Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 10 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Dum 01 Aug 2010, 7:34 am

Multumim de aprecieri kiss

Cris, eu cred ca e tentant sa te intorci la lucru si sa castigi mai bine, dar de acasa nu ai putea lucra? Problema se pune cu cine il lasi pe Andrei. Daca iei o dadaca, cat te costa? Merita efortul?

Dana, bafta la noul job. Cred ca o sa-ti placa cu piticotii.

Juli, ai mare dreptate, copiii au nevoie de toata dragostea noastra. Din pacate noi nu prea ne dam seama si nu gandim din perspectiva lor, ci din a noastra.

Weekend fain la toata lumea.
kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Dum 01 Aug 2010, 12:57 pm

Ana, momentan inca nu se pune problema sa ma intorc la servici.
Datorita faptului ca la servici lucrez cu oamenii si am echipe pe care sa le coordonez, neaparat trebuie sa fiu fizic acolo.
Dar vom vedea ce va fi pe viitor.
Momentan cautam casa Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Dum 01 Aug 2010, 7:02 pm

salutare!

cris-sa iasa bine si sa va luati casa.apoi o sa vedeti voi cum va fi cu intoarcerea la lucru...
ana-pupici la pitici.

weekend fain la toata lumea!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Dum 01 Aug 2010, 10:21 pm

Va pupacesc si eu.
Am ajuns acasa. Drumul a fost obositor si sunt extrem de obosita, dar super fericita.
Cris, sa dea Dumnezeu sa va gasiti casuta dorita.
kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 02 Aug 2010, 12:40 am

Multumesc fetelor [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 02 Aug 2010, 10:28 pm

pe unde te-ai plimbat ana? dc te-ai intors asa fericita e minunat
kiss fetelor
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Lun 02 Aug 2010, 10:55 pm

andreea_2008 a scris:pe unde te-ai plimbat ana? dc te-ai intors asa fericita e minunat
kiss fetelor
Am fost la felix. M-am intalnit cu mamicile de pe idieta Smile
De aia sunt asa de happy.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mar 03 Aug 2010, 4:52 pm

Mamaruta mica La Multi Ani! (cred ca cu intarziere)
Sa cresti frumos si sa fii fericita. kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Mar 03 Aug 2010, 7:04 pm

Buna,fetelor!Nu am timp ,dar am trecut doar sa va salut si sa va zic ca mi-e tare -tare dor de voi kiss .Imi lipsti asa de mult si de-abia astept sa intru in normal.Mai am mai putin de 2 saptamani pana la marele eveniment si am niste emotii de nedescris pt momentul din biserica. Am asa un gol mare in stomac si -mi vine s-o iau la fuga... lucru

Cris,de fapt intrasem sa vad pozele cu ANDREIUTZ-Comoara ta si tare mi-au placut si m-au calmat instantaneu.Sa dea Dumnezeu sa va realizati visul cat mai curand si sa-i luati o casuta lui Andrei.Si te inteleg perfect si cred ca acum e momentul potrivit sa faceti un efort sa-i luati casa si nu mai tarziu.Pana la 3 ani nu realizeaza el ca e cam mica casutza in care stati acum,dar odata ce va merge la gradinitza va incepe sa-si doreasca mai mult.Bafta multa si sigur o sa realizati tot ce v-ati propus cat de curand.

ANDREEA,multi pupici si merci de complimente.Si tu esti o frumusica ochioasa si o dulcica.

ANA -pupici pt bebeusi si felicitari ca esti o mamica implinita.
Am vazut pe Hi5 poze cu RAMO si cu MARA din vacanta la mare,sper sa apara si aici ca ne e tare dor de ea.
PUp absolut toate fetitzele de aici ,mai vbim.

O seara frumoasaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! Flowers
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 03 Aug 2010, 9:43 pm

ana super ca te-ai intalnit cu mamicile wink s-au inteles bebeii intre ei?

alessia wow ce putin mai e...te cred ca ai super emotii kiss

mamaruta mica la multi ani, sa fii cuminte, destepata, frumoasa si norocoasa si sa le aduci parintilor tai numai bucurii
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 04 Aug 2010, 9:33 am

Neatza la toata lumea.

Alessia, uau, am si eu emotii cand imi aduc aminte. Eu eram asa de emotionata inainte de a intra in Biserica incat imi venea sa plang. Socrul meu era afara si ma incuraja, dar el era mai varza decat mine.

Andreea, copiii s-au inteles super. Parca se cunosteau dintotdeauna. La anul sigur repetam experienta.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Joi 05 Aug 2010, 12:16 am

Buna fetelor Smile
Halinutzo, merci Smile, suntem cu gandul la tine. Chiar de-abia astept poze si sa te vad mai prezenta pe la noi.
Ana, e fain ca v-ati distrat, cred ca e si ciudat sa vezi pe cineva pe viu dupa ce ai vb ani la randul pe forum. E ca o poveste de dragoste pe net :D.
Handrica, ce mai faci?

La Multi Ani Ramo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mai pune-ne 2 poze cu Marutza, ca pe facebook am vazut ceva nou si nu pot sa cred ca e Mara [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] . Pare asa mare si frumoasa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Joi 05 Aug 2010, 12:29 am

seara buna!

RAMO,la multi ani, sa fii sanatoasa si fericita si sa te bucuri de maruta. pupi

avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Joi 05 Aug 2010, 7:05 am

La multi ani RAMO si multa -multa sanatate si fericire -iti doresc si eu din toata inima!!!!!!!!!!!!!! cake Flowers
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de avr_dana Vin 06 Aug 2010, 11:56 am

buna fetelor

Ana frumos ca ati avut parte de vacanta. In Grecia cand plecati?

ALessia inca un pic si trece...o sa ramai cu amintiri la fel de frumoase Smile

RAmooo de ce nu mai intri pe la noi
LA multi ani Marei!! Sa creasca mare si sanatoasa ca frumoasa este pupi
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 06 Aug 2010, 12:04 pm

ziua buna fetelor.

m-am trezit cu noaptea in cap,la 4 si nu mai pot dormi..
fetelor,ieri am facut un test de sarcina si mi-a iesit + adica inasrcinta.
ideea e ca eu imi simt corpul ca inainte de ciclu...o sa mai fac unul azi si o sa merg si la doctor.m-am simtit mai ciudat zilele astea..intr-o seara am fost sa alerg si m-am intors trminata..m-au luat si niste frisoane..in fine..nu stiu de sint ori ba,sora lui k zice ca da...
eu inca nu ma simt pregtaita si sint cam under shock..
miine am examen ,dar zau de mi sta capul la examen...Sad
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Aug 2010, 12:23 pm

juliennej a scris:ziua buna fetelor.

m-am trezit cu noaptea in cap,la 4 si nu mai pot dormi..
fetelor,ieri am facut un test de sarcina si mi-a iesit + adica inasrcinta.
ideea e ca eu imi simt corpul ca inainte de ciclu...o sa mai fac unul azi si o sa merg si la doctor.m-am simtit mai ciudat zilele astea..intr-o seara am fost sa alerg si m-am intors trminata..m-au luat si niste frisoane..in fine..nu stiu de sint ori ba,sora lui k zice ca da...
eu inca nu ma simt pregtaita si sint cam under shock..
miine am examen ,dar zau de mi sta capul la examen...Sad

OMG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Julie Smile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , asa e la inceput, chiar daca iti planifici, oricum esti socata.
Si da, daca te simti ca la ciclu e in regula, asa m-am simtit si eu la inceput, ma dureau si ovarele, eu am crezut ca am racit.
Woooow
Te asteptam cu adaugiri.
Julie, Julie!!!! Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 06 Aug 2010, 12:27 pm

SmileSmile
cris-nu stiu ce adaugiri sa mai fac..nu ma asteptam sa se intimple asa repede, asa e adevarul.nu stiu,ma simt balonata si fat:))si mi-e frica...asta e adevarul...
o sa mai fac unul azi si apoi o sa merg la doctor,luni cred...
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Aug 2010, 12:38 pm

juliennej a scris:SmileSmile
cris-nu stiu ce adaugiri sa mai fac..nu ma asteptam sa se intimple asa repede, asa e adevarul.nu stiu,ma simt balonata si fat:))si mi-e frica...asta e adevarul...
o sa mai fac unul azi si apoi o sa merg la doctor,luni cred...

Ti-am zis, eu "muncisem" sa-mi iasa, si tot m-am panicat Smile. Iti schimba perspectiva, cred.
Si o sa iti trebuiasca cateva luni pana sa constientizezi cu adevarat.
By that time o sa inceapa si burtica sa creasca [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Da oricum, banuiesc ca vei merge mai departe, nu? [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 06 Aug 2010, 12:47 pm

de mers mai departe cu bebele,intrebi tu?da cu siguranta,nici nu se pune problema...doar ca trebuie sa ma obisnuiesc.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Vin 06 Aug 2010, 1:20 pm

juliennej a scris:de mers mai departe cu bebele,intrebi tu?da cu siguranta,nici nu se pune problema...doar ca trebuie sa ma obisnuiesc.

Noi o sa te sustinem, sa stii Smile
Cine trebuie sa mai faca bebe? Halinutza, Handrica -eventual se marita intai ca banuiesc ca intai se viseaza miresica...si uite asa suntem forum exclusiv de mamici Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 06 Aug 2010, 1:31 pm

merci cris. pupi

ramo=pe 16 decembrie sint la cluj.am luat bilete duminica.si de e sfirsitul lumii si tot ajung.poate ne vedem. Merci
ma pregatesc de lucru..n-am nici un chef,mai ales ca n-am nici prea dormit.macar ies la 12...tot e bine...
cris-merci de incurajari. hug
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de avr_dana Vin 06 Aug 2010, 2:22 pm

woww Juli..................felicitari !!!!

Sa fie intr-un ceas bun pupi
Iti ia un pic de timp sa te obisnuiesti cu ideea, dar dupa o sa fie asa placut si o sa radiezi de fericire

Mai ales ca tu si Cris ati vrut sa se intample......dar ganditi-va la mine eu care nu aveam planificat nik , eram la fac si... bang mega shok la mine...dar socul a trecut si apoi abia asteptam sa-mi tin bebele in brate

poop si wk placut fetelor
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 06 Aug 2010, 10:25 pm

dana, merci.
am facut si testul 2 si tot pozitiv a iesit...de acu urmeaza sa merg la doctor.
miine am examen si mai am de terminat niste hirtii ,da chiar nu-mi vine.n-am chef...
weekend fain la toata lumea.


nu mai stiu de am pus aici asta:http://mariamontessori.com/mm/
sint articole f interesante..aruncati o privire.

cris-dupa masa in loc sa-mi vad de hirtii ,m-am uitat pe idieta si am vazut ca ai intrebat de scaun.
eu as zice sa nu mai dai bani si pe scaun.ia o masuta cu un scaunel si pune-o linga a voastra.scaunelul,daca se poate lipeste-l de perete si apoi pune masa.cind il hranesti,stai face to face cu andrei si intotdeuna du-i lingurita la gura,"half way" si astepata sa participe si el.
doar o idee..sper sa nu te supar:)
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 07 Aug 2010, 12:29 am

juliennej a scris:dana, merci.
am facut si testul 2 si tot pozitiv a iesit...de acu urmeaza sa merg la doctor.
miine am examen si mai am de terminat niste hirtii ,da chiar nu-mi vine.n-am chef...
weekend fain la toata lumea.


nu mai stiu de am pus aici asta:http://mariamontessori.com/mm/
sint articole f interesante..aruncati o privire.

cris-dupa masa in loc sa-mi vad de hirtii ,m-am uitat pe idieta si am vazut ca ai intrebat de scaun.
eu as zice sa nu mai dai bani si pe scaun.ia o masuta cu un scaunel si pune-o linga a voastra.scaunelul,daca se poate lipeste-l de perete si apoi pune masa.cind il hranesti,stai face to face cu andrei si intotdeuna du-i lingurita la gura,"half way" si astepata sa participe si el.
doar o idee..sper sa nu te supar:)

Clar ca nu sunt ma supar, doar stii ca sunt receptiva la ideile tale ca imi plac Smile.
Una din fete a sugerat ceva de genul, adica acel scaun si suportul sunt facute din lemn, si se transforma in scaun si masa pt bebe, e un fel de 2 in 1 si mi-ar placea sa le poata folosi si mai incolo. Catarate una peste alta, arata ca un scaun normal de mancat.
Acuma, prietenele mele plus ce am cautat pe forum merg pe ideea de scaun, ca altfel cica alergi dupa copil prin casa, ca sa manance.
Si ideea de half way e faina Smile.
Andrei si acuma se aburca spre mine cand ii dau cu lingurita, desi cred ca o face de nerabdare, si mai putin constient. Da e inceputul bun [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
PS: e fain site-ul, am ce citi zilele astea Smile.
Daca am intrebari, te askuiesc Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 10 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 30 Înapoi  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 20 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB