Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

+73
Chirrox13
kla78
ancabanu
ank93
Panea Laura
marabr
afilimonb
carmenzoe
ismi3ismi
firicel
i.xell
elenaveronica
adriuta
maribel
valentinadof
andegelia
arielas
Buburuza
symos
Motzu
andreeaX
Miniona
dandana
roxana096
olympia
corina corina
nicoleta_mc
odrina
moruna
Nicoleta Irimescu
danabarbu2007
zylv
Gabiuta
Lucia.BlueFlower
ancone
Steluzza
mischelle35
bibitu
mnarcisa
amoni
GABRELA
virus
geany
ivanoiuadela9
MagdaMarin
amnro
mimmi
canadianca50
andreeazaharcu
danae
danabekk
vilcris
rosita
clodi
Camy
Danny24
m-julie
diada
chocolate
Clio_Ela
Admina
Noemi
mamiboom
nadina_b2005@yahoo.com
Karina33
margot
Uca
ciucamona
totolina
leonutza69
adelina24
amia
MihaelaT
77 participanți

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de virus Sam 09 Oct 2010, 12:06 pm

Noemi a scris:Smile da, doar produsele se comenteaza ca altfel iti dau avertisment rade
Persoanele se comenteaza la cafea
Materialul la acesti colanti este spandex
dar nu am zis nimic Embarassed chiar vad ca produsele nu au incretituri la cusaturi sau ca sant sparturi la cusaturi , nu prea vad tighelu de la tiv sa imi dau cu parerea dar sant perfecte
virus
virus
Ucenic
Ucenic

masculin
Numarul mesajelor : 166
Varsta : 45
Localizare : craiova
Data de inscriere : 25/09/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Sam 09 Oct 2010, 12:16 pm

Scrisesem pt geany si er o gluma ;) eu nu sunt moderator.
Ai postat mesaj exact in acelaşi timp cu mine dacă te uiti la ora
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de GABRELA Sam 09 Oct 2010, 1:54 pm

cum ai cusut colantii?
GABRELA
GABRELA
helper
helper

Numarul mesajelor : 50
Localizare : hunedoara
Data de inscriere : 13/08/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Sam 09 Oct 2010, 3:53 pm

Cum sa ii cos, la triplock ca intotdeauna
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de GABRELA Dum 10 Oct 2010, 12:07 pm

Nu am incercat niciodata sa cos numai in triplock eu il folosesc numai la surfilat .triplocku meu ii cu 3 ate nici nu stiu daca merge.O sa incerc sa vad.Mersi
GABRELA
GABRELA
helper
helper

Numarul mesajelor : 50
Localizare : hunedoara
Data de inscriere : 13/08/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Dum 10 Oct 2010, 12:30 pm

Pai uita-te la colantii din comert sa vezi cum sunt facuti. Triplockul incheie partile articolelor elastice. Nu se foloseste numai la surfilat. Merge si cu 3 ate si cu 4. Eu folosesc cu 4, mai ales la colanti unde trebuie rezistenta
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Admina Dum 10 Oct 2010, 12:36 pm

Noemi... "si nu numai"... rade Hai draga, ca sunt excusivisti.
Sunt super colantzosii, si spandexul este un material foarte sexy. dama Sunt cusuti la perfectie, cum zice si Virus.
Auzi, tu faci tivul la uber cu 2 ace, nu? La elastice, zic.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Dum 10 Oct 2010, 12:43 pm

hug senks

Da la uber cos marginile, doar de-asta mi l-am luat. Altfel cum as putea?
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de canadianca50 Dum 10 Oct 2010, 5:25 pm

multumesc pentru raspuns. Noemi
canadianca50
canadianca50
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1841
Localizare : acolo si aici
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de geany Dum 10 Oct 2010, 6:39 pm

Gabriela, poti sa cosi la triplocul in 3 ate doar daca acest triploc realizeaza cusatura de incheiere si nu doar surfilare, altfel vei avea surpiza de a vedea pe fata cum se "cracaneaza" cusatura. Eventual daca-ti coase liniara, material elastic, sa cosi imediat langa cusatura de sufilatura...

Noemi, crezi ca-ti dau parola sa te loghezi ca moderator sa-mi poti da advertisment?!
rade
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de amoni Mier 13 Oct 2010, 10:08 pm

A-m facut si e o pereche de colanti azi pacat ca nu a avut cine sa-ma traga in poza zid cas sigura sota mea e plecat la pitesti va pun pozel asa sa nu va suparati pe [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
mine...... pupi i-am cusut cu zig/zagul de la liniara cos
amoni
amoni
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1486
Varsta : 44
Localizare : Pe luna
Data de inscriere : 16/09/2010

http://vmonicabijuhandmade.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Mar 09 Noi 2010, 7:06 pm

Un colantel de culoare rosu inchis cald, in poza pare mai degraba "burgunde" Am facut si un set colanti cu bustiera pt fitness din acelasi material dar mai am sa inchei decolteul.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de mnarcisa Mar 09 Noi 2010, 7:52 pm

Noemi esti belea. Imi place tot, cum iti vine culoare.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de bibitu Mar 09 Noi 2010, 9:36 pm

ca de obicei,vrei sa ne faci singe rau cu tinuta ta ,ah ce as da si eu sa fiu ca tine,auzi da ce maninci bre de arati asa ,ca ma dau cu capul de pereti acum zid ,nu da ca doare bataita
bibitu
bibitu
Junior
Junior

Numarul mesajelor : 460
Localizare : parcare
Data de inscriere : 03/05/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Vin 03 Dec 2010, 6:19 pm

Niste colanti negri din dantela elastica ce zic eu merg purtati in sezonul rece la rochie din tricot, cu cizme sau ghete + jambiere... eu asa zic. Voi?

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de mischelle35 Vin 03 Dec 2010, 6:29 pm

Este super acest colant din dantela neagra. La fel de mult imi place si cel rosu. Felicitari pentru rapiditatea cu care executi toate aceste hainute, pentru ca am vazut postari la mai multe topicuri. Esti fantastica!!!
mischelle35
mischelle35
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 113
Varsta : 49
Localizare : Galati
Data de inscriere : 21/11/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de danae Vin 03 Dec 2010, 9:49 pm

Super colantii Noami! rock
La cat esti tu de priceputa cred ca din dantela asta ar merge facute niste chestii de sters praful wink
danae
danae
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1100
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/11/2009

http://www.greetingcards.ro

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Admina Vin 03 Dec 2010, 10:14 pm

Sunt super! Doar ca eu ii vad ca si lenjerie intima, chiar catsuit wink , sa merg si mai departe...? Mai bine nu. Oricum, iarna pe ger, nu cred ca merg purtati afara, chiar daca esti cu limuzina la scara. Poate de club... asa da.

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Vin 03 Dec 2010, 10:35 pm

Eee, nu afara, normal ca nu vad pe cineva in plasa din asta dardaind la metrou Smile poate mai degraba urcand intr-un mertzan... mai pana la urma ce vrea clientul aia facem.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Steluzza Sam 04 Dec 2010, 12:00 am

Colantii din dantela m-au dat gata Noemi.Pot sa zic ca sunt tare,tare sexy? wink
Steluzza
Steluzza
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 741
Data de inscriere : 17/03/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de geany Dum 05 Dec 2010, 8:13 pm

Noemi, esti tare de tot. Imi plac toti colantii ce-i realizezi, poate in mod special ca-ti vin perfect. Insa eu nu pot purta colanti cu rochita... poate cu o tunica cat sa acopere fundul si atat. Imi amintesc mereu de fustita cu pantaloni din copilarie... Doar asa ma lasa bunica la joaca iarna si eu preferam sa stau in casa si sa privesc copiii de la geam, cum se joaca...

Cei din dantela i-as localiza la lenjerie intima. Chiar nu-i vad a colanti de mers pe strada doar daca sunt purtati cum spuneai tu pe post de ciorap sub fusta respechiv rochie.
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Dum 05 Dec 2010, 8:57 pm

Da ce mai nu ati mai vazut ciorapi negri cu flori??? Sau ciorapi plasa?? Nu stiu ce vi se pare asa ciudat, poate pt ca i-am pozat eu in bluza, asta din graba.
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Mar 07 Dec 2010, 12:30 am

De exemplu tinuta asta vi se pare excentrica? Mie imi place foarte mult, merg purtati si pe strada nu ca lenjerie sexy


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Noemi Joi 16 Dec 2010, 8:21 pm

Colantei din piele sintetica alba subtire si foarte elastica, in combinatie cu spandex negru mrrrrr

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Noemi
Noemi
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1541
Varsta : 44
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 16/07/2009

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de ancone Sam 18 Dec 2010, 7:10 pm

Noemi, ce-i al tau e al tau...felicitari. Super colantii, si combinatia de alb cu negru.
ancone
ancone
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 128
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 14/01/2010

Sus In jos

Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2) - Pagina 5 Empty Re: Treninguri, maieuri, colanti, haine pentru casa(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 5 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB