Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 19 Iul 2010, 9:18 am

neata fetelor
ana felicitari pt nota si bine ca ai scapat hug
julie imp e ca voi sunteti bine, masina chiar nu mai conteaza

eu week-end-ul asta am fost la nunta celei mai bune prietene, a fost super emotionat si imi dau lacrimile cand ma gandesc ca se muta din oras si n-o sa ne mai putem vedea ca inainte cand stateam la 3 statii una de alta.... Sad
aaaa....am prins buchetul lol!
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Lun 19 Iul 2010, 11:39 am

Multumesc, fetelor. Stiu ca as fi meritat mai mult, dar e bine si asa. Acum m-am linistit. Vreau concediu!!!!!!!!!!!!!!!!!!
O saptamana minunata va doresc. pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 19 Iul 2010, 12:43 pm

andreea_2008 a scris:neata fetelor
ana felicitari pt nota si bine ca ai scapat hug
julie imp e ca voi sunteti bine, masina chiar nu mai conteaza

eu week-end-ul asta am fost la nunta celei mai bune prietene, a fost super emotionat si imi dau lacrimile cand ma gandesc ca se muta din oras si n-o sa ne mai putem vedea ca inainte cand stateam la 3 statii una de alta.... Sad
aaaa....am prins buchetul lol!

Hmmm, as comenta eu ceva [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Lun 19 Iul 2010, 1:00 pm

Si eu, si eu wink

Juli, daca ai scris pe bune (daca nu, tot aia iti doresc pupi), La Multi Ani! (cu intarziere) Sa fii fericita!
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 19 Iul 2010, 1:31 pm

neata buna si o saptamina usoara tuturor.
merci,ana.Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Lun 19 Iul 2010, 3:53 pm

juliennej a scris:neata buna si o saptamina usoara tuturor.
merci,ana.Smile

kiss

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Mi-am luat si eu o felie wink
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Lun 19 Iul 2010, 5:52 pm

sa-ti fie de bine.Smile
si eu..mai multe, tot weekendul:))
pupi
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 21 Iul 2010, 6:54 pm

Hello!!!!!!!
Unde umblati?
Toata lumea e in vacanta?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 21 Iul 2010, 9:01 pm

Merci Merci Merci am rezervat bilete pt concediu Merci Merci Merci pe 1 sept plecam in grecia
abia astept


va kiss tare tare tare
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 21 Iul 2010, 10:57 pm

andreea_2008 a scris: Merci Merci Merci am rezervat bilete pt concediu Merci Merci Merci pe 1 sept plecam in grecia
abia astept


va kiss tare tare tare

Si noi, si noi! Noi plecam acum in 6 august.
Unde mergeti in Grecia?
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Iul 2010, 12:34 am

Eu vreau sa imi iau casa Smile.
Nu vreau nici concediu, nimic... Adevarul e ca sunt tare bucuroasa daca reusim, de saptamana viitoare incepem sa umblam pe la banci, de fapt sotul, si de fapt cum reuseste sa isi ia liber.
Daaaar, mare bucurie ar fi sa reusim lunile astea Smile.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Iul 2010, 9:03 am

ana noi mergem in olympic beach ca e mai .... pe buzunarul nostru rade nu vream sa cheltuim f multi bani
voi unde mergeti? vacanta placutaaa

cris bafta muulta cu casa, iti tin pumnii pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de avr_dana Joi 22 Iul 2010, 11:15 am

Juli LA multi ani!!! multa sanatate si fara intamplari nefericite pupi
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Iul 2010, 12:44 pm

Julie, eu acuma mi-am dat seama ca nu ti-am urat La Multi Ani...
Da puteam sa jur ca am facut-o. M-am prostit de tot.
Deci:
La Multi Ani, sa fii fericita acolo in Hamerica cu al tau hombre, sa aveti sanatate si copii la fel [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Ca destepti si educati stiu din start ca vor fi [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] , cu asa mami [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Iul 2010, 1:24 pm

aoleu zid zid zid cred ca si eu am uitat, nu-i asa? Sad

LA MUTLTI ANI Julie. Sa ai parte de tot ce e mai bun pe lumea asta, sa fii fericita si iubita pupi hug
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Vin 23 Iul 2010, 9:24 am

Salutare la toata lumea.
Andreea, noi mergem pe insula Zakinthos. Am mai fost, e minunat, dar e mai scump. Noi pe 1 saptamana cu mic dejun si avion plus parcare la Budapesta am platit 1575 euro. Avand in vedere ca tot la 2 ani mergem in concediu... Oricum, o sa fie muuuuuult mai ok decat la noi la mare.

Cris, bafta la cumparat casuta. Sa va ajute Dumnezeu sa va impliniti visul. Si eu visez sa ma mut de la bloc, dar deocamdata nu se poate, dar cine stie...? Necunoscute sunt caile Domnului. Speranta moare ultima.

Am fugit in parc.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Vin 23 Iul 2010, 10:54 am

ana am vazut poze de acolo, intr-adevar arata superb dar nu e pt buzunarul nostru...nu inca wink pe noi 6 nopti cazare + transport cu autocarul ne costa putin peste 300 euro pt 2 persoane (fara nici o masa inclusa)
oricum si aici unde mergem noi e muuuuuult mai ok si mai frumos decat la noi la mare
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Vin 23 Iul 2010, 1:25 pm

andreea_2008 a scris:ana am vazut poze de acolo, intr-adevar arata superb dar nu e pt buzunarul nostru...nu inca wink pe noi 6 nopti cazare + transport cu autocarul ne costa putin peste 300 euro pt 2 persoane (fara nici o masa inclusa)
oricum si aici unde mergem noi e muuuuuult mai ok si mai frumos decat la noi la mare
Daaaa, sunt sigura. Plus ca nu ai grija bagajelor, a telefoanelor si a banilor ca nu are nimeni treaba acolo.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 23 Iul 2010, 3:20 pm

dana, cris si andrica, multam de urari.

un weekend fain!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Vin 23 Iul 2010, 4:21 pm

Buna fetelor Smile
Mi-ar placea sa mergem si noi cu ratza la mare, tot prin Grecia, da cand e putin mai maricel...si sa avem si casa luata deja [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
Vacanta frumoasa fetelor, o sa va decstrati bine Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Vin 23 Iul 2010, 4:42 pm

cris-unde vreti casa?tot in iasi? apartament sau casa?

ana, andrica-faina grecia.vacanta faina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Vin 23 Iul 2010, 5:41 pm

JUlie, apartament.
Casa e investitie prea mare momentan, se intretine cu ceva mai multi bani, si as vrea cat e Andrei mic sa avem acces usor in oras, parcuri etc.
Pt ca teren in oras....e prea scump sa te apropii de el [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Sam 24 Iul 2010, 10:15 am

Hello!!!
Weekend minunat va doresc.
Cris, Dumnezeu sa va ajute in planurile voastre.
Eu sper la o casa, imi doresc, o visez, macar pentru sezonul de vara, ca sa alerge pruncii in curte, dar deocamdata nu se intrevede nimic. Teren avem (de fapt soacra), dar e la marginea orasului si nu exista inca utilitati. Numai astea ne-ar costa cat o casa. Ar mai fi teren la firma, dar e mult de lucru numai sa pregatesti pentru constructie si sotul nu vrea. Pana la urma o sa se gaseasca o solutie si pentru noi. Simt eu asta.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Sam 24 Iul 2010, 3:08 pm

neata buna!

cris-sa fie aa cum va doriti si sa gasiti repede un apartament.
ana-la fel..

si eu vreau casa, cu gradina,unde sa pun o rosie si un castravete...e de speriat cum cresc copiii aici,fara sa vada cum creste o rosie cu adevarat.Ken e"city boy" ,el ar vrea apartament sau condo...eu vreau casa.oricum aici avem putine sanse de luat,la ce preturi astronomice sint.ar trebui sa platim toata viata pt o casa cu 4 dormitoare ,sa zicem...om trai si om vedea...

weekend fain la toata lumea.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 24 Iul 2010, 3:08 pm

Merci Ana, Julie Smile
Da, e super si casa, dar momentan eu zic ca e ok cu apartamentul. Mai incolo o sa vedem daca o sa reusim si o casa. Intr-adevar, visez si la o masa afara, un leagan din ala mare, aer curat, gratar si multa verdeata pentru copii Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 8 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 8 din 30 Înapoi  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 19 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB