Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

+55
elenaveronica
dana.petrescu@yahoo.com
adii
Admina
Andante
loremunteanu
Ladia
arielas
Adela Ispas
Irinax3m
barbin
bimbo
corina armasu
clodi
Panea Laura
tomari
maravela lucia florina
emmancita
decusut.ro
trasorv
Buburuza
ggeorgiana
Flora-handmade
masini.cusut.croit
danavarzaru
ancuta_ancuta
despina13cucli
Greteledelweiss
amnro
Steluzza
Karina33
rosita
diada
fulguta28
scoobbyy
aurishta
core_elena
Zadina
carmensz
otilia gergely
gobelin
CarmenClaudia
MihaelaT
monicaamza
ANCA ECATERINA
unique mode
nicole24
croitorash
julia79
PAULA CONSTANTIN
valentinadof
Butterfly_Amalia
Lia33
orhapetru
MagdaMarin
59 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de PAULA CONSTANTIN Mar 30 Apr 2013, 1:50 pm

sau poate e ata prea subtire valentina, si mie mi s-a intamplat, si eu am masina tot de la lidl si ata era de vina
PAULA CONSTANTIN
PAULA CONSTANTIN
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 343
Varsta : 39
Localizare : PRAHOVA
Data de inscriere : 25/03/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty ana are mere

Mesaj Scris de julia79 Dum 12 Mai 2013, 7:38 pm

Buna seara,

Scriu si eu aici poate ma puteti ajuta. Mi-as dori o masina de surfilat insa imi este greu sa ma decid. Imi place in general gama Brother la masini de cusut pentru ca am una de vreo opt ani de care sunt foarte multumita, dar imi e greu sa ma decid cand e vorba de surfilat.
Nu as vrea sa cheltui mai mult de 1.200 de ron, maximum. Daca s-ar putea si mai putin ar fi minunat! Am o masina veche, la 5 fire, industriala, din cele facute prin anii "80 dar pentru ca nu am mai folosit-o de multi ani nu stiu ce mai pot scoate din ea.
Voi ce sfat imi dati? Multumesc mult pentru orice idee!
julia79
julia79
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/05/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de Admina Lun 13 Mai 2013, 10:50 am

Masina de surfilat de la Brother, nu gasesti sub 1400lei, decat doar sh, desi nu prea cred ca se vand multe. Sub 1200lei doar Merryock, dar sa o cumperi cu proba inainte, pentru ca noi nu am avut experiente bune cu o masina de acoperire, aceasta firma. Sau poate mai aduc la Lidl masinile de surfilat la 650lei...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de croitorash Lun 13 Mai 2013, 12:00 pm

Buna,

Intervin si eu in aceasta discutie... Gasesti masina de surfilat Brother M1034D la mai multe magazine online la un pret de cca 1100 lei. Eu am achizitionat o astfel de masinuta, am primit-o vineri insa nu am apucat sa o scot din cutie.

O zi frumoasa!
croitorash
croitorash
helper
helper

Numarul mesajelor : 6
Localizare : aici
Data de inscriere : 03/06/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de nicole24 Lun 13 Mai 2013, 1:55 pm

julia79 a scris:Buna seara,

Scriu si eu aici poate ma puteti ajuta. Mi-as dori o masina de surfilat insa imi este greu sa ma decid. Imi place in general gama Brother la masini de cusut pentru ca am una de vreo opt ani de care sunt foarte multumita, dar imi e greu sa ma decid cand e vorba de surfilat.
Nu as vrea sa cheltui mai mult de 1.200 de ron, maximum. Daca s-ar putea si mai putin ar fi minunat! Am o masina veche, la 5 fire, industriala, din cele facute prin anii "80 dar pentru ca nu am mai folosit-o de multi ani nu stiu ce mai pot scoate din ea.
Voi ce sfat imi dati? Multumesc mult pentru orice idee!


Buna,
eu am un Brother M1034D de care sunt foarte multumita.
Am cumparat-o cu 1200 ron si in rate.
Este important sa ai service in localitatea de unde achizitionezi.
Daca esti interesata de unde am cumparat da-mi te rog un mesaj pe PM.

Toate cele bune,
avatar
nicole24
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 189
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/03/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de julia79 Lun 13 Mai 2013, 6:48 pm

Buna seara tuturor,

Va multumesc mult de tot pentru opinii. Eu sunt din Brasov. Stiu ca firma Brother are un magazin in Sibiu, deci nu ar fi prea departe pentru mine. Nici pentru Bucuresti nu e problema pentru ca oricum ajung cam o data pe saptamana. Inteleg de la voi ca tot Brother e mai buna, deci merita si aici calitate pret. Nu stiu sigur daca am service in localitatea mea. A existat ceva, dar nu stiu acum daca mai exista. Nicole iti voi trimite un mesaj pe PM. Chiar vreau sa stiu.


Seara frumoasa tuturor!
julia79
julia79
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Brasov
Data de inscriere : 12/05/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de unique mode Mier 15 Mai 2013, 5:00 pm

Buna, am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva,as dori sa stiu daca pot coase la triplock cusatura dubla paralela sau doar o pot coase la masina de cusut cu acul dublu.Am nevoie de piciorus special sau se poate doar din masina , masina are 4 ace, va multumesc.
unique mode
unique mode
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : cluj
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de unique mode Mier 15 Mai 2013, 5:05 pm

julia79 a scris:Buna seara tuturor,

Va multumesc mult de tot pentru opinii. Eu sunt din Brasov. Stiu ca firma Brother are un magazin in Sibiu, deci nu ar fi prea departe pentru mine. Nici pentru Bucuresti nu e problema pentru ca oricum ajung cam o data pe saptamana. Inteleg de la voi ca tot Brother e mai buna, deci merita si aici calitate pret. Nu stiu sigur daca am service in localitatea mea. A existat ceva, dar nu stiu acum daca mai exista. Nicole iti voi trimite un mesaj pe PM. Chiar vreau sa stiu.


Seara frumoasa tuturor!

si eu am brother cumpara cu incredere
unique mode
unique mode
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : cluj
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de diada Mier 15 Mai 2013, 6:49 pm

unique mode a scris:Buna, am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva,as dori sa stiu daca pot coase la triplock cusatura dubla paralela sau doar o pot coase la masina de cusut cu acul dublu.Am nevoie de piciorus special sau se poate doar din masina , masina are 4 ace, va multumesc.

nu poti coase, doar uberul face acea cusatura dubla.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de unique mode Mier 15 Mai 2013, 10:05 pm

diada a scris:
unique mode a scris:Buna, am si eu o intrebare daca ma poate ajuta cineva,as dori sa stiu daca pot coase la triplock cusatura dubla paralela sau doar o pot coase la masina de cusut cu acul dublu.Am nevoie de piciorus special sau se poate doar din masina , masina are 4 ace, va multumesc.

nu poti coase, doar uberul face acea cusatura dubla.

iti multumesc mult, o seara placuta
unique mode
unique mode
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : cluj
Data de inscriere : 15/05/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de ANCA ECATERINA Lun 20 Mai 2013, 7:04 pm

Eu am stat, m-am uitat cateva zile in stanga si in dreapta, m-am consultat cu consortul si pana la urma am comandat o masina de surfilat Merrylock . Am furfilat de toate, matase, bumbac, stofa, simplu, dublu, am sucit-o pe toate partile, merge .

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

sunt asa de bucuroasa, parca as fi un copil mic lol!
ANCA ECATERINA
ANCA ECATERINA
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 191
Varsta : 44
Localizare : romania, satu mare
Data de inscriere : 07/10/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de orhapetru Lun 20 Mai 2013, 7:26 pm

Foarte faina. Sa o stapaniti sanatoasa Smile E bine caci gasiti accesorii pentu ea la preturi accesibile.
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty manual de instructiuni singer 14SH654

Mesaj Scris de monicaamza Mier 05 Iun 2013, 3:45 pm

va salut fetelor!!! am reusit sa ma inscriu in sfarsit si am o intrebare...am cumparat recent un triplock de la singer dar a venit evident cu cartea tehnica in italiana pt ca am cumparat-o in italia.stie cineva de unde pot descarca manualul in limba romana?nu e grea italiana dar termenii tehnici sunt pacatosi,n-as vrea sa-mi stric masinuta dintr-o prostie,ba mai mult,mi-as dori sa invat s-o folosesc corect si sa-i cunosc toate chitibusurile...singer 14SH654,asta e modelul,ma ajuta cineva?multumesc frumos hug

Te rog să deschizi subiect nou doar dacă nu este unul cu o temă asemănătoare.
Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mier Iun 05, 2013 4:05 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiecte fuzionate)

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Scris de monicaamza Astazi la 4:14 pm

multumesc frumos,mi-ai fost de mare ajutor zid am sa incerc sa fiu mai atenta,de fapt am sa incerc sa pricep ce si unde se poate scrie,n-am habar cum functioneaza chestiile astea... Shocked


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Mier 05 Iun 2013, 4:22 pm, editata de 2 ori (Motiv : subiecte fuzionate; postări fuzionate)
monicaamza
monicaamza
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 52
Localizare : milano
Data de inscriere : 11/03/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 05 Iun 2013, 4:32 pm

Că-ţi convine sau nu, regulile sunt făcute să fie respectate, nu încălcate. Eu mi-am făcut doar treba şi chiar te-am anunţat printr-un pm în care am ataşat un link unde ţi-am mutat subiectul, nu te-am lăsat să-l cauţi şi să nu-l găseşti.
Când te-ai înscris pe site ai acceptat regulile acestuia bifând o căsuţă. Că nu ai citit
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] nu mai depinde de mine, iar ca să vezi cum funcţionează chestiile astea poţi să cauţi mai întîi, să studiezi şi apoi să deschizi subiect nou sau să postezi succesiv şi să-mi mulţumeşti lovind în zid.
Îţi doresc o zi bună!

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de MagdaMarin Mier 05 Iun 2013, 4:49 pm

Monica verifica mailul ca ti-am trimis eu manualul in romana in format PDF.

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de monicaamza Mier 05 Iun 2013, 4:57 pm

ca s-o spun pe aia dreapta...eram deja pana la urechi in regulament,ma streseaza rau sa stiu ca nu fac ceva cum trebuie sau supar pe cineva...oricum,nu eram sarcastica,nu stiu ce-ai inteles de te-ai aprins asa,capul in zid era un fel de-a spune ca pricep greu niste chestii dat fiind ca intru pt prima data pe un forum,nu sunt prost crescuta de felul meu si nu mi-as permite sa fiu nici macar obraznica cu o persoana care vrea sa ma ajute...inca o data iti multumesc si imi cer scuze pt viitor daca va fi cazul,nu e obligatoriu ca daca citesc regulamentul pricep din prima totul... peace

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

aaaaaaaaaa,sunt in extaz,multumesc magda,esti un inger bucurie


Ultima editare efectuata de catre MagdaMarin in Mier 05 Iun 2013, 5:33 pm, editata de 1 ori (Motiv : Unit mesaje succesive)
monicaamza
monicaamza
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Varsta : 52
Localizare : milano
Data de inscriere : 11/03/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de MihaelaT Mier 05 Iun 2013, 6:04 pm

Chiar nu m-am aprins, am fost mai directă. Embarassed

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Mier 12 Iun 2013, 11:35 am

Aceasta este noua mea jucarie ( primita cadou) , care ma va ajuta foarte mult la croitorie.
Multumesc Magdei pentru manualul de instructiuni in limba romana .Eu il primisem in limba germana.Acum urmeaza sa invat tot ce stie sa faca.Saptamana trecuta mi-am lucrat un bolero din tafta, captusit . Ce bine era sa fi avut deja triplock-ul.M-am chinuit la surfilare, mai ales ca mi s-a stricat piciorusul special de la masina liniara.
De acum incolo imi va fi mult mai usor,
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de orhapetru Mier 12 Iun 2013, 11:56 am

Felicitari, sa o folositi cu placere Smile
Este SINGER 14SH654 versiunea cu led sau cu bec incandescent ?
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de CarmenClaudia Mier 12 Iun 2013, 1:26 pm

orhapetru a scris:Felicitari, sa o folositi cu placere Smile
Este SINGER 14SH654 versiunea cu led sau cu bec incandescent ?
Multumesc! Este versiunea cu LED. Si tu sa folosesti cu placere masina industriala.
CarmenClaudia
CarmenClaudia
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 304
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 10/10/2012

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de aurishta Vin 14 Iun 2013, 4:32 pm

Azi am vazut iarasi la Lidl triplokul cu 449lei Laughing
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de MagdaMarin Vin 14 Iun 2013, 5:08 pm

Unde ai vazut?In magazin sau in oferta lor online?

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de gobelin Vin 14 Iun 2013, 5:50 pm

Unde??? Repede aș fugi să-l iau.wink

Edit: am sunat la hotlide LiDL. Au căutat în toată baza lor de data cu stocuri și mi-au spus că nu apare niciunde pe stoc acest triplock sau vreun triplock. De asemenea am întrebat când îl vor aduce/readuce în ofertă și mi-au spus că în curând, pentru că nu au mai fost de mult.
gobelin
gobelin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 139
Localizare : Timis
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de aurishta Vin 14 Iun 2013, 10:41 pm

L-am vazut si ieri , si azi in magazinul nou de la Autogara Militari! Poate ca l-au pus in vanzare doar acolo, fiindca a fost inaugurare.... Rolling Eyes  habar n-am....dar l-am pipait, am "scobit" in cutie....n-am avut halucinatii Laughing. Si aveau si setul de clesti pentru capse si nituri!
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de gobelin Vin 14 Iun 2013, 10:49 pm

Ah, și doar madama de la telefon a verificat în mod special stocul acelui magazin pentru că s-a gândit că din ”cauza” inaugurării să-l fi adus și pus... dar culmea, zicea că nu e.

Of, ce mi l-ar fi trebuit și mie!
gobelin
gobelin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 139
Localizare : Timis
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Triplock(overlock); totul despre surfilare(5) - Pagina 2 Empty Re: Triplock(overlock); totul despre surfilare(5)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB