nu ti-a placut raspunsul meu. Se intampla de multe ori ca cineva sa puna o intrebare asa cum ai facut tu. In cele mai multe cazuri, cineva se deranjeaza sa raspunda, pierde din timpul sau liber sau pur si simplu impartaseste din cunostintele sale. Chestie total gratuita, pentru care merita un simplu "multumesc" . Cei mai multi dintre noi, cu acest cuvant incepem cand ni se raspunde la o intrebare. Ma deranjeaza teribil cand nu se intampla asa si de regula nu reprosez dar uite ca s-a intamplat s-o fac cu tine....
Asa cum ti-ai cerut scuze public, le accept si-mi cer si eu scuze la randul meu pentru reactia dura pe care am avut-o , uneori nu reusim sa fim atat de diplomati pe cat ar trebui Flowers
Vad ca esti abia inscrisa, iti doresc sedere placuta si sa ne arati ce bijuterii faci Smile
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Admina Mar 22 Noi 2011, 12:47 pm

canadianca50 a scris:fetelor eu as vrea niste margele cu gaura mare la mijloc pentru a putea trece prin gauri o esarfa fina pentru ca apoi sa o leg funda la gat As putea gasi asa ceva >?sau confectioneaza cineva asa ceva si la ce pret ?
Cu margele de la margelutamea m-am jucat eu [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si cele in esarfa asa arata:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de zorzonica_z Mier 23 Noi 2011, 11:52 am

Fetelor de unde va aprovizionati voi cu suporturile acelea pentru pandantive? AM vazut la voi diferite modele si culori, argintii sau patinate, ovale, rotunde, cu aspect asa vintage. M-am uitat si eu pe site-uri dar am vazut un model, maxim doua. Multumesc anticipat.
zorzonica_z
zorzonica_z
helper
helper

Numarul mesajelor : 33
Localizare : Braila
Data de inscriere : 02/02/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de canadianca50 Mier 23 Noi 2011, 7:31 pm

Admina iti multumesc mult asa ceva vreau dar mai dese margelele si funda mai mare
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de nancyrbd Sam 26 Noi 2011, 4:13 am

pentru margele eu m-am aprovizionat de pe 2 site-uri de la care am putut ridica comanda personal: Brizshop si sa margelim. Am fost foarte incantata de sa margelim pentru ca in momentul in care m-am dus sa-mi ridic comanda am putut vedea toate produsele pe care le au si astfel am putut sa-mi aleg si altceva.
Pistolul de lipit cu bara de silicon mi l-am luat de la Obi.
nancyrbd
nancyrbd
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 33
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 10/10/2010

http://handmadecerasela.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty de unde va aprovizionati?

Mesaj Scris de thea Dum 04 Dec 2011, 1:30 pm

buna
sunt noua pe aici si as avea o intrebare la voi: a comandat cineva de pe firemountaingems.com? am vazut f multe accesorii, margele si chiar seturi destul de ok ca pret si chiar daca se plateste si transportul cred ca merita . mai sunt si alte site uri din afara care au preturi bune? (mai am putin si o sa fiu mamica si nu prea mai am rabdare sa caut)
multumesc, thea
thea
thea
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 49
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 25/05/2011

http://madebyathea.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de mb09 Sam 10 Dec 2011, 7:14 pm

Si eu am vazut la ei margele delica si parca sunt mai ieftine decat la noi. Voi de unde vi le cumparati mai ieftin. Eu sunt inebunita dupa peyote, insa daca lucrez cu margele de nisip ies putin cam diforme. Nu ma pricep la preturi dar am vazut undeva 5 g la 9 lei si mi se pare enorm.
mb09
mb09
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 42
Localizare : Smeura-Arges
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de cristinadumitru1977 Mar 13 Dec 2011, 1:25 pm

Eu cumpar de la samargelim.ro (e usor de comandat, in plus poti ridica de la sediul lor produsele), si de la magazinul Sharbek de pe Lipscani. Vizavi de acesta din urma am vazut ca s-a mai deschis un magazin pentru hobby-urile noastre (nu i-am retinut numele), insa mi s-a parut ca au produse cam scumpe. Am fost si pe la Art & Hobby Center de pe Eforie (zona magazinului Victoria), insa la fel, mi s-au parut cam mari preturile (le-am comparat cu cele de la samargelim.ro).
cristinadumitru1977
cristinadumitru1977
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 86
Varsta : 47
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/02/2010

http://handmade-in-romania.blogspot.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Joi 12 Ian 2012, 6:41 pm

Fetelor, a fost odata o discutie, mai demult, legata de snurul soutache. Spunea cineva (nu mai stiu cine) ca in Bucuresti este o mercerie, prin centru unde se gaseste acest snur. Maine o sa ajung in Bucuresti si vreau sa ma duc sa caut. Stie cineva unde este?
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de czuky Vin 13 Ian 2012, 2:23 pm

Fatelor,de unde ati mai comandat materiale ? Smile ma tot uit de unde sa comand dar nu prea sunt aprovizionati cu ce m-ar trebui Sad m-am uitat peste alex,margelute si simo. Vreun site serios si bine aprivizionat ? La maria shop sunt multe chestii dar mi frica sa comand de la ei,dat fiind prin ce au trecut unele fete Sad
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de fiordaliso Dum 15 Ian 2012, 11:49 am

Czuki, arunca un ochi pe breslo la geodecor.
fiordaliso
fiordaliso
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 51
Localizare : cluj
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de czuky Lun 16 Ian 2012, 10:53 am

fiordalisio multumesc mult,deja dadusem comanda Sad dar pe viitor o sa ii am in vedere,au foarte multe chestii faine . love
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de fiordaliso Lun 16 Ian 2012, 7:58 pm

Ma bucur ca ti-am fost de folos, Czuky. hug
fiordaliso
fiordaliso
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 505
Varsta : 51
Localizare : cluj
Data de inscriere : 12/08/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de czuky Joi 02 Feb 2012, 3:01 pm

intrebare!

1stiti vreu site din europa de unde as putea sa ma aprovizionez?
2 cum gasesc magazinele pe breslo ca nu ma descurc deloc.
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de amoni Joi 02 Feb 2012, 9:13 pm

Uite aici eu am comandat de la ea si sunt tare multumita de produsele ei si de preturi. [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de czuky Joi 02 Feb 2012, 10:24 pm

Amoni mersi.Mia zis si fiordalisi de geodecor. O sa mai caut. Off daca ar fii un site cu preturi bune si cu tot ce caut eu ar fii minunat. Smile
czuky
czuky
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 111
Varsta : 37
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/12/2011

http://anaty-jewelry.blogspot.com

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de ador.mita Joi 02 Feb 2012, 11:33 pm

Eu am comandat de la samargelim.ro (mi i-a recomandat o prietena) si am fost ingrozitor de dezamagita.
Nu stiu daca a mai patit cineva.
Am comandat 3 bratarele cum faceam cand eram mici, din noduri - eu stiu ca le ziceam bratarile prieteniei si aveam o gramada, le faceam in pereche, una eu una prietena si le purtam pana se rupeau Smile) Abia le asteptam. Am primit una singura si mi-au fost facturate toate 3.
In plus am comandat niste cercei gata facuti din perlute, vroiam sa ii dau cadou unei prietene. Din 5 perechi 2 erau iremediabil distruse si a 3a avea tortitele indoite ca dupa razboi.
Apoi au mai fost produse care aratau bine pe site si in realitate nu.

Cel mai grav e ca le-am dat 2 mailuri in decurs de 1 saptamana si nici macar nu s-au obosit sa imi raspunda. Sunt complet dezamagita.

Czuky eu comand de la margeleonline.ro si de la margelesibijuterii.ro. Astia din urma is foarte rapizi daca dau comanda prin curier(ca is de la mine din oras) daca dau comanda prin posta mai astept o zi doua procesarea dar imi plac tare mult ca sunt foarte atenti(de fiecare data am primit un mic cadou, odata au uitat sa imi trimita niste snururi de 3 lei si s-au oferit sa mi le trimita prin curier ca e greseala lor - le-am zis ca e ok, le primesc cu urmatoarea comanda si nu au uitat de ele). Acum depinde si daca au ce iti trebuie tie.
ador.mita
ador.mita
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 109
Data de inscriere : 02/01/2011

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de alina_satena_2006 Joi 02 Feb 2012, 11:39 pm

Eu am facut un curs anul trecut in vara la cei de la samrgelim.ro si am cumparat cate ceva de la eiei,preturile mi s-au parut cam mari Sad
alina_satena_2006
alina_satena_2006
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 15
Varsta : 36
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/11/2010

http://alinahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

  De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3) - Pagina 11 Empty Re: De unde ne aprovizionam pentru bijuterii?(3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 11 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB