Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyIeri la 11:02 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 30 Iun 2010, 11:15 pm

Of, Dana, condoleante. Si noi am pierdut un prieten drag acum un an jumate. Iti inteleg durerea. Eu eram insarcinata cand a fost inmormantarea si nu am fost in stare sa ma duc. Nu mi-a trecut nici acum amaraciunea din suflet si nici nu cred ca va trece vreodata. Pupici si o imbratisare mare de la mine.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Joi 01 Iul 2010, 12:14 am

Sad Dana, imi pare rau. Adevarul e ca in momentul cand afli asa ceva despre persoane pe care le cunosti sau le-ai cunoscut si care sunt si super tinere, te face sa te gandesti la multe. Eu am aflat recent despre o fosta colega de liceu. Cumplit, pe mine m-a socat, dar daca ti-e si mai apropiat....cred ca te schimba total...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Joi 01 Iul 2010, 1:41 am

fetelor,aici ceva fain:http://sewliberated.typepad.com/sew_liberated/2010/06/a-toddlerfriendly-house.html#comments
sper ca merge.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 01 Iul 2010, 9:08 am

neata fetelor,
dana condoleante, eu una nici nu stiu ce sa zic in astfel de momente Sad sa fii langa finutza ta si sa o incurajezi cum poti hug

eu sunt super obosita, sapt asta am plecat numai pe la 20:00 de la munca (venita de la 8:30), nici la sala n-am aj ca se inchide la 21:00... de azi maine o sa revin la normal cu programul si macar nu mai am si facultatea pe cap :D

ma enerveaza si astia ca mai am contract pana pe 19 si ei nu dau nici un semn sa spuna...ne mai tine, nu ne mai tine zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Joi 01 Iul 2010, 10:21 am

Neatza la toata lumea
Andreea, nu poti sa intrebi? Macar sa sti de-o treaba.
Juli, acu merg sa ma uit. Smile

L.E. Merge link-ul. Supeeeeer chestiile.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Joi 01 Iul 2010, 12:17 pm

Neata fetelor Smile
Misto linkul Julie. Imi doresc sa ii putem oferi si noi ceva asemanator lui Andrei. Ar fi suuper...
Noi suntem pe ultima suta cu pregatirile pentru botez.
Sper sa fie totul ok. Mai am cateva cumparaturi de facut si gata. Tre sa mai fac curat si in casa ca e dezastruos... Noroc ca toate le fac la hotel, inclusiv scaldatul.
Gaza mea e din ce in ce mai vesela, am impresia ca simte ca urmeaza sa-l botezam. In ultima vreme dormim impreuna si pana pe la 10-11 dimineata sau amiaza de-acuma [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
A ajuns si sotul sa fie invidios pe mine, ha ha :D.
FUuuuuuuug....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Joi 01 Iul 2010, 1:26 pm

cris-sa aveti un botez fain si petrecere faina dupa.

fetelor,de azi vacanataaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!
azi mai merg citeva ore dimineata la scoala ,sa mia pregatesc una alata pt vara,ca sint copii care vin ,si dupa plecam sper cape cod.urrrrrrrrrrraaaaaa!
veeekend fain.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Joi 01 Iul 2010, 1:39 pm

Sa ai o vacanta frumoasa. Sa faci multe poze. Smile
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 01 Iul 2010, 10:16 pm

vacanta placuta julie ;) pupi
cris sunt sigura ca o sa fie super botezul, asteptam poze
ana as intreba eu ce si cum ca sa stiu o chestie dar parca imi e nu stiu cum...mai astept putin poate zic ei
azi am reusit si eu in sf sa aj la sala ca nu mai fusesem de pe 21 zid din cauza ex si a muncii. acum macar am scapat de sesiune Merci
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Vin 02 Iul 2010, 8:17 am

Neata la toata lumea
Andreea, bravo pentru sala. Eu nu reusesc sa ma mobilizez sa fac macar bicicleta. Of!
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Vin 02 Iul 2010, 7:47 pm

Buna fetelor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hug

Sa nu ma bateti ca am disparut asa,dar n-am fost in viata mea asa ocupata. Sunt singura aici fara parinti si nu-mi e usor sa organizez singura o nunta,,mai ales neavand experienta deloc in acest sens.Sotul nu se pricepe deloc,desi face tot ce-i spun.Aproape totul e gata,asa ca v-am pus pe grup poze cu rochitza,voalul,inelul,decoratii de nunta(doar cateva c,ca sunt multe si nu am timp sa le fac poze;am luat doar cateva poze de pe site-urile de unde le-am cumparat).

Am 51 kg acum si nu ma las pana nu ajung la 49kg. Mi-am luat si personal trainer si lucrez cu el la sala pana ma termina.

Am o rugaminte mare la voi,mai ales ca marea majoritate sunteti mamici si stiti ce inseamna sa ai bebe. Va rog sa intrati pe GOOGLE si sa dati un search la [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] ,apoi sa dati click pe COPILUL MEU FRUMOS ,sa mergeti sub poze,sa selectati din chenar numele ERIC-ALEXANDRU CRACANA si apoi sa dati click dedesubt pe VOTEAZA. Va rog din suuuuuuuuuflet love . Se poate vota zilnic,doar o data.Daca aveti teefoane sau mai multe computere puteti vota de pe toate. Stiu ca cer cam mult,dar ma bazez pe voi ca sunteti prietenele mele de suflet.Si eu as face acelasi lucru pt voi.

Multumesc anticipat si sper sa reusesc sa -mi revin cu emotiile si sa reusesc sa mai intru sa vbim pana la nunta.CRIS-petrecere frumoasa la botez si ANDREIUTZ sa fie un copil binecuvantat si norocos. MULTI PUPICI kiss
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Sam 03 Iul 2010, 12:02 am

Alessiaaaaaaa, ce ma bucur ca esti bine. O sa fie o nunta perfecta.
Nu gasesc poza cu Eric. Mai bine da-ne tu link.
Felicitari pentru slabeala. pupi
Merg sa vad si pozele.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Sam 03 Iul 2010, 5:27 am

Neata fetelor
N-am somn...... [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
In viata mea n-am vazut mamica cu insomnii. Insa acusica imi crestinez ratzusca, deci am o mica scuza probabil....
Halinutza, ma bucur ca ai mai trecut pe la noi. Ma bucur sa aud ca slabesti :D si ca tragi tare pt nunta. Foarte faine decoratiunile si rokia. Dar vreau sa le vad la evenimentul cu pricina [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Sam 03 Iul 2010, 9:09 am

Buna fetelor,n-am primit nici un vot de la voi;imi pare asa de rau... Sad

Noapte buna.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Sam 03 Iul 2010, 10:03 am

Halinuta, nu am gasit poza. Trimite link. Am cautat aseara si am gasit Erik, dar era muuuult mai mare.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Sam 03 Iul 2010, 6:10 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta e link-ul.Tot ce tre sa faceti e sa coborati dedesubtul tuturor pozelor sa selectati din chenar numele ERIC-ALEXANDRU CRACANA si sa dati clic pe butonul de dedesubt VOTEAZA.

Asa ma bucur ca a trecut momentan pe locul 1,mai ales ca a pierdut cateva zile de vot.Saptamana viitoare e ziua lui,implineste 1 anisor si ar fi cel mai frumos cadou sa iasa pe locul 1. Multumesc mult(va rog sa nu ignorati si sa-l votati). Multumesc din sufet. Se poate vota pana luni doar,o data pe zi,la aceeasi ora la care votati prima oara.

Pupici,iar fug la servici.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Sam 03 Iul 2010, 10:45 pm

alessia a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Asta e link-ul.Tot ce tre sa faceti e sa coborati dedesubtul tuturor pozelor sa selectati din chenar numele ERIC-ALEXANDRU CRACANA si sa dati clic pe butonul de dedesubt VOTEAZA.

Asa ma bucur ca a trecut momentan pe locul 1,mai ales ca a pierdut cateva zile de vot.Saptamana viitoare e ziua lui,implineste 1 anisor si ar fi cel mai frumos cadou sa iasa pe locul 1. Multumesc mult(va rog sa nu ignorati si sa-l votati). Multumesc din sufet. Se poate vota pana luni doar,o data pe zi,la aceeasi ora la care votati prima oara.

Pupici,iar fug la servici.
Votat
Hi, hi! Asta-i un ziar din Lugoj. In poza de sus de tot se vede podul. Pe-acolo stau eu. In dreapta pozei se vede coltul unei cladiri. Dupa cladirea aia e blocul in care stau. Smile
Daca publica poza lui Eric in ziar, ti-l trimit eu. pupi
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Lun 05 Iul 2010, 5:22 am

Merci mult ANA pt vot.Desi a pierdut primele 2 zile,vad ca s-a redresat si acum conduce detasat. Daca va castiga doar la 1 vot diferenta sa stii ca votul tau a fost cel hotarator.Multumesc mult si daca vreodata vei avea nevoie de sustinere,o ai garantat din partea noastra(iti putem da cel putin 5 voturi pe zi).
Si apropo,de revista,de ce nu trimiti si tu cu frumusetea de Iannis? Ar iesi pe primul loc garantat.

NOAPTE BUNA love !
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ivanoiuadela9 Lun 05 Iul 2010, 8:53 am

Am votat si noiiiii ... Multa bafta kiss
ivanoiuadela9
ivanoiuadela9
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1402
Varsta : 47
Localizare : tg jiu
Data de inscriere : 22/04/2010

http://ivanoiuadela9.blogspot.ro/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Lun 05 Iul 2010, 12:15 pm

Salutare la toata lumea
Alessia, sper ca o sa castige Eric. Eu o sa-l votez si deseara, daca mai merge.
N-am vazut pozele cu decoratiile de nunta. Le-ai sters? Sad
Feteleeee!!!!!!! Unde sunteti?
Cris, astept poze de la botez.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 05 Iul 2010, 2:14 pm

Buna fetelor Smile
Astept pozele de la botez, inca nu le-am luat de la cei care s-au ocupat de asta.
A fost superb, asa de bine m-am simtit ca mamica, am fost asa emotionata si fericita, de nici nu mi-am imaginat. Am bocit la biserica, am stat cu inima la gura cand l-au bagat in apa, a fost asa intens Smile.
Iar la petrecere a putut participa si Andrei o parte pentru ca e mai maricel si nu doarme non stop. Toti invitatii l-au admirat, el s-a bucurat de agitatie, de tort, de artificiile de pe tort, l-am dansat, am facut tone de poze. Imi place ca e tare zambaret cu lumea si e sociabil.
A primit f f multe cadouri si nasa i-a luat niste hainite minunate, superbe, in care a aratat tare dragalas Smile.
Va pooop
PS: Halinutzo, am votat si eu, sa stii.
Later edit: Halinutzo, da ce se castiga la concursul acesta?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mar 06 Iul 2010, 12:01 am

Hello
A castigat Eric!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ura
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de alessia Mar 06 Iul 2010, 6:57 am

hug Da ,a castigat!!!!!!!!!!! Si a meritat puiutzul,ca a zambit asa frumos in poze primul . Ma bucur f mult,ca e primul si singurul meu nepotel si mai si implineste si primul lui anishor de viata saptamana asta.Sper sa fie toata viata un invingator si sa iasa mereu primul sau ma rog...printre primii.

Multumesc tuturor fetelor care l-au votat pe ERIC;ati fost niste dragute.Vad ca ff multi straini l-au votat,pt ca a primit cel putin 100 dintre voturi de la persoane pe care nu le cunoastem.

CRIS,nu stiu exact in ce consta premiul,nu am intrebat-o pe sora mea;noi nu ne-am zbatut pt premiu,ci pt faptul in sine,ca orice mamica vrea sa stie lumea ca puiul ei e cel mai frumos. Va aparea in revista si va primi un premiu(in bani,cred;am s-o intreb pe sora mea si o diploma de ''Cel mai frumos copil". Eu mi-am dorit din tot sufletul pt ca isi sarbatoreste primul anisor de viata chiar saptamana asta si mi s-a parut potrivit. Si desi a pierdut 2 zile de votat de catre familie si cunoscuti ,pana la urma s-a detasat net de toti ceilalti copilasi.Oricum toti sunt niste ingerasi scumpi si pt mamicile lor sunt pe locul 1 si sunt cei mai frumosi copii.

ANA,imi pare rau ca n-ai vazut pozele;credeam ca le-ai vazut deja.Am facut curatenie pe acolo,ca aveam poze foooarte vechi si alea erau doar cateva mostre din ce am cumparat. Acum sunt ruuupta de oboseala si maine tre sa ma trezesc f de dimineata.Dar imi fac timp zilele astea si le pun special pt tine sa le vezi.

Care-i treaba cu RAMO de nu mai intrta deloc? E plecata in concediu?

Pupici inca o data si mii de multumiri ca ati votat Puiutzul nostru cel mic.
Ps:Cris asteptam poze de la botez;felicitari pt botez!
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de avr_dana Mar 06 Iul 2010, 1:31 pm

Buna fetelor

Alessia ma bucur ca mai dai pe aici . hug Ai sters pozele prea repede ca nici eu nu le-am vazut. Dar poate o sa pui cu cele de la nunta si o sa le lasi mai mult sa le admiram cu tot ce ai facut tu.La cat te chinui o sa iasa o super nunta.
La multi ani pt nepotelul tau , e frumusel foc si bineinteles ca e nr 1 in inima mamei lui si nu numai. O sa vezi cum e cand o sa ai propriul copil. Te topesti de iubire pt el. Eu nu stiu daca am votat ca nu am putut deschide poza lui. DAr l-am vazut invingator :D

Cris abia atept pozele , cred ca a fost un botez minunat si o petrecere deasemenea.

Va ssalut pe toate kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Mar 06 Iul 2010, 2:32 pm

ziua buna fetelor!!

la mine azi e ultima zi de concediu.ne intoarcem acasa....o sa pun poze.
alessia-si eu l-am votat pe pitic si la multi pt primul anisor !

cris-poze de la botez!

a fost fain in concediu..am mincat de toate,la toate orele dar nu mi pare rau...am vizitat multe chestii faine-o insula,nentuket,apoi cel mai in fara oras,chiar pe malul atlanticului, provincetown...e un oras unde merg f multi gay people si e socant ce am vazut acolo...acolo am stat doar vreo citeva ore.
ieri am fost intr-un satulet, chatam ...cu plaje si iesire la atlantic,case superbe chiar pe malul oceanului.

o zi am fost la plaja,unde m-am copt ca un rac..
cam asta e treaba.o sa pun si eu poze mai incolo,azi sau miine dupa ca ajung acasa.
ca pup si o zi faina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 5 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB