Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii din sarma 9
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyIeri la 6:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyIeri la 6:43 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyIeri la 6:41 pm Scris de mlizeta

» Jucarii crosetate
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyIeri la 6:38 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyIeri la 6:36 pm Scris de mlizeta

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyIeri la 6:35 pm Scris de mlizeta

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptySam 18 Mai 2024, 8:18 am Scris de Dorulet

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA - Pagina 9 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

+105
Pui_dEuropolis
claudia_mami
doyna2004
maju1810
tomari
puffetta
scorpio89
iulia_stone
came_lia
andreeaX
Seven
arime
degetica
Medi
Noemi
Day
ciresicca
hope
Buburuza
ellybijoux
danae
div
cosmi
ancuta_ancuta
Uca
ELENA76
oana_007
vasiliu ana
oananastasa
Alina.C
mihaelaelena
zylv
ralucis
ByVioleta
europolis
ema
Tache Marilena
deeaz
adar
ruscri
Clio_Ela
ciucamona
geany20062006
cretu_veronica22
GIO Studio
milena
Karina33
DANIELA.I
pisi
ancush
Lenica
maria martinas
MagdaMarin
Bianca23
mady85
nicky3128
Ramonica
Giobsy
silvia elena
leonutza69
lya06k
pepy24
MAYA
mariutza
madalina78
andreea2010
diana_roxana
ancacib
mnarcisa
julix_2007
Astoonel
cristina_v
crismi
skygirl
agendatel
kla78
scamutza
valentinadof
amnro
teisoara
mihamiha
totolina
LYNDA
bobitica
mada93
dktimi
nadina_b2005@yahoo.com
tala
angells
SilviaDumitrescu
diada
Adriana13
Kristina
Camy
ileana cosanzeana
kisslandia
olympia
geany
clodi
stephanie
MihaelaT
Usagy
ioana soare
mdlupu
Admina
109 participanți

Pagina 9 din 28 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Urmatorul

In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de madalina78 Dum 07 Feb 2010, 3:57 pm

Multumesc tala
madalina78
madalina78
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 64
Varsta : 46
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 25/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de amnro Dum 07 Feb 2010, 4:27 pm

acum am apucat sa citesc si eu tot ce s-a scris pe aici

admina, multumesc pentru invitatia de a fi in juriu. m-a luat prin surprindere asa ca as prefera sa fiu pe lista de rezerve. pana se finalizeaza juriul poate ma dezmeticesc si eu.

foarte frumoase bluzele postate pana acum, si mai ales foarte rapide "croitoresele".

am facut si eu o camasa, asa din simpatie queen (sa vad pe unde o s-o postez)
amnro
amnro
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 930
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/10/2009

https://www.facebook.com/pages/Rochii-elegante/173196092774733?r

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de Tache Marilena Dum 07 Feb 2010, 4:46 pm

Fetelor, m-ati ispitit si ma inscriu si eu in concurs. N-am mai cusut de vreo 2 ani sper ca nu a ruginit masina. Am cusut goblen. Recunosc ca am cusut cate ceva, o bluzita, cateva fuste drepte, un costumas dar am copiat tipar din Burda, l-am pus pe material si am decupat. Soacra mea, la prima mea incercare, m-a facut ,,nebuna,, . ,, Cum ai tu curaj sa bagi foarfeca in material?,, Dar toate au un inceput... nu a reusit sa ma descurajeze dimpotriva m-a ambitionat ca sa fac ceea ce vreau si sa-i demonstrez ca nu sunt o incuiata si o fricoasa. Tot din Burda am invatat cum se aseaza tiparul pe material si cum se da semn pe langa tipar cu ata insitrata.
Maine merg in oras sa caut un material. Poate am timp sa fac bluza pana pe 21 februarie.
Spor la lucru tuturor participantelor!
Tache Marilena
Tache Marilena
Maestru
Maestru

Numarul mesajelor : 1418
Varsta : 56
Localizare : Campina
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de silvia elena Dum 07 Feb 2010, 5:01 pm

multa bafta!niciodata sa nu te dai batuta!
silvia elena
silvia elena
helper
helper

Numarul mesajelor : 17
Localizare : barlad
Data de inscriere : 10/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de mdlupu Dum 07 Feb 2010, 5:17 pm

si eu sunt aproape gata cu bluzita!
mai am de facut butoniere, de pus nasturi (dupa ce o sa ii cumpar) si cred ca o sa refac tivul pt ca nu sunt multumita de cum a iesit!
felicitari fetelor care au postat deja bluzitele!
bucurie bucurie
mdlupu
mdlupu
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 125
Varsta : 46
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 04/12/2009

Sus In jos

Noutate ema

Mesaj Scris de ema Dum 07 Feb 2010, 5:46 pm

Ideea de a incuraja pasiunea pentru croitorie punind in joc un premiu atit de valoros, intr-o vreme in care toate ne cumparam tot felul de porcarii de prin magazine la niste preturi nejustificat de mari (ma refer la raportul calitatea materialului, calitatea cusaturilor - finisaje, pret)-de multe ori am senzatia ca platim aceste sume pt etichetele de pe dos, e intr-adevar laudabila. Nu stiu daca voi participa dar multumesc organizatorilor si sponsorilor pt ca incercati concret sa sustineti ceva ce e pe cale de disparitie si in acelasi timp privit cu dispret si ironie - pasiunea pentru croitorie.
ema
ema
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2954
Varsta : 53
Localizare : Franta
Data de inscriere : 18/09/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de ciucamona Dum 07 Feb 2010, 6:24 pm

ei kisslandia de ce zici tu ca bluza ta e o bazaconie mie chiar imi place cum a iesit am incercat sa fac si eu una in genul acesta anul trecut dar cu maneca scurta si-ti spun ca a ta a iesit cu mult mai frumoasa decat a mea . kiss

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

admina si dida si eu vreau sa particip sunt inceptoare zic eu mai ales ca am dat gres cand am incecat sa fac eu singura tiparul si nu mi-au iesit manecile eu vreu sa particip nu neaparat pentru premiu ci mai mult ca sa vad parerile unor persoane cu ceva mai multa experienta si putin mai exigente,ma simnt mai motivata sa lucrez daca stiu ca voi fi examinata corect cu tot cu gresli si cu putina incurajare pot sa incerc din nou si poate reusesc.acum incerc sa fac nr.de postari necesar si astept ca sotul meu sa-mi faca rost de o camera foto ca sa pot sa ma inscriu.e adevarat nu strica nimanui un premiu dar mai importanta mi-se pare experienta prin care treci daca participi la un concurs de acest gen. tricot multumesc

Edit Admina: Nu se accepta mesaje succesive de la acelasi membru, daca nu au trecut 24 de ore intre ele! Punctul 6 din Regulament!
ciucamona
ciucamona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 34
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de ruscri Dum 07 Feb 2010, 7:06 pm

Daca nu ai 50 de mesaje nu poti intra in concurs?Eu abia aseara am scris primul mesaj zid desi citesc de mult pe forum.
Ca si vulpemona, vreau si eu sa vad parerea voastra in legatyra cu munca mea in ale croitoriei.
Spor la treaba tuturor!
ruscri
ruscri
helper
helper

Numarul mesajelor : 2
Localizare : transilvania
Data de inscriere : 11/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de ancacib Dum 07 Feb 2010, 7:16 pm

oau fetelor ce harnicute sunteti, ati si postat bluzele.
Felicitari!
avatar
ancacib
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 20/08/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de Admina Dum 07 Feb 2010, 7:25 pm

Pentru incepatoare in ale forumului si croitoriei:

Va rog insistent nu mai postati mesaje succesive, in goana de a acumula cele 50 de mesaje! Se vor da avertismente, la abateri repetate.
Am insistat pe "dovedirea" calitatii de incepator in ale croitoriei. Va rog sa postati creatiile voastre la croitorie, in subiectele aferente, inainte de terminarea concursului. Daca atunci nu veti avea cele 50 de mesaje pe forum (le puteti scrie pana la sfarsitul concursului, nu e necesar sa fie postate toate pana la inscrierea bluzei in concurs) si nu ne-ati aratat alte 2-3 lucruri cusute de voi, in album cu poze sau fiecare la subiectul special deschis pentru acel tip de lucru, nu validam inscrierea si nu veti participa la concurs.
Si din nou insist, cititi cu atentie postarile dinainte, intrabarile voastre au deja raspuns.


Adar, mai fa poze cu bluzita din fata, spate si profil si una cu dosul. Materialul si bluza dupa care ai scos-o pe cea noua, se vad deja. Stai aici cu ea, la concurs. hug
Kisslandia, am scos poza cu boldurile, acum sunt 7. Bafta tuturor!

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!
Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de mihamiha Dum 07 Feb 2010, 7:49 pm

Admina eu am scris cateva cuvinte despre cum am realizat bluzita,trebuie sa fac o descriere mai amanuntita?
mihamiha
mihamiha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 97
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de adar Dum 07 Feb 2010, 8:02 pm

Am mai pus si eu cateva poze, daca mai sunt necesare si altele, va rog sa-mi spuneti.
Admina, multumesc, acum am citit mesajul, voi face si o poza din profil!
adar
adar
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 277
Varsta : 45
Localizare : Sibiu
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de mnarcisa Lun 08 Feb 2010, 1:15 am

Felicitari fetelor care ati si terminat!

Am ineput si eu, am taiat materialu si insailat.
Am gresit manecile si acum trebuie sa vad ce pot face. Sper sa iasa ceva pana la urma.
mnarcisa
mnarcisa
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2121
Varsta : 41
Localizare : eu cu ai mei
Data de inscriere : 21/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de europolis Lun 08 Feb 2010, 7:55 am

Wow, cu crosetaria mea am scapat concursul zid cred ca e cam tarziu sa ma mai apuc acum.
Felicitari fetelor care au expus pana acum si bafta tuturor participantelor dar si juriului (veti avea de dezbatut ca fetele astea stau cam bine la creativitate)
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de diada Lun 08 Feb 2010, 8:06 am

Niciodata nu e tarziu, mai este destul timp pana pe 21 februarie! O zici de parca ai aflat azi si maine este gata concursul wink

_________________
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de europolis Lun 08 Feb 2010, 8:32 am

Da, ai dreptate Diada ma voi gandi (era o autoscuza ca sa zic asa, ce sa fac aveti atatea sectiuni pe aici ca imi vine sa fac de toate, ma manaca mainile) cos
europolis
europolis
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3238
Localizare : In capul meu
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de skygirl Lun 08 Feb 2010, 11:21 am

si eu zic ca ai timp... ca eu abia azi ma apuc efectiv de lucru, ca pana acum am avut examene Smile Plus ca nu ai nimic de pierdut daca participi si tu Smile

multa bafta.
skygirl
skygirl
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de ByVioleta Lun 08 Feb 2010, 3:11 pm

Cat ma bucur ca m-am inscris la timp. Acum nu stiu cum voi face cu cele min. 50 de posturi si nici daca ma incadrez sigur la ïncepatore, dar tare ma tenteaza. Felicitari pt initiativa ;)
ByVioleta
ByVioleta
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 4
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 31/01/2010

http://byvioleta.wordpress.com

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de ralucis Lun 08 Feb 2010, 4:22 pm

Ultima data cand am intrat pe forum am vazut si concursul, am citit regulamentul si mai, mai ca ma hotarasem sa particip; nu pentru premiu, ci pentru ca, fiind vorba despre un concurs pentru incepatoare, as fi avut posibilitatea sa vad cu ce pot debuta motivat intr-ale croitoriei. Am gasit tipar, am luat si material& stuff si urma sa ma apuc de treaba saptamana asta. Acuma am intrat iar pe forum si vad ca Admina a modificat regulamentul Sad si nu pot participa decat cele care au mai facut ceva pana acum. Pacat, eu am mai facut nimic pana in prezent, iar asta era o ocazie sa ma mobilizez. Poate data viitoare...
ralucis
ralucis
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 135
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/08/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de skygirl Lun 08 Feb 2010, 4:28 pm

dar chiar daca nu ai facut nimic.. tot ai putea sa faci ceva.. si sa ne arati ce ai facut chiar daca nu participi.. ca la urma urmei pentru noi facem bluza.. nu? ca sa castigam experienta.. asa ca nu te demoraliza si apuca-te sa cosi mai ales ca ai cumparat toate necesare pentru a creea bluzita. Eventual poate intre timp din niste resturi de la ce iti ramane, faci un lucru micut si il postezi si asa poti participa si la concurs ;)
skygirl
skygirl
helper
helper

Numarul mesajelor : 72
Varsta : 33
Localizare : iasi
Data de inscriere : 17/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de zylv Lun 08 Feb 2010, 4:40 pm

am lipsit si eu doua saptamani,si va faceti de cap pe aici rade chiar mi-ati dat de lucru pe aici,ca am ce citi ca sa ajung la zi.am vazut multe fete noi prin zona,si imi permit un off topic ca sa le dau un bun venit tuturor.
bafta concurentelor!
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 08 Feb 2010, 4:58 pm

Ralucis, sunt participante care nu au mai lucrat nimic, dar fac in paralele cum le-a sugerat si Admina, o fata de perna, un portofard, o husa pt ceva,...Tot iti ramane o bucatica de material de la bluza, incat sa faci ceva util din ea.
Hai ca asteptam
kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de pisi Lun 08 Feb 2010, 8:45 pm

Se vede o perna dar cum s-a mai spus fiecare poza la locul ei aici se pun poze doar cu bluzele pt. concurs si cele care nu intra in concurs dar bluze sa fie Smile
pisi
pisi
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 38
Localizare : vaslui
Data de inscriere : 09/07/2009

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de ciucamona Lun 08 Feb 2010, 8:58 pm

ralucis nu te da batuta eu sunt nou venita pe forum si ma gandesc sa incerc sa strang 50 de mesaje si sa postez cele15 creati ale mele si sa incerc de ce nu doar si daca nu castigam premiu avem ceva de castigat experienta entuziasm bucurie
ciucamona
ciucamona
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 198
Varsta : 34
Localizare : Rm.Valcea
Data de inscriere : 29/01/2010

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de geany Lun 08 Feb 2010, 9:29 pm

pisi s-a rezolvat Smile
deeaz AICI link ti-am mutat postarea si ti-am adaugat pozele. Daca nu sunt cele corecte, dai edit si schimbi cu cele ce le doresti. Smile

Fetelor care participati, daca va doriti o bluza, spor la treaba. Nu e musai sa te incadrezi la concurs sa-ti realizezi o bluza, insa motivatia e mai mare. Daca nu na veti incadra suteti castigatoarele unei bluze pe care nu ati fi avut-o pe 22 ferbruarie fara aceasta motivatie.

Bafta bucurie bucurie bucurie
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Noutate Re: CONCURS DE CROITORIE - PRIMA MEA BLUZA

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 9 din 28 Înapoi  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 18 ... 28  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB