Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyIeri la 6:04 pm Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

+11
ramomic
Roxy
victoriacus
avr_dana
mariaz_09
juliennej
andreea_2008
ana_bela
crixuta
deiutza23
MagdaMarin
15 participanți

Pagina 24 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Mier 16 Mar 2011, 7:52 pm

juliennej a scris:seara buna!

azi s-a terminat cu toate.a fost inmormintarea si e gata....nu mi vine a crede ca nu mai e,dar nu pot schimba nimic...
azi am plins cit n-am plins intr-un an,dar tot nu schimba nimic situatia..ma simt aiurea de tot...

dana, bafta si bravo ca te tii de dieta.
cris, pierzi tu kilele alea 2.oricum esti slabuta ,so no stress..

seara buna sa aveti!

Ufff Julie, mii de imbratisari Sad hug
Sunt cu gandul la tine, sper ca maine sa ai o zi mai usoara...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Joi 17 Mar 2011, 8:38 am

Neatza
Juli, te imbratisez cu drag. hug
Cris, si pe mine ma termina treburile casnice. De fapt, cred ca nu se mai termina niciodata si parca nu am nici spor.
Deiutza, mi-ai facut pofta. Abia astept sa incep lucrul. Sa fiu si eu back in business.
Sa aveti o zi faina.
La noi ploua.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Joi 17 Mar 2011, 11:12 am

Neata
Si la noi s-a stricat vrema, de ieri chiar. Nu ploua inca dar probabil ca urmeaza.
Eu mi-am depus CV-ul la o firma unde mi-ar placea sa ma angajez pe viitor, si taaaare ma rog sa ma caute. Sper sa fie ok, ca am cerut un salariu mare, cat consider ca merit eu la experienta mea. Dar chiar nu vreau sa ma mai duc pe 2 lei. Daca m-as intoarce la servici, as vrea sa nu imi para rau ca stau toata ziua acolo si n-am bani sa ii cumpar lui Andrei ce are nevoie. Offfff, as m-as bucura sa imi iasa....
Julie, sper ca esti ok
Handrica, cum merg planurile de nunta?
Deiutza, vorba Anei, e bine bagata in business, acusica apare pe la televizor aparand cine stie ce vedete Smile
Dana, cand mai iei vacanta?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Joi 17 Mar 2011, 2:30 pm

Buna fetelor

..uff eu iara fara bani, si nici nu au de gand sa ne dea salariul ce trebuia luat de pe 8. Sad
Sa-ti iasa Cris ce-ti doresti, si mai bine ca ai spus de la inceput ce vrei raportat la experinta ta. BAfta multa, ca e asa greu sa traiesti cu 2 lei.

Eu vacanta iau la Paste si apoi prin vara.

Juli ce faci? Cum esti?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Joi 17 Mar 2011, 7:30 pm

JULLI o imbratisare cu mult drag si de la mine hug .
DANA eu nu am mai luat bani din martie 2010 asa ca.....ce sa mai zic,acum am avut in 14 deja 2 luni de avocatura si am cheltuit vreo 3000 de lei si nu am vazut un ban si am facut pana acum putin peste 1100 lei pe care nu stiu cand ii primesc si oricum ii voi primi pe rand,nici nu o sa simt ca i-am primit,cum vin asa se duc,ca la Sori tre sa-i iau pantaloni ca astia de primavara ii sunt toti mici,asa ca,gandeste-te ca sunt si altii care stau mai rau ca tine pupi .
va poop si mai vb.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Joi 17 Mar 2011, 8:21 pm

seara buna

multumesc ,fetelor de cuvintele bune si imbratisiri!
nu sint nici mai bine,nici mai rau...la scoala incerc "sa-mi pun " fata vesela,dar nu-s asa in sufletul meu...si la fel,cind vorbesc cu mama, incerc sa fiu vesela ca stiu ca si ei ii e fff greu..
o sa trec peste asta,incet, incet...

cris,bafta si sa te cheme la interviu.cind vrei sa incepi lucrul?
ana si tie bafta pt cind o fi sa incepi lucrul.
cu cine o sa-i lasati pe pitici , fetelor?
la noi e stabilit, vin ai mei, amindoi acum....

dana,de ce nu va dau banii?
si aici mai e o vacanta in aprilie si apoi doar in vara..dar nu cred sa o mai prind pe cea din aprilie ca e pe la sfirsit...

cred ca vremea frumoasa s-a mutata la noi..e cald, e soare si se apropie primavara...azi e st patrick' s day.am avut zi de first aid, cpr , un workshop si meeting intre noi...toate lungi si plictisitoare...

seara faina sa aveti!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Joi 17 Mar 2011, 8:32 pm

Of Julie, se vede ca esti trista din felul in care scrii Sad, vina si ne mai scrie, poate asa te ajuta mai mult, ca aici nu tre sa ti pui fata vesela.
Eu as vrea sa incep cand face Andrei 2 ani, dar imi caut intre timp poate se alege ceva pana atunci ca sa nu ma duc la vechiul job. Stam tare prost cu banii, si numai un job ne poate scoate din asta, mereu apar cate 7-8 milioane pe luna in plus de platit pt ceva, de ex gazul de-abia acu ne-au emis factura din decembrie, ne-au terminat.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 17 Mar 2011, 9:42 pm

buna fetelo
julie o imbratisare cu muuult drag pupi si ai grija de tine si de anna
dana dap, in iulie am dizertatia zid
cris planurile momentan stau pe loc, trebuie sa incepem sa vedem restaurante dar pt asta trebuie sa facem o lista de inv macar aproximativa iar maica-mea nu ma baga deloc in seama cand ii spun sa se gandeasca pe cine vrea sa invite rade dar pana at strangem banuti
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Joi 17 Mar 2011, 10:49 pm

Hello
Juli, inca odata pupi
Andreea, lasa ca stie mama ta de ce. Doar invitatii sunt ai vostri. Smile hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Joi 17 Mar 2011, 11:24 pm

Si eu Julie, si eu hug
Of, in sfarsit maine e vineri fetelor....nush ce sa mai fac sa ma relaxez, eu mereu fac cate ceva, de dimineata pana seara. Singurele momente cand stau efectiv sunt cele din fata laptopului. Si azi m-am cam rasfatat, ce-i drept Smile
Nu stiu daca o sa am vreodata curaj sa il duc pe Andrei o zi sau 2 la mama. Cred ca mi s-ar parea ciudat fara el in casa....
Nebuna ce sunt Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Vin 18 Mar 2011, 1:16 am

multumesc ,fetelor...pin la urma asta e..viata merge inainte, stiu...mai greu, mai usor,dar merge...

fratele meu are starea civila simbata...nu prea are nimeni chef ,dar cum facusera programre, trebuie sa mearga....oricum, macar e bine pt ai mei ca mai calatoresc, vor sta la cluj citeva zile si o sa se mai detaseze putin...

andrica, bafta cu restaurantele.treaba multa si nuntile astea.

cris, de ce sa nu -l lasi cu bunica??cred ca astea -s cele mai faine momente pt nepoti..sa isi viziteze bunicii, sa fie cu ei, sa creeze legaturile alea speciale.eu o voi lasa in ro cind va fi mai mare chiar si fara mine,peste vara.
si as vrea ca si pitica mea sa aiba o relatie asa faina cu mama cum am avut eu cu bunica mea...
cris, sa dea cel de sus sa iti gasesti un job bun si bine platit.sint sigura ca iti vei gasi,pt ca orice iti doresti cu adevarat, se va intimpla.
deiuta, spor la lucru si las ca o sa vina si banii, gramda...cel putin asa aud si eu de la cei din ro cu meseria asta..

o zi faina sa aveti si va multumesc inca o data!




avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Mar 2011, 11:16 am

Julie hug
L-as lasa pe Andrei, dar mai e si taica-meu, si el impinge la extrem precautia, e genul drobul cu sare in cel mai rau mod posibil, aoleu, nu fa aia, nu-l lasa sa paseasca pragul ca o sa cada, etc...
Pe mine m-au crescut cu f multe restrictii si nu m-au invatat sa fiu independenta, plus ca el bea, nu tot timpul, cand nu bea e ok, dar are perioade cand il apuca, si e nasol...
As sta numai cu griji.
Maica-mea acasa tinde sa se ia dupa el, daca ar fi ea la mine, am vazut ca face cum vede la mine, si s-a mai deschis la nou....
O sa vad, da efectiv nu ma simt in stare sa il las....cred ca nu mi-ar tihni deloc Smile...dar mi-ar placea o solutie sa evadez 2 zile.

Daca am avea bani sa mergem undeva, as chema o pe maica mea aici sa stea cu el, dar daca n-avem, ne perpelim rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Vin 18 Mar 2011, 3:15 pm

Hello
Juli, mai vorbim cand o sa apara Anna Smile
Asa sunt si eu, distrusa fara prunci in preajma.
Peste zi ii mai las la mama sau (mai raaaaar)la soacra, dar noaptea nu pot dormi fara ei. Bine, acum nici Iannis nu ar putea dormi fara mine Smile.

La mine ii foarte fain afara. E soare si cald. Bate putin vantul, dar e cald.

Azi am avut zi administrativa. Am intors casa cu susu-n jos. Moama, ce mizerie a fost. Abia am reusit sa ma asez si eu. Huh!

Weekend fain.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de avr_dana Vin 18 Mar 2011, 9:06 pm

Seara buna fetelor

Apropo de lasatul copiilor, David a stat o saptamana la tara la strabunici cu soacra-mea, dar vorbeam des la tel, iar cand o data a inceput sa tuseasca si sa gafaie la 2 noaptea am fost dupa el si am "zburat " cu masina, gandindu-ma numai la el.
Eu ,acu ca e mai mare ,l-as lasa cateva zile la tara ( singurele rude la tara is bunicii sotului, dar merge si socrela cu el), dar numai sa nu mai raceasca, sau sa faca crize de tuse, ca astea ma omoara.

Cris o sa-l dai la cresa sau cauti bona? Nu cred ca ai putea-o suporta pe socrela non-stop la voi ,sau pe maica-ta. ..e util sa ai pe cineva , dar e si greuuuuuuu

Deiutza las ca banii o sa vina constant , cate un pic cate un pic se aduna, si e fain ca mereu ai de primit , e o super senzatie Nu mai stai in asteptarea lefii care se da la data x si dupa 2 zile ramai deja fara bani.
Prietena mea, avocat, are mereu bani si are o agenda intreaga cu o lista"de primit"...super nu :D
Juli noi nu am primit bani ca nu sunt la buget.......si asa din vara au taiat salariile cu -25 %.
Si la cat a venit factura la gaz luna asta eu cu salariul meu abia platesc gazul si mai iau cativa cartofi ...si iar muncesc o luna

peace Rolling Eyes .............e de plans si ras in acelasi timp.

Ana tu unde te intorci la muna?
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Vin 18 Mar 2011, 9:07 pm

Si eu iar curatenie, offff
Ana, la mine s-a oferit soacra sa il ia pe Andrei odata, da i-am zis ca nu-s pregatita psihic sa-l dau Smile
Va urez un weekend fain si linistit, fug la o tura de abdomene Smile

LE: Dana, nu il dau la cresa, cu siguranta. Cu straini sub nicio forma. Am eu pitici pe creier.
Prefer sa iau bunicile o perioada, sa ma chinui eu, da sa ii fie lui bine.
Cred ca as fi in stare sa omor daca as auzi ca l-a pocnit bona sau ceva de genul asta.
Iar cand o sa fie ok, intai la gradi cu program scurt, de la 3 ani nu cred ca se va putea decat cu program lung Sad
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Sam 19 Mar 2011, 2:05 am

salutare!

ana, nu zic ca o sa o dau la ai mei de la 1 an sau 2..zic ca o sa o las cind o sa fie la scoala, de pe la 5-6 ani...
asta zic acuma, nu stiu cum va fi mai incolo...

azi m-a dus omul la manichiura si pedi, mi-a facut programare sa ma tund si vopsesc, miine..si m-a scos din casa...cerd ca ma vede tare depresata...
am mai intrat in niste magazine de copii, el s-a indragostit de o rochita mov si o palarie de soare albastra...eu n-am luat nimic ca nu aveam chef,dar vad ca l-a apucat pe el cheful..

sa aveti un weekend fain!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Sam 19 Mar 2011, 1:37 pm

Hello
Juli, saracul, omul tau. Face tot ce stie el ca sa te inveseleasca putin.
Eu is mai posesiva si mi-e greu sa imi las pruncii peste noapte. Smile
Dana, eu lucrez la noi la firma consilier juridic, da am cam umblat pe la instante si mi-a placut tare mult in sala de judecata. Parca ma simteam acasa. Bine, la inceput am avut si eu emotii, ca si deiutza, dupa aia am inceput sa savurez.
Cris, spor la abdomene. hug
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de deiutza23 Sam 19 Mar 2011, 1:39 pm

buna fete.
si eu acasa cu curatenia obligatorie de sambata,am intors si eu tot pe aici,inclusiv prin dulapuri,am facut o supa cu taitei de casa pe pui de casa,un tort de zahar ars cu frisca si acum am pus la foc un gulas de porc cu cartofi.am si mancat o felie maaaare de tort si acum merg sa culc copiii.
va poop si mai vb sapt viitoare,maine merg la party.
we fain.
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Sam 19 Mar 2011, 5:33 pm

Julie, ai un sot care te iubeste Smile. Si o bebelusha care se va topi cand se va uita in ochii tai si va fi in bratele tale Smile
Ana, sper sa fac ceva sport si azi. Frate, ma tot uit ce burta umflata am si ma mir cum de nu se vede la fel de tare si prin haine. E de luna 3-4 si nu ma prostesc cand zic asta, nu inteleg cum pot avea 53 de kg si o burta atat de imensa. Aici e frig si nu-mi vine a alerga, am si un somn in oaseeee!!!!
Deiutza, te invidiez pt tort Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Sam 19 Mar 2011, 8:50 pm

salutare!

cris, incearca programele alea ale lui jillian michaels.lucreaza toate grupele de muschi si modeleaza fain de tot...si alergatul ajuta mult pt burta..abdomenele nu merg daca nu faci cardio.

m-am tuns si vopsit, luat carut pt bebe ca omul era obsedat ca noi n-avem carut si scaun de masina.

am niste dureri de spate si mijloc ca inainte de ciclu +un fel de disconfort vaginal..cred ca se pregateste corpul de momnetul bebe din ce in ce mai mult.
ati avut asa ceva??
seara buna sa aveti!

avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de ana_bela Sam 19 Mar 2011, 9:00 pm

Juli, dap, e normal.
Eu as zice ca pentru linistea ta, sa mergi la dr.
Eu am nascut la 38+3 zile. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Sam 19 Mar 2011, 9:03 pm

merci ana. am luni programare.sper ca pina atunci sa nu vina bebele..
ana ,inca o intrebare:daca mi se rupe apa, e ok sa fac un dus in timp ce ken suna la spital??cred ca e ok,dar na..intreb si eu..
am uitat sa o intreb pe doctorita..
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Sam 19 Mar 2011, 9:29 pm

Of, fetelor Smile ce probleme frumoase, de-abia astept !!!!
Julie, raspunsul Anei e cel mai bun dar parca am auzit ca e ok...nudh ce sa zic...ca daca se rupe apa, am impresia ca bb nu mai este in mediu steril...
Sa stii ca e bine ca ai luat carut, cand vine Anna, nu vei avea timp de cumparaturi si e bine sa o plimbi de la inceput Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de juliennej Sam 19 Mar 2011, 9:46 pm

da,si eu stiu asa,cris...de asta am intrebat.o sa intrebe ken cind va suna sa o anunte pe doctorita..
nu stiu de ce am feelingul ca daca trec peste noaptea asta, va veni doar in aprilie!!

oricum, daca dispar,adica daca miine nu-s ,sint in spital..eu chiar vreau sa vina in aprilie, dar acu ce o vrea cel de sus...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de crixuta Sam 19 Mar 2011, 10:00 pm

Orice ar fi, noi suntem cu gandul la tine pupi hug
Anna stie mai bine cand e pregatita sa va vada Smile
Din cate am auzit, contractiile seamana cu durerile menstruale, asa imi zicea o prietena, cand s-au declansat, o durea burtica si se simtea ca la menstruatie, numai ca intensitatea era putin mai mare.
Ce fain o sa fie cand o sa ne impuiem capul cu povestiri despre ce fac bebelusii Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11 - Pagina 24 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete-11

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 24 din 30 Înapoi  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB