Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyIeri la 11:02 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

+13
lora17
miki72
Roxy
alessia
deiutza23
dana_mi16
ivanoiuadela9
juliennej
ana_bela
avr_dana
andreea_2008
crixuta
arime
17 participanți

Pagina 3 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Lun 21 Iun 2010, 1:08 pm

buna fetelor Smile
pana la urma am fost si eu plecata in week-end la niste prieteni, langa bucuresti si-am stat 2zile numai in piscina wink
in seara asta ma duc iar la sala. miercuri am examen, mai am unul luni si gata sesiunea Merci
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Lun 21 Iun 2010, 11:28 pm

Bafta Handrico!!!! Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 22 Iun 2010, 9:54 am

sa fie!!! kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mar 22 Iun 2010, 11:58 am

Neata!!!! Smile
Slabit 400 gr [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] .
O zi usoara tuturor!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 23 Iun 2010, 9:11 am

neata ;)
felicitari cris, esti cea mai tare
sa-mi tineti pumnii diseara ca am examen de la 17:00 si tare mi-e tema sa nu-l pic zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Iun 2010, 10:29 am

GO, go, go Handrico!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 23 Iun 2010, 10:37 am

Hello
Andreea, iti tin pumnii. Sunt sigura ca o sa-l iei. pupi
Cris, felicitari pentru slabeala.
Eu n-am mai dat jos, dar nici n-am mai pus. De ieri sunt la SB1, dar mai pap si cirese din cand in cand. wink
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Iun 2010, 10:44 am

Neata Ana
Am acum o noua problema, legata de diversificare. Tu cum ai inceput?
Ce fel de suc de legume/fructe i-ai dat la inceput lui Iannis? (ma refer numai la chestii lichide, nu solide).
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 23 Iun 2010, 10:49 am

Pai, nu i-am dat sucuri deloc. Prima data i-am dat pe la 5 luni jumate cereale fara gluten, asa sa guste. Nu prea i-au placut. L-am lasat si i-am dat mai tarziu. A mancat, dar nu a fost foarte incantat.

Am citit undeva (nu mai stiu unde nor ) ca sucurile de fructe sau legume sunt prea concentrate pentru burtica lor.

Cu fructe si legume pireuri am inceput dupa 6 luni, cate un fruct sau leguma la cateva zile. In caz ca facea alergie la ceva sa ma prind la ce. Fructele i le-am dat intotdeauna crude, niciodata fierte sau coapte.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Iun 2010, 11:18 am

Merci Ana
Incerc sa ma docomentez ca sa fiu in tema Smile.
E asa controversata si diversificarea asta, uffff...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 23 Iun 2010, 11:22 am

Cris, nu-ti face probleme, o sa te descurci de minune. Asculta-tii copilul si o sa fie bine. Eu imi bat capul acum cum sa-l conving sa pape legume, ca nu mai vrea deloc. Azi o sa-i dau bucatele de cartofi si morcovi fierti. Sper sa pape ceva.
Daca nuu vrea, o sa ii mai ofer peste cateva zile.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Iun 2010, 12:35 pm

Da, pai asa am inteles si eu, ca daca refuza ceva, il lasi in pace si mai incerci peste ceva vreme...
Oricum, o sa mi se para fain sa il vad cum papa si la linguritza, ca la tzitzi e tare dragalas si se alinta, ma impinge cu piciorusele, misca manutzele in toate felurile posibile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...
PS: ce pustiu s-a facut aici...nu prea mai intra lumea. Oare Halinutza ce-a facut cu nunta?
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 23 Iun 2010, 12:58 pm

crixuta a scris:Da, pai asa am inteles si eu, ca daca refuza ceva, il lasi in pace si mai incerci peste ceva vreme...
Oricum, o sa mi se para fain sa il vad cum papa si la linguritza, ca la tzitzi e tare dragalas si se alinta, ma impinge cu piciorusele, misca manutzele in toate felurile posibile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...
PS: ce pustiu s-a facut aici...nu prea mai intra lumea. Oare Halinutza ce-a facut cu nunta?
Dap, chiar la ea ma gandeam, ca nu a mai dat nici un semn. Sper ca a iesit totul asa cum si-a dorit.
Da, e cam pustiu. Lumea a plecat in vacanta. Of, si eu astept vacanta, dar mai e pana atunci.

L.E. Cris, e tare bun ceaiul de codite de cirese. Ma duc des la baie, deci acumulasem foarte multa apa in corp.
Nah, maine ma cantaresc iar sa vad ce efecte a avut.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Mier 23 Iun 2010, 3:18 pm

SI eu am baut la sarcina, ca aveam infectie urinara. Poate ar trebui sa mai incerc si eu, mie nici acuma, dupa atata slabeala, nu imi intra usor verigheta pe deget. Nu inteleg....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Mier 23 Iun 2010, 3:46 pm

Incearca. Eu tot merg la baie. Smile
Acum mi-am mai facut o cana mare de jumate de litru.
Sa sti ca oricat de sanatos mancam, tot mai intra si prostii. Asa ca macar le eliminam din organism, daca la slabeala nu ajuta.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Mier 23 Iun 2010, 11:05 pm

salutare!

cris-bravo pt slabit. cite luni are andrei/ati iceput sa incercati si alte mincaruri?e maaaare deja andrei.Smile

andrica-bafta la examen.

ana-spor cu dieta.

eu de abia astept vacanta.inca o saptamina de scoala..pregatesc un fel de carti cu foto pt fiecare copil, din timpul anului...am luat galetele in care pun o minge de plaja,un tricou cu numele scolii,ochelari de soare si o crema protectoare..
multi dintrei ei se muta in alte state si n-o sa-i mai vad poate nicodata:(.
unul dintre ei,asa, se muta si el si imi tot zice ca ma ia cu el..atita mi-e de drag si chiar imi pare rau de el. si parintii sint tare calumea..:(are doar 3 ani si 4 luni si deja citeste.e un mic geniu copilul asta..:)pacat ca n-o sa -i mai vad pe multi dintre ei...
cam asta e treaba pe aci...va pup si o seara faina.
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de dana_mi16 Mier 23 Iun 2010, 11:38 pm

hello fetele, mai sunt si eu, dar mie nu imi duce nimeni dorul, deci nu e pustiu Sad
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Joi 24 Iun 2010, 12:04 am

buna dana!

cum merge serviciul?dieta?o seara faina. hug

eu ma uit pe un canal,food network..mama,mama,mama ce mincaruri fac pe aci.imi lasa gura apa foame foame foame
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Joi 24 Iun 2010, 8:52 am

Neatza la toata lumea.
Eu nu te-am uitat, Danuta. kiss Vin-o mai des pe la noi. Mai pune-ne si ceva poze. Parca ziceai ca vreti sa va mutati la Fagaras. Mai povesteste-ne ceva despre tine. Ce ai mai facut in ultimul timp?
Juli, dar dupa ce se termina scoala mai putin si vii acasa, asa-i? Tare as vrea sa ne vedem. Poate ma supar si dau o fuga la Cluj.
Si mi-e dor tare de restul fetelor. Mai treceti si voi pe aici. Macar sa ne salutati si sa ne spuneti ca e totul ok. Macar o poza, doua acolo. Mi-e tare dor de voi. Nah, am cazut in borcanul cu melancolie.

Eu mai am un examen nasol de tot ca nu inteleg nimic din materia aia si dupa aia dizertatia. Am scapat si de master si ma pot bucura in voie de piticii mei, ca i-am cam neglijat in ultima vreme.

Andrica, ce-ai facut la examen?
Va pupacesc pe toate. kiss kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 24 Iun 2010, 9:51 am

neata fetelor Smile am luat 9 aseara Merci dar a durat vreo 4ore examenul zid
dana cum sa nu-ti ducem dorul? mai zi-ne ceva despre tine, cum iti mai merge?
alinuta parca avea nunta in august,nu? sau tin eu minte gresit?
ramo, roxy, dana...fetelor mai dati un semn macar sa stim ca sunteti bine

mi-e dor de zilele in care vb toate si muuuult
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de crixuta Joi 24 Iun 2010, 9:55 am

Neata fetelor Smile
Julie, inca nu am inceput diversificarea. Dar ma pregatesc. Doctorita mi-a zis ca pot incepe sa ii dau cate o lingurita de suc de morcov, fructe. Dar intai ma documentez si dupa aceea voi decide cand vreau sa fac asta.
Dana, mai intra si tu pe la noi, sunt muuulte fete carora le ducemdeja dorul. O sa uitam de voi daca o tineti asa [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] ...
Ana, scapi si de scoala., tre sa fii tare incantata Smile
Bravo Handrico :D!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de avr_dana Joi 24 Iun 2010, 5:20 pm

Salutare fetelor

...maacar eu intru cand pot sa va salut boo

Cris sunt f multe materiale despre diversificare , oricum depinde de bb daca vrea si daca-i place mai ales. Eu la inceput ii dadeam cate o lingurita suc de fructe /pe zi . Mi se parea ff putin..dar pt el era suficient. Tare mult imi placea cum scotea limbuta si se lingea pe buze love Si i-am dat si zeama de la pepene verde si i-a placut . APoi usor usor a papat de toate , de am si uitat cand a trecut timpul :D

Ana bafta la disertatie . Tu de la ceaiul de codite iesi la baie? Mie imi place la gust e bun , dar nu ies la baie de la el. Stiu ca e pt retentia de lichide si mai ales pt infectii urinare. Si lui David ii dau uneori. BAfta cu dieta :D

Amdrica felicitari...oricum era de asteptat ...:P

DAna care-i viata ta? cum e cu serviciul?

Juli dar dc se muta copii in alte state? E melancolic sf de an scolar .......dar vine vacantaaa

Eu franta obosita, munca si la serv si acasa, si chiar daca pap de toate inclusiv cartofi si nitel paine am mai dat jos vreo 400 gr. Tot ii bun, mai ales ca nu am pus la felul cum am mancat in ultima perioada.
Ce ma bucur e ca acum nu pot sa mananc f mult la o masa. Mi s-a mai micsorat stomacul si is happy .

kiss
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Joi 24 Iun 2010, 6:08 pm

Andreea, felicitari. Stiam eu ca o sa iei nota mare. pupi
Dana, dap, pentru retentia de apa beau ceaiul Smile
Iannis a dormit pentru prima data pe burtica. bee
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de juliennej Joi 24 Iun 2010, 8:25 pm

salutare fetelor.

ana-nu vin acasa.nu stiu de am zis ,dar hombre al meu e in mijlocl unui priect cu un spital din texas si tre sa mearga iar acolo.Sad(
nu stiu,tot amin si tot zic la vara,apoi la craciun si asa trece timpul...daca ar fi dupa mine,in seara asta m-as urca in avion si as fi dusa,fara sa ma interesez cit e biletul,daca vine sau nu si el,de lucrul meu,de nimic nu m-ar interesa....atita mi-e de dor de casa,in ficare noapte visez ceva,fie din mm fie din cj..cred ca numai ce sint plecati pot intelege..am ajuns in asa situatie incit incerc s anu am gindesc deloc la acasa pt ca imi face rau.

andrica-bravo pt examen.

cris-pupici lui andreiut.

dana-copiii se muta pt ca parintii au gasit joburi fie mai bine platite ,fie pt a fi mai aproape de parinti(bunicii copiilor) fie pt ca aici(in statul asta)traiul e f scump.de luat o casa,costa mult..in alte parti e mult mai ieftin....oricum parintii copiilor mei se muta fie pt bani ,desi au joburi super bune aici(doctori,avocati ,presedinti de companii etc)vor mai mult.se muta pt a fi mai aproape de familiile lor sau pt un job si mai bun si mai bine platit decit cel pe care il au,cum am zis mai sus.

si noi ne gindeam ca la anul sa ne orientam spre un alt stat,poate noth carolina..dar pina atunci mai vedem.mie imi place f mult aici...si ma obisnuiesc greu cu locuri noi,oameni noi..om trai si om vedea...
o seara faina fetelor.
kiss kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de ana_bela Vin 25 Iun 2010, 8:29 am

Neatza la toata lumea.
Oh, Juli, acu ceva vreme ziceai ca vii in tara. Imi pare rau ca nu a iesit planul. Da, dam vazut si eu o emisiune la tv si spuneau ca Bostonul e cel mai scump oras din USA.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9 - Pagina 3 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 9

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 30 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 16 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB