Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyIeri la 11:29 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyJoi 14 Mar 2024, 3:35 pm Scris de vlad_mom

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

+91
shopmena
rozina
TeoCanada
kb
alina noel
corinette
louise27
aurelia.c
M.Emilia
laurrra
ral
haute_couture
cristina.moncea
MagdaMarin
DANIELA.I
dan
ancone
sarsuraki
Muffin
Noemi
ggmc
Maci
canadianca50
rosita
mnarcisa
princessita_stefy
CARLA GRIGORAS
ashpvx
caoticamonica
roxana096
alexaaa08
biribishpampela
crumaoli
adela09
IrisT
danae
elutzamicutza
Nicoleta Irimescu
ileana cosanzeana
amnro
amia
Lucia Ro
milena
oana_007
sebi71
scamutza
mamiboom
doryna
diada
zylv
mihamiha
BiancaBellyDance
Zana Mica
Adriana13
pepy24
deliandreea
deeaz
mickyta
mdlupu
margot
camelot
Karina33
degetica
angells
ancacib
SilviaDumitrescu
RELY
emi
zbughi_ro
raluca1980
Gabyx
mada93
nadina_b2005@yahoo.com
babuscky
Monica
ralucis
dandana
aisha
clodi
io nu
Donescu Monica
audit
dali87
irish05
Usagy
AndreeA__
andreeaX
Buburuza
RalucaS
Admina
loremunteanu
95 participanți

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de loremunteanu Lun 23 Feb 2009, 8:04 pm

Buna.
Croitoresc si eu diverse, cateva lucrusoare pt mine si ceva lenjerii si pt pat nornal dar si pt bebici/copilasi.
Pt seturile de copilasi, pana acum am luat material din Obor; problema e ca nici ei nu prea mai aduc decat doua trei modele... Voiam sa va intreb daca voi stiti vreun depozit in Bucuresti, de unde as putea sa cumpar atat materiale pt lenjerii, cat si materiale pt alte lucruri (fuste, hainute copilasi, etc)...
Multam.
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Lun 23 Feb 2009, 10:09 pm

Lore, ar fi cam asa: materiale gasesti la Sam Expo, langa complexul Dragonul Rosu(Europa sau Niro, cum se mai numesc centrele comerciale No din zona). Sam Expo e civilizat, gasesti marfuri de calitate buna la preturi mult mai bune decat in oras. Spre exemplu Sharbeck(magazin de materiale bune din centru) are stand si acolo si vinde mult mai ieftin. Multe nu vand la bucata, dar gasesti sa cumperi; marfa se vinde la metru liniar, pasmanteria la seturi, suluri, etc. nu-ti vand 10 nasturi sau 10m de panglica...
Materiale la kg gasesti in doua depozite din Bucuresti, unul langa parcul Carol(autogara Filaret) si altul langa depozitul en-gros Antrefrig, in Pantelimon.
Mai ieftin de atat nu vei gasi taie

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de loremunteanu Mar 24 Feb 2009, 12:18 am

Stiu si de Sam Expo... Am mai luat diverse de acolo; in special ate, de care suntem foarte multumiti...
Stii exact unde e depozitul asta de la Filaret? Ca am tot trecut prin zona, dar n-am vazut nici o sigla, nimic, care sa indice ca undeva acolo ar fi un depozit... O strada, un nr ceva? Un punct de reper?
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Depozite Pantelimon si Parcul Carol

Mesaj Scris de RalucaS Vin 27 Feb 2009, 9:41 am

Admina, ne-ai putea da mai multe amanunte legate de cum am putea gasi cele doua depozite? Din cate stiu eu nu prea au firme, nu sunt usor de gasit. Ceva repere? Care ar fi programul de functionare? Multumesc.
RalucaS
RalucaS
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 376
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/01/2009

http://manufactura-creativa.blogspot.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Vin 27 Feb 2009, 11:08 am

Fetele, programul ar fi cam de la 10-17 aproximativ, in timpul saptamanii, si sambata e mai scurt, pana la 13. Am sa va trimit pe PM date despre depozite wink

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Te rooog...

Mesaj Scris de Buburuza Vin 27 Feb 2009, 4:28 pm

Si eu vreau indrumari... da' cat mai detaliate, daca se poate, ca-s "ratacita" rau de tot.

Multumesc.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Vin 27 Feb 2009, 9:50 pm

Trimis, trimis si trimis pupi Acum sa mergeti inarmate cu haine de protectie, nervi de otel si timp liber... muuult. Ideea e ca sunt foarte mari si nu prea organizate pe caprarii, sa nu va asteptati sa fie imparti pe raioane de matasuri fine, satinuri, dantele... Va fi multa marfa de-a valma, multa chiar prafuita si murdara. Multe materiale uratele, dar daca aveti rabdarea si timpul la voi, veti avea niste satisfactii, cum rar ai la Obor si mai rar la Picasso sau Shiral rade Satisfactia unui chilipir, a unui material frumos, ieftin si bun, chiar. Cam, trebuie spatat tot ce luati de acolo, insa.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty J'de multumiri!

Mesaj Scris de Buburuza Vin 27 Feb 2009, 10:13 pm

Multumesc frumos, Admina.

Eu urasc shopping-ul - da il urasc din adancul sufletului! N-am rabdare, n-am spirit de observatie, sunt nazuroasa, nimic nu-mi place... Ei, baga-ma intr-un depozit de materiale si accesorii (cat ar fi el de prafuit si intortochiato-dezordonat) si nu ies de-acolo cu ceasurile; parc-as fi in paradisul cumparaturilor. Sper sa reusesc sa ajung saptamana viitoare macar la unul dintre depozite... si sa nu-mi iau prea multe parale la mine, ca acolo le las!
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de andreeaX Mar 03 Mar 2009, 6:01 pm

Eu as vrea sa-mi schimb perdelele dintr-o camera cu unele din in dar panza mi-ar placea sa fie nici f simpla nici prea incarcata cum am vazut prin Bucur..Aveti idee pe unde se gasesc tesaturi de genul asta?
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de loremunteanu Dum 08 Mar 2009, 12:57 pm

AndreeaX, au modele multe de perdele, in Sam Expo (la intrare in Niro/Europa). Chiar si in Dragoanele Rosii gasesti... Trebuie sa umblii mult...
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Depozite

Mesaj Scris de AndreeA__ Dum 12 Iul 2009, 6:39 pm

Sunt noua pe acest site si as dori si eu mai multe detalii despre cele 2 depozite , respectiv o localizare mai exacta, si cateva preturi cu aproximatie pe kg daca se poate, ca sa imi pot face o imagine mai exacta a sumei pe care sa o aloc "expeditiei"
Multumesc mult
avatar
AndreeA__
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 12/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Usagy Mier 22 Iul 2009, 8:42 am

Admina, stii cumva daca in Sam Expo au si matase sau IN ?
Usagy
Usagy
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 146
Varsta : 41
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/05/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Mier 22 Iul 2009, 11:46 am

AndreeA, nu stiu daca ti-am trimis datele despre depozite, dar in general vreau sa le rog pe cele care stiu cum se ajunge la acele depozite sa raspunda si ele prin Pm, noilor venite. wink Nu de alta, dar e frumos sa dai mai departe, informatii sau orice, ca dar din dar se face rai.
Usagy, nu am mai fost de mult in Sam. Eu din cate stiu sunt marfurile care se vand si in oras, mai ieftine cu mult, dar la multe standuri nu se vand la metraj, deci doar en-gros. Matase naturala, ma indoiesc pentru ca ar trebui sa fie foarte scumpa; poate o vascoza sau vreo matase sintetica; in probabil ca da. Acolo e si stand Sharbek si au materialele care se vand prin centru, la magazinele lor. Uite aici detalii: Sharbek

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de andreeaX Mier 22 Iul 2009, 1:32 pm

AndreeA ti am trimis eu indicatiile Adminei.
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de irish05 Mier 22 Iul 2009, 6:47 pm

Admina a scris:Lore, ar fi cam asa: materiale gasesti la Sam Expo, langa complexul Dragonul Rosu(Europa sau Niro, cum se mai numesc centrele comerciale No din zona). Sam Expo e civilizat, gasesti marfuri de calitate buna la preturi mult mai bune decat in oras. Spre exemplu Sharbeck(magazin de materiale bune din centru) are stand si acolo si vinde mult mai ieftin. Multe nu vand la bucata, dar gasesti sa cumperi; marfa se vinde la metru liniar, pasmanteria la seturi, suluri, etc. nu-ti vand 10 nasturi sau 10m de panglica...
Materiale la kg gasesti in doua depozite din Bucuresti, unul langa parcul Carol(autogara Filaret) si altul langa depozitul en-gros Antrefrig, in Pantelimon.
Mai ieftin de atat nu vei gasi taie

am avut si noi in constanta 1 magazin grozav cu materiale 'la kg' dar a disparut k mai orice lucru bun in ziua de azi.
admina, cum ajung din dristor la autogara filaret?

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]


Ultima editare efectuata de catre marinmagda18 in Mar 14 Dec 2010, 7:21 pm, editata de 1 ori (Motiv : inchis capitol)
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Mier 22 Iul 2009, 8:23 pm

Irish, ai harta AICI si cauti pe ea Parcul Tineretului, apoi langa el, destul de aproape, este Parcul Carol. Pe partea stanga a parcului, cum te uit pe harta, este Piata Gara Filaret si langa ea Str. Fabrica de Chibrituri. Chiar la capatul dinspre aceasta piata este depozitul. Ca sa ajungi in zona, din Dristor, mergi cu metroul, ai harta AICI, 4 statii pana la Unirii si apoi schimbi magistrala (M2), catre IMGB, mergi cu acesta 2 statii si te orientezi dupa harta, cred ca mai aproape este de Eroii Revolutiei. O iei pe str. Cutitul de argint, pe langa parcul Carol. Ai de mers ceva pe jos, dar altfel nu stiu. Cu taxiul, sa te duca direct, dar costa multisor, banuiesc.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dali87 Sam 01 Aug 2009, 6:53 pm

AndreeA__ a scris:Sunt noua pe acest site si as dori si eu mai multe detalii despre cele 2 depozite , respectiv o localizare mai exacta, si cateva preturi cu aproximatie pe kg daca se poate, ca sa imi pot face o imagine mai exacta a sumei pe care sa o aloc "expeditiei"
Multumesc mult

Buna fetelor si eu sunt noua pe site, abia ce l-am descoperit as vrea si eu detaliile despre cele 2 depozite daca se poate si este mai bine sa cumperi la kg sau la m?? daca a-ti putea sa-mi dati si niste preturi ca sa fiu pregatita.
La Sharbeck dau la kg??sau m??a mai luat cineva de acolo sunt materiale bune?
multumesc
dali87
dali87
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Dum 02 Aug 2009, 5:26 pm

Dali87, la aceste depozite te intreaba cati metri vrei si iti masoara ochiometric materialul, apoi se sorteaza in functie de ce cumperi si se cantareste, la gramada. De obicei kg de material incepe de la 17-18 lei si poate ajunge pana la 35 lei, la materialele de decoratiuni interioare, cele groase. Sunt preturile mai bune la aceste depozite decat in oras, clar.
Sharbek are materiale mai bune, normal si mai speciale. Daca vrei sa-ti faci o rochie de ocazie sau de mireasa, e mai bine sa cauti in aceste magazine, gen Shiral sau Sharbek. Dar si preturile sunt pe masura... Se vinde numai la metru. Mi se pare ca au si stand in Sam expo si acolo cred ca sunt preturile mai mici.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dali87 Dum 02 Aug 2009, 5:36 pm

Admina a scris:Dali87, la aceste depozite te intreaba cati metri vrei si iti masoara ochiometric materialul, apoi se sorteaza in functie de ce cumperi si se cantareste, la gramada. De obicei kg de material incepe de la 17-18 lei si poate ajunge pana la 35 lei, la materialele de decoratiuni interioare, cele groase. Sunt preturile mai bune la aceste depozite decat in oras, clar.
Sharbek are materiale mai bune, normal si mai speciale. Daca vrei sa-ti faci o rochie de ocazie sau de mireasa, e mai bine sa cauti in aceste magazine, gen Shiral sau Sharbek. Dar si preturile sunt pe masura... Se vinde numai la metru. Mi se pare ca au si stand in Sam expo si acolo cred ca sunt preturile mai mici.

multumec, eu sunt incepatoare si as vrea sa cumpar in si bumbac poti te rog sa-mi zici cum se numesc depozitele si cum ajung acolo?? vreau materiale cat mai ieftine ca sa exersez. pana acum am luat din obor la m si nu stiam cum e cu cantaritul daca este mai rentabil sau nu. astept raspuns cum se sjunge la depozite... Merci
dali87
dali87
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Dum 02 Aug 2009, 6:12 pm

Am mai vorbit si la acest subiect despre aceste depozite: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si poti citi. Eu am tot trimis informatii fetelor pe Pm si am obosit. Plus ca nu mai am salvat acel lung mesaj... asa ca mi-e greu sa-l rescriu.
In mare sunt in Pantelimon: pe strada Torentului, in continuarea strazii Fantanica, in cadrul fabricii de fermoare; si la Piata gara Filaret, pe strada Fabrica de chibrituri, in captat inspre aceasta piata, in curtea urmatoare dupa restaurantul italienesc de pe colt.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de dali87 Dum 02 Aug 2009, 6:29 pm

Admina a scris:Am mai vorbit si la acest subiect despre aceste depozite: [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] si poti citi. Eu am tot trimis informatii fetelor pe Pm si am obosit. Plus ca nu mai am salvat acel lung mesaj... asa ca mi-e greu sa-l rescriu.
In mare sunt in Pantelimon: pe strada Torentului, in continuarea strazii Fantanica, in cadrul fabricii de fermoare; si la Piata gara Filaret, pe strada Fabrica de chibrituri, in captat inspre aceasta piata, in curtea urmatoare dupa restaurantul italienesc de pe colt.

multumsc pt raspunsuri, acum am inceput sa citesc linkul trimis de tine, iubesc forumul asta kiss Merci
dali87
dali87
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 11
Varsta : 37
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 28/07/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de andreeaX Dum 02 Aug 2009, 6:34 pm

Copiez eu mesajul tau aici admina,ar fi folositor pt multe fete.Sper ca e ok..

"Cel din Pantelimon este pe str. Torentului, in cadrul Fabricii de fermoare. Chiar scrie mare pe cladire ceva de genul s.c. Textile s.r.l. si ceva despre fermoare, deci sigur gasesti. Localizeaza pe harta piata Delfinului(de pe Sos. Pantelimon) si apoi cimitirul Capra, vei gasi asa si strada Torentului. Daca te ajuta mai mult, este langa depozitul en-gros Antrefrig, cum treci de el pe Str. Fantanica si mergi sa iesi in spatele Pietei Delfinului, drumul o face la dreapta si fabrica de fermoare e undeva pe stanga, intr-o cladire mare.
Cel de langa autogara Filaret este pe str. Fabrica de chibrituri, chiar la inceput, in Piata gara Filaret. Pe colt, la captaul strazii va fi un restaurant italienesc(parca) si langa a 2-a curte(parca) o poarta alba, fara insemne decat Nu parcati sau ceva de genul asta. In poarta e o usa metalica si se intra pe ea, intr-o curte mica si apoi pe un culoar mai lung, la stanga e intrarea in depozit.
Programul e pana la 17, cred ca la amandoua, ca am fost azi la cel de la Filaret. Parca si sambata au program, pana la 13.30, dar nu bag mana in foc, mai bine mergi prima oara in timpul saptamanii. Sa nu te astepti la lux si marfuri expuse frumos. O sa fie putin soc, atunci cand mergi prima oara, dar trebuie inteles din start ca sunt depozite de materiale care iau balotii de la fabricile care termina o serie de productie, sau care dau faliment, sau treaba lor. Deci au multa marfa si de aia o expun pe unde apuca. Gasesti si ata la con, la papiote, fermoare, de toate. Preturile intre 17 lei/kg si 35lei/kg la materialele mai groase si speciale pt tapiterii, draperii, etc. Materialele sunt pe la 20-25 lei/kg, cele de vara sau subtiri ies foarte bine, si oricum, au preturi bune, mult sub cele de pe piata. De aia cred ca merita "....
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de audit Vin 09 Oct 2009, 9:17 pm

as dori sa ma indrumati si pe mine spre depozite cu materiale pentru rochiii de mireasa ........cu precadere dantela
avatar
audit
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Admina Vin 09 Oct 2009, 10:00 pm

Audit, pentru materiale pretioase iti recomand Shiral, cu site AICI si Sharbek, site-ul nu merge momentan, dar ai datele de contact AICI. Poti incerca si in Sam Expo (in complezul Dragonul Rosu, langa Europa).


Ultima editare efectuata de catre Admina in Lun 09 Noi 2009, 8:47 pm, editata de 1 ori

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de audit Vin 09 Oct 2009, 10:02 pm

Admina a scris:Audit, pentru materiale pretioase iti recomand Shiral, cu site AICI si Sharbek, site-ul nu merge momentan, dar ai datele de contact AICI. Poti incerca si in Sam Expo (in complezul Dragonul Rosu, langa Europa).
multumesc pentru sfat
avatar
audit
helper
helper

Numarul mesajelor : 4
Localizare : slobozia
Data de inscriere : 09/10/2009

Sus In jos

Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti? Empty Re: Depozite materiale/tesaturi in Bucuresti?

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 12 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB