Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyMier 24 Apr 2024, 7:57 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:22 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Jucarii crosetate
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Creatiile noastre rochii - cap.2

+30
Usagy
adar
Kristina
olympia
Adriana13
rocsana
ciresicca
DANIELA.I
duchess
andrusca
iulyamaria
vilcris
zylv
andreeaX
Dionisia
Eva
RalucaS
gabi1795
diana_roxana
geany
Clio_Ela
tomari
Admina
aisha
Camy
ariana
MihaelaT
postoleirina
ioana soare
diada
34 participanți

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de MihaelaT Lun 15 Iun 2009, 2:59 pm

Dionisia, foarte frumos ai lucrat! Frumoasa rochie si comoda! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de diada Lun 15 Iun 2009, 3:14 pm

Geany, foarte bine ti-a iesit si rochita asta! felicitari! hug love love love La maneci ai scos tipar, nu?

Dionisia, foarte frumoasa rochia, s-o poarte cu placere mama ta! bee

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de geany Lun 15 Iun 2009, 3:37 pm

Multumesc fetelor si felicitari si voua,,atre frumos se lucreaza pe forumul nostru Flowers
Diada am scos tipar,dar tare ma lupt cu manecile,,,am scoso eu la capat si am rezolvata-o sta bine dar tare nu ma impac la tema maneci shot ,sper sa decopar si eu secretul asta in timp boo
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Camy Lun 15 Iun 2009, 5:03 pm

GEANY foarte frumoasa rochita ma inebuneste materialul,imi place foarte mult,vine foarte bine si cu manecuta.

dionisia draguta rochita de casa,am si eu ceva in lucru pentru mama mea.un maieut,tare incantate mai sunt mamele cand le lucrezi cate ceva love


GEANY ce tot spui ca nu iti iese la maneci?unde?sa-i dai jumatatea manecii inainte de a o aplica,masoara rascroiala manecii,sa fie la fel ca rascroiala rochiei unde aplici maneca.

crestezi unde este jumatatea manecii si o fixezi in cusatura umarului,apoi pica de la sine.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de geany Lun 15 Iun 2009, 5:13 pm

MULTUMESC MULT CAMY:da,eu nu stiu ce suparare-i fac...chiar le croiesc cate una,,,numa se le croiesc perfect(na ,incepator),semn de mijloc ii dau,o prind in ace,o insailez si cand o cos,nu-mi place ori sta ridicat ori nu stiu,,,dar atata o invart si atata intru in ea pana se potriveste pe corp cum vreau eu.La final arata bine,,,dar ma chinui pana arata asa.
Dar ma mai straduiesc si cu rabdare voi invata in timp ce si cum...acu mesteresc captuseala la o posetuta crosetata pupi Abea astept so gat. taie
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de andreeaX Mar 16 Iun 2009, 10:05 pm

Si prima rochita taie N am terminat tivul insa n am mai avut rabdare pana maine sa v-o arat. E geniala ata elastica I love you


[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de MihaelaT Mar 16 Iun 2009, 10:28 pm

Andreea, frumoasa rochie! Asa-i ca-i super ata elastica? wink

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de diada Mar 16 Iun 2009, 10:37 pm

Foarte frumoasa! s-o porti cu placere! love love love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de andreeaX Mar 16 Iun 2009, 10:44 pm

Daaaa..e super kiss Merci mult pentru sfaturi si incurajari hug
andreeaX
andreeaX
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 301
Varsta : 40
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 13/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Camy Mar 16 Iun 2009, 11:15 pm

ANDREEA este frumoasa rochita ta,ti-am spus ca e greu pana faci un produs apoi nu te mai poti opri rade ,ma bucur mult.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de geany Mar 16 Iun 2009, 11:33 pm

Felcitar,foarte frumoasa pupi
Camy,ai drepatate,,,asta e microb(ca la gripa) rade
Miha ,,,am sa fac si eu ceva cu ata elastica,abea astept wink
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de zylv Mier 17 Iun 2009, 8:20 am

feliitari,dragele mele pt toate frumusetile pe care le faceti.nu prea am timp de net,dar de citit....tot va citesc,si in acelasi timp va admir creatiile kiss
zylv
zylv
Expert
Expert

feminin
Numarul mesajelor : 880
Varsta : 52
Localizare : in centrul tarii
Data de inscriere : 15/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de ariana Mier 17 Iun 2009, 12:57 pm

Andreea te-ai pus pe treaba nu gluma cos rochita e minunata love felicitari si sa ai spor in continuare. bee
ariana
ariana
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 194
Varsta : 45
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 23/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Admina Joi 18 Iun 2009, 8:28 am

Mai, nu m-am uitat 2 zile pe aici, si ati postat deja multe frumuseti...

Dionisia, foarte bine facuta rochia, se vede ca te pricepi foarte bine si cu triplock e si mai trainic rezultatul. Sa o poarte sanatoasa mama ta si la cat mai multe creatii.
Andreea, bine ai venit in clubul croitoreselor indragostite de ata elastica. rade Anul trecut nu ma mai opream, as fi facut toata garderoba dupa metoda asta... E foarte frumoasa rochia, sa o porti sanatoasa. ura

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Dionisia Joi 18 Iun 2009, 12:37 pm

Multumesc frumos, fetelor !
ioana , da, are si buzunare ; ca sa iasa in evidenta acestea, le-am cusut cate o tresa la partea de sus .

Spor la cusut ! cos
Dionisia
Dionisia
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 537
Varsta : 53
Localizare : de pe aici
Data de inscriere : 21/11/2008

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de vilcris Vin 19 Iun 2009, 2:54 pm

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O rochie cu care am fost la o nunta acum 4 ani. Evident e modelul creat de mine.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

O alta rochie de revelion de acum vre-o 6 ani. Are bretelute subtiri, spaghete, cate trei pe un umar, care se incruciseaza pe spate unele cu altele. Bolerou tricotat din mohair si ata de efect cu lame. Tot creatie proprie.

E vremea nuntilor, poate va trebuie sa va inspirati.

kiss
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de MihaelaT Vin 19 Iun 2009, 4:26 pm

Ce rochii frumoase! Cea cu flori m-a dat gata. Sa le porti cu placere! kiss

_________________
...de la croitorie la bucătărie
Clasa noastră



Cititi Regulamentul!
[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
MihaelaT
MihaelaT
Moderator global
Moderator global

feminin
Numarul mesajelor : 6756
Varsta : 48
Localizare : de la poalele Parangului
Data de inscriere : 29/10/2008

https://s202.photobucket.com/albums/aa161/ochi_verzi/lucru%20de%2

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Camy Vin 19 Iun 2009, 10:44 pm

superbe rochitele vilcris love

prima imi place foarte mult,dar si cealalta cred ca iti vine foarte bine,eu am mai spus lucrul asta,una este sa le pozezi imbracate si alta pe umeras.

pupicei hug
Camy
Camy
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1206
Varsta : 43
Localizare : buzau
Data de inscriere : 21/10/2008

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Admina Sam 20 Iun 2009, 12:32 am

Vilcris, sunt minunate toate creatiile tale. Cum mai spunea cineva, se cunoaste mana experimentata. cos Si mie imi plac ambele. Si la a doua am observat un tiv surje... o nebunie. De fapt si prima rochie are tot asa tiv, parca...
Cand ai timp poate ne prezinti si minunatiile de masini, din spatele rochiei Flowers

_________________
DOAR AZI, sa nu ma supar! Sa nu ma ingrijorez! Sa fiu recunoscator! Sa fiu bun cu ceilalti!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

*Atelierul meu*


Admina
Admina
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 8716
Localizare : aproape de tine:)
Data de inscriere : 16/10/2008

http://bylaly.blogspot.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de diada Sam 20 Iun 2009, 8:39 am

Vilcris, super rochitele, culorile, mana de lucru, tot! love love love

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty buna

Mesaj Scris de iulyamaria Sam 20 Iun 2009, 11:28 am

offf fetelor m-ati omorat cu creatiile voastre ,mi-ati adus aminte de mamaia mea care a fost croitoreasa si imi facea fel de fel de rochite si pantalonasi (eram asa mandra de ele spuneam la toata lumea k sunt fc de mamamia mea).Ea m-a invatat si pe mn sa lucrez la masina dar e ceva timp adik vreo 10 ani de cand nu am mai fc nimik,insa am dat peste site si m-am imbolnavit iar,cred k m-a apuc si eu iar sa lucrez la masina de cusut.De 2 ani de cand sunt mamica am invatat sa lucrez la goblen,ac sunt la al doilea k pana ac nu prea am avut timp cu cea mica dar ac pt k a mai crescut o sa am mai mult timp asa k fetelor o sa va urmaresc in continuare si poate cine stie o sa va pot arata si eu creatii mele.Felicitari fetelor sunteti foarte pricepute nu-mi mai iau ochii de la lucrarile voastre. SPOR LA TREABA in continuare. POOPICI LA TOATE !
iulyamaria
iulyamaria
helper
helper

Numarul mesajelor : 1
Localizare : buzau
Data de inscriere : 18/06/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty buna fetelor

Mesaj Scris de andrusca Sam 20 Iun 2009, 11:30 am

buna fetelor,am reusit sa croiesc si sa fac corsetul,mi-am facut singura tiparul si a iesit ca turnat pe corp,am croit si fusta tot dupa tiparul meu si a iesit super bine.acum doar le-am insaielat sa vad ce a iesit,dupa ce le cos vi le postez sa le vedeti.
andrusca
andrusca
helper
helper

Numarul mesajelor : 16
Localizare : barlad
Data de inscriere : 12/06/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de geany Sam 20 Iun 2009, 11:44 am

Bine ati venit fetelor prietenie
Nu va sfiiti sa ne aratati si noua ce lucrati voi,,,eu abea astept sa va vad creatiile boo
kiss
geany
geany
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 3420
Localizare : Germania
Data de inscriere : 07/01/2009

http://geanysfashion.blogspot.com/

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de vilcris Sam 20 Iun 2009, 5:07 pm

Admina a scris:Vilcris, sunt minunate toate creatiile tale. Cum mai spunea cineva, se cunoaste mana experimentata. cos Si mie imi plac ambele. Si la a doua am observat un tiv surje... o nebunie. De fapt si prima rochie are tot asa tiv, parca...
Cand ai timp poate ne prezinti si minunatiile de masini, din spatele rochiei Flowers

Admina eu nu folosesc surje pentru ca nu prea ma dau in vant dupa el. Ala este un drug facut cu zig-zagul de la masina obisnuita, pe care il folositi si voi la broderiile si aplicatiile voastre de care v-ati indragostit in ultimul timp. Smecheria e ca nu trec doar o singura data cu masina ci de 2 ori. In felul asta iese foarte des, ca o broderie si parca ar fi sustinut de guta. Dar e mai mult de cos si mai multa ata consumata. Insa efectul este minunat. Da, ambele rochii au asa ceva pentru ca mie imi place sa inchei asa rochiile de ocazie.

Despre masini nu prea am ce sa va spun. Sunt Toyota amandoua, o liniara si un overlock de care sunt foarte multumita. Eu n-am vrut sa investesc prea mult in asta pentru ca vreu sa prezerv metodele vintage de lucru, asa cum lucra bunica mea. Doar la surfilat si butoniere trisez. Cand ma gandesc ce multumita ar fi fost bunica sa scape de surfilat....Mai faceam eu cateodata asta in locul ei, si butoniere si tivuri....eheeei!
kiss
vilcris
vilcris
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 657
Varsta : 58
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 07/11/2008

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de ioana soare Lun 22 Iun 2009, 11:23 am

Vilcris sunt foarte frumoase rochiile! Flowers

Multumim mult pentru pontul cu tivul! pupi
ioana soare
ioana soare
Moderator
Moderator

feminin
Numarul mesajelor : 3890
Varsta : 44
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 24/02/2009

Sus In jos

Creatiile noastre rochii - cap.2 - Pagina 3 Empty Re: Creatiile noastre rochii - cap.2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 3 din 12 Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB