Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyMier 01 Mai 2024, 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

+11
ramomic
Roxy
victoriacus
avr_dana
mariaz_09
juliennej
andreea_2008
ana_bela
crixuta
deiutza23
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 01 Mar 2011, 12:30 am

seara buna!

ana, sper ca a trecut durerea de cap.
roxy, sanatate lui tudor .
cris, macar il mai lasi pe andrei cu ea si mai iesi si tu solo...
andrcia, fff fain si intim.asa imi place si mie,fara tam-tam:) inca o data sa fiti fericiti si sa va iubiti!

n-am scapt de inele.cred ca va trebui sa le tai ca altfel nu vad cum.le pot roti la baza degetului, dar cind e sa le scot mai sus,nu mai merg..
o seara faina si linistita sa aveti! kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Mar 01 Mar 2011, 8:36 am

Neatza
Abia de dimineata m-am trezit fara durer de cap. N-am scapat fara nurofen. Sad
Cris, abia astept sa il vad pe Andrei!!!! Sa va distrati cat mai mult si sa profitati ca-i soacra. Doar de aia a veni, sa va ajute. Smile
Juli, asta e. Trebuie sa le scoti. Daca te strang rau, nu mai circula sangele cum trebuie pe acolo si nu-i bine deloc. Un bijutier bun le va face ca noi. Stiu ca nu iti vine sa faci asta, adica eu tare as sta pe ganduri, chiar m-as simti aiurea, dar e mai bine sa nu o intampini pe Anna cu degetele amortite. hug
Rox, cum e Tudor?
Pup fetele. Sa aveti o zi faina.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 01 Mar 2011, 1:33 pm

Buna fetelor Smile
Eu am o stare asa, ciudata, ca parca nu mai am obiective....s-au terminat evenimentele Smile
De-acu cred ca o sa ma apuc sa astept Pastele rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Mar 01 Mar 2011, 2:37 pm

buna fetele,eu tot ocupata.
ANDRICA LA MULTI ANI in primul rand si CASA DE PIATRA in al 2-lea rand,SA FITI FERICITI SI SA VA IUBITI CU ADEVARAT TOATA VIATA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
eu mananc cam 1 data/zi ciorba de varza si in rest ce se nimereste dar putin,acum sunt cu bucuriile pe cap si nu prea stiu ce si cum,cantarul arata 59 dar eu cred ca am mai putin ca par mai slaba,oricum m-am mai dezumflat,arat muuuuuult mai bine.
merg sa vad poze si mai vb.

fetelooooooor au intrat pe mine blugii de 58 de kg,nu stau perfect,dar mai mult de 58,5 sigur nu am,ca la 59 nu intrau pe mine beat .
ANDRICA frumoase poze,inca o data SA FITI FERICITI SI SA VA BUCURATI TOATA VIATA LA FEL DE MULT CA ACUM pupi !!!!!!!!!
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 01 Mar 2011, 6:11 pm

Felicitari Deiutza, chiar daca metodele "e neortodoxe" rade
De-acuma ai putea sa mananci mai de SB si sa nu te chinui cu varza aia...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Mar 01 Mar 2011, 7:41 pm

Deiutza, feliciari pentru tiker. Ar fi bine sa renunti la ciorba de varza, altfel te vei ingrasa la loc si cred ca nu vrei asta, nu? Oh, sa nu te superi pe mine, da nu-mi place cand te vad demoralizata. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Mar 2011, 8:00 pm

buna seara fetelor kiss

multumesc mult pt urari, sunt f fericita Smile
sa imi tineti pumnii joi seara ca ma duc la un interviu rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Mar 01 Mar 2011, 8:22 pm

Andreea, iti tinem toti pumnii, numai sa fie un job care sa iti placa, altfel nu merita efortul de a merge la interviu Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Mar 2011, 8:28 pm

e prin o firma de recrutare asa ca nu stiu prea multe detalii inca dar ma duc dupa program (deci nu trebuie sa ma inv deloc) + ca e la 10min de unde lucrez...asa ca nu e un efort f mare sa ma duc Smile) sa vedem ce-o fi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 01 Mar 2011, 8:45 pm

seara buna!

ana, mi-e cumva sa tai inele, cred ca de asta tot incerc sa le scot si parca si ignor ca ma deranjeaza...

cris, acu "enjoy the moment" cum zic hamericanos...si bucura-te de andrei si de ce mai face el...

deiuta, ai grija cu mincarea..mai bine da-i pe sb , cum zic fetele..
parca as minca si eu o ciorba de varza cu tot felul de legume...Smile

andrica, bafta la interviu.
eu la lucru, obosita si fara chef...as dormi si as sta acasa..

zeara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Mar 2011, 8:46 pm

julie ce repede a trecut timpul si a avansat tickerul tau kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 01 Mar 2011, 9:14 pm

da...repede, repede..astept sa nasc , sa o vad pe piticoata, sa merg in ro la vara ...si mai ales sa ma misc mai usor, sa pot alerga(de-adevaratelea ,nu ca melcul)...dar pina sa se infaptuiasca toate astea, as dormi!Smile)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Mar 2011, 9:18 pm

rade
pana cand te mai duci la munca?
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mar 01 Mar 2011, 9:22 pm

pina pe 8 aprilie daca pot , ca pe 9 ar trebui sa nasc:))
initial am zis ca o sa ramin de la sfirsitul lui martie, dar nu cred ca voi face asta...

daca nu pot , o sa ramin acasa prima saptamina din aprilie..om vedea..)

ana, ti-am vazut blogul.e tare aia cu hot sexy mama:)
vreau si io:)!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 01 Mar 2011, 9:32 pm

wow...vrei sa te duci pana in ultima zi? Smile

ana am citit si eu blogul Smile
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Mar 01 Mar 2011, 10:02 pm

Pai de aia m-am si apucat de blogarit, ca sa ma mobilizez si sa mai spun una, alta pe langa.
Andreea, poate e ceva fain. Sa dea Dumnezeu. Tin pumnii.
Juli, ce repede trece timpul si mai e putin pana la marea intalnire. Apoi te astept pe blog la HSM. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mar 01 Mar 2011, 11:13 pm

Handrico, multa bafta Smile
O sa ne gasim noi anu` asta un job sa fim multumite, uffff
Ana, imi place HSM, dar si MILF rade , stiu ca e mai porcos...
Mi-am facut si eu un blog, dar am scris putin, si numai aberatii....tre sa ma apuc si eu mai serios, ca altfel degeaba m-am apucat, da` parca n-am spor....
Julie, pe bune ca mai ai putin Smile. Chiar inainte sa il adorm pe Andrei am mai "rasfoit" niste poze cu mine cu burtica....sa vezi tu dupa ce apare Ana ca ai sa incerci din rasputeri sa iti aduci aminte cum era cu sufletelul ala la purtator...pe bune ca e ca un vis...
De Andrei ma bucur in fiecare zi Smile
E un pufos si un mamos, scoate tot felul de sunete, comenteaza, ii place sa dea si sa primeasca lucruri, le intinde si scoate onomatopee, imita vaca, lupul, leul, dar cand e el in toane bune Smile.
Am senzatia ca evolueaza de la o zi la alta si totul e in schimbare Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mier 02 Mar 2011, 12:06 am

andrica ,vreau sa merg cit de mult pot...daca stau acasa, e bine o zi -doua, dupa aia ma apuca un fel de depresie si n-am stare daca nu-s ocupata..Smile)

ce-i MILF? termen nou ,a mai scris ana si n-am vazut?

cris, las ca gasesti si si tu job cum vrei..
ce mai face andrei?cu ce va ocupati timpul?Smile
ma gindeam si eu intr-o vreme sa fac blog cu chestii montessori, da cred ca-s prea lenesa sa il tin in viata...Smile)

fetelor, voi ,la vara veti fi toate HSM , numa' io fat mama:))!
da, nu-i bai ca macar am motiv..Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mier 02 Mar 2011, 10:16 am

juliennej a scris:andrica ,vreau sa merg cit de mult pot...daca stau acasa, e bine o zi -doua, dupa aia ma apuca un fel de depresie si n-am stare daca nu-s ocupata..Smile)

ce-i MILF? termen nou ,a mai scris ana si n-am vazut?

cris, las ca gasesti si si tu job cum vrei..
ce mai face andrei?cu ce va ocupati timpul?Smile
ma gindeam si eu intr-o vreme sa fac blog cu chestii montessori, da cred ca-s prea lenesa sa il tin in viata...Smile)

fetelor, voi ,la vara veti fi toate HSM , numa' io fat mama:))!
da, nu-i bai ca macar am motiv..Smile

MILF=mother I`d like to ... rade ...v-am zis ca e dur...
Julie, o sa slabesti si tu, ai sa vezi Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Mier 02 Mar 2011, 5:46 pm

Buna fetelor

Andrica felicitari. Va potriviti de minune,mai ales ca aveti aceleasi gusturi, mereu impreuna si niciodata plictisiti unul de celalalt. Bv hug
Maine-poimaine vedem poze si cu tine mireasa...................si acusica fetelor cu copiii nostri absolventi ...brrrr, ce zboara timpul

Eu nu stiu sa-mi organizez timpul deloc, am o multime de lucruri de facut si nik nu fac .Degeaba is la 13-14 acasa daca nu fac nik.
Mananc si ma bag in pat( mai ales pe vremea asta)
Nu tu dieta, nu sport,nu mancare, nu copil, nik.

Azi ca a fost mai insorit am purces la o curatenie de vreo 2 ore prin dormi si parca ma simt utila. Socrela mea gateste de zor ,iar eu nici idei de papa nu-i dau.
Mi-e rusine de mine ca nici dieta nu mai tin. Am fost si pe stop si am bagat o gramada de am pus cele 2kg slabite la loc.
o sa fiu o big mama toata viata. Organismul meu are o memorie tare buna...nu accepta nica in minus Smile
Sper totusi sa nu mai pap seara si sa revin la normal.

Am vazut si pozele. Juli ......fenomenale rochitele, superbe.Le ador
Fac si eu ca i Cris , daca aveam fata nu mancam si ii luam rochite :D

Cris astept sa-ti vad barbatelul ala mic. Mai ai soacra pe cap?
Sa stii ca, copiii astia evolueaza pe zi ce trece. Si la gradi ii urmaresc si in cateva luni s-au schimbat mult.

Roxi si Tudor e adorabil.Ce costum frumos..iti vine sa-l tragi de falcute si sa-l pupacesti pana ii vine sa planga :P Multa sanatate , si sa stii ca uneori tusea mai persista o vreme dupa o raceala
Tu de cat timp esti in jurul de 70-75 kile?
Eu parca nu mai sper sa aj la mai putin de 70. Nici acolo nu sunt macar Sad

Ana ai 68? de cand ai blog :D ? Intru sa cites c si eu ;)
ne mai auzim
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mier 02 Mar 2011, 10:50 pm

Dana, astept si eu pozili, offfff
Eu cred ca ai nevoie de o motivatie...ca sa mergi mai departe. Ce spui tu pe -acolo suna a mini depresie...si eu mai am perioade din astea, parca nu-mi mai trebuie nimic....dar ma apuca si perioade de mega optimism si se compenseaza.
bis Think about it Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Mier 02 Mar 2011, 11:31 pm

salutare

nici eu nu-s intr-o pasa prea buna, da' sper sa treaca.
am fost la doctor,bebe anna e pozitionata cu capul in jos.miine merg la ultrasounds pt masuratori...
si cam atit...seara faina la toata lumea!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Joi 03 Mar 2011, 12:04 am

Julie, cheer up Smile
Chiar in seara asta imi aminteam cu musafirii cat de faina a fost sarcina ca stare de liniste sufleteasca....cred ca niciodata nu am avut si nu voi mai avea atata pace in suflet Smile, chiar daca fizic era greu, chiar daca oricum hormonii imi dadeau peste cap starile si ba plangeam ba radeam....a fost asa...ca o luna de miere love ..linistea dinaintea furtunii rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Joi 03 Mar 2011, 12:27 am

da..incerc sa ma cheer up da' nu mere:D
cris, nu ma speria si mai si cu linistea din-naintea furtunii...
parca am o minge in burta..atita se intinde si ma loveste cu funduletu, parca vrea sa iasa...
stiu de ce-s "depresata"..ca-s grasa:D, inceata ,ca nu mai vine primavara, ca mi-e foame dar n-am chef sa maninc si ar mai fi....lista-i lunga:d

hai , noapte buna cui mai e prin zona...Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Joi 03 Mar 2011, 9:59 am

Neatza
Mai fetelor, ia terminati voi cu depresia, ca va dau o bataita de nu va vedeti.
Au, Cris, e tare de tot MILF. [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Ok, poate n-ati observat, ideea cu HSM nu-mi apartine. Dati clik in dreapta pe logo-ul cu HSM. A fost ideea Dianei Smile

Dana, poate te ajuta si pe tine. Citeste si pe blogul ei.
Eu sunt suparata rau de tot pe kg-le in plus. De dimineata aveam 67,4, da n-am curaj sa-mi schimb tikerul pana luni. Smile

Ieri am umblat prin Timisoara dupa un patinoar si toate erau inchise. Nasol si de suparare am cheltuit bani. Mi-am luat un compleu dragut cu slip si maieu, pentru viitoarea HSM Smile Si o pereche de gantere de 1 kg, pentru exercitii cu Jillian M. Am de 2,5 kg, da-s prea grele pentru mine deocamdata.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 19 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 19 din 30 Înapoi  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 24 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB