Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Joi 05 Noi 2009, 7:49 pm

MAi devreme s-a luat curentul si nu am reusit sa mai adaug ce voiam. Azi au fost niste lucrari pe aici si s-a luat curentul de 5 ori. Tot cate o juma de ora de fiecare data. Timp in care nu am nici apa, nici gaz pentru ca stand la casa, apa e din fantana si avem hidrofor, care bineinteles ca functioneaza pe curent, iar centrala consuma gaz dar are nevoie si de curent. Lantul slabaciunilor....

Silvia, asta coc eu acum [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Crema si restul le fac sambata, dar ce pot coc din timp. ma pregatesc pentru ziua prichindelului. Tu parca ai ramas datoare cu niste poze cu un tort Smile Cum a fost pana la urma ???

Alessia, e super cum cumperi tu. Noi profitam la maxim de gradina si incercam s aproducem noi cat mai multe lucruri sanatoase.
Merg sa vad si eu pozele si revin.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 05 Noi 2009, 7:59 pm

Roxa, deci avem amandoua treaba....
Eu mi-am luat toate cele pt pasta de zahar, dar colorant am gasit doar rosu si galben, si ma tot gandesc ce as putea face ca sa ma limitez la ele...de-abia maine ma duc la un supermarket mai mare, si maine cred totusi ca voi avea destul de facut...nu voiam sa ma agit f tare, dar vad ca o fac....vreau sa ma si odihnesc putin, uffff, desi singurica aseara tot m-am culcat tarziu, ca am zis sa ma ocup prin casa si de rufe, daca tot sunt singura.,....si na ca m-am lungit. Sper sa recunperez in seara asta.
Livia, ureaza-mi bafta, acusica ma apuc Smile))
Halinutza multumesc...oricum, mai am vreo 3 sapt pana termin luna a 6 a, deci prea mare chiar nu ar trebui sa fie...
Deiutza, mai treci pe la noi....Ramo, si tu...ne e dor de voi


Ultima editare efectuata de catre crixuta in Vin 06 Noi 2009, 9:08 am, editata de 1 ori
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Joi 05 Noi 2009, 8:22 pm

Sa ne traiasca sarbatoriti sa fie sanatosi si sa ne aduca numai bucurii!
Roxy torturile au fost bune si frumoase, pana la urama au fost asezate aproximativ cum am vrut eu daca o aibe poze o sa le primesc si eu si o sa vi le arat si voua (mai multe la " ce am gatit azi")
Si da m-am lamurit si cu islere-le rade imi vine sa le zic altfel rade arata foarte bine, banuiesc ca sunt foarte gustoase, dar nu cred ca eu m-as incumeta sa fac, si nu ca ar fi complicat dar nu imi place sa gatesc si sa cococesc zid daaaa nu mai spuneti la nimeni ca am o scuza intemeiata rade Am diabetic in casa si nu are voie nici dulce nici fainoase asa ca m-am scos rade
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Joi 05 Noi 2009, 8:42 pm

Hei, ce poze super am vazut !!!
Cris, burtica ta e super dulce. Iti sta tare bine si chiar nu te-ai ingrasat deloc, doar burtica ai. hug Ai grija, nu te obosi prea tare. Stiu ca stii asta, asa ca ai grija de tine.
Ca sugestie pentru tort... Daca ai avea forme de alea din plastic pentru biscuiti. Sunt asa la set 6 tipuri de forme, inimioara, floare, semicerc, bradut... sau poate sunt patru. Eu le-am luat din Selgros cu vreo 2, 3 lei. putin oricum. Ai putea sa folosesti inimioara si sa faci multe inimoare colorate din care sa il acoperi. Asta cu pasta proaspata. Cred ca Ramo a facut asa o data si daca tin eu minte bine si la torturi aici pe forum am vazut o poza cu asa ceva. Cred ca Adminaa facut un tort asa. Verifica tu sa vezi. Asa nu te chinui sa intinzi pasta toata odata si sa iti iasa perfect din prima. Nu stiu daca ai inteles ce ti-am sugerat, dar ma mai intrebi tu daca nu am fost precisa:kisss:

Alessia, superbe sunteti. Niste poze extraordinare. Si Vani e asa un scump. Multi pupici kiss kiss kiss

Silvia, chiar ies super islerele astea. Mie una imi si place sa gatesc, coc, migalesc. Dar nu te spunem ca nu iti place cocalitul. Ramane secretu` aici. pupi pupi pupi si pentru tine.
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 05 Noi 2009, 10:18 pm

vine si omul la 22 de la facultate si peste ce da? numai discutii despre torturi pofta dar nu mai mananc nimic la ora asta Rolling Eyes , bag un ceai si-mi ajunge

CALORII INGERATE
Micul dejun, ora 09:00
Placinta mere, McDonalds, 90g - 237 calorii
Cafea, 200ml - 2 calorii
Lapte 1.5%, Zuzu, 30ml - 14 calorii

Gustare 1, ora 11:30
Supa de vacuta cu taitei Cana Calda, Knorr, 200ml - 51 calorii
Amandina, 100g - 235 calorii

Prânz, ora 13:00
Chifle de secara, 80g - 216 calorii,
Pastrama de pui, Caroli, 150g - 237 calorii

Cina, ora 15:30
Iaurt de baut cu capsuni, Margareto, 450ml - 275 calorii

Gustare 3, ora 17:30
Baton cereale cu ciocolata Fitness, Nestle, 23.5g - 90 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
TOTAL CALORII: 1357 calorii, 59.4 proteine, (mic)32.9 grasimi, 0 colesterol, (mult)205 carbohidrati, 3.9 fibre, 524.5 sare, 16.1 zahar

ACTIVITATI FIZICE
Spalat manual, 30min - 76 calorii
Mers, 120min - 501 calorii
Metabolism bazal - 1243 calorii
--------------------------------------------------------------------------------------
CALORII CONSUMATE: 1820 calorii
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 05 Noi 2009, 10:44 pm

Roxa, am facut deja, fara forme din pacate, ca dura mai putin. Multumesc pt compli pupi
O sa fac poza cand termin tortul........nu mi-a iesit grozav da nici naspa....pt o prima incercare, destul de ok....eu is multumita, decat ca am petrecut o gramada de timp facand si bibilind, ca eu nu am nicio forma, dupa cum imi sugera Roxa...o sa va arat. Multumesc Livia pt sustinere.
Fug la dus, ca iar e super tarziu, ufffff
kiss
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 05 Noi 2009, 10:54 pm

sunt sigura ca ti-a iesit f bine ;)
dus placut si somn usor pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Joi 05 Noi 2009, 11:27 pm

Buna seara fetelor!
Nici eu n-am stat azi, dupa ce toata ziua mi-a facut planuri pe-aici, m-am apucat de tortulit, mi-am gasit si scuza/motiv Smile sotul e si Mihai si i-am facut tort pt ziua lui. rade
Roxy stai linstita ca te intelegem pupi si mie imi plac islerele, sunt bune, dar mult de lucru la ele. Sa ne pui poze cu ce-ai facut, poate ne mai inspiram Smile
Alessia mai mananc si eu, mai ma abtin, dar e tare greu, apoi bag 2 zile fructe si-mi revin wink
Cris abia astept sa vad pozici sa ne spui ce-ai facut pana la urma, blat, creme wink Coloranti prea multi nu gasesti, doar 3 culori sunt, tie iti lipseste albastrul, dar le poti combina pe astea si iti mai ies cateva culori, adica mov, verde, portocaliu.
Silvia pana a urma tot cum ai vrut tu ai facut Smile Daca primesti pozici sa ne arati wink
Andreea asa fac si eu la ora asta, apa si apa cu toate ca ma cheama cineva la frigider inocent

Noapte buna tuturor!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Joi 05 Noi 2009, 11:50 pm

seara buna

vai de sufletu'meu fetelor!3 pagini numai despre bunatati vorbirati!am mincat si eu o jumate de tiramisu si 2 piinici cu peanutbutter si un pic de miere.bun si sanatos!
alessia -nu stiu de este asa ceva pe aici.probabil ca da,insa prefer sa merg eu la magzin sa iau ce-mi trebuie(si citeodata ce nu trebuie).
livia-copiii sint bine.invata fara sa-si dea seama multe lucruri ,sint simpatici si tare scumpi.mi-s tare dragi cind ii vad!
cris-spor la tortelit!si faine poze.nu pare a te fi ingrasat!
livia-cu ce dieta mergi inainte?
o seara faina,noapte buna!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Roxy Vin 06 Noi 2009, 2:17 am

Andrica si Julienne, pe voi v-am terminat cu poftele, dar va dati seama c anoi ne terminam siluetele cu toate chestiile atsea. Eu acu` mi-am terminat treaba. AM facut si niste fursecuri pentru copii. Astea cu cat stau, sunt mai fragede si de aia le-am facut de acum. SI cum e de bibilit, vorba lui Cris, am preferat sa fac asta cat imi doarme odoru`.
O s apun si poze cand sunt gata toate.
Livia, e de munca si cu islerele, dar nu am facut de un secol. Mai fac inca vreo doua feluri de praji. Sa tot fie...
Cris, uite am gasit cum a facut Admina. SI in albumul lui Ramo, ar epoza d ela ziua Marutei, sa verifici sa vezi. Eu sunt convinsa ca a iesit ceva super pentru o incepatoare. De la tort la tort esti tot mai experta. Pana o sa aiba bebe zile de nastere, ai sa fii maiastra.
Jul, voiam sa zic de bebe. Stii tu cum se zice, fiecare stie mai bine pentru el si face alegerile la momentul potrivit. Dar sa nu amani la infinit... AI s avezi, dupa ce ai bebe, ai sa te intrebi cum ai putut trai atata timp fara... kiss kiss kiss Mamicile stiu....

Pup toate sotiile, mamicile burticile, femeile de aici. O noapte lina !
avatar
Roxy
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 228
Varsta : 42
Localizare : In mintea mea...
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Noi 2009, 9:30 am

Buna dimi Smile
Multumesc fetelor pentru vorbele frumoase Smile
Cel mai mult se pare ca am pus (in afara de burtica :D ) pe fund si picioare....grasimea din parti pare sa se mai traga.....cred ca devine burtica mai grea si o intinde inspre ea :P. Ma uitam azi dimi in oglinda si inainte sa pap, burtica e destul de maricica....
Penru tort am facut niste floricele, papucei de bebelus si un fel de placuta pe care a scris "dedicatiile" de la mine si de la bb Smile. Tati va fi fericit...
Oricum, le-am pus la frigider, nu au parut sa se intareasca cum ar trebui.
Nu stiu cum am facut cu cantitatile, dar probabil nu exact cum trebuia Smile...sper sa nu mi se fleoscaiasca pe tort....mai am mult pana sa devin experta, da nu stiu cata rabdare as avea Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 06 Noi 2009, 9:31 am

neata fetelor pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Vin 06 Noi 2009, 11:04 am

buna fetelor

...astept rezultatul..."torturile" voastre... foame foame

Cris esti super slabuta...si nu cred ca o sa te ingrasi prea mult. Esti f atenta la alimentatia ta si sigur revii la forma initiala mai repede decat ai crezut wink hug

Alessia ..oaa affraid arati superrbb. Esti tare slabuta, ai un corp besti si ai aratat extra sexy bucurie bucurie
tie ti-ar trebui doar ceva sport...ca sa te intretii...in rest....... hug

.....va salut si sper sa mai stau prin preajma wink
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Noi 2009, 11:28 am

avr_dana a scris:buna fetelor

...astept rezultatul..."torturile" voastre... foame foame

Cris esti super slabuta...si nu cred ca o sa te ingrasi prea mult. Esti f atenta la alimentatia ta si sigur revii la forma initiala mai repede decat ai crezut wink hug

Alessia ..oaa affraid arati superrbb. Esti tare slabuta, ai un corp besti si ai aratat extra sexy bucurie bucurie
tie ti-ar trebui doar ceva sport...ca sa te intretii...in rest....... hug

.....va salut si sper sa mai stau prin preajma wink

Ei Dana, in ultima vreme i-am cam dat cu dulciuri wink ca deh....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Vin 06 Noi 2009, 11:47 am

Buna fetelor!
Juli scuze de pofte, dar de data asta ne-a apucat pe toate de-odata Smile Eu n-am o dieta fixa, mai un tort mai fructe, cam asa e dieta mea.
Roxy spor la treaba! Nici eu n-am facut de-un secol islere, poate o sa fac de Craciun wink mai vad eu ce idei imi vin pana atunci. Si da ai dreptate cu cat stau mai mult cu atat sunt mai fragede si bune. Aaa si pasta de macese, imi place tare mult si contine multa vit C, aici n-am vazut sirop de mecese de vanzare.
Arime a facut tort cu pasta din bucati, cred ca de la ea a plecat ideea, arata foarte bine pe tort. Pe unde umblii de nu vi sa ne intretinem aici la o poveste cu torturi? pupi
Cris abia astept sa vad ce ti-a iesit! Aaa sa nu ti mult in frigider decoratiile din pasta, acolo e umezeala si mai mult se inmoaie.
Are dreptate Roxy, pe cand va trebui sa-ti faci puiului torturi o sa fi deja experta wink Eu abia astept sa-mi ceara Stefan modelul de tort Smile
Dana ce mai face David?
Andreea pupi

Editez: Cris fii pe faza Smile eu mai citesc si pe culinar printre randuri, Poca naste aproape in direct (unele dintre voi o stiti) e pe patul de spital si deocamdata sta pe net isi monitorizeaza contractiile pe culinar beat va dati seama ce trafic face Smile
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Noi 2009, 12:09 pm

Ei, nu ma innebuni Livia!!!!!!!!!!!!!! :D
Intru acu rade rade rade rade
Poca, imensa, pregatindu-se...hmmm....

Nu gasesc, baga si tu un link ceva :D
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Vin 06 Noi 2009, 12:18 pm

Iote aici daca nu e voie il streg mai tarziu. Vezi ca are si poze ceva mai incolo Smile
super tare...asta e premiera lol!

Eu am lasat si tort si tot, asist la nasterea in direct rade
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Noi 2009, 12:42 pm

livia1981 a scris:Iote aici daca nu e voie il streg mai tarziu. Vezi ca are si poze ceva mai incolo Smile
super tare...asta e premiera lol!

Eu am lasat si tort si tot, asist la nasterea in direct rade

:P :P


LIVIA, ORI IS EU NEBUNA, DA NU VAD NICIUN LINK CEVA....SAU INCA N-A BAGAT VIDEO....

M-am lamurit. Poate curand...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Vin 06 Noi 2009, 1:04 pm

Ei nu chiar asa, doar nu crezi ca arata live nasterea rade
Nu-s normale nici alea, eu nu m-am mai gandit la asa ceva in durerile alea Smile asteptam doar sa scap, nu sa comentez pe net rade
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Vin 06 Noi 2009, 3:10 pm

...doamnee... ce mai fac unele....nu se pot dezlipi de net /forumuri nici cand nasc rade rade
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 06 Noi 2009, 3:13 pm

am revenit si eu...de la 11:30 am umblat incont pana acum iar la 5 plec iar rade

l.e: vad ca nu mai e nimeni pe aici asa ca va urez de acum week-end cat mai frumos pupi hug kiss kiss hug pupi

l.l.e: acum am vazut ca at cand am depasit 1000de postari m-am ales cu titulatura de "Maniac" rade rade rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Noi 2009, 4:25 pm

andreea_2008 a scris:am revenit si eu...de la 11:30 am umblat incont pana acum iar la 5 plec iar rade

l.e: vad ca nu mai e nimeni pe aici asa ca va urez de acum week-end cat mai frumos pupi hug kiss kiss hug pupi

l.l.e: acum am vazut ca at cand am depasit 1000de postari m-am ales cu titulatura de "Maniac" rade rade rade rade rade


rade rade rade rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Vin 06 Noi 2009, 4:31 pm

andreea_2008 a scris:
l.l.e: acum am vazut ca at cand am depasit 1000de postari m-am ales cu titulatura de "Maniac" rade rade rade rade rade

Pai eu nu ti-am zis ieri ca ai ajuns "maniaca" rade
Weekend placut! pupi
La noi nu se mai opreste ploaia Sad
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Noi 2009, 5:19 pm

Fetelor, cu ce sa insiropez blatul? Mie imi place bine insiropat si aromat fain... :D

Asta vreau sa fac:
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

desi mi-ar fi placut si un mousse de capsuni la una dinc creme, da nu vreau dau faliment cu tortu asta....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Vin 06 Noi 2009, 7:22 pm

OOOOFFFFF fetelor,nici azi n-ati renuntat la torturi si alte minuni? Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 4246

Sa va zic ce-am patzit aseara din cauza voastra shot shot shot :la sfarsitul zilei aveam mai putin de 1300 cal si eram fericita.Si nici nu-mi era foame.Si era si ora 1 noaptea... No Si ma mananca undeva sa intru pe blogul LIVIEI,ca nah,n-am intrat de f mult timp si voi tot salivati.. Si ce vad eu acolo? ....... LANGOSI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mi s-a facut rau de p[ofta instantaneu si uite-asa mi-am trimis sotul la DUNKIN DONUTS sa cumpere donuts. Am mancat eu 4 si sotul 3.Si daca tot a iesit la 1 noaptea,s-a gandit sotul sa aduca si o cutie mare cu inghetata mea preferata(cu caramel si pecan).Pe aia nu am atins-o inca,dar uite-asa am trecut eu aseara de 2500 cal.Si acum imi mai trebuie un secol sa ard gogosile alea. Dar au fost asa buneeeeee pig pig pig

LIVIA,promit sa mai intru pe blogul tau la anul pe vremea asta si atunci sper sa fac si eu cornuletele cu bere Suspect .Nu mai intru pe bloguri ca eu nu-s ca voi sa salivez si atat .La mine nu conteaza ora cand mi-e pofta,tre sa-mi fac damblaua right away pale .

Mda,sunt cam suparata pe mine ,dar am facut 30 min de pilates/yoga sa mai spal din pacate(nu se ard prea multe calorii cu yoga,dar ma calmeaza,ca de maine astept saptamana buclucasa).

Am uitat sa va multumesc pt complimente,sunteti niste dragute toate.
V-am pupat si sper sa nu mai fac prea curand ce-am facut aseara...
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB