Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyIeri la 7:17 am Scris de Dorulet

» Jucarii crosetate
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyMier 13 Mar 2024, 11:18 am Scris de IoanaSL

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Miniaturi - handmade
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyDum 18 Feb 2024, 11:44 pm Scris de mlizeta

» Tehnica de embosarea a hartiei
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin

» Scoala de croitorie (15)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyVin 17 Noi 2023, 9:04 pm Scris de Dorulet

» Pirogravura
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyDum 12 Noi 2023, 10:09 am Scris de Dorulet

» Despre noi
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyJoi 02 Noi 2023, 8:29 am Scris de diada

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyDum 15 Oct 2023, 9:54 pm Scris de mlizeta

» Mobilier homemade (2)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyLun 04 Sept 2023, 2:59 pm Scris de LRodica

» Totul despre ÜBERdeck - masina de acoperire
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyVin 18 Aug 2023, 9:03 am Scris de diada

» Hyundai 668
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 EmptyJoi 17 Aug 2023, 11:10 am Scris de LRodica


Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

+88
LRodica
gabriela1554
Crissy86
danabarbu2007
cory74
Gabica
ramona_kissgirl
darlex
monabia14
vlad_mom
Serban Valentina
Miniona
anc@
pufoi
Dodo-pui
anyrok
aba
joline
oanapip
danae
Gianina4ever
Floren
LN
firicel
carmendana
ancab
Margelutza
Chirrox13
diana-s
Marry
Aditza
AlinaJ.Bijoux
europolis
Karina33
dienutzababy
Giobsy
cris69
amoni
evelina_lang
solmizel
Lucia Ro
stoy
margelutamea
stefutza3
Gabiuta
iuliana72
Steluzza
CCristinaC
roxanabacila
hooinar
Anniamary
veniciuc nicoleta
Donescu Monica
margot
ocshy
mikybt
lotus nufar
danyelyta28badea
anca1820
Pika
02gaviota
Ioana Stanciu
danabekk
betymi72
diada
Nicoleta Irimescu
SilviaDumitrescu
alexaaa08
mami jeni
natasaSV
ELENA76
firimitura
bcrina
clodi
Sonic
jade84
stella
Doina
julix_2007
audit
bubu85
ioana soare
DANIELA.I
Camy
t.alina
Admina
duchess
juliana
92 participanți

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de veniciuc nicoleta Vin 27 Aug 2010, 9:23 am

Monica eu as recomanda mai degraba cercei lungi...(sau unul scurt si unul lung pe partea cu umarul gol)Mireasa i-si va permite sa poarte ceva iesit din comun.Daca are parul lung isi poate permite ceva pe partea cu umarul gol..Da o tura si pe google pe la rochii cu un umar si vezi ce ti-ar place...
veniciuc nicoleta
veniciuc nicoleta
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 637
Varsta : 37
Localizare : navodari
Data de inscriere : 18/02/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Anniamary Sam 28 Aug 2010, 8:40 pm

anca1820 a scris:Am facut si niste ornamente pt nunta,momentan lucrez la un glob,care o sa fie pt pplicurile de bani...

si pt alta nunta
cea de mai sus e doar o mostra,nu am imaginea originala cu ceea ce a iesit in final!


TE ROG FRUMOS , SAU VA ROG FRUMOS IMI SPU=ETI SI MIE CUM SE FAC ACELE GLOBURI ....SUnt superbe , vreau sa fac si eu .....
Anniamary
Anniamary
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : craiova
Data de inscriere : 16/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Donescu Monica Dum 29 Aug 2010, 11:15 am

natasaSV a scris:
Donescu Monica a scris:Buna

Va rog sa ma ajute si pe mine cineva. Sunt prietena cea a mai buna a unei superbe viitoare mirese.
Din pacate si-a ales rochie ivoar si nu gasim pantof ivoar(prima problema).
Rochia e doar pe un umar si nu prea ar merge, nici sa isi puna ceva la gat, nici sa ramana gol celalalt umar, deci m-am gandit ca i-ar trebui niste cristale lipite pe piele, dar nu am nici ce mai vaga idee unde as putea gasi asa ceva sau cum le-am putea lipi.
Va rog ajutati-ma

Cu respect
Va multumesc

Pentru ca am fost mireasa , nu demult, pot sa te ajut, cred, cu cateva informatii:
pantofi ivoire din satin gasesti la benvenutti ( in cazul in care nu au nr necesar, aduc la comanda din alte magazine).
nu stiu daca sunt magazine benvenutti in loc. ta...
Cu al doilea fapt, eu as merge pe cercei scurti, pe lobul urechii, si un accesoriu impozant in par. Nu stiu de ce , eu imi inchipui un coc la baza gatului. poate din cauza ca asta am avut eu..., iar la gat nimic.
Sper sa-ti fi fost de folos wink

Multumesc frumos,
Sa incerc sa iti explic, cam ce o sa fac:
In par: as vrea o carare intr-o parte, ca pe partea plina sa pot atasa (pune peste) bilite, perlute cristalute ceva; apoi in spate doua cocuri unul deasupra altuia unul sus unul jos (e destul de greu de explicat) ( nu unul peste altul) ca sa pot pune voalul intre ele ( nu fac coc intr-o parte pentru ca mireasa vrea voal).
Avand coc la spate trebuie sa aiba niste cercei f frumosi dar simpli m-a gandit la niste cristale pe guta pentru efectul pe care il are guta.
La gat nu poate sa puna lant si atunci m-am gagit ca ar fi f indicata lipirea unor cristale pe piele oe partea goala din pacate inca nu am alfat cum am putea face asta.

Sper sa fi fost destul de clara
Va multumesc Va respect
Donescu Monica
Donescu Monica
helper
helper

Numarul mesajelor : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 11/10/2009

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Lun 30 Aug 2010, 9:29 am

Pe principiul "less is more" eu in continuare raman la ideea ca nu ar trebui sa-si puna nimic in partea de sus. Din cate ai descris inteleg ca parul va avea o forma destul de ingenioasa, deci accesoriul spectaculos de care-ti spuneam cade...
Marseaza deci pe cercei spectaculosi nu neaparat prin volum ci prin forma, material etc. Eu as opta pentru perle , pentru ca poti beneficia de volum fara sa cazi in extrema "impopotonarii".
Cat despre cristalele de care povesteai, cred ca totusi nu sunt o alegere tocmai chic. Spun asta pentru ca am vazut mirese care au recurs la astfel de accesorii si chiar ca nu au inspirat eleganta. Acum fiecare cu piticii lui wink
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de lotus nufar Lun 30 Aug 2010, 1:03 pm

Perle semnifica lacrimi ,de acea nu sunt recomandate in toaleta unei mirese ,pentru alte momente festive dar nu in toaleta miresei.Diamantele sau daca nu ne permite diverse cristale sau pietre peretioase , semipretioase si aici suntem atenti la culori si piatra pt ca fiecare are semnificatia ei. study
lotus nufar
lotus nufar
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 459
Localizare : satu-mare ,uneori, si mereu in Toscana.
Data de inscriere : 17/03/2010

http://artlotus-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Lun 30 Aug 2010, 3:32 pm

pentru cine e superstitios...
eu zic ca o mireasa poarta ce vrea ea, pentru ca e momentul ei.
eu am avut un colier cu 5 siraguri de perle naturale si floare din sidef " mother of pearl" -asta inseamna ca si acum ar fi trebuit sa plang si acum Shocked
sa auzim ce zice mireasa, oricum gusturile nu se discuta. No
Hai ca o sa va pun si poze de la nunta mea candva wink
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de lotus nufar Lun 30 Aug 2010, 4:30 pm

Asai dar cum vad eu si casele de moda .....( nume din lumea modei ).... cand deseneaza acesorii pentru nunta tin cont de superstitii si traditii ,si nu vorbesc de tinutele din pasarela ci de cele desenate pentru client , personalizate si pe masura sau unicat ,e tot o alta muzica. Si apoi just gusturile nu se discuta ----,la ce mai au rost discutiile aste inutile in cazul acesta,sau este loc doar pentru cei ce cred ca modelul lor de tinuta sau comportament este unic si unilateral!? rade
lotus nufar
lotus nufar
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 459
Localizare : satu-mare ,uneori, si mereu in Toscana.
Data de inscriere : 17/03/2010

http://artlotus-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Lun 30 Aug 2010, 6:34 pm

daca atunci cand iti sustii o opinie inseamna a o si impui atunci sa fie " your way".
Din partea mea Flowers
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de clodi Mar 31 Aug 2010, 10:54 am

Clar ca la rochia pe un umar nu se pune nimic la gat ci doar cercei. La o rochie cu partea superioara incarcata cu broderie sau cristale, cerceii nu trebuie sa fie nici prea mari nici prea incarcati. Daca partea superioara este foarte simpla atunci se potrivesc cercei mai incarcati insa lungimea lor depinde de cat de descoperita este zona umarului si decolteului. Eu nu as opta pentru cristalele lipite pe piele caci nu mi se pare ca se potrivesc nici unui stil de rochie de mireasa. Pe langa cercei, la o rochie in stilul grecesc se poate asorta o bratara pe brat insa rochia trebuie sa fie simpla ca altfel mireasa ajunge ca un pom de craciun.

Uite niste exemple aici
clodi
clodi
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1217
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/07/2009

http://clodihandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de lotus nufar Mar 31 Aug 2010, 5:57 pm

Clodi aplauze ce toalete simple si elegante ,pentru gusturile fiecaruia. Smile
lotus nufar
lotus nufar
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 459
Localizare : satu-mare ,uneori, si mereu in Toscana.
Data de inscriere : 17/03/2010

http://artlotus-handmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de hooinar Joi 02 Sept 2010, 9:36 pm

natasaSV a scris:este carton simplu A4 diverse culori ( in cazul de fata ivory) , embosat, carton cu autocolant in penultima imagine, carton pictat in ultima...

Buna...te rog spune-mi cum ai embosat hartia? ce ai folosit pentru asta?
hooinar
hooinar
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 10
Varsta : 39
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/01/2010

http://www.paperdecor.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Dum 05 Sept 2010, 3:59 pm

Sunt diverse prese care se gasesc la librariile mai mari.
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Vin 17 Sept 2010, 9:32 pm

Mai fetelor fie-va mila de mine si suneti-mi cu ce sa lipesc eu snuruletul pe pahar . Intentionez sa imbrac paharele pentru miri, nasi si cine mai trebuie
kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de alexaaa08 Vin 17 Sept 2010, 10:44 pm

Poti sa lipesti cu picatura, superglue dar cel mai indicat eu stiu ca este pistolul cu silicon.
Nu am incercat personal nicio metoda... dar am citit despre toate. Bafta.
alexaaa08
alexaaa08
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2009

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Sam 18 Sept 2010, 8:44 am

pistolul cu silicon este cel mai potrivit, dar ai grija la cantitate Smile
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de alexaaa08 Dum 19 Sept 2010, 3:11 pm

Silvia ai facut paharele? Am facut si eu cateva modele. Nu am mai avut timp sa pun si poze data trecuta. Sunt simple primele doua modele pentru ca nu am avut cu ce sa lipesc panglica. Modelul de la al 3 -lea pahar l-am mai facut pentru o nunta dar la baza, pe piciorul paharului, am prins cate un trandafir natural.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
alexaaa08
alexaaa08
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2009

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 19 Sept 2010, 3:48 pm

alexaaa nu am facut paharele. Am primit un pont de la o vanzatoare din mercerie ca ar trebui pus din loc in loc cate un punct de super glue. Nu am incercat dar am luat 1 m de snur si mi-am scos un pahar, urmeaza sa incerc. Va arat ce imi iese.
editez sa va arat :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Pahar cu picior pentru exersat pe el nu am avut. Asta a fost singurul (nu stiu cum a scapat ne aruncat) exemplar avut. Concluzia : se lipeste foarte bine cu super glue punctat din loc in loc.


Ultima editare efectuata de catre SilviaDumitrescu in Dum 19 Sept 2010, 5:20 pm, editata de 1 ori (Motiv : adaugat poza si comentariul ulterior)

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de roxanabacila Mar 21 Sept 2010, 8:02 pm

Am facut si de curand niste pahare pt verisoara sotului meu....acelasi model l-am facut si pe bordo dar nu am facut poze..din pacate, erau f reusite....iata-le:
Pahare de masa:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si pahare de spart:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
roxanabacila
roxanabacila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 145
Varsta : 40
Localizare : sibiu,romania
Data de inscriere : 20/05/2010

http://roxyunique.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de alexaaa08 Mar 21 Sept 2010, 11:54 pm

Silvia imi place trandafirul. E finut.
Roxana paharele tale au inimioare auri? Eu asa vad Smile Daca da, cu ce le-ai facut?
alexaaa08
alexaaa08
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 106
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 29/09/2009

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de roxanabacila Mier 22 Sept 2010, 10:22 am

Da au inimioare aurii, la noi in sibiu avem un magazin de hobby art si acolo am gasit foi cu abtibilduri diverse: verigete, inimioare, porumbei, etc. si nici nu sunt scumpe, o foaie de aprox 20cm/8cm e cam 5 lei....sunt de efect si dragute.sunt si pe argintiu...
roxanabacila
roxanabacila
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 145
Varsta : 40
Localizare : sibiu,romania
Data de inscriere : 20/05/2010

http://roxyunique.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 03 Oct 2010, 10:41 pm

iata ce pahare am impodobit eu pentru aceasta nunta
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
si marturiile
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de CCristinaC Dum 03 Oct 2010, 11:10 pm

Silvia, felicitari! Flowers aplauze
Uite cum iesi din criza. Te apuci de "oramentat" nunti pupi
CCristinaC
CCristinaC
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4449
Localizare : Topoloveni, jud. Arges
Data de inscriere : 21/12/2009

http://ccristinacstyle.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de betymi72 Lun 04 Oct 2010, 5:02 pm

ma gandeam eu ca tu le-ai facut ...foarte frumoase!!! [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
betymi72
betymi72
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2531
Varsta : 51
Data de inscriere : 16/02/2010

http://picasaweb.google.com/betymi72

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Steluzza Mar 05 Oct 2010, 7:14 pm

Marturia asta am facut-o pentru nunta surorii mele.
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Iar asta e pentru botezul finutului meu.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Mar 05 Oct 2010, 7:27 pm

sunt foarte frumoase...imi plac tare mult detaliile love
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 4 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 4 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB