Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyIeri la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 25 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 12 Noi 2009, 1:06 pm

nu ma apuc prea curand, promit rade
am facut si eu greseala sa ma uit pe bloguri asa ca am mancat vreo 2-3 patratele de ciocolata
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Joi 12 Noi 2009, 1:18 pm

andreea_2008 a scris:nu ma apuc prea curand, promit rade
am facut si eu greseala sa ma uit pe bloguri asa ca am mancat vreo 2-3 patratele de ciocolata


si eu ...si eu...am papat 2 patratele de cioco cu 75% cacao ...si parca e mai bine...si gata cu blogurile croseta
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 12 Noi 2009, 1:30 pm

avr_dana a scris:
si eu ...si eu...am papat 2 patratele de cioco cu 75% cacao ...si parca e mai bine...si gata cu blogurile croseta
e bine wink a mea era alba cu bucati de banana zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 12 Noi 2009, 1:33 pm

Eu am zis ca acuma e singurul moment cand mai pot face ceva bun....ca de la anu`, gata...dieta, clar...
Asa ca mai fac cate ceva bun si oricum astea de casa sunt cele mai bune, ca sa nu mai zic ca iesi la juma de pret cat ai da pe un tort in oras....Tortul ala de l-am facut eu m-a uns la suflet....n-am crezut ca poate iesi atat de bun....cred ca merita si osteneala, ca nu-l faci batand din palme...
Si vorba voastra, mai exersez pt cel mic....ca o sa ii faca mama tortulezte, nu? love Sa zica si el: ca mama nu mai face nimeni, si sa se inverzeasca nora de invidie rade rade
Asa ca exersez........
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 12 Noi 2009, 1:39 pm

crixuta a scris:
Si vorba voastra, mai exersez pt cel mic....ca o sa ii faca mama tortulezte, nu? love Sa zica si el: ca mama nu mai face nimeni, si sa se inverzeasca nora de invidie rade rade
rade rade rade rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Joi 12 Noi 2009, 7:27 pm

Buna fetelor!

Torturi,torturi,torturi... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Ce ma fac cu voi fetelor? Daca-mi trimiteti si mie la pachet ,va iert bounce . Am mancat numai prostii zilele astea de cand cu torturile voastre.Am inceput cu gogosi,inghetata cu caramel,napolitane cu ciocolata,ciocolata si acum incerc din rasputeri sa ma opresc si sa o dau pe fructe.Acum sunt si pe stop si cantyarul imi arata din 54 kg... Imi vine sa ma dau cu capul de toti peretii.

Da trec eu si de saptamana asta nenorocita si-mi revin la normal,promit!

DEEA,sper ca esti mai bine .Te asteptam cand mai ai timp si chef.

DANA_ME,cum a fost azi la "munca"?

CRIS,ai dayt si tu in boala torturilor,nu mai ai scapare ... bucurie .

PUPICI,o seara frumoasa si linistita prietenie
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de firimitura Joi 12 Noi 2009, 9:55 pm

vai fetelor m-ati omorat... vorbiti numai de bunatati...de cateva zile ma bate si pe mine gandul sa fac un tort ceva pentru cei din casa... dar momentan sunt deprimata ca a plecat iubitul meu in china pana pa 19 ianuarie...si cred ca o sa ma tina tristetea o vreme.. asa ca mai bine nu ma apuc de dulciuri ca nu se stie cum ajung eu de la 46kg ale mele la 50 sau o dau in depresie si mai rau la gandul ca nu sunt si cu el sa ne bucuram de minunatia mea
Multa bafta fetelor, ca vad ca sunteti toate cu cate o problemuta pe ici pe colo: sa va ajute cel de sus sa le rezolvati pe toate. Citind ce ati scris despre bunici , copilarie , m-a apucat si mai tare melancolia si dorul dupa bunicul meu ce s-a stins acum 4 ani din viata si pe care l-am iubit enorm...l-am plans o vreme apoi a trecut.acuma retraim momentele cand era el in viata si suradem. Fruntea sus si condoleante dana_mi
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 12 Noi 2009, 10:05 pm

pfff....am aj si eu de la scoala

CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 09:00
Paine multicereale, 50g - 126 calorii
Crema de branza 0,2% Fitline Natur, Exquisa, 20g - 13 calorii
Sunca pui, Caroli, 100g - 98 calorii
Cafea, 200ml - 2 calorii
Lapte Cedra 1,5%, Napolact, 30ml - 13 calorii

Prânz, ora 12:00
Mustar, 10g - 7 calorii
Piftele de naut, 150g - 312 calorii
Ciocolata alba cu banana bucati, Heidi ChocoVenture, 20g - 108 calorii
Paine multicereale, 50g - 126 calorii

Gustare 2, ora 13:50
Iaurt de baut cu capsuni, Margareto, 200ml - 122 calorii

Cina, ora 16:15
Orez cu legume a la Ada, 100g - 65 calorii
Pulpe de pui, 50g - 106 calorii

Gustare 3, ora 21:00
Baton cereale cu ciocolata Fitness, Nestle, 23.5g - 90 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1188 calorii, 56.3 proteine, 36.8 grasimi, 42.2 colesterol, (mult)155.5 carbohidrati, 7.5 fibre, 599.5 sare, 17.4 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Mers, 60min - 255 calorii
Metabolism bazal - 1253 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1508 calorii

+ 100abs si 100repetari pt brate cu 2gantere a cate 1kg
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 12 Noi 2009, 10:11 pm

alessia a scris:Buna fetelor!

CRIS,ai dayt si tu in boala torturilor,nu mai ai scapare ... bucurie .

PUPICI,o seara frumoasa si linistita prietenie

Vai Alesia, sper ca nu....oricum nu voi avea timp de tortui dupa ce nasc......dar sfatuiesc pe toata lumea sa se gandeesca de 2 ori inainte sa se apuce de fumat si de facut torturi.... rade boala curata frate.....
AM facut si strudel de dovleac, aluatul e superb, insa nu ma dau in vant dupa dovleac....cred ca de la dovleac e, nu mi-a iesit gustul ca la mama acasa......
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 12 Noi 2009, 10:30 pm

cris mai toarna niste zahar peste wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 13 Noi 2009, 8:55 am

Aoleu, da am pus destul, mi-a fost frica sa mai torn... shot
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 13 Noi 2009, 8:57 am

Neatza fetele,

Vai, dar voi vb numai si numai de papa, eu nu stiam sa fac tortui si praji si asa uite ca m-a apucat si pe mine nebunia si acum nu sunt multumita daca nu e ceva dulce in frigi.
Andreea - distractie placuta la Suceava, e foarte frumoasa zona aceea asa ca fa poze muuuulte!
Arime- iti multumesc. cum a iesit tortuletzul?
Dana- imi pare rau ca tu nu mai ai bunicii, iti mulrumesc pentru sfaturi!
Alessia la kg tale eu nu m-as mai stresa, mai ales ca areti super!
Firimitura - nu mai fii suparata ca o sa treca timpul de nici nu iti dai seama si Iuby tau se va intoarce!
Deiutza si Livia si Ana si July si la toate multi pupici

Eu nu ma duc azi la munca decat luni, ce sa zic a fost prima zi ieri in care m-am lovit de conta si mi-a placut este o meserie frumoasa si tanti cu care invat este foarte atenta sa ma invete si chiar imi place, nu este decat tanti respectiva si cu mine si a zis ca am sa primesc si ceva banutzi chiar daca m-am dus sa invat si asa parca mai merge.
Va multumesc ca ati fost langa mine si m-ati indemnat sa fac pasul asta.Am sa va povestesc mai incolo cum decurg treburile.
Va las ca ma duc sa calc si sa fac cate ceva prin casa ca ma duc la curs de la 4 si dupa ce ies plecam la Faga, ca duminica vom face cina de 9 seri pentru bunicul meu si vreau sa fiu acolo maine sa o ajut pe mamica mea.
Va pup si poate mai vb in cursul zilei, pana nu plec la curs!
LE Cris mie imi place strudelul asa ca vreau si eu!!!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 13 Noi 2009, 10:23 am

Dana, e suuuuper aluatul Liviei, merge si cu branza si orice....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 13 Noi 2009, 10:31 am

yammy, atunci sa stii ca fac si eu, ma gandesc la ceva cu carne, ca noi suntem carnivori, crezi ca merge?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 13 Noi 2009, 10:49 am

dana_mi16 a scris:yammy, atunci sa stii ca fac si eu, ma gandesc la ceva cu carne, ca noi suntem carnivori, crezi ca merge?

Eu zic ca da..... Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Vin 13 Noi 2009, 11:06 am

atunci incerc saptamana viitoare si va zic cum a iesit!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Vin 13 Noi 2009, 11:38 am

buna fetelor

o zi frumoasa kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de deiutza23 Vin 13 Noi 2009, 12:39 pm

buna ziua fetelor si multumesc pt ca v-ati gandit la mine kiss kiss kiss .la TOATE va multumesc si vreau sa va spun ca in mare parte s-a rezolvat totul cu bine,spun in mare parte in sensul ca ne-am impacat,am vb,am rezolvat,dar problema care a ramas e la mine,nu la el,el mi-a spus tot ce ar vrea o femeie sa auda,eu in schimb cred ca am o problema,parca nu mai simt atata bucurie auzind cuvintele frumoase,cum as fi simtit cu 2 luni in urma.el nu stie asta,nici nu vreau sa stie,sper sa fie si la mine ceva trecator si sa-mi revin repede la normal,cred ca am obosit sa tot fac eu totul si deja mi s-a luat,sper sa fie doar asta si sa-mi revin pe viitor.
merg sa frac mancare si o baie,ca asa repede trece timpul si tre sa plec la servici imediat.
va poop pe toate,paaaaaaaaaaa.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Noi 2009, 12:55 pm

deiutzaaaaaa kiss Ei las ca-ti trece si tie, trebuie sa-ti treaca toti avem defecte, important e sa le detectam, sa le recunoastem, si sa incercam sa remediem ori sa ii facem pe ceilalti sa ne iubeasca cu aceste defecte. Dar la randul nostru sa iubim persoanele cu defecte cu tot. Asa cum defectele fizice se pot estompa/ascunde prin farduri si imbracaminte tot asa se pot ascunde si defectele de comportament, prin compensarea cu calitati

A si inca ceva deiutza, noi femeile mai lasam de la noi ca asa suntem noi mai bune wink Sa ne povestestesti ce clipe minunate o sa petreceti (ca acum sigur vor urma)

P.S Sad pusesem si eu o semnatura si nu apare Sad Sad
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Vin 13 Noi 2009, 1:08 pm

Deiutza ma bucur mult ca totul s-a rezolvat pupi Asta e importanta comunicarea, restul toate vin si trec de la sine. Te pup, multa sanatate si multa intelepciune sa iei cele mai bune decizii cu privire la familia ta!
Silvia sa mai treci pe la noi, imi plac mult "teoriile" tale si avem si noi ce invata din experienta ta! pupi
O zi frumoasa sa aveti!
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Noi 2009, 1:30 pm

Livia avand in vedere ca petrec foooarte mult timp in fata calculatorului sunt cu ochii pe voi aproape non stop, asa ca ori de cate ori simt nevoia intervin. E drept ca uneori mai dau si cu bata in balta dar voi sunteti bune si iertati o persoana mai in varsta si mai ne iesita in lume dar totusi trecuta prin viata hug
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Vin 13 Noi 2009, 1:41 pm

Eu n-am vazut pana acum sa dai cu bata in balta Smile si daca ai zis ceva, nu cred ca a fost cu rautate, asa ca n-avem ce sa iertam wink
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 13 Noi 2009, 1:49 pm

Deiutza, ne bucuram pt tine.....asa e, uneori barbatii astia... scratch ....iti vine sa le dai in cap, ca nu sunt intuitivi sa zica lucrurile la momentul oportun......da daca o zic, eu cred ca le pasa albino
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Vin 13 Noi 2009, 5:42 pm

Buna fetelor

Deiutza ff bine ca ati reusit sa comunicati si sa rezolvati prob wink wink O sa-ti treaca si tie, nu ? pupi

EU dupa ce am si visat torul tau Livia, maine cred ca o sa trec la fapte Smile Smile E ala cu crema de nuci /alune caramelizate...abia astept sa vad ce-mi iese. Si sper sa nu pap mult.

SA va spun ce am facut eo......dupa ce toata sapt am papat frumos ...fara paine/prajeli/cereale/cartofi/dulciuri/fara fructe..........ieri aveam cu 500 gr mai mult zid zid zid zid Asa ca azi mi-am facut un test de sarcina.....sa ma ingras asa aiurea intr-o luna de la 74 la 76,5 ???? Sad Sad .......evident a iesit negativ Laughing Laughing Laughing ...bine ca iau si anticonceptionale ....dar deh..paranoia Laughing Laughing

...deci nush ce sa mai cred cu dieta asta......Bine sper sa nu ma razbun pe saracul tort rade rade si sa nu pap prea mult.............dar il visez de cand l-am vazut. Ar trebui sa nu mai intru pe bloguri ca ma omoara
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 13 Noi 2009, 6:03 pm

avr_dana tu te-ai verificat dar cantarul l-ai verificat?
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 25 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 25 din 30 Înapoi  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB