Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Din materiale reciclabile 6
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyIeri la 9:51 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyJoi 25 Iul 2024, 11:07 am Scris de vlad_mom

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyMier 24 Iul 2024, 9:43 am Scris de vlad_mom

» Accesorii crosetate-genti,curele,bijuterii, bentiţe (14)
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyDum 21 Iul 2024, 10:43 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii lut polimeric (fimo, cernit, etc) -34
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptySam 20 Iul 2024, 5:36 pm Scris de mlizeta

» Fotografia, intre hobby si arta
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptySam 20 Iul 2024, 5:32 pm Scris de mlizeta

» Frivolite - cap 7
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptySam 20 Iul 2024, 5:24 pm Scris de mlizeta

» casute de lemn pentru papusi
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptySam 20 Iul 2024, 5:21 pm Scris de mlizeta

» Pirogravura
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyDum 14 Iul 2024, 9:59 am Scris de White_Raven

» Constructie tipare lenjerie intima
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyJoi 04 Iul 2024, 11:15 am Scris de vlad_mom

» Bijuterii din sarma 9
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:46 pm Scris de mlizeta

» Florile din gradina mea(2)
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:41 pm Scris de mlizeta

» Ornamente de Pasti
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyDum 19 Mai 2024, 6:36 pm Scris de mlizeta

» Sarma folosita la bijuterii cu pietre semipretioase si bilute de aur
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyJoi 16 Mai 2024, 4:11 pm Scris de vlad_mom

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau


Ne bem cafeaua impreuna! (1)

+24
Eva
Mimi
Allyyna
Tonsis
dorinamisov
Dana
ppisic
Bianca
Buburuza
juliana
Camy
irish05
duchess
cris69
ultimul_mohican
Ania
t.alina
tomari
Kristina
emilia
MihaelaT
diada
Admina
arime
28 participanți

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Camy Vin 13 Feb 2009, 10:41 pm

buna seara fetelor,cam tarziu pentru o cafea,dar ptr mine ar fi perfecta una,am drum lung de facut in seara asta,o sa lipsesc ceva timp,dar voi reveni,poate pe wechenduri voi gasi un internet sa mai intru sa vad ce mai mesteriti voi.plec in concediu 1luna,de[parte...de ROMANIA.

VA PUPIC hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de mimizami Vin 13 Feb 2009, 10:48 pm

cafea placuta CAMY si drum bun !!!!!!!!!!
avatar
mimizami
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 49
Varsta : 66
Localizare : cernavoda
Data de inscriere : 24/01/2009

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Vin 13 Feb 2009, 10:48 pm

O sa ne fie dor de tine, de creatiile tale, asteptam vesti, sa nu ne uiti! hug drum bun, concediu placut! pupi hug
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de lorinaoo1 Sam 14 Feb 2009, 8:19 am

Neata! Haideti la o cafea coffee buna di la Iesi flower

Camy concediu placut!
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Sam 14 Feb 2009, 10:32 am

'neata!
Camy, concediu placut! kiss
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Sam 14 Feb 2009, 1:20 pm

buna si de la mine, desi sunt cam bulversata, nu credeam ca o sa mi se intample tocmai mie.....
stiti ca toata lumea zice nu dai date prin telefon nimanui, nu poti sti cine apeleaza, ce poate sa faca cu datele etc.... eee eu am comis-o, desi pe jumatate asa ca in final m-am prins, noroc ca nu a mers faza pentru ei.
ideea lor (lui) care era? sa-si incarce o cartela cosmote, bine ca nu a fost altceva :x . In mare o sa explic ca sa nu pateasca si altii la fel ca mine, sa nu pice in plasa zid desi am avut noroc.
deci te suna cu nr privat (niciodata cosmote nu te suna cu nr privat, te suna de la 1234 - asa mi-a zis operatoarea, ca am sunat sa vad daca a facut ceva respectivul) niciodata cosmote nu vorbeste cu altcineva decat titularul abonamentului (la mine fiind sotul, ca asta m-a si mirat), iti cere ultimele 6 cifre ale CNP-ului si apoi te pune sa tastezi tu niste cifre, apoi tasteaza si el si gata, ti-a luat banii din abonament si-si incarca cartela. Norocul la mine care-a fost? pai eu am incarcat cartela mamei mele de vreo 2-3 ori si acum se genereaza automat alt cod, nu mai sunt cele 6 cifre ale codului numeric si uite asa am scapat beat noroc ca sunt ei mai destepti si genereaza alte coduri automat, bineinteles ca acest cod numai abonatul il poate afla (adica sotul)
sa nu ziceti ca nu mi se poate intampla, sa fiti tari, sa-i retezati scurt, nu faceti ca mine zid nu se stie niciodata cine este la celalt capat (putea fi o farsa de la Buzdugan Smile )
of, asta este, mi-am revenit, acum ca v-am spus si voua hug

sper ca nu v-am ametit de tot cu intamplarea mea, dar am zis ca e bine de stiut Shocked
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Dum 15 Feb 2009, 10:41 am

sall!
Diada, bine ca nu s-a intamplat nimic.
va doresc o duminica minunata! kiss
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Admina Dum 15 Feb 2009, 10:55 am

Diada, n-am mai auzit chiar asa strategie... Chiar ca bine ca n-ai pierdut nimic pupi Eu stiam ca-ti dau beep si apoi tu suni, ei primind apel, isi reincarca cu minute, cartela. De obicei nu raspundeam la beep-uri dar m-am pacalit si eu acum vreo luna, ca a dat de 2 ori zid Ce sa mai zicem, oameni nebuni, copii nebuni, banuiesc.
Duminica placuta si din partea mea flower

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Dum 15 Feb 2009, 11:12 am

neata,

Admina, la cartelele cosmote nu-ti poti incarca daca te suna altul... ma rog, a trecut shot

ieri am inceput un model de bratara zig zag, modelul lui ppisic:kisss: , dar eu o fac intr-o culoare pana invat modelul, este usor de facut, deja sunt la jumatate love

pupici, o duminica frumoasa
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de lorinaoo1 Dum 15 Feb 2009, 2:11 pm

Diada bine ca nu te-a pacalit, nici eu nu stiam de asa o strategie, e bine de stiut.

Ce harnicute sunteti voi, faceti si bijuuri, coaseti, crosetati, tricotati bee Flowers Nu va poate ajunge omul din urma Laughing Eu nu mai asa mult timp ca inainte, m-am apucat de studiat, am un examen la vara de care depinde daca voi avea job sau nu. E destul de rau ca nu pot, cu pitix a mea, sa invat ca inainte, o fac printre picaturi, intre doua schimburi de scutece, intre maraieli...
Azi am avut parte de o intamplare placuta. Am fost la un playground de la un mall cu Lori si cand sa plec o doamna m-a intrebat de unde mi-am cumparat bluzita aia maro din lycra, ca ii place ffff mult rock Va dati seama cum m-am simtit? ...ca si cum as fi purtat cine stie ce hainuta de firma la un scor inimaginabil flower

Sa aveti o duminica placuta in continuare Flowers
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Dum 15 Feb 2009, 6:05 pm

lorinaoo1 a scris: o doamna m-a intrebat de unde mi-am cumparat bluzita aia maro din lycra, ca ii place ffff mult rock Va dati seama cum m-am simtit? ...ca si cum as fi purtat cine stie ce hainuta de firma la un scor inimaginabil flower

cum te-ai simtit inteleg, dar ce i-ai raspuns? ca de obicei eu cand am zis ca sunt facute de mine se desumfla, parca zici ca cine stie ce am facut... am primit raspunsuri de genul: "tu nu ai ce face inseamna" sau "e na"? si atat... dar nu un "e na" de satisfactie ci unul dezamagitor.... pacat ca unii oameni te dezamagesc in ceea ce faci shot
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Bianca Lun 16 Feb 2009, 12:37 pm

Bua fetelor. Nu am mai intrat demult pe forum din pacate. Ma apus sa citesc ce ati mai scris. kiss
Bianca
Bianca
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 90
Varsta : 38
Localizare : Germania
Data de inscriere : 16/12/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Lun 16 Feb 2009, 1:20 pm

Bianca hug chiar ma gandeam la tine! pupi bine ai revenit! hug
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Admina Mar 17 Feb 2009, 8:25 am

Bia, recuperare placuta pupi Au aparut noi, bee cu forte proaspete, ai ce citi din urma. ura
Fetele, cafele mai beti, ca pe aici nu mai dati... Sau nu mai aveti subiecte de barfa? Eu va zic ca mi-a scos peri albi, ieri seara, sa cos arici cu lipici shot si dimineata, drept rasplata, m-am trezit cu copila peste mine, intr-o balta de... inundatie. lol! Deci am inceput bine ziua, cu noroc...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de lorinaoo1 Mar 17 Feb 2009, 10:55 am

saliu!
Azi dau eu cafea, ca sigur voi consuma cat mai multa sa raman treaza coffee

Diada eu am fost mai evaziva, i-am spus ca nu e din Iasi, si nu am mintit decat partial, ca doar materialul a de la Cluj scratch

Admina ce aiurea, uite niste sunny si un buchet mare de Flowers Flowers Flowers
lorinaoo1
lorinaoo1
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 302
Varsta : 46
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 23/10/2008

http://mozaicdeperle.blogspot.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Mar 17 Feb 2009, 1:54 pm

Admina pupi asa cresc mari! ne vezi peste vreo 12-13 ani cum ne povestim ca nu ne mai baga in seama etc. wink Mie toata lumea imi zice sa mabucur de el cum e acum ca atunci cand o sa creasca ..... nu-l mai vad pe-acasa boo

Lorina, super, nu m-as fi gandit la asta cheers

eu pe-aici, ma chinui sa termin doua fete de perna si sa incep alta bratara cyclops pana se scoala mâţa mea

va pup! spor in toate! ura
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de duchess Mar 17 Feb 2009, 3:27 pm

Buna ziua fetele ! bee
eu ma uit pe la creatiile voastre Smile
la tricotat&crosetat sunt stangace ..imi bag betele sau cum le zice in degete boo
poate ma apuc usurel de cusut un saculet Cool
si desigur brodatul la fata de masa , si goblenitul care imi place cu asta ma ocup eu bee
Spor la lucru ! pupi
aaa si sa nu uit , tocmai am facut o prajitura cu morcovi de pe site englezesc Smile sper sa am ceva de pozat ,daca vreti sa vedeti cum arata wink
duchess
duchess
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 644
Data de inscriere : 16/11/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Vreau manusi!

Mesaj Scris de Buburuza Mier 18 Feb 2009, 11:01 am

Cafeaaaa! Am inebunit de tot: am vazut alaltaieri seara un film (Australia - bunicel, lacrimogen...) si mi s-a pus pata: daca nu o sa am manusi de zi lungi-lungi-lungi o sa fiu foarte nefericita; foarte-foarte nefericita... Hm. In magazine se gasesc numai din alea de satin+Lycra - lucioase, destul de banale, de-un gust cam indoielnic, cam de "nasha". Kitsch-oase. Sigur, se gasesc si din piele - absolut splendide, un vis... numai ca pretul este de vreo 850 RON (am cautat si pe net, cam atat costa si "afara"; in fond, sunt articole de super-lux).

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

In concluzie, ca sa ma lecuiesc de nefericire, m-am horatat sa-mi fac singura.
Am gasit un tipar (http://sew-ing.com/up/glove_pat.gif), l-am mai modificat, l-am testat, e Ok, iarasi l-am mai modificat... E destul de complicat si migalos, dar pana diseara imi fac damblaua si voi avea manusi. Le fac din cel mai banal jersey negru. Si lucrez in continuare la garderoba de primavara.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Mier 18 Feb 2009, 2:55 pm

Bubu, abia astept sa le vad hug mult spor la lucru! nimeni nu a facut manusi pe aici wink

spor si la garderoba de primavara cos pupi
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Admina Joi 19 Feb 2009, 9:31 am

Buburuza, ma uimesti pe zi ce trece love Eu abia astept sa le vad terminate, inteleg ca le faci de piele? Eu am din cele de nasa, si de mireasa(albe si negre) dar nu le-am purtat in public nici ziua, nici noaptea. Totusi m-as vedea cu jacheta cu maneci 3/4 si manusi pe dedesubt wink Am gasit si eu tiparul ala, dar nu m-as incumeta prea curand la ele...
La ce iarna e afara merge clar sa ma apuc de jacheta, eu o cam abandonasem din motiv de caldura, dar ieri am purtat si fularul blanos, pufos si ce bine mi-a prins...

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Buburuza Joi 19 Feb 2009, 10:02 am

Nuuuu, Admina! Nu ma incumet sa le fac din piele (nici n-am de unde cumpara piele, cred) ci din jersey - destul de subtirel, aproape ca cel de tricouri. Doar ca este negru-negru-negru. Ce-i drept, tiparul l-am testat pe niste piele "ecologica"... dar nu-mi place deloc cum arata. Au un aspect foarte "ieftin". Cel mai tare si mai tare, mi-ar placea sa le fac din antilopa... Haaaa-haaaa, vise! Exista un material ca o catifea mata, artificiala (viscosa, cred sau, mai degraba, microfibra), mai subtire, moale si usor stretch. De la distanta (din avion) seamana cu antilopa. Stiti despre ce zic? Cred ca ala ar fi ideal, dar n-am timp sa ma duc prin magazine, si nici nu-mi amintesc sa fi vazut in ultima vreme. Ati vazut asa ceva pe undeva? Edit: mi-am amintit unde-am vazut ultima oara asa ceva... la tapiterii - poate ca se gaseste in magazinele cu stofe de mobila... Edit din nou: am cautat pe net... materialul se cheama Microsuede
Acum mi-a mai traznit o idee nebuneasca: ma tot gandesc cum ar arata o rochie neagra, cu spate gol (foooarte gol) a carei maneca sa se transforme in manusa... Cam sexi, nu?

Asaaaa... ieri n-am avut nici un spor la croitoreala - am avut de lucru la job si extra-job si seara nu m-a mai lasat feciorul meu sa lucrez dupa ce s-a intors de la gradi... asa ca incerc sa recuperez astazi, dar...

PS. Am si eu manusi de seara (negre) insa nu le-am purtat pentru ca sunt prea lucioase si ma 'nerveaza.
Buburuza
Buburuza
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 793
Varsta : 56
Localizare : Pe langa...
Data de inscriere : 13/12/2008

http://www.buburuza.com/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de diada Joi 19 Feb 2009, 10:57 am

neata si de la mine coffee
Buburuza mult spor la taie cos sa-ti traiasca feciorul love pupi

si eu am de croit niste pijamalute pentru copil (cred ca am mai zis pe undeva, scuze, ma repet beat ) dar sa vedem daca ma lasa.... e in perioada cand se tine scai de mine! scratch nici in camera cu el nu e de-ajuns, trebuie sa se agate de mine si pace bounce asa ca sa vad cul il vrajesc lol!
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de irish05 Joi 19 Feb 2009, 11:05 am

Smile ia fa-ti o poza cu micutu agatat de tine. mi-e dor de mititei dragalasi.
irish05
irish05
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 622
Localizare : around the world
Data de inscriere : 29/11/2008

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 19 Feb 2009, 2:53 pm

salutare, bee !
auzi la ele, manusi...vai ca mi se par atat de coplicate si de greu de facut, incat nu stiu daca voi face vreodata.cu siguranta ca nu voi face. beat
vad ca sunteti harnicute ca nu beti nici cafea, sau poate ca o beti din mers.
eu nu mai ajung sa croitoresc, (timpul asta care fuge cu viteza luminii) dar barem termin boleroul pt Diana(sper). mai am ceva de crosetat la asa zisele maneci si-i gata. sunt incantata de ce a iesit, mai ales ca am lucrat cam cum m-a taiat pe mine capul, inspirandu-ma dupa unul tricotat al unei eleve.
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de MihaelaT Joi 19 Feb 2009, 8:32 pm

cu-cu! nimeni, nimic? inseamna ca munciti de zor. bee
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Ne bem cafeaua impreuna! (1) - Pagina 29 Empty Re: Ne bem cafeaua impreuna! (1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 29 din 30 Înapoi  1 ... 16 ... 28, 29, 30  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB