Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

+88
LRodica
gabriela1554
Crissy86
danabarbu2007
cory74
Gabica
ramona_kissgirl
darlex
monabia14
vlad_mom
Serban Valentina
Miniona
anc@
pufoi
Dodo-pui
anyrok
aba
joline
oanapip
danae
Gianina4ever
Floren
LN
firicel
carmendana
ancab
Margelutza
Chirrox13
diana-s
Marry
Aditza
AlinaJ.Bijoux
europolis
Karina33
dienutzababy
Giobsy
cris69
amoni
evelina_lang
solmizel
Lucia Ro
stoy
margelutamea
stefutza3
Gabiuta
iuliana72
Steluzza
CCristinaC
roxanabacila
hooinar
Anniamary
veniciuc nicoleta
Donescu Monica
margot
ocshy
mikybt
lotus nufar
danyelyta28badea
anca1820
Pika
02gaviota
Ioana Stanciu
danabekk
betymi72
diada
Nicoleta Irimescu
SilviaDumitrescu
alexaaa08
mami jeni
natasaSV
ELENA76
firimitura
bcrina
clodi
Sonic
jade84
stella
Doina
julix_2007
audit
bubu85
ioana soare
DANIELA.I
Camy
t.alina
Admina
duchess
juliana
92 participanți

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Miniona Mier 27 Iun 2012, 11:54 pm

Am facut doua pahare pentru miri, cu snur pe piciorus si cu floricele metalice.Am mai multe poze dar nu se vad bine,asa ca am ales-o pe cea mai clara.Oricum in realitate au aratat muult mai bine, mireasa a fost super incantata Cool
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Miniona
Miniona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 157
Varsta : 36
Localizare : cluj
Data de inscriere : 27/09/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Serban Valentina Lun 01 Oct 2012, 9:31 am

Cercei si colier ,, tatting ,, nunta :

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL]



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine][/URL]



[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]





adresa cu aceste frumuseti si scheme lor am postat-o la resurse diverse.

Sunt poze pentru inspiratie ,, tatting,, nu am stiut unde sa le postez ....
Daca nu e bine, rog adminele sa ma ajute. Merci
hug hug


O zi frumoasa tuturor !



Serban Valentina
Serban Valentina
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1493
Localizare : CERNAVODA -BUZAU
Data de inscriere : 02/01/2010

http://lucratoarea.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de firimitura Lun 26 Noi 2012, 10:27 pm

De ceva vreme lucrez la asa ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] pentru nunta mea. mai am inca 50 de pictat si apoi de lacuit si gata .

modelul l-am preluat de aici : [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de vlad_mom Mar 27 Noi 2012, 12:39 am

Haios! La ce foloseste?... nu ma ajuta imaginatia la ora asta ...(n-o fi mai usor de pictat daca le demontezi?)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]  Este doar o opinie personala...
vlad_mom
vlad_mom
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 4702
Varsta : 46
Localizare : Mangalia-Galați
Data de inscriere : 07/05/2010

https://ur-recyclingart.blogspot.ro/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de firimitura Mar 27 Noi 2012, 8:59 am

le folosesc ca si marturii.nu e usor caci atunci cand le montezi risti sa zgarii vopseaua pe ele.e rigid tare arcul.voi face retusurile la final:)
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Mier 09 Ian 2013, 6:19 pm

Foarte frumoase lucruri faceti fetelor
Iata ceva si de la mine
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de monabia14 Vin 18 Ian 2013, 10:55 am


Pentru botezul unui nepotel

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
monabia14
monabia14
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 05/05/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de natasaSV Vin 18 Ian 2013, 10:56 am

frumos
atat de diafan, iar nuanta de albastru este superba!
natasaSV
natasaSV
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 233
Varsta : 43
Localizare : suceava
Data de inscriere : 03/03/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de darlex Joi 11 Apr 2013, 10:23 am

diana-s a scris:primele mele decoratiuni pentur o nunta, nu sunt cele mai reusite poze, le astept si pe cele ale fotografului profesionist
stiu ca nu-s ale mele "cele mai" in nci un fel, dar na, fiind ale mele si fiind primele, eu sunt foarte mandra de ele, de faptul ca mi-au iesit frumos si au rezistat

semisfere origami decorate cu flori primite de mireasa la cununia civila
initila vorbisem sa ia carton intr-o culoare uni astfel incat sa iasa in evidenta florile, dar daca asta mi-au luat cu asta am defilat si m-am orientat la fata locului cu florile disponibile

cea mai mare avea undeva la 60 de cm lungime maxima, le-am pozat cu o coala A4 in fata, iar cele "mici" au undeva la 30 cm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[URL=https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/217/dscn4628s.jpg/][Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

semisfera imensa a ajuns la masa de sampanie, iar cele 2 au incadrat aranjamentul floral de la masa mirilor

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

pampoanele pentru masini pe care n-am mai apucat sa le pozez la locul faptei

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

masina mirilor, cu mentiunea ca poza e facuta dupa mangalia-constanta dus intors prin furtuna si ploaie Smile

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si 2 suporti pentru intrare cu care m-am trezit in brate la salon si la care am improvizat cu un pampon de la una din masini, ca sa nu se vada buretele si baza de fier, ei erau deja imbracati in satin alb

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

****

ah, si sa nu uit ca am bifat si botezul , dar la altcineva, cu marturii opincute

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Buna, sunt superbe decoratiunile facute de tine!!!!
Mi-a placut cum a fost masina impodobita...imi poti spune, te rog, cam de cat material ai avut nevoie pt acea decoratiune de masina?
Eu am nunta in iulie si as vrea sa fac eu decoratiunile pt masini, dar n-am nici o idee cat material sa cumpar :D
Mersi anticipat!!!!
darlex
darlex
helper
helper

Numarul mesajelor : 13
Localizare : google
Data de inscriere : 19/10/2012

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Nunta-handmade

Mesaj Scris de ramona_kissgirl Lun 12 Aug 2013, 4:25 pm

Am o mica problema nu cu raspunsul din ziua nuntii cu bugetul nuntii e cam limitat...dar stand asa si gandindu-ma mi-a trecut prin minte la cateva accesorii pentru nunta handmade....am nevoie de ajutorul vostru daca se poate cu cateva idei sfaturii inspiratii!v-as fi profund recunoscatoare...
ramona_kissgirl
ramona_kissgirl
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : google
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Gabica Lun 12 Aug 2013, 4:34 pm

Păi scrie ce-ţi doreşti. Depinde când e nunta şi cât timp mai ai la dispoziţie, ce prietene ai să te ajute.
Exemplu:
_ pentru mărturii la nunta unei prietene am făcut cutiuţe (ea la construit în tehnica origami), le-am ornat cu flori quiling, în care ea a pus bombonele.
_ pentru o altă nuntă am pregătit pentru cocarde flori în tehnica quilling combinate cu tull (astea nu sunt gata încă lucrăm la ele.)
Paharele pentru miri şi naşi le poţi face singură cu inspiraţie de pe net (economiseşti 40-50-100 lei cât e un set de 2 pahare prin magazine)
Tot din hârtie poţi face globuri pentru decorat sala...
Mai caută pe acest site, o domnişoară şi-a lucrat singurică rochia de mireasă (aici e economie serioasă...)
Concret: stabileşte cu creionul pe hârtie ce fel de nuntă-ţi doreşti ( tradiţională cu lăutari sau modernă cu DJ), unde se ţine, câţi invitaţi ai... încet încet ideiile vor începe să curgă.

Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de ramona_kissgirl Lun 12 Aug 2013, 7:23 pm

Paharele le am [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

ramona_kissgirl
ramona_kissgirl
helper
helper

Numarul mesajelor : 7
Localizare : google
Data de inscriere : 16/08/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Gabica Mar 27 Aug 2013, 10:48 am

Frumuşele pahare. Restul?

Am terminat cocardele pentru nuntă.
Sunt din hârtie, rulate în tehnica quiling, apoi am tăiat dreptunghiuri din tull, le-am cusut câte 3 bucăţi să stea puţin ondulate; în final le-am lipit cu silicon transparent.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]" />

L-a lipit m-a ajutat o prietenă dragă. Nu ştiu în cât timp le-am făcut pentru că tăiam fără stres când aveam chef.
Acum trebuie să fac coşuleţul.
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 27 Aug 2013, 4:32 pm

Gabica pozeaza una singura separat sa ne dam seama cum arata ca asa la gramada... ....sunt frumoase inganfat 

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de cory74 Mar 27 Aug 2013, 5:04 pm

M-am oferit sa decorez o cutie de bani pentru nunta cuiva la care am fost luna aceasta. Asa ca m-am straduit sa iasa cat mai frumos...
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Poate inspira pe cineva care are nevoie...
cory74
cory74
Expert
Expert

Numarul mesajelor : 825
Varsta : 50
Localizare : constanta
Data de inscriere : 26/01/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Mar 27 Aug 2013, 5:17 pm

e foarte frumoasa Cory!

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Gabica Mier 28 Aug 2013, 9:30 am

Silvia, vezi că la cafea am altă poză cu ele mai aerisite, e una mai răzleaţă pe acolo.

cory mi-ai dat o idee super, să le fac şi eu finilor mei; mă gândesc să folosesc o cutie de la hârtia de copiator, pe care s-o îmbrac.
Mulţumesc
Gabica
Gabica
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 2182
Varsta : 55
Localizare : Craiova
Data de inscriere : 27/04/2012

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Mier 22 Oct 2014, 10:59 am

pentru prima oara am facut si eu pentru nunta fiicei unei colege de servici o perinita pentru verighete, paharele mirilor si cosuletele miresutelor, dar nu reusesc sa pun nicio poza Sad
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 22 Oct 2014, 2:07 pm

Pacat!!! Miar fi placut sa le vad!!!
A....ai incercat sa dai click pe "gazduieste o imagine" si sa incarci acolo pozr din comp-ul tau? Eu asa fac si merge f. bine!!!
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Mier 22 Oct 2014, 7:51 pm

astea sunt, am reusit, desi asa am incercat si azi sa le postez
[url=[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]]
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de carmendana Lun 27 Oct 2014, 6:38 pm

Sunt foarte frumose!
carmendana
carmendana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 302
Localizare : ?
Data de inscriere : 27/02/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Lun 27 Oct 2014, 7:24 pm

multumesc carmendana Merci hug
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de danabarbu2007 Lun 27 Oct 2014, 9:34 pm

Am brodat si eu in weekendul trecut crasma si fasa pentru un botez si daca tot am incercat broderia inainte i-am facut si o batistuta pentru cutiuta pictata unde va tine certificatul
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 43
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de gabriela1554 Mier 29 Oct 2014, 5:02 pm

foarte dragute! dana
gabriela1554
gabriela1554
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 622
Varsta : 39
Localizare : oradea
Data de inscriere : 06/08/2011

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de carmendana Joi 30 Oct 2014, 6:03 pm

La brodat eu nu ma pricep. Ale tale par "profi" Merci Merci Merci
carmendana
carmendana
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 302
Localizare : ?
Data de inscriere : 27/02/2010

Sus In jos

Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1) - Pagina 9 Empty Re: Accesorii nunta,botez,invitatii de tot felul (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 10 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB