Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyAstazi la 8:46 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyIeri la 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

+93
Puiu Predulescu
teresapetre
Iulia888
violetas
denis21
valentinadof
arielas
piciul
christinuca
LRodica
leia
Floren
orhapetru
anaR
Dulcisor
Samarineanca
Chilibiju
crismi
32vali
cocolina2005
pd.lavu
Buburuza
codryna
iriclau
laurin
adina_lg
danabarbu2007
Fancy-
arabelaa
ritame
madena215
danire
Dionisia
rosita
kabunta
Karina33
manus marioara
adriandusmanescu
Andata
ralou
oliv
mnarcisa
zmz
elenaveronica
jade84
dory
Ais
kitty_mire
Irinax3m
M.Emilia
roxanamoraru91
Carmen T
Elspethalexia
scoobbyy
mariucamariuca
AlexandraPuff
tanasaviorica
maravela lucia florina
Juls5
micheline
voicu silvia
ramonela
biribishpampela
margot
sergiu valentin
jeorjel
crystyna_1226
Panea Laura
ralucis
fulguta28
ismi3ismi
mateia
Indra
Larisa
marabr
Ralusa
aidil
zahariaelouise
Admina
zulluf
ancabanu
gretty
aurishta
danae
diada
oana.n
Cristache
lllorena84
aurelia.c
ElizaD
Florina Radu
ancuta_ancuta
MagdaMarin
97 participanți

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de tanasaviorica Mar 05 Feb 2013, 9:27 pm

buna si eu caut de mult timp un depozit cu materiale mai ieftine stie cineva unde?
tanasaviorica
tanasaviorica
helper
helper

Numarul mesajelor : 5
Localizare : neamt
Data de inscriere : 24/10/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de AlexandraPuff Mier 20 Mar 2013, 10:45 am

Fetelor eu va recomand cu caldura un depozit din Bucuresti.
SPAM se numeste, am gasit acolo o stofa rosie, numai buna pentru pat. Inafara de asta imi place calitatea si mai ales pretul. Am dat 31ron pe 1metru liniar, mi se pare superba ! ah :x
Am vazut ca mai au piele naturala, piele ecologica, stofa tapiterie, plus tapiterie..au mai multe, cu rolele cum s-ar zice.

Vedeti pe google SPAM, ca sa gasiti siteul si cateva din produsele lor si adresa respectiv.

Pup

Alexandra

Edit Admina: Ce faci tu se numeste SPAM si vei primi o suspendare pentru asta. Nu ai voie sa postezi mesaje publicitare. CITESTE REGULAMENTUL!
avatar
AlexandraPuff
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 1
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 20/03/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de mariucamariuca Vin 22 Mar 2013, 8:23 pm

fetelor, aveti idee unde se gaseste fetru de calitate pentru palarii ?

multumesc
mariucamariuca
mariucamariuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 119
Varsta : 48
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 15/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Samarineanca Joi 28 Mar 2013, 5:29 pm

Da, si pe mine ma intereseaza fetru pentru palarii! Eu n-am gasit.
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de iriclau Dum 31 Mar 2013, 4:04 pm

Buna fetelor.....

sper ca pun intrebarea unde trebuie, daca nu rog moderatoarele sa-l "teleporteze"la locul lui.

Spuneti-mi va rog cum predati voi produsul finit clientelor? Pe umeras cu folie?
Am facut 2 rochii si le-am dat .... in punga pocnit ... m-am simtit asa de nasol , am zis ca trebuie sa fac ceva in legatura cu aspectul asta.

As vrea sa cumpar un set de umerase si saci pt haine, dar nu stiu de unde. Aveti vreo idee?

Multumesc !
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de scoobbyy Dum 31 Mar 2013, 4:26 pm

Buna intrebare Iriclau...
Si eu am facut 2 proiecte pentru altcineva in afara de familie si de mine, am facut o rochie pe care am dat-o pe umeras, si o bluza pe care am "predat-o" in punga....

Dar sa lasam cititoarele avizate, sa ne dea sfaturi!
scoobbyy
scoobbyy
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 340
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/10/2012

https://www.facebook.com/povesteaUmerasului

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zahariaelouise Dum 31 Mar 2013, 5:06 pm

iriclau, eu dau hainele intotdeauna pe umeras si cu husa, iau umerasele de la magazine care le arunca(mi-am facut cunostinte la diverse magazine si cand dau umerase ma cheama), iar huse iau de la ikea sau folosesc folie subtirica, celorlalte produse le confectionez diverse ambalaje( ex. cutii reciclate imbracate in hartie de ambalaj, saculeti textili, portofele)
pe husele confectionate de mine din folie imi scriu cu marker permanent semnatura( MARE)
zahariaelouise
zahariaelouise
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 670
Varsta : 46
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Elspethalexia Lun 01 Apr 2013, 11:59 am

Eu mi-am cumpărat un set de huse de plastic transparent și foarte subțire, e un fel de sac mare care la un capăt e deschis, iar la celălalt capăt are forma unui umeraș. Până acum am folosit umerașe din garderoba proprie, dar va trebui să mă aprovizionez cu ceva umerașe....
Husele astea se găsesc în mai multe dimeniuni, dar eu mi-am cumpărat un set de huse de 1,60, adică cele mai mari, în ideea că le pot tăia și folosi și la rochii scurte, sacouri, etc. Mi-aș fi luat de toate dimensiunile, dar se vând doar la set de 200 de bucăți și costă aproximativ 200 lei un set.
Elspethalexia
Elspethalexia
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 96
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 05/11/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Referitor la modul de ambalare

Mesaj Scris de Carmen T Lun 01 Apr 2013, 6:20 pm

Eu folosesc niste sacose din hartie.
Sunt f. incapatoare pentru pretul convenabil.
Firma producatoare am gasit-o pe net.Ti le personalizeaza cum doresti.
Am mers pe considerentul ca la magazin primesti cumparatura in sacosa si nu pe umeras. Este mai practic.
Cand voi epuiza stocul voi comanda din nou, chiar doua marimi.
Carmen T
Carmen T
helper
helper

Numarul mesajelor : 59
Localizare : piatra neamt
Data de inscriere : 13/01/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Dantela-Iasi

Mesaj Scris de roxanamoraru91 Dum 07 Apr 2013, 8:51 pm

Buna dragelor. Cine e din Iasi si ma poate ajuta cu niste locatii in care pot gasi dantela? Stiu doar magazinul de pe Cuza si cel de pe Stefan. Multumesc :D


Ultima editare efectuata de catre MihaelaT in Dum 07 Apr 2013, 9:02 pm, editata de 1 ori (Motiv : subiect mutat de la "Diverse";fuzionat subiecte)
roxanamoraru91
roxanamoraru91
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/04/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de M.Emilia Dum 07 Apr 2013, 9:55 pm

Roxanamoraru, materiale mai sunt la complexul Miraj (care se afla peste drum de siraj), este un singur stand de fapt, la parter; si s-a mai deschis un complex f.mare in baza 3, langa statia de tramvai care are cam 3-4 standuri cu materiale si se numeste Egros.
Gasesti informatii pe net despre ele,au pagina de facebook
M.Emilia
M.Emilia
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 44
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 17/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Multumesc

Mesaj Scris de roxanamoraru91 Dum 07 Apr 2013, 10:16 pm

M.Emilia a scris:Roxanamoraru, materiale mai sunt la complexul Miraj (care se afla peste drum de siraj), este un singur stand de fapt, la parter; si s-a mai deschis un complex f.mare in baza 3, langa statia de tramvai care are cam 3-4 standuri cu materiale si se numeste Egros.
Gasesti informatii pe net despre ele,au pagina de facebook
Multumesc mult,mi-ai fost de mare ajutor :D
roxanamoraru91
roxanamoraru91
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 2
Varsta : 32
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 07/04/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de iriclau Lun 08 Apr 2013, 6:56 am

Multumesc fetelor pentru raspunsurile vis-a-vis de modul in care 'predati' creatiile voastre clientilor. Eu am gasit pe site-ul de la Emidale saci de plastic pt umerase : 200 bucati aproximativ 80 ron ... au si seturi de umerase.

Daca doreste cineva sa faca fifty-fifty cu mine , sa ma anunte. Eu nu am ce sa fac cu 200 de bucati de saci Laughing , 100 e arhisuficient.

Roxana, un magazin cu materiale (mai scumpe) e in spate la Hala Centrala.

Spor la toate ! cos
iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Carmen T Mar 09 Apr 2013, 9:28 pm

iriclau a scris:Multumesc fetelor pentru raspunsurile vis-a-vis de modul in care 'predati' creatiile voastre clientilor. Eu am gasit pe site-ul de la Emidale saci de plastic pt umerase : 200 bucati aproximativ 80 ron ... au si seturi de umerase.

Daca doreste cineva sa faca fifty-fifty cu mine , sa ma anunte. Eu nu am ce sa fac cu 200 de bucati de saci Laughing , 100 e arhisuficient.

Roxana, un magazin cu materiale (mai scumpe) e in spate la Hala Centrala.

Spor la toate ! cos
Uite, fac eu jumi- juma cu tine, vrei? Flowers
Carmen T
Carmen T
helper
helper

Numarul mesajelor : 59
Localizare : piatra neamt
Data de inscriere : 13/01/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Irinax3m Mier 10 Apr 2013, 12:57 pm

Buna fetelor,

Eu visam candva la o modalitate de predat hainutele...ma gandeam la cutii de carton personalizate sau nu, cu o folie super subtire de hartie inauntru , in diferite culori sau nu in care imbraci hainuta si cutia ''inchisa" cu o funda dintr-o organza subtire sau fir de hartie, depinde de preferinte...si da, ambalajul mai pretentios ca articolul in sine...dar pentru o rochie speciala zic eu ca merita Laughing

Spor!
Irinax3m
Irinax3m
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 74
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de kitty_mire Mier 10 Apr 2013, 4:11 pm

Buna fetele,
Pt cine cauta materiale incercati ..., aveti de unde alege si preturi f. bune.
Au depozit in ... + fac livrari in toata tara.
Eu cred ca am sa devin abonata wink

Edit Admina: Nu ai voie sa postezi mesaje publicitare! Citeste Regulamentul! Ai avertisment.
avatar
kitty_mire
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de iriclau Mier 10 Apr 2013, 5:06 pm

Kitty,multumim Smile

Am facut si eu comanda la ei de vreo 3 ori , am fost f multumita de calitatea materialelor (am luat o catifea mov din bumbac f f buna, stofe, etc..) plus ca sunt si foarte amabili cei care raspund la telefon . Mi-ar placea tare mult sa pot intra intr-un astfel de depozit si sa am multe zerouri in cont Smile)) rade

iriclau
iriclau
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 184
Varsta : 40
Localizare : iasi
Data de inscriere : 27/01/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de kitty_mire Mier 10 Apr 2013, 11:43 pm

Şi mie mi-ar placea la fel Iri. wink
Oricum pe site e mai simplu, că la depozit îţi trebuie o zi întreaga
câte materiale au, probabil ne-ar scoate afară la închidere rade
avatar
kitty_mire
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 3
Varsta : 38
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 20/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de arielas Joi 11 Apr 2013, 12:16 am

Pe site nu sunt actualizate pozele Sad
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Irinax3m Lun 20 Ian 2014, 2:56 pm

Buna fetelor, Caut ca disperata in ultima perioada de timp cel mai ieftin voal de mataseee dar nici in magazine nu am prea gasit..ceva la samexpo pe la vreo 40 ron e ok pretul(asta anul trecut)?(sper ca nu se considera reclama ca acolo sunt multe magazinele)..altfel pe site-uri ale magazinelor de pe la noi am vazut ca sunt undeva intre 80 si 120 RON ml...eu as avea nevoie de vreo 10 m pentru o singura rochie deci pretul devine astronomic...voi ce stiti?si inca ceva..cum se recunoaste matasea cu adevarat naturala sau de calitate superioara pt ca nu am avut ocazia pana acum sa pipai asa ceva:X
Irinax3m
Irinax3m
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 74
Varsta : 33
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 04/11/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de jade84 Lun 20 Ian 2014, 8:15 pm

Buna, as vrea si eu un sfat. Caut niste materiale pentru lenjerie de bebelusi, cu imprimeu adecvat pentru fetita mea care se va anste in aprilie, adica vreau sa ii fac 3-4 lenjerii si nu stiu de unde sa comand materialul.
Cei de la texline sunt seriosi? Pot avea incredere in calitatea lor?
Nu as mai da si 12 lei sa imi trimita mostre inainte.
De asemenea, ce sa aleg, bumbac sau bumbac satinat?
jade84
jade84
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Ais Lun 20 Ian 2014, 9:30 pm

Jade84 materiale pentru lenjerie de bebelusi gasesti si la magazinul ANAF (Confiscate) la Et. 1 - cel de pe interioara nr. 1. Sunt foarte frumoase si pe mai multe calitati. Eu am cumparat cu ursuleti si e la 17 ron m. Incearca si acolo sigur vei gasi ceva frumos.
Ais
Ais
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 10/01/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de jade84 Lun 20 Ian 2014, 9:58 pm

Ais a scris:Jade84 materiale pentru lenjerie de bebelusi gasesti si la magazinul ANAF (Confiscate) la Et. 1 - cel de pe interioara nr. 1. Sunt foarte frumoase si pe mai multe calitati. Eu am cumparat cu ursuleti si e la 17 ron m. Incearca si acolo sigur vei gasi ceva frumos.

Ais, iti multumesc mult de informatie, credeam ca acolo au doar perdele (de acolo mi-an cumparat si eu toate perdelele din casa) si nu am vazut si material de lenjerie.
Abia astept sa ajung sa vad ce au, sper sa gasesc!
jade84
jade84
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Ais Mar 21 Ian 2014, 11:15 am

Au, dar nu la ASE Mall, ci la magazinul ANAF-ului. Intri in prima curte - cea unde este si cofetaria - la parter sunt mai multe magazine de mobila, sunt niste trepte langa un fast food si urci la etajul 1. Cand intri dai de case de marcat si mergi pe dreapta spre haine si apoi iar dreapta. Au foarte multe materiale in special pentru lenjerie precum si accesorii. Bafta!
Ais
Ais
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Varsta : 44
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 10/01/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de jade84 Mar 21 Ian 2014, 4:55 pm

Multumesc de completare, chiar ma gandeam ca am luat de acolo mai demult diverse accesorii de cusut, stiu unde este, merg neaparat sa ma uit:)
jade84
jade84
helper
helper

Numarul mesajelor : 61
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 21/12/2009

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 4 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB