Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyAstazi la 10:54 am Scris de LRodica

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyAstazi la 10:53 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyIeri la 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

+14
diada
avr_dana
ana_bela
deiutza23
ramomic
juliennej
Roxy
livia1981
alessia
SilviaDumitrescu
crixuta
dana_mi16
andreea_2008
arime
18 participanți

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Vin 20 Noi 2009, 7:17 pm

HELLOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!

JULIENNE,imi pare rau ca au fost enervati aia de la consulat;cel putin ai rezolvat totul in 15 min.Eu am stat atunci cateva ore bune si m-am umput de nervi.

Tocmai am primit cele 2 carti SKINNY BITCH. Problema e ca una din ele e "audiobook" si deci nu pot sa o rasfoiesc chiar acum,ca n-am timp.Nu m-am uitat bine,ca scria acolo ca e audiobook(oaie cu cabina ce sunt rock ).Cartea cu retete e super;toate sunt vegan si par misto.Cand o sa am timp o sa pun cateva si aici,ca stiu ca Julienne a fost vegan si-s curioasa daca le-a incercat vreodata.

De Thanksgiving sunt si eu libera si o sa am 3 zile libere sapatamana viitoare(sunt asa fericitaaaaa!!!!!!!!!!).

CRIS,sa nu uiti sa ne zici si noua ce faci la ecograf. Sper sa nu-ti zica ca ai twins(o fetita si un baiat,ca sa impace pe toata lumea Shocked ).

DEEA,te asteptam maine sa ne spui daca ti-ai mai revenit cu alimentatia.

DANA_ME,e bine ca faci ce-ti place;sper sa gasesti curand un job de genul,dar sa fii si platita.

ANA_BELA,multumesc de complimentele referitoare la ERIC. Nici IANNIS nu e mai prejos;de fapt,sa fiu sincera,absolut toti copiii sunt super dulci si-ti vine sa-i mananci,mai ales cand sunt mici-mici.

Voi tineti toate post? Daca ada,tineti doar miercurea si vinerea sau zilnic(aici nu ma refer la CRIS,bineinteles).

Va doresc un weekend superb si sa va odihniti cat mai mult.
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Vin 20 Noi 2009, 11:27 pm

seara buna!

andrica drum si distractie faina !

alessia-eu tin postul toate zilele.simbata si duminca e dezlegare la peste si maninc peste si eu.in celelate zile post.
daca ai timp pune retelete aici.
si eu sint libera de miercuri dupa masa pina luni de thanksgiving si de abia astept!

cris si ana-eu una sper ca n-am suparat pe nimeni!
weekend fain
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Sam 21 Noi 2009, 12:25 pm

Buna fetelor, va scriu inainte sa fug la treaba ca e dezastru la mine in casa....

Julienne, daca ai suparat pe cineva, inseamna ca sunt niste oameni inchisi la idei noi, si nu ne pasa wink , oricum maxim 2 persoane daca s-au suparat, restul mamicilor ai vazut ca au fost de acord cu tine......
Halinutza, am facut deja cateva eco, nu am gemeni, nu mai sunt sanse...... desi ma gandisem si mi-ar fi placut ideea f mult.....hai ca o sa va pun poze cu tripletelele mele de nashici, sunt de saptamana trecuta cand a fost sotul meu pe la ei, ca sunt din miercurea,,,,sunt superbe...of, nu ma lasa sa le adaug, tot imi da eroare, incerc mai tarziu....
Sotul meu a venit super incantat, a zis ca sunt minunante....
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de avr_dana Sam 21 Noi 2009, 12:52 pm

buna fetelor

...si mie mi-ar fi placut sa am gemeni...desi e groaznic de greu la inceput...dar cand le vezi mari iti trece de toate.
Cris tu mai ai de gand la vre-un bebe? Sau intai sa vezi cum e cu primul ? croseta

Alessia ....incerc pt prima data in viata asta sa tin tot postul....acu sper sa si reusesc. Sau cel putin nu mai vreau sa pap carne. Daca mai scap un iaurt sau un ou....dar sper sa nu. SI eu ca si Juli azi am papat peste. Sunt multe zile in postul asta cand se papa peste.
Alessia Skinny B e o dieta vegan ?

Azi am papat asa: - zacusca de peste cu un pic paine
- un caras prajit cu mamaliga si mujdei . Vai ce peste dulce si ce buuunnnn foame foame
si diseara alt peste :D

mai fetelor dati-mi si mie linkul cu mamici...ca nu stiu despre ce vb voi Shocked

Andrica tu esti prin zona..ai parte de o vreme superba..deci distracti maxima si te asteptam sa te lauzi beat


...chiar la noi e super cald si soare ...numa bun de iesit.

Un wk frumos tuturor bucurie bucurie
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Dum 22 Noi 2009, 9:49 am

Fetelor,e tarziu,dar am intrat sa vad ce-ati mai zis azi,dar nu prea v-ati ingramadit.

CRIS,de-abia astept sa vad poze cu gemenele cele frumusele.

JULIENNE,poate imi fac timp duminica sau luni sa pun cateva retete. Am ascultat primul cd al cartii(sunt 4 in total) si am ramas f impresionata si cred ca am facut bine ca am luat din greseala audiobook. Vocea e f placuta si cartea e scrisa intr-un stil f nostim si glumet,dar cu informatii concrete si precise. Deja am aruncat la gunoi indulcitorii artificiali,care pe langa faptul ca-ti afecteaza sistemul imunitar,pot provoca orbire,slabirea organelor,afecteaza creierul,duc la ingrasare si mancat necontrolat(de aici cred ca m-am procopsit cu obiceiul asta,ca zilnic fie beau o cafea cu splenda ;sau cioko s free;sau lapte cu cacao si splenda ).De carne.....nu mai zic nimic,mi-a venit sa vomit instantaneu cand am aflat care-i treaba cu ea si cand i-am zis si sotului,m-a rugat sa ma opresc,ca i se face rau .De-abia astept sa "citesc" si restul cartii. M-am hotarat sa tin si eu postul de luni si daca trec cu bine de el,o sa fiu cel putin 90% vegetariana(o data pe luna m-as multumi cu o portie de peste sau poate nici atat).Nu am fost nciodata o mare amatoare de carne ,deci mai usor m-as putea abtine de la carne decat de la dulciuri.Eu mi-am gasit la FRESH DIRECT o varietate foooooorte larga de produse vegetariene&vegan.De la supe,la mancare chinezeasca,tofu,lapte de soia,bacon,tot felul de fripturi vegetariene si cred ca as rezista.Daca mai adaug si mancarurile treditionale de post,chiar nu e greu.Am gasit si inghetata pe baza de soia cu peanutbutter.

DANA, SKINNY BITCH,nu e o dieta.Inca de la inceput subliniaza faptul ca nu e deloc o dieta ,ci un stil de viata sanatos. Retetele au nume amuzante si suna a fast-food,desi sunt vegan. Cele 2 tipe care au scris cartea au degree in nutritie si se declara amandoua "pigs",fiind gurmande si crescand cu mancare de fast-food.Ele considera ca poti manca porceste ,dar sanatos in acelasi timp,fara carne,chestii artificiale ,coloranti si chimicale.Au scos si cd de fitness.Cartea e NEW YORK TIMES BESTSELLER si desi am vazut-o de ceva timp,nu mi-a facut absolut deloc cu ochiul,pana n-am intrat partea cealalta,unde cineva amintea ca si-a schimbat stilul de viata datorita acestei carti.

Aolleu,e 3 dimineata,am fugit in patutz. MWWWWAAAAAAHHHH!!! kiss


Ultima editare efectuata de catre alessia in Dum 22 Noi 2009, 9:59 am, editata de 1 ori
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de dana_mi16 Dum 22 Noi 2009, 9:57 am

Neatza fetele mele dragi,

Eu nu v-am citi dar va salut pe toate, nu mai am timp de nimic, acum am si foarte mult de invatat, inclusiv acasa pe langa ce fac la serviciu, iar la mine in casa e dezastru, ieri am facut o groaza de treaba desi a fost sarbatoare, am fost la biserica iar apoi in piatza si am gasit gogonele la 1,5 lei, am cumparat si am pus 5kg, nu era in plan dar am zis hai ca nu aveam puse si sotzul e inebunit dupa, am mai facut snitele, chiftele, ciorbitza de burta si azi vreau sa fac tortul egiptean, faza e ca eu tot fac papa si sunt si suparata pe mine, ca ma gandeam ca daca merg la serv si nu mai stau acasa mai dau jos, insa nimic am tot 65 kg si nu stiu cum sa scap de ele, poate veniti voi cu o idee.
Azi am de calcat de invatat si nu stiu muuuulte lucruri, fug sa va citesc! kiss
LE. - eu tin post doar miercurea si vinerea, asa ca imi pare rau ca am scris ce am facut ieri de papa, sa nu arauncati cu rosii.
Andreea- distractie placuta.
Alessia- da imi place ceea ce fac si mai nou mi-au spus ca voi fi platita, deci totul merge inspre bine.
Jilly - ma bucur ca ai rezolvat tot si ai scapat.
Ana - iti multumesc pentru gandurile bune.
Silvia pupici
Cris- eu am pierdut firul, asa ca scuze de intrebare , dar ai mai fost la eco? stii exact ce e?
Deiutza pupici multi si sa te odihnesti.
Dana - super ca poti si tuturor ma bucur ca v-ati pus in gand sa tineti tot postul, e mare lucru.


kiss la toate, insclusiv pentru Arime, Livia, Roxy , Ramo, ce este cu ea?
dana_mi16
dana_mi16
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 402
Varsta : 38
Localizare : peste tot si nicaieri
Data de inscriere : 17/02/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de SilviaDumitrescu Dum 22 Noi 2009, 11:57 am

pupi la fiecare. Sa va odihniti, sa va relaxati, sa va bucurati, pentru ca acus vine luni si o luam de la capat cu treaba. kiss

_________________
Vulpea batarana si pozele ei
Fiul cu ale lui poze
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
album picasa
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
SilviaDumitrescu
SilviaDumitrescu
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 12713
Localizare : Ploiesti
Data de inscriere : 21/05/2009

http://vulpebatranahandmade.blogspot.com/

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 22 Noi 2009, 2:03 pm

Buna fetelor
Va pooooop pe toate Smile
Dana, sa -mi zici neaparat cum iese tortul egiptean, vreau si eu sa il fac neaparat....
Am pus pozeeeeeeeeeeeeeeeeeee si cu gemenele si cu.....................cel mic!!!!!!!!!!!!!
In alta ordine de idei:
Ta-da!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vesti noi!!!!!!!!!!!
Suntem fericita mamica a unei frumuseti de baietel pe care l-am vazut azi la eco.....
Are gropita in barbita, falcute, 850 de gr, ochisori mari ca a lu ma-sa, buzite senzuale si mari, e o frumusete...toate in masuratori si la locul lor, de data asta, culmea, a vazut doctorita tot...deci se poate...
Ce sa mai zic de cuc ....frumos, o capodopera
Oricat mi-am dorit eu fetita, nu am putut sa nu ma abtin sa nu mi se umfle pipota in mine de mandrie cand am vazut ce gazulita am.....
Sta cu capul in jos, funducul instanga, si picioarele in coasta mea dreapta.....e jale, clar..... love
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Dum 22 Noi 2009, 3:39 pm

felicitari cris!!!!!! hug sa va traiasca si sa creasca mare!mi s-a facut pielea de gaina cind am citit! bravo!!!!!!!!!

alina-peste poti minca simbata si duminca.daca iti place laptele ,inlocuieste-l cu lapte de soia,silk.e f bun si il gasesti si organic.mai este tofu gata pregatita sau o poti face tu.incearca sa maninci multe proteine pt ca ai nevoie.le poti lua din fasole,nuci,alune (ai grija ai ca stii tu,calorii multe).o sa te simti muuuuuuuuuuuuuuuuult mai bine si mai usoara cumva daca nu maninci carne.ce putin la mine asa e.

dana-spor la invatat.

unde o fi livia si arime si ramo si roxy?FETEEEEEEEEEEEEEEEELOR!MAI DATI PE AICI! pupi

weekend fain...eu mai trec azi de mai intra cineva
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de ana_bela Dum 22 Noi 2009, 7:28 pm

Salutare fetele
Cris, iti zic felicitari si aici. kiss
Dana, spor la invatat.
Juli, mai trec eu pe aici.
Alessia, bravo pentru alegere. Mi-ar placea sa pot si eu sa renunt la carne sau macar sa mai raresc, dar inca nu am vointa. Poate o gasesc candva.
avatar
ana_bela
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1127
Varsta : 46
Localizare : Timis
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 22 Noi 2009, 9:56 pm

Multumesc fetelor Smile
99% ca o sa sa il cheme Andrei...... love
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Dum 22 Noi 2009, 10:10 pm

Hello!

Felicitari CRIS pt ANDREIUTZ,dar eu n-am gasit pe aici vestea ca ai bebeloi,cred ca ai anuntat doar partea cealalta...sau sunt eu cam chioara... Shocked
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Dum 22 Noi 2009, 10:14 pm

ziua buna fetelor

tare putine am ramas pe aci...oare ce o fi cu fetele?

ana,alessia,cris kiss
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 22 Noi 2009, 10:39 pm

alessia a scris:Hello!

Felicitari CRIS pt ANDREIUTZ,dar eu n-am gasit pe aici vestea ca ai bebeloi,cred ca ai anuntat doar partea cealalta...sau sunt eu cam chioara... Shocked
Halinutza, te bat! Cum poti spune asa?
Am anuntat si aici, postul e pe pagina anterioara :P
Merci pupi


Ultima editare efectuata de catre crixuta in Dum 22 Noi 2009, 10:54 pm, editata de 1 ori
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 22 Noi 2009, 10:39 pm

juliennej a scris:ziua buna fetelor

tare putine am ramas pe aci...oare ce o fi cu fetele?

ana,alessia,cris kiss

Julienne pupi
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de alessia Dum 22 Noi 2009, 10:45 pm

Eu sunt HALESSIA cos ,nu HANDRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tricot

Si da,sunt chioara! Batrana si chioaraaaaaa!

FELICITARI oricum si scuze pt intarziere pupi

Salut JULIENNE,ce faci? Ce mananci azi? wink
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de crixuta Dum 22 Noi 2009, 10:53 pm

alessia a scris:Eu sunt HALESSIA cos ,nu HANDRICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA tricot

Si da,sunt chioara! Batrana si chioaraaaaaa!

FELICITARI oricum si scuze pt intarziere pupi

Salut JULIENNE,ce faci? Ce mananci azi? wink

Vaaaaaaaaaaaai, m-am nenorocit, scuze Halinutzo, oaf.......
Gandesc acuma cu un neuron si ala e a lui cel mic, pe bune, uneori aberez intr-un mare fel pana devin incoerenta.....lasa ca ai sa vezi tu cand vei avea bb in burtica........plus ca sunt super obo, n am stat deloc weekendul asta pe acasa, si acuma am venit si mai fac una alta de mancare.....si e asa late...
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de juliennej Dum 22 Noi 2009, 11:15 pm

salut

am mincat dimineta fructe,un fel de rolls de smochine si nuca de cocos(2 la numar da' mici) si la prinz salata tofu cu morcovi,ceapa si cellery +un cracker mare cu un fel de spread de masline.

mai pe seara cred ca tot din aia minc ca imi place la nebunie.

si apropo de mincat-cind am fost in ny cu pasap,am mincat la unrest pe strada cu consulataul,josie's parca,cu produse organice doar.suuuuuper..eu am mincat o supa crema de naut si rosii si un wrap cu legume.au fost toate super buuune!Smile
sa-l incerci de ai trecere pe acolo!Smile
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5 - Pagina 30 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 5

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 30 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB