Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyIeri la 7:38 pm Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyIeri la 7:30 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

+93
Puiu Predulescu
teresapetre
Iulia888
violetas
denis21
valentinadof
arielas
piciul
christinuca
LRodica
leia
Floren
orhapetru
anaR
Dulcisor
Samarineanca
Chilibiju
crismi
32vali
cocolina2005
pd.lavu
Buburuza
codryna
iriclau
laurin
adina_lg
danabarbu2007
Fancy-
arabelaa
ritame
madena215
danire
Dionisia
rosita
kabunta
Karina33
manus marioara
adriandusmanescu
Andata
ralou
oliv
mnarcisa
zmz
elenaveronica
jade84
dory
Ais
kitty_mire
Irinax3m
M.Emilia
roxanamoraru91
Carmen T
Elspethalexia
scoobbyy
mariucamariuca
AlexandraPuff
tanasaviorica
maravela lucia florina
Juls5
micheline
voicu silvia
ramonela
biribishpampela
margot
sergiu valentin
jeorjel
crystyna_1226
Panea Laura
ralucis
fulguta28
ismi3ismi
mateia
Indra
Larisa
marabr
Ralusa
aidil
zahariaelouise
Admina
zulluf
ancabanu
gretty
aurishta
danae
diada
oana.n
Cristache
lllorena84
aurelia.c
ElizaD
Florina Radu
ancuta_ancuta
MagdaMarin
97 participanți

Pagina 1 din 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Lun 05 Mar 2012, 6:00 pm



[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de ancuta_ancuta Mar 06 Mar 2012, 3:43 pm

Florina, iti multumesc tare mult de hint, insa in continuare caut cleste/patent pentru capsele de plastic, care bineinteles sa aiba si capse rezerva!
Din cate am inteles despre patentul pentru capse din metal, este cam dificil de folosit, iar capsele nu se capseaza chiar bine...eu cos scutecele pentru bebe, mi-ar trebui din plastic oricum!
Multu inca o data, cred ca totusi il voi lua in curand, sper sa-mi folosesca la altele daca nu la scutecelele mele! Smile Chiar sper sa-l pot folosi usor!
ancuta_ancuta
ancuta_ancuta
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 236
Varsta : 45
Localizare : Sud-Est
Data de inscriere : 13/11/2009

http://www.meitaibebe.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Florina Radu Mar 06 Mar 2012, 4:49 pm

ancuta_ancuta a scris:Florina, iti multumesc tare mult de hint, insa in continuare caut cleste/patent pentru capsele de plastic, care bineinteles sa aiba si capse rezerva!
Din cate am inteles despre patentul pentru capse din metal, este cam dificil de folosit, iar capsele nu se capseaza chiar bine...eu cos scutecele pentru bebe, mi-ar trebui din plastic oricum!
Multu inca o data, cred ca totusi il voi lua in curand, sper sa-mi folosesca la altele daca nu la scutecelele mele! Smile Chiar sper sa-l pot folosi usor!

Viteza, mama ei... nu am vazut ca era vorba de plastic.
Sper sa iti fiu mai de ajutor data viitoare Smile

Pupici pentru pitici!
Florina Radu
Florina Radu
helper
helper

Numarul mesajelor : 12
Localizare : Bucuresti, Romania
Data de inscriere : 04/08/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de ElizaD Mier 07 Mar 2012, 12:32 pm

Am o intrebare pentru fetele din Buzau: voi de unde va aprovizionati cu bunatati pentru croitorit? Azi m-am invartit prin oras dar n-am gasit nici un magazin cu materiale si alte chestii. Ah, si inca ceva... unde gasesc banda din aceea elastica, tip silicon? multu frumos!
ElizaD
ElizaD
helper
helper

Numarul mesajelor : 11
Localizare : buzau
Data de inscriere : 26/02/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de aurelia.c Lun 21 Mai 2012, 2:28 pm

Fetelor din Craiova, la Casa Alba este lichidare de stoc. Vor sa desfiinteze magazinul si au absolut totul la pret redus. Am fost azi pe acolo si am luat cate ceva, si cred ca mai fac o vizita, ca n-am prea avut timp sa ma uit bine...
aurelia.c
aurelia.c
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 305
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 20/11/2010

https://cevrajiamaifacutnevastamea.wordpress.com/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de lllorena84 Joi 24 Mai 2012, 2:57 pm

Buna fetelor eu am tot citit c anu doream sa va deranjez cu o intrebare la care s-a dat deja un raspuns dar........ eu caut cleste pentru atasat capse, nasturi blugi...si din astea am gasit pe net dar numai un model si nu imi prea place mie sa iau asa de pe net fara sa vad...... daca m-ar putea ajuta cineva cu o sugestie as fi foarte recunoscatoare, deoarece am cusut o gramada de articole si acuma stept sa le pot da in folosinta dupa ce le pun nasturii si capsele.......P> S> am incercat cu ciocan dar fac prapad in nasturi.....Va multumesc
lllorena84
lllorena84
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 19/03/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de MagdaMarin Joi 24 Mai 2012, 8:39 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Cam asa arata si e cam scump, acum depinde de unde il iei.
Asteapta si tu oferta de la Lidl ci 18 ron setul de clesti.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]~


Magda Marin
Ce cos eu
Conservarea alimentelor in bucatarie
MagdaMarin
MagdaMarin
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 5512
Localizare : La volan(ta)ul masinii de cusut
Data de inscriere : 15/11/2009

https://picasaweb.google.com/115072338271267453701/HaineNoiDeCal

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de lllorena84 Vin 25 Mai 2012, 2:17 pm

ok multumesc deci la Lidl o sa apara.....o sa urmaresc
lllorena84
lllorena84
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 9
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 19/03/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Cristache Vin 25 Mai 2012, 2:42 pm

Buna tuturor,
caut si eu material pepit pentru uniforme model vechi de scoala - alb/bleumarin sau chiar si alb/negru.
am tot cautat prin orasul nostru - nimic. uniformele de gata nu se gasesc decat la inceputul anului scolar si eu chiar am o problema ca aproape toate sunt deja mici de a mea fata. Si o calitate de toata jena. le-am innadit, din doua am facut una. dar m-ar incanta sa-i fac eu toata uniforma.
deci, care stiti, care cunoasteti un anume loc unde gasesc astfel de material, in Bucuresti, Constanta- unde ma duc eu mai des.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de oana.n Vin 25 Mai 2012, 2:57 pm

ElizaD a scris:Am o intrebare pentru fetele din Buzau: voi de unde va aprovizionati cu bunatati pentru croitorit? Azi m-am invartit prin oras dar n-am gasit nici un magazin cu materiale si alte chestii. Ah, si inca ceva... unde gasesc banda din aceea elastica, tip silicon? multu frumos!

Merceria de langa piata de pasari mi se pare cel mai bine aprovizionata,in sensul ca gasesti multe lucruri. Plus ca din cand in cand mai fac si reduceri( dantela la 1leu/m ). Doar ca nu au preturi chiar mici. Daca ai gasit alte locuri, astept raspuns hug Merci
oana.n
oana.n
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/12/2011

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de diada Sam 26 Mai 2012, 9:53 am

Acum am vazut intrebarea, si eu ma duceam la merceria din centru, dar acum numai de pe net cumpar.

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de danae Sam 26 Mai 2012, 12:40 pm

Si eu tot din centru mai cumpar, dar am cumparat acum atat elastica si se imprastie. Mai mult ca sigur este veche...
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de aurishta Sam 26 Mai 2012, 1:32 pm

Cristache a scris:Buna tuturor,
caut si eu material pepit pentru uniforme model vechi de scoala - alb/bleumarin sau chiar si alb/negru.
am tot cautat prin orasul nostru - nimic. uniformele de gata nu se gasesc decat la inceputul anului scolar si eu chiar am o problema ca aproape toate sunt deja mici de a mea fata. Si o calitate de toata jena. le-am innadit, din doua am facut una. dar m-ar incanta sa-i fac eu toata uniforma.
deci, care stiti, care cunoasteti un anume loc unde gasesc astfel de material, in Bucuresti, Constanta- unde ma duc eu mai des.
Am vazut eu saptamana trecuta la Sahara cu 15lei/m. Daca ai drum in Bucuresti sau vreo combinatie...
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Cristache Lun 28 Mai 2012, 10:50 am

aurishta iti multumesc din suflet.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de aurishta Lun 28 Mai 2012, 12:21 pm

Cu placere! kiss
aurishta
aurishta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3945
Varsta : 56
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 18/04/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de gretty Lun 28 Mai 2012, 2:01 pm

Cristache, in Bucuresti s-ar putea sa mai fie uniforme in bucur obor dar miercuri merg eu in Sam si daca vad material te anunt.
gretty
gretty
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2002
Varsta : 74
Localizare : Tartasesti Dambovita
Data de inscriere : 21/02/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Cristache Mar 29 Mai 2012, 8:36 am

Simona, nu vreau uniforma. vreau sa-i fac eu deoarece fata mea e lunga si cele mari, bune in lungime, ii sunt foarte largi. m-am saturat sa le tot modific, mai bine-i fac eu de la 0. pana la toamna poate am timp Smile
multumesc frumos!! Merci hug
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de danae Mar 29 Mai 2012, 11:19 am

Cristache, dar la Texline ai sunat sa intrebi?
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Cristache Mar 29 Mai 2012, 12:34 pm

n-am intrat nicaieri in afara de cele din Slobozia Smile
intrebam daca a vazut cineva in Buc sau C-ta - ca pe aici merg eu mai des, ca sa ma duc la sigur cu prima ocazie.
Cristache
Cristache
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 635
Varsta : 48
Localizare : Slobozia
Data de inscriere : 28/06/2010

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de danae Mar 29 Mai 2012, 12:49 pm

De la texline Timisoara comanzi on-line. Eu am luat materiale de la ei si au fost ok. Ma gandeam sa suni si sa intrebi daca au material de uniforme.
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de ancabanu Lun 04 Iun 2012, 6:44 pm

Fetelor, stiti cumva de unde pot cumpara niste voal plisat ?
ancabanu
ancabanu
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 363
Varsta : 38
Localizare : Onesti, Bacau
Data de inscriere : 12/01/2012

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zulluf Joi 14 Iun 2012, 3:41 pm

Bună fetelor, mă întreb dacă mă puteți ajuta.
De ceva vreme caut ca disperata un sistem de închidere/prindere/reglare pentru papioane.

Am găsit foarte-foarte puține, pe ebay sau alte site-uri din străinătate, însă mi se par foarte scumpe! Mă gândesc că și sistemul de prindere de la sutien ar fi ok, dar acela nu are și piesa aceea de reglat mărimea. În plus, nu am găsit decât într-un loc, se vindea la pachet de 100 bucăți, iar eu nu am ce să fac cu așa multe...

Aveți cumva idee de unde aș putea comanda sau găsi așa ceva? Menționez că sunt din București. Poate e vreo mercerie pe undeva prin oraș...La cele pe unde-am mai mers se uitau vânzătoarele ciudat la mine Smile Poate că nici nu știu ce să cer, cum se numește mai exact acel sistem de prindere.

Mulțumesc!


zulluf
zulluf
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://www.facutincasa.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Admina Joi 14 Iun 2012, 4:34 pm

Sincer, nici nu stiu cum arata. Nici in engleza nu stiu cum se numesc si cum sa caut. De ce nu ne arati o poza? E un articol greu de gasit pentru ca e destul de rar folosit, parerea mea.
Nu stiu nici un domn care sa fi purtat papion si daca se foloseste intr-un oarecare stil burlesque la doamne sau domni wink , iar e ceva rar purtabil.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zulluf Joi 14 Iun 2012, 4:45 pm

Să văd dacă pot să pun niște poze.

poza1

poza2

Ar trebui să fie ceva gen cum e la genți sistemul acela reglabil, dar la dimensiuni mai mici. Sau nu știu, aș încerca orice ... până acum am testat cu capse sau sistem moș-babă, dar nu arată prea estetic și mărimea șnurului rămâne fixă.

Sunt atâtea magazine online care vând papioane iar eu mă tot întreb de unde își iau aceste mici accesorii, și mi-e rușine să le dau vreun mail să întreb...
zulluf
zulluf
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://www.facutincasa.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de zulluf Joi 14 Iun 2012, 4:49 pm

Am uitat să zic, eu pe internet am căutat fraze gen "bow tie hook", "bow tie fastener"
zulluf
zulluf
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://www.facutincasa.ro

Sus In jos

Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3) Empty Re: Furnizori de materiale si materie prima -croitorie (3)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 1 din 10 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB