Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


De unde ne aprovizionam?(1)

+85
marabr
Nicoleta Irimescu
Giobsy
ad4da
Kristina
zaharel
vivileta
betymi72
mihaelads
Floren
crinishor
letho
Becky
Dianadiudea
zulluf
kristadesign
Lucia.BlueFlower
mariaisfs
lenut
aruan
Gabiuta
Fraise
ana_a
diana-s
teisoara
loremunteanu
genoveva3
nicky3128
onis
doni
adeea
Petriioni
astrea
ancacib
mama4you
angells
iris76
waby
ANYTHA
dandana
chira
infairyland
innette
Adriana13
daniama
reni0921
ADArt
BOMh
innana
cristinica_70
AlinaJ.Bijoux
zylv
nicola_
icabica
pillblast
Doina
stella
ada85bejan
IrinaH
Alania
Ela
andrea.z style
Zuri
Day
Armeana
oanabijux
Ana Maria
Camy
ralucis
firimitura
ioana soare
fancy_bijoux
malina_80
negrutik
Aditza
madabono
ralucamargean
Love
ionela stefan
veve
StMihaela
zmotocel
Admina
maria_covacef
andy
89 participanți

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Fraise Vin 19 Feb 2010, 11:49 pm

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] la inceput cand am inceput cu margeleala, prima comanda am luat de pe acest site si ultima oara, a venit marfa dupa o luna si 1 saptamana, plus ca comandasem si de o suma ff mare si tot ea era cu gura mare, plus ca imi lipsea din marfa anumite chestii de care aveam nevoie.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - am comandat de vreo 2-3 ori , marfa mi-a ajuns dupa 3 zile intacta si am tinut legatura mereu pe messenger.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - am comandat de vreo 4 ori, mi-a inmanat marfa intr-o loc stabilit, ff comunicativa si marfa ok, ultima a fost cu 2 piese defecte, dar nu m-a dezamagit ... oricum cand am de ceva de luat si alta data mai apelez.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - am comandat si au venit lucruri chiar ff frumoase, mi-au procesat rapid cat si livrarea a fost la fel.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - rapizi si marfa buna
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - de vreo 2 ori am comandat argint si cateva margele, la fel a venit repejor.
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - la partea de ace si tortitele de cercei difereau cele de la elisa (de la elisa fiind mai bune) si de aceea a trebuit sa mai fac o alta comanda la elisa ...
Iar ultima comanda de bijuterii pe care am facut-o prima data de pe un site strain, american ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] - marfa fff buna, preturile sunt mult mai bune fatza de distribuitorii nostrii, calitatea la fel si felul cum arata sunt mai deosebite. Pentru ca aveam o prietena care tot venea in Romania i-am livrat-o catre orasul ei si ea mi-a adus-o. In 2 zile i-a ajuns si drumul la ea a fost de 15 dolari. Daca as fi comandat direct sa fi directionat catre Romania, la taxa de transport m-ar fi luat 45-55 dolari, dar pe langa asta mai plateam 19% tva si 2,5 % taxe vamale la posta vamala pt ca marfa mea depasea supa de 150 euro (am comandat de 700$). De acum inainte site-ul meu preferat pt cumparaturi mai multe ramane acesta.
Ar mai fi un alt site din strainatate, din Europa care si aici au marfa frumoasa. Trebuie sa faci comanda de 100 euro, taxa de drum tin minte ca e 10 euro prin DHL ... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (Spania)
Fraise
Fraise
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 82
Varsta : 43
Localizare : Ormylia, Halkidiki
Data de inscriere : 19/02/2010

http://handmadecorative.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Gabiuta Joi 25 Feb 2010, 6:51 pm

In legatura cu site-ul american am facut si eu o simulare de comanda atit ptr Romania cit si ptr Canada si America.
Pentru Romania costurile shippingului sunt putin mai mult decit duble.De ex. la o comanda de 50 $ (sa zicem )costurile sunt de 58 de $.
Pentru America ceva mai putin dar pentru Canada aproape duble.
Produsele sunt foarte bune,de calitate,frumoase,deosebite dar.........
Ca tot mapamondul si ei importa tot din China.Iar daca comanzi direct de pe net de la chinezi iesi mult mai ieftin.
Dar va arat un site ,cam scump din punctul meu d evedere insa care are lucruri deosebite si cind iti trebuie ceva musai poti cumpara.

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

Au magazin in Cluj.Multumesc celei care mi-a dat toate amanuntele de rigoare cind am intreb\at despre fetru.
De "Allex" si eu am fost foarte multumita.Plus ca trebuie de urmarit la ei ce primesc fiindca au citeodata lucruri deosebite care insa se termina repejor.
Gabiuta
Gabiuta
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1072
Varsta : 72
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de ADArt Lun 01 Mar 2010, 3:19 pm

Pentru cei interesati Smile am gasit set de lame FIMO (acelea care sunt cate 3 in pachet) la Hanul cu Tei. Aveau si ceva FIMO spre deosebire de cei de la Gara care nu mai au aproape deloc.
ADArt
ADArt
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 77
Varsta : 44
Localizare : Trier, Germania
Data de inscriere : 02/11/2009

http://www.madebyada.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de aruan Dum 14 Mar 2010, 10:47 am

Pentru a gasi " margele" pe google
rusa - бисер
engleza - beads
franceza - perles
germana - Die Glasperle
ceha - korálky
portugheza - miçanga
spaniola - abalorio
dialect mexican - chaquira
italiana - la perline
greaca - χανδρεσ
ivrit -haruzim - חרוזים
olandeza - kralen

PS Am preluat asta de pe forumul rusesc " Puz-karpuz"
aruan
aruan
helper
helper

Numarul mesajelor : 25
Localizare : Franta
Data de inscriere : 09/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de lenut Dum 14 Mar 2010, 11:25 am

buna...stie cineva daca exista vreun magazin unde as putea sa gasesc margele in baia mare???
lenut
lenut
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localizare : Viseu de Sus, Maramures
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de doni Dum 14 Mar 2010, 11:53 am

aruan a scris:Pentru a gasi " margele" pe google
rusa - бисер
engleza - beads
franceza - perles
germana - Die Glasperle
ceha - korálky
portugheza - miçanga
spaniola - abalorio
dialect mexican - chaquira
italiana - la perline
greaca - χανδρεσ
ivrit -haruzim - חרוזים
olandeza - kralen

PS Am preluat asta de pe forumul rusesc " Puz-karpuz"
noroc ca l-am regasit.e printre cele mai bune
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de mariaisfs Dum 14 Mar 2010, 2:03 pm

Fraise a scris:[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] la inceput cand am inceput cu margeleala, prima comanda am luat de pe acest site si ultima oara, a venit marfa dupa o luna si 1 saptamana, plus ca comandasem si de o suma ff mare si tot ea era cu gura mare, plus ca imi lipsea din marfa anumite chestii de care aveam nevoie.
m-am uitat si eu pe siteul asta si ma cam dezamagise faptul ca trebuie sa astept atata timp si sunt obligata sa comand de o suma mare... poate eu nu am nevoie de atata sau poate nu sunt talentata si aflu dupa ce cumpar atatea chestii.... /Smile
mariaisfs
mariaisfs
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 47
Varsta : 35
Localizare : Bucuresti/Galati
Data de inscriere : 06/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Dum 14 Mar 2010, 4:00 pm

Da, si eu la fel Sad Eram super incantata de ceea ce vazusem, mi-am facut si cont si ....cand am vazut care este comanda minima, mi-a pierit cheful Laughing
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de doni Dum 14 Mar 2010, 4:57 pm

este foarte posibil sa nu aiba stoc maria schop,si sa comande cu putinul in functie de comenzi
si asteapta sa se stranga cateva comenzi mai mari ca sa faca comanda la furnizori.si are si preturi mari in functie de alte magazine.
eu prefer pe alex,margelutze,si margele .net
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de kristadesign Lun 15 Mar 2010, 8:36 pm

si daca are cineva margele diferite si nu le foloseste poate pune poze aici?? intreb ca sa nu gresesc Merci
kristadesign
kristadesign
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 434
Varsta : 43
Localizare : sibiu
Data de inscriere : 10/03/2010

http://www.kristadesign.ro

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de lenut Lun 22 Mar 2010, 12:55 pm

buna ziua fetelor! am gasit un site cu margele ieftine(zic eu):[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] facut o comanda si acum astept sa vad promptitudinea si calitatea produselor. o sa revin cu informatii dupa ce vine comanda!
lenut
lenut
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 66
Varsta : 36
Localizare : Viseu de Sus, Maramures
Data de inscriere : 03/02/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de zulluf Lun 22 Mar 2010, 4:02 pm

lenut a scris:buna ziua fetelor! am gasit un site cu margele ieftine(zic eu):[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] facut o comanda si acum astept sa vad promptitudinea si calitatea produselor. o sa revin cu informatii dupa ce vine comanda!

Eu pana acum am comandat de la simoshop, care mereu au fost foarte prompti, chiar am putut discuta pe messenger cand am avut intrebari. Din pacate gama lor de produse nu mi se pare atat de variata si in plus fata de asta, stocul lor e mereu in schimbare...mi s-a intamplat sa raman fara un model de margelute care imi placeau atat de mult, si sa nu mai pot sa mi le comand din nou pentru ca nu le mai aveau.

Am mai comandat si de pe margele.net, unde preturile mi s-au parut mai mari. Ceea ce mi s-a parut ok aici a fost ca pe fiecare punguta cu produse era inscris codul respectivului produs de pe site...la cat de aiurita si dezorganizata sunt eu, cand termin un tip de margelute si vreau sa mai cumpar, mi se pare foarte util. Dau repede un search la ei pe site si imi apare produsul.

Acum am facut si eu o comanda pe margele-bijuterii, sa vedem cum or fi produsele... flower
zulluf
zulluf
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 17
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 21/12/2009

http://www.facutincasa.ro

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de doni Lun 22 Mar 2010, 4:57 pm

eu sunt foarte atenta la preturi in conditiile in care doar am cumparat fara sa vand si produsele finite zid
la margele .net pot sa spun ca nu sunt scumpe produsele ma refer la cu ce lucrez eu seed beads ,au cantitati mari in punga 250 g pai e bine la 8 lei sau 10 maxim.La pietre semipretioase la fel sunt accesibile.
ssi mie imi mai place magazinul Alex.foarte amabili si seriosi sunt.si de cuvant.
la simoschop am observat si eu ca se schimba mereu stocurile.eu m-am invatat minte si-mi iau destul dintr-un fel atunci cand comand ca sa am,daca ramane nu-i bai ca asa apar"minunile"
doni
doni
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 306
Varsta : 49
Localizare : caracal
Data de inscriere : 05/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Petriioni Lun 22 Mar 2010, 9:02 pm

fetelor aruncati o privire si la margelatu.ro are o gama variata de produse sunt foarte prompti si nu au comanda minima eu am facut comanda de 2 x la ei si sunt foarte multumita Flowers
Petriioni
Petriioni
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 41
Localizare : arad
Data de inscriere : 08/01/2010

http://petriioni.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Lucia.BlueFlower Lun 22 Mar 2010, 9:46 pm

Petriioni, acum am intrat pe site. Interesant... au cateva chestii interesante.
Au si ceva fimo si multe margele. Dar am vazut ca la accesorii nu stau asa de bine.
Am vazut si unele se numesc "margele de lampa".... sincer, eu pana acum, nu am auzit de ele Embarassed Poate, ma 'lumineaza' si pe mine cineva :P
Lucia.BlueFlower
Lucia.BlueFlower
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1642
Varsta : 39
Localizare : Romania
Data de inscriere : 15/01/2010

http://luciablueflower.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Dianadiudea Lun 22 Mar 2010, 11:36 pm

Buna sunt noua...de azi...hahaha...proaspata cum se zice. Inca nu m-am initiat in arta bijuurilor si nu stiu cu ce sa incep...poate ma ajuta cineva. Ce sa comand prima data? Ustensilele logic hahah as avea nevoie de niste sfaturi de inceput si as fi recunoscatoare cui ma ajuta. Multumesc
Dianadiudea
Dianadiudea
helper
helper

Numarul mesajelor : 3
Localizare : Cluj-Napoca
Data de inscriere : 22/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de zmotocel Mar 23 Mar 2010, 6:34 am

bine ai venit
daca ai citi ce s-a scris pe forum pana acum ai vedea ca s-a mai discutat asta...... daca dupa ce citesti mai ai intrebari intraba atunci exact ce te mai intereseaza
zmotocel
zmotocel
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 72
Varsta : 41
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 01/11/2008

http://margelutze-azzurro.blogspot.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Becky Vin 26 Mar 2010, 11:28 am

Am descopertit un magazin cu margele si accesorii, fimo, fetru etc, pe ..., au altceva decat gasim la cele online sau prin Doraly
Becky
Becky
helper
helper

Numarul mesajelor : 10
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de loremunteanu Vin 26 Mar 2010, 9:48 pm

Stiti cumva daca sambata e deschis in Niro?
merci
avatar
loremunteanu
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 92
Varsta : 45
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de letho Vin 26 Mar 2010, 11:24 pm

Petriioni, multe multumiri pentru informatia despre margelatu.ro. Aseara pe la 11 noaptea am facut comanda si deja astazi mi-au trimis coletul (prin posta, nu curier - am vazut ca la majoritatea magazinelor online comenzile prin curier au prioritate). Despre Simoshop am si eu cuvinte de lauda chiar daca la comanda precedenta nu au mai fost chiar asa de rapizi ca prima data, probabil sunt foarte aglomerati: am facut comanda intr-o duminica, au expediat joi;discutasem pe messenger sa-mi adauge ceva si s-a omis dar persoana care se ocupa a fost super ok: l-am intrebat daca s-au adaugat produsele pentru ca nu aparea modificarea in comanda, si-a cerut scuze si a doua zi mi-au mai trimis un colet cu diferenta de produse, cu transportul platit de ei. Am mai facut aseara si la ei o comanda si sper sa o trimita luni. Cu siguranta, ramân preferatii. Despre margelutze.ro.... hmmm, am luat de câteva ori insa se simte lipsa de profesionalism incepând de la prima pagina a site-ului cu multe semne de exclamare, text rosu si multe majuscule ca mi-a creat o senzatie de ton amenintator... nici faza cu taxa de urgenta nu-mi place dar trecând peste asta, imi pare rau ca locuind la vreo 20 de km de ea ar fi trebuit sa fie preferata. Prima data mi-au ajuns produsele dupa vreo 2 saptamani, asta dupa ce la vreo saptamana am abordat-o pe messenger si stabilisem cumva sa mi le trimita intr-un anumit loc. A doua oara fiind inainte de 1 martie, stiind ca este aglomerata, am adaugat si taxa de urgenta; procesarea s-a facut dupa 3 zile si in loc de un lant negru m-am trezit cu unul argintiu. Ultima data am vrut margele: in loc de rosu am gasit mov si in loc de maro o dublura la auriu si alte 2 feluri lipsa; partea buna e ca cele aurii macar sunt frumoase Smile. Probabil o sa mai comand de la margelutze.ro dar cu inima indoita.
Mi-a atras atentia colorit.ro, probabil voi face o comanda intr-un viitor sper mai apropiat .... as fi vrut sa-mi spuneti daca aveti vreo experienta cu ei.
letho
letho
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1316
Varsta : 53
Localizare : Navodari
Data de inscriere : 21/12/2009

http://lenasplace.wordpress.com/

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de crinishor Sam 27 Mar 2010, 3:31 pm

Stiu pe cineva care a comandat de la colorit.ro niste tempera la jumatate de litru, foarte convenabila pentru copii, la recomandarea unei profesoare de desen care probabil a mai facut comanda la ei, nu am auzit ca ar fi fost probleme.
crinishor
crinishor
helper
helper

Numarul mesajelor : 9
Localizare : Baia Mare
Data de inscriere : 18/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Petriioni Sam 27 Mar 2010, 7:49 pm

@letho cu placere
eu nu mai comand de la margelutze de mult,cu toate ca atunci cand m-am apucat de fimo-iala doar de la ea comandam,de fiecare data cand faceam o comanda,ma suna sa imi spuna ca nu are cateceva din ce comandasem,treceau zilele si comanda mea era inca in asteptare si ma saturasem sa tot astept asa ca am facut comenzi in alte parti,ah si tot la 2 doua saptamana trim mail cum ca comenzile sunt in intarziere sau ca magazinul e inchis,mai e un site geleria creativ.ro,unde comand fimo de obicei cand am ceva comenzi urgente au tot felul de chestii dati o geana wink
Petriioni
Petriioni
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 91
Varsta : 41
Localizare : arad
Data de inscriere : 08/01/2010

http://petriioni.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de firimitura Sam 27 Mar 2010, 11:15 pm

Becky a scris:Am descopertit un magazin cu margele si accesorii, fimo, fetru etc, pe strada Eforie nr.8 (Art&Hobby center), au altceva decat gasim la cele online sau prin Doraly

Poti sa imi dai si mie un reper pe unde vine magazinul acesta?
si daca poti ne dai si noua cateva exemple de produse din ce gasim acolo? ca am vazut pe blogul lor ca sunt proaspeti pe piata (au deschis magazinul in ianuarie anul asta)
kiss
firimitura
firimitura
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1015
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/09/2009

http://firimitura.blogspot.com

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Floren Dum 28 Mar 2010, 12:35 am

firimitura a scris:
Becky a scris:Am descopertit un magazin cu margele si accesorii, fimo, fetru etc, pe strada Eforie nr.8 (Art&Hobby center), au altceva decat gasim la cele online sau prin Doraly

Poti sa imi dai si mie un reper pe unde vine magazinul acesta?
si daca poti ne dai si noua cateva exemple de produse din ce gasim acolo? ca am vazut pe blogul lor ca sunt proaspeti pe piata (au deschis magazinul in ianuarie anul asta)
kiss
Buna!Strada Eforie este cea care coboara in spatele magazinului Victoria(acolo e si cinema Eforie)!
Floren
Floren
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1081
Localizare : acasa
Data de inscriere : 30/01/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Becky Lun 29 Mar 2010, 10:47 am

am gasit la ... si masina pentru fimo, de intins pasta, super tare
Becky
Becky
helper
helper

Numarul mesajelor : 10
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 26/03/2010

Sus In jos

De unde ne aprovizionam?(1) - Pagina 10 Empty Re: De unde ne aprovizionam?(1)

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 10 din 12 Înapoi  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB