Ultimele subiecte
» Workshop cu lut polimeric
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 1:40 pm Scris de cristi970

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 8:51 am Scris de vlad_mom

» Pirogravura
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 8:44 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii brodate
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 1:48 am Scris de ZalinaZix9

» Tutoriale Fimo-enjoy 2
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 1:44 am Scris de ZalinaZix9

» Tutorial decoratiuni pentru Craciun - diverse
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 1:39 am Scris de ZalinaZix9

» Tutoriale,video pentru Quilt
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyIeri la 1:32 am Scris de ZalinaZix9

» Florile din gradina mea(2)
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptySam 15 Iun 2019, 5:05 pm Scris de Dorulet

» Incaltari crosetate:cizme,ghete,papuci,sandale(pt adulti)
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyVin 14 Iun 2019, 2:02 pm Scris de vlad_mom

» Broderie computerizata, la masina de brodat 2
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyJoi 13 Iun 2019, 10:02 am Scris de diada

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyJoi 13 Iun 2019, 9:58 am Scris de diada

» Din materiale reciclabile 5
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyMar 04 Iun 2019, 6:20 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyJoi 30 Mai 2019, 8:16 am Scris de LRodica

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyJoi 23 Mai 2019, 10:35 am Scris de vlad_mom

» Bancuri-Buna dispozitie nu trebuie sa va lipseasca ! -5
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyJoi 23 Mai 2019, 6:12 am Scris de Dorulet

» Tehnica frivolite pe ac sau needle tatting - 7
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyMier 22 Mai 2019, 10:28 am Scris de Gabica

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyMier 22 Mai 2019, 8:49 am Scris de diada

» Fulare,saluri,esarfe tricotate (VIII)
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyMier 22 Mai 2019, 6:09 am Scris de piciul

» Gradina cu legume (7)
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyMar 21 Mai 2019, 7:58 am Scris de LRodica

» Martisoare din diverse materiale VI
Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 EmptyLun 20 Mai 2019, 11:10 am Scris de diada

Custom Search

LM Articole

LM YouTube Channel-
-

-

CursuriReiki-

RuneHeivang-

Broderie computerizata, la masina de brodat 2

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat 2

Mesaj Scris de Elena86 la data de Mar 11 Iun 2019, 3:39 pm

Buna ziua
Am o bucata masina de brodat inv 800 e,eu incepatoare,deci am de invatat multe si a aparut o prblm
Am bridat un text am ramas fara ata la suveica,mesajul de atentionare a uitat sa se mai afiseze si masina a continuat sa scrie si iata ca asa a ramas o litera nescrisa.intrebarea mea este cum pot sa pozitionez acul in acelasi punct sa imi continuie broderia.daca reusesc va afizez si poza.
Elena86
Elena86
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 11/06/2019

Sus In jos

Broderie computerizata, la masina de brodat 2 - Pagina 9 Empty Re: Broderie computerizata, la masina de brodat 2

Mesaj Scris de Elena86 la data de Mar 11 Iun 2019, 3:44 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Elena86
Elena86
Nou venit
Nou venit

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Slatina
Data de inscriere : 11/06/2019

Sus In jos

Mesaj Scris de Gabica la data de Mier 12 Iun 2019, 12:52 pm

Nu ştiu, dar nu ar trebui să scrie în cartea tehnică?
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1995
Varsta : 50
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Mesaj Scris de diada la data de Joi 13 Iun 2019, 10:02 am

Mda, este complicat. Eu zic sa iei de la capat totul. Doar daca stii marimea literei, fontul, sa o scrii doar pe ea separat, dar o ia de la inceput. Eu mi-am vandut masina de brodat tocmai pentru ca nu faceam fata la scris. Dara aveam un nume lung (Alexandru) nu incapea, trebuia cumva din 2 bucati, repus ghergheful... nu se pupa... eu am renuntat!!!

Mult succes!!!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 6668
Localizare : intre zi si noapte
Data de inscriere : 18/10/2008

https://picasaweb.google.com/101308234088606518793

Sus In jos

Mesaj Scris de Continut sponsorizat

Continut sponsorizat

Sus In jos

Pagina 9 din 9 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Sus

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum

©Copyright Lucrudemana.com 2008-2015 | All Rights Reserved
FB