Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

+93
Puiu Predulescu
teresapetre
Iulia888
violetas
denis21
valentinadof
arielas
piciul
christinuca
LRodica
leia
Floren
orhapetru
anaR
Dulcisor
Samarineanca
Chilibiju
crismi
32vali
cocolina2005
pd.lavu
Buburuza
codryna
iriclau
laurin
adina_lg
danabarbu2007
Fancy-
arabelaa
ritame
madena215
danire
Dionisia
rosita
kabunta
Karina33
manus marioara
adriandusmanescu
Andata
ralou
oliv
mnarcisa
zmz
elenaveronica
jade84
dory
Ais
kitty_mire
Irinax3m
M.Emilia
roxanamoraru91
Carmen T
Elspethalexia
scoobbyy
mariucamariuca
AlexandraPuff
tanasaviorica
maravela lucia florina
Juls5
micheline
voicu silvia
ramonela
biribishpampela
margot
sergiu valentin
jeorjel
crystyna_1226
Panea Laura
ralucis
fulguta28
ismi3ismi
mateia
Indra
Larisa
marabr
Ralusa
aidil
zahariaelouise
Admina
zulluf
ancabanu
gretty
aurishta
danae
diada
oana.n
Cristache
lllorena84
aurelia.c
ElizaD
Florina Radu
ancuta_ancuta
MagdaMarin
97 participanți

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de adina_lg Sam 05 Sept 2015, 8:23 pm

Multumesc, sergiu valentin si Admina! Smile
adina_lg
adina_lg
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 127
Localizare : Romania
Data de inscriere : 23/08/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de orhapetru Sam 05 Sept 2015, 8:57 pm

Umplutura perne hipoalergica tip superball eu iau de la Valcea, cel mai bun pret-calitate pe care l-am gasit pana acum si am cumparat cam 120 kilograme...

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Trimit si in cantitati mici, comanda minima 5 kg, oficial...si ne-oficial trimit si mai putin, dar daca vrei  jumatate de kiligram, atunci cumperi direct o perna wink wink
_-----------------
Umplutura de polistiren (perle de polistiren ) vreau si eu de ceva vreme sa iau , dar inca nu mi-am facut curaj sa imi umplu casa si cu asa ceva rade
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Floren Dum 06 Sept 2015, 3:19 pm

"Operezi" in cada , ca sa nu umpli casa de bilute !
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de leia Mar 22 Sept 2015, 10:58 pm

Buna seara, imi puteti recomanda in Iasi un magazin cu stofe, materiale textile de buna calitate?
Ajung sambata in Iasi si as vrea sa cumpar niste stofe gen tergal gabardina pentru fuste mai subtiri sau groase. Multumesc anticipat.
leia
leia
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : din tara
Data de inscriere : 26/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Samarineanca Joi 22 Oct 2015, 12:16 am

Ce mai stiti de depozitul de la Filaret? Mai exista? Mai e nenea ala enervant?
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de LRodica Dum 15 Noi 2015, 5:09 pm

Petru, mai am o intrebare legata de umplutura pe care tu zici ca o cumperi de la Vâlcea. Atunci cand faci comanda câte kg comanzi, eu am comandat (5 kg) in septembrie si am fost sunata ca nu pot sa onoreze comanda ca s-a stricat linia de productie sau ceva la productie, sa revin cu comanda in noiembrie, in noiembrie am comandat si o pilota 4 anotimpuri care a venit in doua zile dar umplutura nu, aceiasi explicatie ceva stricat. 
  Material pentru perne decorative am cumparat,  Smile
LRodica
LRodica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3656
Varsta : 56
Localizare : arad
Data de inscriere : 19/10/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de orhapetru Dum 15 Noi 2015, 5:59 pm

ultima data cred ca am comandat prin vara (iulie-august ) un sac. Eu alegeam varianta de 16 lei/kg si comandam 20 kg ( minim este 14 kg, dar merge "inghesuit " si mai multa umplutura ) Niciodata nu se poate cantarii la fix, de obicei un sac plin si indesat are intre 19,5 si 21 kg.
Ei il cantaresc si emit factura la cat este sacul umplut pe banda....
Acum vad ca au egalizat preturile si pentru sacul mic ( minim 5 kg ) si pentru cel mare ( minim 14 kg )
Pilote am luat si eu de la ei, de vara, de iarna , 4 anotimpuri....pentru clienti cu mai speciali....dar le recomand pe cele de microfibra.
Perne nu am cumparat niciodata ( ar fi si culmea wink wink wink )
Vad ca au cam crescut peturile in ultima vreme, si-au facut si reclama la firma lor Minet , dar au si produse de calitate.
Daca ei spun ca e ceva stricat...asa o fi, am patit si eu odata, cred ca anul trecut, dar au livrat comanda ulterior ( atunci livrau in tara prin posta Atlasib - era 22 lei parca transportul pt 1 sac ) acum livreaza cu alte firme de curierat si este putin mai scump , sacul nu este greu, dar este voluminos.
Incearca sa ii suni, au nr de telefon afisat la ei pe pagina, sper sa fie cooperanti, daca vor sa isi vanda marfa iar clientii sa fie multumiti.
---------------
alt tip de umplutura am vazut zilele trecute pe fb, de la texline, dar era 20 lei/kg si nu era bilute superball, ci umplutura siliconizata ( clasica, tip vatelina ) despre care stiu ca nu se spala la temperaturi prea mari, fata de celel superball la care producatorii spun ca se paote spala si la 95 grade celsius.
Ar mai fi o firma Gecor, Oradea care vinde umplutura, merita sa intrebi si acolo....legat de pret si de transport in tara ( nu am luat de la ei si nu stiu) iti trimit pe privat un link.
sa ne ti la curent wink wink wink
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de christinuca Mar 17 Noi 2015, 9:14 am

unde pot gasi cleste pt capse in Iasi? gasesc la orice mercerie?
christinuca
christinuca
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 113
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 08/01/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Samarineanca Vin 26 Feb 2016, 12:17 am

Cum nu mi-a raspuns nimeni referitor la Filaret, zic sa va mai tin eu la curent. E tot acolo, la fel - la fel. Fusei intr-o zi nu prea calduroasa de iarna, cu tot cu copil in carucior dupa mine. Nenea enervant nu mai e, din fericire. Sau cel putin nu era cand am fost eu. Eu am cautat materiale naturale - bumbac gros, doc. Nu prea am gasit ce cautam si nici pretul nu mi s-a parut chilipir. Basca ca afli ce pret are abia dupa ce l-a taiat. Poate la alte categorii de materiale sa fie, nu zic nu. Plus ca e o lumina atat de chioara, abia cand iesi afara te prinzi ce ai cumparat de fapt!! Tot am luat ceva, dar nu pot sa zic ca am mari satisfactii. Pe scurt, cred ca iese de pe lista mea.
Daca totusi vreti sa ma contraziceti, va rog! Chiar sunt in cautare de furnizori de materiale faine si la pret bun.
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Admina Sam 27 Feb 2016, 7:51 am

Domnul care canta (banuiesc ca e cel care te enerva wink ) nu mai e demult. Mai era un domn, cu mustata si halat, dar era respectos. Cel care canta era o bomboana de om, doar ca era foarte, foarte caterincos. rade De fapt, cred ca inca mai e la fel de caterincos, dar in alta parte. Ultima oara cand am fost eu, era o fatuca blonda si domnul cu mustata si o doamna mai in varsta, "painea lui Dumnezeu".
Trebuie intrebat pretul inainte si eventual luat un mobil cu lanterna, sa verificati materialele. Lasa la pret la cantitati mai mari, dar aveau si unele materiale de firma, candva. Au multe materiale de decoratiuni interioare (in stanga, pe randul din dreptul scarii), de buna calitate, din Italia. Gaseam candva si captuseli bune, tricot, bumbac, poplin (in dreapta).

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Samarineanca Sam 27 Feb 2016, 8:13 am

Da, nu prea imi place caterinca...Tot fata blonda era si cand am fost eu. Din cele de tapiterie am luat, intr-adevar acelea mi-au atras si mie atentia. Si captuseala parea ok, ai dreptate, era tot pe randul cu materiale de tapiterie. Ce am mai observat - multe intarituri, era de studiat problema. Si parca si ceva stofe...
Samarineanca
Samarineanca
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 615
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 18/05/2010

http://www.nomenestomen.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de sergiu valentin Lun 11 Apr 2016, 9:34 am

Am si eu o intrebare pentru doamnele din Piatra Neamt ...era in oras un magazin care vindea materiale textile la kg ,ce stiti mai exista ....mii de multumiri .Daca stie cineva si prin Iasi sau Bacau acelasi gen de magazine ,ma intereseaza ... cos kiss
sergiu valentin
sergiu valentin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 258
Varsta : 58
Localizare : iasi
Data de inscriere : 14/05/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de sergiu valentin Vin 15 Apr 2016, 4:04 pm

Am fost astazi la Buhusi ( jud.Bacau ) la fabrica de stofa ...daca vreti sa vedeti cum arata o hala plina pana sus cu stofe sunteti invitati sa o vedeti . Am cumparat aproape 7 kg de stofa ,ceva gen buccle si am platit doar 10,6 lei kg .Se vinde la kg ,dar au si la metrul (22-35 LEI M ) .Daca cineva vrea relatii suplimentare o poate face ..au stofe groase dar si subtiri (tergal ) .                                                                        [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]             cam asa arata materialul cumparat de mine ,dar am mai multe culori ..acesta il aveam luat mai de mult .
sergiu valentin
sergiu valentin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 258
Varsta : 58
Localizare : iasi
Data de inscriere : 14/05/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de piciul Vin 15 Apr 2016, 6:11 pm

Multumim de informatie! E chiar la fabrica si are acces oricine...adica un magazin al lor?
Spre Iasi, daca am drum, sper sa pot trece si prin Buhusi...daca e timp si vreme buna.
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de sergiu valentin Vin 15 Apr 2016, 7:53 pm

Da ,mergi la poarta fabricii si spui ce vrei si esti indrumata spre hala unde se vinde tesaturi ...mult spor la cumparaturi . cos
sergiu valentin
sergiu valentin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 258
Varsta : 58
Localizare : iasi
Data de inscriere : 14/05/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de arielas Sam 16 Apr 2016, 9:18 am

Buna informatie, multumim, putini mai sunt aceia care impartasesc ceva. hug
arielas
arielas
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1345
Localizare : la casa mea
Data de inscriere : 29/09/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de sergiu valentin Sam 16 Apr 2016, 11:22 am

Si eu am aflat de la altii si am simtit nevoia sa impartasesc si cu voi aceasta informatie . cos
sergiu valentin
sergiu valentin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 258
Varsta : 58
Localizare : iasi
Data de inscriere : 14/05/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de valentinadof Sam 16 Apr 2016, 7:40 pm

Uite,eu nu stiam ca mai functioneza fabrica de stofe de la Buhusi renumita de altfel candva.Multumim Sergiu!

_________________
Handmade Valentinadof
valentinadof
valentinadof
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3163
Varsta : 47
Localizare : dofteana,bacau
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de denis21 Dum 17 Apr 2016, 4:31 pm

Perdele pt. balcon de 1,50m lungime unde pot găsi...mai avantajoase ca preț?Mulțumesc anticipat!
denis21
denis21
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 943
Varsta : 54
Localizare : Roman
Data de inscriere : 28/06/2010

http://denis-blue-eyes.blogspot.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de piciul Mier 20 Apr 2016, 5:16 am

Poate tot la magazinele cu materiale la kg din zona ta sau online, daca comanda merita cantitate, pret, valoare transport.
Le poti face si dintr-un material mai subtire, care sa reziste la soare...eu am optat pentru jaluzele metalice; vecina a pus lateral un material inchis de culoare si in fata perdea ca sa lase lumina sa intre...
piciul
piciul
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4828
Localizare : online
Data de inscriere : 08/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Admina Mier 20 Apr 2016, 6:09 am

Denis, poti verifica si la magazine SH, daca ai prin oras, uneori au unele noi sau "ca noi", la preturi bune. Uita-te la Texline din Timisoara si le poti cere mostre (doar ca platesti transportul).
Am cautat lycra online de mi-au sarit ochii si nu prea sunt magazine de materiale cu preturi decente si gama variata. Nu aveam timp de schimb de mostre, asa ca tot la magazin fizic en-gross am apelat.
E pacat, pt. ca in loc sa se deschida mai multe, crescand cererea, se inchid cele decente, pentru ca nu renteaza, probabil...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de violetas Sam 23 Apr 2016, 1:51 pm

sergiu valentin a scris:Am si eu o intrebare pentru doamnele din Piatra Neamt ...era in oras un magazin care vindea materiale textile la kg ,ce stiti mai exista ....mii de multumiri .Daca stie cineva si prin Iasi sau Bacau acelasi gen de magazine ,ma intereseaza ... cos kiss
Sergiu, imi voi face timp sa trec sa vad daca mai este si te anunt. Oricum, erau , la un moment dat, mai putine produse.
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de sergiu valentin Dum 24 Apr 2016, 8:22 am

Multumesc ! astept vesti de la tine .. kiss imi doresc sa fie bune ...
sergiu valentin
sergiu valentin
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 258
Varsta : 58
Localizare : iasi
Data de inscriere : 14/05/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de violetas Dum 24 Apr 2016, 7:21 pm

sergiu valentin a scris:Multumesc ! astept vesti de la tine .. kiss  imi doresc sa fie bune ...
Asa cum am promis, am trecut astazi prin zona magazinului, deci exista. Are program zilnic 09-18, sambata 09-14, duminica inchis. Pe firma era o adresa [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Sper sa-ti fie de folos, am sa trec si eu, dupa sarbatori, pe acolo. Daca vrei si locatia, spune-mi.
violetas
violetas
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 55
Localizare : Piatra Neamt
Data de inscriere : 05/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oliv Vin 26 Aug 2016, 4:42 pm

Buna, fetelor!
M-am hotarat ca maine dimineata sa fac o excursie pana in Sam Expo/Europa, in speranta ca voi gasi curele pentru genti, magneti care se cos, fermoare metalice in culori vesele, eventual piele...
A mai fost cineva de curand pe acolo? Unde trebuie sa ajung? Din cate vad pe Google Earth exista Sam Expo chiar la strada langa pod, ceva mai in spate Dragonul Rosu, si in spate de tot Niro. Doar in Sam gasesc chestiile interesante sau trebuie sa ajung in spate, la Niro?
Si aveti idee pana pe la ce ora gasesc activitate pe acolo? Trebuie mers dimineata la 8-9 sau se poate si pe la 10-11?
oliv
oliv
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 103
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 02/09/2011

http://victorsboutique.com

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) - Pagina 9 Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB