Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Quilling-arta de a rula hartia(2)

+47
vlavi
cretu_veronica22
kristadesign
Cloreta
anutza88
OXENS
Lucia.BlueFlower
danutza442
Ramy_ramona
anaelisabeta
cauia_viorica
anc@
bubu90ruza
julix_2007
nicky3128
dorinamisov
Fleur de Lys
Aditza
vero79
crin
percsovics monica
CARINA ANNA
corcodel
agy12
*Xtina
treinegri
02gaviota
mickyta
ioana soare
Oana_L
Ramurica
maddy13
Marry
SilviaDumitrescu
RoxanaL
RODIK
Cristale
firimitura
Maria77
diada
iuliana72
diana-s
ELENA76
teodosia
denmar
AlinaJ.Bijoux
MihaelaT
51 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Cristale Mar 23 Feb 2010, 9:35 am

maddy sunt foarte frumos lucrate felicitarile tale. Imi plac mult
Cristale
Cristale
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 99
Varsta : 40
Localizare : Arad
Data de inscriere : 02/01/2009

http://www.floar3d3colt.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Mar 23 Feb 2010, 5:08 pm

Buna fetelor!
Foarte frumoase lucrarile! Ramurica , superb tabloul, felicitari!
Dar sa ma prezint. ma numesc Cristina,sunt din Bucuresti si fac quilling de 3 luni. Sunt fascinata de minunatiile care pot iesi din acele fasiute de hartie. Pot sa spun ca a devenit chiar o pasiune. Ma bucur ca am gasit persoane care impartasesc aceasta pasiune, dar imi pare rau ca la noi nu se prea gasesc materiale originale. Insa romanul este invetiv asa cum ati spus si voi sculele le facem singure. Eu am inceput cu un piciorus de la un stecher de priza mai vechi. Are acelasi format ca si scula originala de quilling doar ca este mai gros. Il mai folosesc si acum dar , doar la cartoane mai subtiri, la coli folosesc acul merge foarte bine.
Hai sa va prezint si eu cateva din creatiile mele.
Aici am cateva miniaturi de flori si animale pe le-am transformat in martisoare.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Sper ca va plac , in alt post am sa va pun si cteva posze cu tablourile mele.
Pupici si spor la lucru!

Edit Ioana Soare: Te rog sa intri [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] link si sa citesti in ce conditii ai voie sa-ti atasezi linkul catre blog la semnatura. In afara de asta te rog sa iti incarci pozele in photobucket la dimensiunea de maxim 640/480 pentru a se vedea complet aici. Daca nu, alege din photobucket codul pentru thumbnail.


Ultima editare efectuata de catre *Xtina in Mar 23 Feb 2010, 5:47 pm, editata de 1 ori
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de firimitura Mar 23 Feb 2010, 5:12 pm

superbe martisoarele tale *Xtina poate ma inveti si pe mine cum se face soricelul:D kiss

fetelor cu toate m-ati dat gata . sunt fascinata de ce vad la voi. incep sa ma simt super incepatoare in aceasta arta cand vad ce frumuseti creati voi. kiss


Ultima editare efectuata de catre firimitura in Mar 23 Feb 2010, 5:17 pm, editata de 1 ori (Motiv : mai aveam cateva mesaje de transmis fetelor talentate)
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 23 Feb 2010, 5:14 pm

Ce martisoare dragute Xtina!!!! Imi plac in mod special oitele si soricei!!! love
Oana mersi pt. aprecieri!!! pupi
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Mar 23 Feb 2010, 5:18 pm

Multumesc mult fetelor Merci
Desigur Firmitura, cu mare placere, o sa fac cateva poze cu etapele de lucru si am sa explic cand o sa postez ok?
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Oana_L Mar 23 Feb 2010, 5:19 pm

Waaaw, *Xtina...3D aplauze Foarte faine. iar oitele sunt de-a dreptul bestiale bucurie
Oana_L
Oana_L
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : pe-aproape
Data de inscriere : 28/12/2009

http://cutiameacuvise.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Mar 23 Feb 2010, 5:29 pm

Imi cer scuze Ioana , am sa modific acum pozele la dimensiune iar linkul am sa-l adaug conform regulamentului , mii de scuze, am sa fiu mai atenta pe viitor.
multumesc
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de maddy13 Mar 23 Feb 2010, 7:17 pm

*Xtina a scris:Imi cer scuze Ioana , am sa modific acum pozele la dimensiune iar linkul am sa-l adaug conform regulamentului , mii de scuze, am sa fiu mai atenta pe viitor.
multumesc

Superbe lucrarile tale! Am o intrebare, imaginea de la avatar e tot o lucrare in quilling, ca asa pare? Daca da, as vrea sa o postezi za o vad mai mare pentru ca imi place foarte mult.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de maddy13 Mar 23 Feb 2010, 7:28 pm

Fetelor am gasit un lipici bun, e de la firma aceea nemteasca de renume, nu fac reclama ca nu e voie, se numeste kraftkleber, e transparent si lipeste super. Cu el am lucrat felicitarile pe care le-ati vazut.
Si sa va mai invat o chestie, am gasit printre lucrurile mele un tub de la lacul acela de facut modele pe unghii, care are un capat subtirel, am golit lacul si am bagat lipiciul asta si vreau sa spun ca tot ce vedeti acolo crengute si codite de flori sunt lipite pe muchia cartonului, deci este foarte fin. Eu zic sa incercati si voi.
maddy13
maddy13
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 982
Varsta : 48
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 19/02/2010

http://maddyaur.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Mar 23 Feb 2010, 8:16 pm

Buna maddy, imaginea e doar cu putin mai mare decat avatarul si e opera Yuliei Brodskaya, cauta pe google si ai sa gaseti site-ul ei
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Oana_L Mar 23 Feb 2010, 8:47 pm

Inca o incercare Smile [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Oana_L
Oana_L
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : pe-aproape
Data de inscriere : 28/12/2009

http://cutiameacuvise.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mar 23 Feb 2010, 11:14 pm

F. frumos Ioana!!! Iti ies lucrarile din ce in ce mai bine!!! Tine-o tot asa!!! Smile
Am cautat si eu pe net lucrarile Yuliei B. si tot ce am vazut mi-a placut tare mult!!! Dar, nu am gasit decat cateva lucrari!!! mirat2
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty FELICITARI

Mesaj Scris de agy12 Mier 24 Feb 2010, 1:52 pm

Buna fetelor

am facut si eu cateva felicitari prin tehnica quilling si as vrea sa le postez; sper sa imi reuseasca de data aceasta, am mai scris pe forum dar la o alta sectiune; sper de data aceasta sa nu gresesc[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Deocamdata doar acestea 2 sa vad daca am reusit sa le postez corect.
agy12
agy12
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 26/12/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramurica Mier 24 Feb 2010, 2:19 pm

ioana soare a scris:Ramurica foarte frumos tabloul! love Cum e lucrat? Poti sa pui si poza cu detaliu?

Oana imi plac martisoarele tale, ghiocelul in mod special!

E lucrat in mod normal cu forme de quilling. Iata si un detaliu mai jos:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Oana_L Mier 24 Feb 2010, 2:23 pm

Ramurica a scris:
ioana soare a scris:Ramurica foarte frumos tabloul! love Cum e lucrat? Poti sa pui si poza cu detaliu?

Oana imi plac martisoarele tale, ghiocelul in mod special!

E lucrat in mod normal cu forme de quilling. Iata si un detaliu mai jos:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Lucrarile tale nu sunt facute in mod normal nicicum. Sunt exceptionale, deosebite, extraordinare. Din mainile tale intr-adevar iese arta Merci
Oana_L
Oana_L
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : pe-aproape
Data de inscriere : 28/12/2009

http://cutiameacuvise.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramurica Mier 24 Feb 2010, 2:34 pm

Multumesc Oana_L pentru aprecierile tale , dar sa nu exageram. Daca te uiti mai bine ai sa vezi ca nu este chiar asa.
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Oana_L Mier 24 Feb 2010, 2:40 pm

Agy12, foarte frumoase si lucrarile tale. Spor la munca in continuare Smile

Ramurica, niciodata artistul nu e multumit de operele sale, intotdeauna doreste sa scoata mai mult Smile Eu am spus ce-am vazut. Lucrarile tale sunt deosebite si imi doresc sa ajung si eu sa fac asa ceva.
Oana_L
Oana_L
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : pe-aproape
Data de inscriere : 28/12/2009

http://cutiameacuvise.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de diana-s Mier 24 Feb 2010, 2:43 pm

Ramurica a scris:Multumesc Oana_L pentru aprecierile tale , dar sa nu exageram. Daca te uiti mai bine ai sa vezi ca nu este chiar asa.
daca ma uit mai bine ma dor ochii cand realizez cate module de hartie ai bagat acolo :D

foarte frumos si detaliat
diana-s
diana-s
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 817
Varsta : 46
Localizare : Constanta
Data de inscriere : 29/09/2009

http://douamainistangi.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramurica Mier 24 Feb 2010, 2:52 pm

Xtina ai facut niste miniaturi .... absolut superbe! Soriceii m-au dat pe spate! La chestii d'astea foarte mici ma apuca nebunia. Asta e munca de chinez batran! Super tare!!
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Ramurica Mier 24 Feb 2010, 3:02 pm

Oana_L sunt convinsa ca vei evolua. Asa si trebuie. Orice ai/aveti nevoie, stau la dispozitie.
Ramurica
Ramurica
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 60
Varsta : 56
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 15/12/2008

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de *Xtina Mier 24 Feb 2010, 8:04 pm

Buna fetelor, ce mai faceti? Cum merge cu creatia?

Xtina ai facut niste miniaturi .... absolut superbe! Soriceii m-au dat pe spate! La chestii d'astea foarte mici ma apuca nebunia. Asta e munca de chinez batran! Super tare!

Multumesc Ramurica, adevarul e ca-mi place sa bigulesc la ele, o sa pun un tutorial cu soriceii zilele acestea.

Asa cum v-am promis va las cateva poze cu tablori facute integral din hartie, inclusiv rama.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
*Xtina
*Xtina
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 44
Varsta : 59
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 09/02/2010

http://cristina-funquilling.blogspot.ro/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de RoxanaL Mier 24 Feb 2010, 9:28 pm

Vai de mine si de mineeeee!!!!!!!!!!!
Incepe lumea sa mai uite de rautati, de plans de mila si compatimit, si isi indreapta privirea catre arta (adevarata) si catre frumos.....Ceea ce este de apreciat! Jos palaria in fata fetelor !!!
Nu am mai postat de mult nici o poza, dar promit ca o voi face dupa 8 martie, am multe comenzi, am reusit sa`mi bag lucrarile la un magazin, si mai antrenez 2 prietene, ca sa ma ajute Smile Plus ca bebe se mareste, si imi pune kilograme in spate Smile))
Pupicei dulcici!
Spor la treaba!
RoxanaL
RoxanaL
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 173
Varsta : 39
Localizare : constanta
Data de inscriere : 10/11/2009

http://roxyquills.blogspot.com

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de AlinaJ.Bijoux Mier 24 Feb 2010, 10:53 pm

Xtina, m-ai dat gata cu tablourile tale, mai ales cu ultimul!!!! love Smile
Roxana ai mare dreptate prin ceea ce zici. Si eu am observat ca tot mai multa lume, in special fete, e interesata de arta!!! Si asta e f. bine!!! Smile
AlinaJ.Bijoux
AlinaJ.Bijoux
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 6618
Varsta : 39
Localizare : Curtici
Data de inscriere : 26/10/2009

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de corcodel Joi 25 Feb 2010, 12:07 am

M-am inscris si eu azi aici. Am dscoperit tehnica asta de ceva timp dar ce m-a oprit sa incep a fost ca nu stiu cum sa imi fac fasiutzele de hartie. M-am gandit la un distrugator de documente dar deocamdata nu am avut finante, stiut fiind ca al mai ieftin se duce la 80-100 lei.
Am un trimer pt hartie dar si asta ii cam damblagiu si la dim asa mici 2-3 mm nu mere.
Eu folosesc niste ace de brodat, care sunt boante si au urechile f lungi si destul de latutze.
O sa incerc sa tai fasiutele cu un cutter desiii nu stiu daca or iesi.
corcodel
corcodel
helper
helper

Numarul mesajelor : 26
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2010

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Oana_L Joi 25 Feb 2010, 7:20 am

corcodel a scris:M-am inscris si eu azi aici. Am dscoperit tehnica asta de ceva timp dar ce m-a oprit sa incep a fost ca nu stiu cum sa imi fac fasiutzele de hartie. M-am gandit la un distrugator de documente dar deocamdata nu am avut finante, stiut fiind ca al mai ieftin se duce la 80-100 lei.
Am un trimer pt hartie dar si asta ii cam damblagiu si la dim asa mici 2-3 mm nu mere.
Eu folosesc niste ace de brodat, care sunt boante si au urechile f lungi si destul de latutze.
O sa incerc sa tai fasiutele cu un cutter desiii nu stiu daca or iesi.
Ies foarte bine.

Foarte foarte frumoase tablourile. *Xtina, poti sa-mi spui cum ai facut rama? I love you
Oana_L
Oana_L
helper
helper

Numarul mesajelor : 55
Localizare : pe-aproape
Data de inscriere : 28/12/2009

http://cutiameacuvise.blogspot.com/

Sus In jos

Quilling-arta de a rula hartia(2) - Pagina 3 Empty Re: Quilling-arta de a rula hartia(2)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB