Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyAstazi la 12:08 am Scris de vlad_mom

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyAstazi la 12:00 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyIeri la 9:37 pm Scris de LRodica

» Bijuterii din sarma 9
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyIeri la 9:30 pm Scris de LRodica

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyIeri la 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyIeri la 6:52 am Scris de vlad_mom

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 1:41 pm

dana_mi16 a scris:Multumesc Cris, sper sa fie ok, am sa va spun dupa ce vin pupi
Ceau fetele, am revenit de la interviul fantoma, cica are salariu fix care se compune din comisioane+comisioane+comisioane+comisioane+comisioane...... zid zid zid zid zid zid
Nu mai suport!!!!

Nu dispera....daca nu-ti convine, o sa vezi ca o sa apara si ceva sa iti faca cu ochiul....sa fie o combinati si sa aiba din toate cele cate iti doresti cate putin. Dupa aceea, la urmatorul va fi cam ce ti-ai dorit, cu mai multe avantaje....asa e acuma...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 1:58 pm

Sad imi pare rau
cam asa e la astea cu asigurari...salariul fix e f mic inspre inexistent si totul e doar din comisioane zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Giobsy Joi 22 Oct 2009, 2:10 pm

Dana, ma bag si eu in vorba, dar...
Poate ar fi bine sa accepti totusi postul. In primul rand conteaza ca si experienta, in eventualitatea ca se vor ivi alte joburi.
Iar in alta ordine de idei, cunosc doua tipe, care au inceput activitatea in cadrul bancilor ca agenti de asigurare, iar dupa ceva timp (nu mult) au reusit sa intre pe posturi de ofiteri credite. Poate este o rampa de lansare.
Orice vei hotari, eu iti doresc bafta maxima si minte luminata!
Iar daca nu-ti place e simplu: iti dai demisia.
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 2:22 pm

Giobsy a scris:Dana, ma bag si eu in vorba, dar...
Poate ar fi bine sa accepti totusi postul. In primul rand conteaza ca si experienta, in eventualitatea ca se vor ivi alte joburi.
Iar in alta ordine de idei, cunosc doua tipe, care au inceput activitatea in cadrul bancilor ca agenti de asigurare, iar dupa ceva timp (nu mult) au reusit sa intre pe posturi de ofiteri credite. Poate este o rampa de lansare.
Orice vei hotari, eu iti doresc bafta maxima si minte luminata!
Iar daca nu-ti place e simplu: iti dai demisia.

Aaaaa, ca sa vin in sustinerea a ceea ce zice Giobsy, ideea e ca daca ei iti fac contract pe numele tau, si ai perioada de proba, tu in perioada asta poti intrerupe contractul cand vrea muschii tai, fara sa dai preaviz. Adica mergi si ii anunti (daca sa fii finuta) si ca sa nu ai probleme la ITM, trebuie sa ii notifici in scris, prin scrisoare cu recomandare, ca sa ai dovada ca le-ai trimis docomentu. In acest fel esti exonerata de orice obligatii. Deci poti incerca si o zi doua daca vrei.
In acelasi fel, si ei pot scapa de tine in aceasta perioada de proba.
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 2:24 pm

crixuta a scris:
Aaaaa, ca sa vin in sustinerea a ceea ce zice Giobsy, ideea e ca daca ei iti fac contract pe numele tau, si ai perioada de proba, tu in perioada asta poti intrerupe contractul cand vrea muschii tai, fara sa dai preaviz.
asta e bine de stiut wink
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 2:48 pm

andreea_2008 a scris:
crixuta a scris:
Aaaaa, ca sa vin in sustinerea a ceea ce zice Giobsy, ideea e ca daca ei iti fac contract pe numele tau, si ai perioada de proba, tu in perioada asta poti intrerupe contractul cand vrea muschii tai, fara sa dai preaviz.
asta e bine de stiut wink

Pai vedeti si voi cum e, mai intrebati, ca noi batranelele am mai trecut printr-una alta, mai avem ceva experienta la capitolul drepturile angajatului wink
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Giobsy Joi 22 Oct 2009, 2:56 pm

Eu batranica?! Sunt o frageda faptura de 42 de anisori!
Ani am multi, minte imi mai trebuie!
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 2:59 pm

intrebam, intrebam...dar momentan n-am ce ca nu ma baga nimeni in seama sa ma angajeze rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 3:13 pm

Giobsy a scris:Eu batranica?! Sunt o frageda faptura de 42 de anisori!
Ani am multi, minte imi mai trebuie!

Iartashiune Merci Merci Merci
Asa e....suntem tinerele si fragede dar intelepte la minte :D
Ce zici de asta, am dat-o bine? Smile
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Giobsy Joi 22 Oct 2009, 3:24 pm

Suntem tinere, frumoase, destepte, harnice, placute, pricepute si cu deosebire MODESTE!
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 3:26 pm

si eu sunt modesta rade si eu, si eu rade rade rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 22 Oct 2009, 3:29 pm

Fetele, acum am citit ce ati scris,e bine de stiut ce ai scris Cris, iar de incercat, cred ca am sa ma duc doar ce am de pierdut, decat sa ma duc si sa vad exact cum e , poate ca ma descurc, poate nu, dar daca nu incerc eu am de pierdut!!!
VA MULTUMESC PENTRU SAFATURI, chiar sunteti niste persoane si prietene, daca imi permiteti, de nadejde! pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 3:31 pm

dana_mi16 a scris:Fetele, acum am citit ce ati scris,e bine de stiut ce ai scris Cris, iar de incercat, cred ca am sa ma duc doar ce am de pierdut, decat sa ma duc si sa vad exact cum e , poate ca ma descurc, poate nu, dar daca nu incerc eu am de pierdut!!!
VA MULTUMESC PENTRU SAFATURI, chiar sunteti niste persoane si prietene, daca imi permiteti, de nadejde! pupi

hug hug hug

Giobsy, eu chiar cred ca de-abia spre 30 de ani o femeie se descopera cu adevarat, dar asta n-o vei crede niciodata inainte de varsta asta Smile asa e tineretul....:P
Eu de-abia astept sa nasc si sa fiu o mamica draguta, energica, fericita si cu fustita scurta rade
Asta implica si o dieta, clar...... bucurie bucurie bucurie
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 3:34 pm

kiss kiss kiss dana
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Giobsy Joi 22 Oct 2009, 3:38 pm

Dana, sa fii sanatoasa si iubita! Las' ca va fi bine! Macar experienta si tot castigi ceva. Dar eu iti doresc sa fie asa cum vrei.

Later edit:

Crixuta draga, ai mare dreptate si subscriu. Mai putin chestia cu dieta. Nu ma pot hotari asupra regimului. Cred ca deocamdata o sa tin regim inainte si imediat dupa ce mananc. Am incercat de toate, am slabit si apoi m-am facut iar cat o purcica. Dar nu-i bai! Sunt o purcica supersexi! zid

A! Mi-am adus aminte o faza: dupa ce am nascut, cand a venit vremea sa plec din maternitate, am rugat-o pe mama mea sa-mi aduca de acasa o fusta neagra, destul de scurta dar mai ales stramta. Am visat 9 luni de zile clipa cand aveam sa o imbrac din nou.
Mi-a adus mama hainele, copilul a fost preluat de sot, iar eu am ramas in salon sa ma schimb. Tragedie! Fusta gemea si nu era de acord sa facem un "cuplu". M-am chinuit si pana la urma am reusit sa ma indes in fusta. Cu ajutorul mamei am incheiat si fermoarul. Am luat pantofii in picioare si...culmea: imi ramasesera ...mari.
Am plecat de la maternitate direct la preot acasa sa citeasca o dezlegare pentru a putea iesi cu fetita la plimbare inainte de botez. (Nu stiu sigur despre ce e vorba, dar am ascultat-o pe mama).
Cand am ingenunchiat in fata preotului, fermoarul a pocnit si cusatura laterala a fustei s-a facut zob.
Am plecat spre casa strans lipita de mama si de sotul meu sa salvam ce mai putea fi salvat din onoare.
Dar am slabit apoi si totul a fost ok.
Poooop tuturor!

mesaj modificat de arime
PS:
rog frumos sa se foloseasca functia edit in cazul in care nu a mai postat nimeni dupa ultimul mesaj trimis de voi, merci anticipat
wink
Giobsy
Giobsy
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 2026
Varsta : 56
Localizare : Vatra Dornei
Data de inscriere : 25/05/2009

http://giobsysoulmade.wordpress.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 22 Oct 2009, 3:42 pm

GIobsy- sa dea Dumnezeu sa fie asa pupi
Andreea pupi
Cris - ai sa fii o mamica superba, dar ai sa ai cea mai mare avere si asta tocmai pentru ca vei fii mamica, pupici multi!!!
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de livia1981 Joi 22 Oct 2009, 3:47 pm

Buna fetelor!
Ati prins viteza la scris si asta ma bucura! Smile
Ieri a iesit soarele si la noi si am profitat, am stat mai mult afara, n-am mai iesit de 4 zile, asa ca am apucat doar sa va citesc.
Ana eu n-am gasit pozele cu Iannis, le-ai sters deja? Pupici la bebei!
Dana_mi bafta multa cu serviciul!
Cris tu nu sti ce te asteapta Smile O sa mai auzi experientele placute sau neplacute, tu asculta doar ce vrei si ia din ele ce ti se pare bun pt tine si bebe tau.
Dar sfaturile cele mai importante vin dupa nastere si ma miram de ce cad mamicile in depresie. Soacra-mea mi-a venit cu nume pt copil, eu nici nu stiam daca o sa traiasca sau ba, ea ma tot suna si ma bazaia sa-i pun nume Dan sau Paul sau... am crezut ca fac cu nervii si i-am inchis telefoanele, asta e doar un exemplu.
Mai putin si mergi la eco, eu una abia astept sa ne pove pupi
Deiutza spor la lucru, e cam dur programul ca-ti ocupa toata ziua, libere cand ai? Pupici si la bebei si tie!
Arime spor la lucru! pupi
Andreea tot cumintica si la dieta!
Giosby iti dau dreptate, aici pe forum numai fete una si una Smile
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 3:51 pm

Multumesc Dana.
Giobsy, incearac South Beach, SB cum ii zicem noi. Eu am slabit bine cu ea, si poti sa iti gatesti chestii interesante la ea....
Eu am capatat niste obiceiuri tare bune dupa ce am tinut dieta jumate de an. Altfel cred ca acuma la sarcina ma aruncam in nestire pe mancare....drept e ca mai am zile cand mananc ca puricica. Aseara de ex, la ziua prietenei mele. Da daca cere cel mic...... love ...glumesc, asta e, nu te poti controla tot timpul...totul va fi in regula la anu + o gaza mica care sa ne insenineze viata wink ...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 3:55 pm

si eu subscriu pt SB wink
pupi livia

intr-o ora trebuie sa plec la scoalaaaaaa zid zid zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Joi 22 Oct 2009, 4:02 pm

[quote="livia1981"]Buna fetelor!
Cris tu nu sti ce te asteapta Smile O sa mai auzi experientele placute sau neplacute, tu asculta doar ce vrei si ia din ele ce ti se pare bun pt tine si bebe tau.
Dar sfaturile cele mai importante vin dupa nastere si ma miram de ce cad mamicile in depresie. Soacra-mea mi-a venit cu nume pt copil, eu nici nu stiam daca o sa traiasca sau ba, ea ma tot suna si ma bazaia sa-i pun nume Dan sau Paul sau... am crezut ca fac cu nervii si i-am inchis telefoanele, asta e doar un exemplu.
Mai putin si mergi la eco, eu una abia astept sa ne pove pupi
quote]

Da, si eu sunt asa nerbadatoare, stau ca pe ace...inca o saptamana, nu imi vine a crede ce a trecut timpul...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 22 Oct 2009, 4:26 pm

Livia mersic si pupici, ce ma bucur ca v-ati plimbat, eu nu am cu cine si stau cat e ziua de lunga in casa, sotul este la serviciu, zilele trecute au trecut frumos ca au fost bunicii lui, dar acum .... Sad
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de andreea_2008 Joi 22 Oct 2009, 4:30 pm

gata, ma pregatesc si eu sa plec spre scoala...va pupi sa aveti o zi frumoasa in continuare kiss
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Joi 22 Oct 2009, 5:01 pm

Spor la scoala Andreea pupi
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Joi 22 Oct 2009, 5:43 pm

Salutare fetele
abia acu am reusit sa pun pozele Smile kiss
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Joi 22 Oct 2009, 6:30 pm

Buna fetelor! Ce vorbaretze sunteti azi! kiss

Ma bucur ca v-a placut bebe ERIC.Imediat ma duc sa ma uit si la bebe IANNIS. pupi

DANA_ME,si eu zic sa accepti jobul.Niciodatat n-o sa obtii ceva f bun,daca nu ai cat de cat ceva experienta in spate. Vara-mea de ex,e inceput ca secretara intr-o firma si in paralel facea facultate.In aprox 4 ani a avansat ,iar azi e director economic in aeeasi firma si e f respectata.Iar salariul e pe masura.

CRIS,ma bucur mult pt tine ca ai inceput proiectul atat de mult asteptat.Ai grija sa nu te obosesti prea mult si sa-l protejezi pe bebe.De-abia astept sa mergi la ecograf,sa-ti confirme ca e fetitza bibe .

Eu am facut pilates ,am papat ceva si ma pregatesc sa plec la servici,nu inainte de a-l vedea pe bebe IANNIS.

Pupici,revin diseara la raport.

L.E. ANA_BELA,ai 2 bebei superbi;sa va traiasca amandoi si sa va bucure zilnic cu dragalasenia lor pupi
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 6 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 6 din 30 Înapoi  1 ... 5, 6, 7 ... 18 ... 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB