Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyIeri la 8:55 am Scris de LRodica

» Jucarii crosetate
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyDum 28 Apr 2024, 10:54 am Scris de LRodica

» Florile din gradina mea(2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptySam 27 Apr 2024, 7:35 pm Scris de LRodica

» Ornamente de Pasti
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyDum 21 Apr 2024, 7:24 am Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:46 pm Scris de mlizeta

» Din materiale reciclabile 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:41 pm Scris de mlizeta

» Miniaturi - handmade
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyVin 19 Apr 2024, 10:37 pm Scris de mlizeta

» Animale de companie!!! - 5
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Discutii despre croitorie -3
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Organizarea casei -2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

+12
crixuta
arime
ramomic
juliennej
livia1981
Roxy
alessia
avr_dana
an-deea
dana_mi16
deiutza23
andreea_2008
16 participanți

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 3:42 pm

buna fetelor wink
azi am facut asa si asa: la primul colocviu am facut tot dar nu stiu dc o sa-mi dea nota maxima pt ca n-am toate prezentele in timpul anului iar la a2-lea a fost greu si timp muult prea putin asa ca nu cred ca am sanse la mai mult de nota 7 Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de avr_dana Mar 26 Mai 2009, 4:55 pm

salutare fetele Smile

Andrica nu mai fi supi, ca o sa iei note bune...si chiar de note mai mititele- de acu termini..asta este. Multa bafta la restul wink Merg sa vad si eu sandalutze Smile
Roxy bafta la bucatareala. Casa voastra in ce stadiu este acum ?

Deiutza si eu am luat pastilele dupa micul dejun, nu inainte. Felicitari inca o data ca slabesti asa frumos wink
RAmo cum ai petrecut ?

Juli bafta cu disociatul pe care ti-l propui wink

Livia incerca sa nu te mai gandesti ca tii ceva strict - ca iar o dai in bara. Incearca ceva personal, sau sa nu faci combinatii proaste, sau sa disociezi pe mese..ceva ceva si poate pana la urma o sa mearga

Eu o sa va anunt daca mai dau ceva jos...ca ar trbui macar 1 kil ceva.
Dupa cum stim kilele care le avem de muuult timp pe noi se duc a- naibii de greu . Eu mai slaba de 68-70 nu cred sa fi fost...dar vad ca nu mai cobor de 74 . M-am blocat intr 76-74 ... zid zid
Cu pastilele am vazut......no effect la mine. Si is asa tampita rau, cand imi propun ca de luni tin ceva , duminica bag in mine de toate pana la refuz No No No Sa nu faceti ca mine:( Bineinteles ca de ieri iar ma chinui.....uf uf uf
avr_dana
avr_dana
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 563
Localizare : Botosani
Data de inscriere : 09/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 4:57 pm

kiss dana
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de alessia Mar 26 Mai 2009, 7:01 pm

Salut FETELOR!

Sper ca ati avut un weekend frumos toate.Eu am avut un we frumos,am fost cu bebele in Park Central si a zburdat acolo ca un iedutz.In schimb in ambele zile am avut o medie de cel putin 2500 cal/zi.Am o pofta teribila de mancat si ciclonul de-abia a venit.

LIVIA,numara si tu calorii ,ca-i cel mai simplu si fara prea multe restrictii.Eu ma simt nasol ca nu pot face sport deloc .

ROXY,multa sanatate tatalui tau in continuare si bafta cu dieta in continuare.Ce mai face Tudor?

JULIENNE,te-ai bagat la disociat ca sa fii super-slabutza pt sambata? Mult succes cu disociata! kiss

ANA_BELA,succes cu examenele,;la fel si tie ANDRICA,o sa iei cel putin 8 si nu 7 la ex. ala.

Pup fetele cuminti.Revin diseara la raport,ca daca nu dau raportul trec iar de 2500 cal. kiss
alessia
alessia
Ucenic
Ucenic

feminin
Numarul mesajelor : 248
Localizare : NEW YORK
Data de inscriere : 11/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 9:27 pm

am revenit si eu cu raportul de azi:
06:00 – 2crenvusti pui, 40g crackersi integrali, 30g exquisa fitline, 1rosie, 1cafea cu lapte
12:00 – 1fitness
14:00 – 150g iaurt 0%
15:30 – 1felie paine secara, 1felie sunca pui
18:30 – pulpa pui, inghetata
TOTAL: 753.5 grame, 1118.9 calorii, 84.4 proteine, 43.7lipide, 90.5 carbohidrati, 6.8 fibre

sport doar vreo ora de mers pe jos ca-s inca racita si obosita cu atatea colocvii, nu ma simt in stare sa fac altceva
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 26 Mai 2009, 10:30 pm

Buna seara!
Am revenit dupa o zi de nedieta, cum v-am obisnuit deja. De maine nu-mi mai propun nimic, o sa vad ce iasa asa. Azi am umblat prin oras vreo 3 ore, am platit ceva facturi, am dat papa la porumbei si ne-am odihnit intr-un parc botanic. Imediat pun ceva poze cu Stefan, proaspete Smile
Ana spor la invatat si multa bafta la examene. Pupici la bebei!
Andreea nu fi supi, sunt sigura ca vei avea note bune, poate chiar mai bune decat te astepti. Multa bafta maine.
Ramo asteptam detalii si impresii de la petrecere pupi
Alessia sa va fie de bine plimbarea, nici eu n-am facut bici zilele astea, doar mers pe jos zilnic. Cred ca m-am imbolnavit cu lene.
Dana parca mai stiu si eu pe una care face la fel Embarassed Luni aveam de gand sa incep disociata, defapt am inceput si am abandonat in aceiasi zi Laughing, dar sambata si duminica am papat cam de toate, sa nu cumva sa poftesc in timpul saptamanii de disociat zid
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 10:33 pm

pupi livia
sunt inca Sad pt ca maine la 8 am un colocviu de lab si trebuia sa ne trimita profa materiale sa avem dupa ce sa invatam dar e deja 22:30 si n-a trimis nimic zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 26 Mai 2009, 10:39 pm

Off imi pare rau ca se intampla asa.
Daca ti le trimite, trebuie sa stai la noapte sa inveti? Cumplit Sad o fi uitat, dar asta nu te consoleaza...
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 10:45 pm

daca le trimite da, trebuie sa stau la noapte...dc nu le trimite at nu stiu ce o sa facem maine... zid
si n-ar fi trebuit sa uite ca i-am amintit si azi (trebuia sa le trimita de sapt trecuta) si ne-a spus ca mai are ceva de facut si ni le trimite...asta azi dim la ora 10
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 26 Mai 2009, 10:52 pm

N-am cuvinte,chiar imi pare rau Sad
Nu era corect nici sa lase pe ultima zi, nu se poate reprograma examenul sau sa-l dai cu alte grupe, nu stiu, dar mi se pare ff urat din partea profei.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 10:58 pm

tocmai a trimis...sunt 10subiecte zid zid zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 26 Mai 2009, 11:02 pm

Shocked scuze, dar suna a bataie de joc... Sad e ora 23...
Spor la invatat, desi cred ca e greu doar de citit odata toate subiectele, dar sa le mai si retii la ora asta... pupi
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 11:04 pm

chiar e bataie de joc....dar ma apuc macar sa le citesc ca reprezinta 25% din nota finala si la materia asta chiar vreau nota mare zid
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 26 Mai 2009, 11:09 pm

pupi mult spor atunci la citit, incearca totusi sa amani ex de maine, macar cateva zile pana reusesti sa inveti pt o nota mare, ar fi pacat de munca depusa la celelalte ex.
Sora-mea mergea la prezentarea a doua daca nu era sigura pe ce stia, la tine nu se poate asa?
pupi sa treaca supararea!

Eu am reusit sa incarc niste poze, merge f greu, dar cateva le-am pus deja, restul altadata ca nu mai am rabdare acum.
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 11:13 pm

n-am cum sa-l aman pt ca profa o sa plece din Bucuresti si se intoarce abia luni seara iar marti dim avem colocviul final deja.... Sad o sa vad ce reusesc sa fac in noaptea asta


L.e.: m-am linistit, m-am uitat peste sub si in proportie de 90% sunt chestii pe care deja le stiu de la alte materii asa ca am scapat rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mar 26 Mai 2009, 11:30 pm

Ma bucur mult Andreea!
Deja ma puneam in situatia ta si ma gandeam ce-as face in locul tau. De suparare si stres, garantat nici nu invatai tu mare lucru in noaptea asta.
pupi ma bucur ca s-a rezolvat cumva.
Eu ies ca sunt tare obo si ma doare o mana, oare vine ploaia?
Va pupic pe toate si va doresc noapte buna!
kiss
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mar 26 Mai 2009, 11:32 pm

eu am scapat, nasol de colegii mei care n-au invatat la materiile alea rade
f posibil sa inceapa ploaia...in buc asa au anuntat de joi incolo


somn usor hug pupi
ies si eu sa citesc putin ce nu stiu si dup-aia la somn ca maine iar ma trezesc la 6 Sad
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de juliennej Mier 27 Mai 2009, 6:14 am

buna seara fetelor!

multam inca o data,ana si roxi!

raport pe azi-cereale integrale weetabix cu lapte de soia ,2 felii de piine neagra,un colt de bagheta alba,vreo 10 crackers fat free sau low fat,2 pufuleti...si cam atit cred..nu stiu cite calorii sint ,dar ma simt plina.
mie nu mi se pare greu de tinut disociata asta...nu stiu daca o sa si dea roade ,dar o sa vedem.m-am cintarit pe seara,dupa sport si aveam 132 pounds =vreo 60 de kile.nu e rau ,avind in vedere ca e seara si am mincat si baut.
miine nu stiu ce sa maninc.fie orez salbatic integral,fie proteine.cred ,totusi ca proteine...

alina-nu tin disociata sa fiu slaba pe simbata ca oricum nu slabesc eu spectaculos intr-o sapatmina...tin ca nu ma stiu ce si cum sa maninc...cred ca am facut o obsesie..Sad
roxi-sanatate multa tatalui tau! pupi
andrica -sanatate si bafta la examene!

sa dau si raport de sport- 65 minute de eliptica,15 minute de alergat ,170 abdomene si ex pt brate ..mai multe.
va pup si va doresc o zi execelenta!
avatar
juliennej
Maestru
Maestru

feminin
Numarul mesajelor : 1405
Varsta : 45
Localizare : boston
Data de inscriere : 10/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de deiutza23 Mier 27 Mai 2009, 8:22 am

buna dim fetelor SmileSmile.
eu ieri am mancat 725 cal si le-am ars pe toate,dc nu chiar mai multe ups ca ieri cat am stat la tara am lucrat incontinuu si tot in picioare.
pe prospectul meu asa scrie sa le iau pastilele,inainte de micul dejun.oricum pot sa va spun ca dc nu as sti ca trebuie sa mananc ca sa nu patesc altceva cred ca as putea sa nu mananc nimic toata ziua,cu reductilul nu simteam asa ceva,imi taia din foame,dar tot mancam minim 3 mese/zi fara sa ma chinui.
ROXA ma bucur ca ne mai pov de tine,stiu cat e de greu cand ai vrea sa stai in pat si nu poti ca ai treaba si nu are cine s-o faca SadSad.multa sanatate tatalui tau si sa gasiti tratamentul care sa-i faca bine pupi .ANDRICA bafta la colocvii si sa iei la ex de ieri note cat mai mari.
LIVIA tine disociat p-e mese ca asa ai slabit cel mai bine in ultima vreme fara sa te chinui.
JULLI wow cat sport faci.FELICITARI!!!!!!!!!!!!!!!
ALINA las ca t6rece ciclonul si te faci fata cuminte si tu oricum esti slaba,de-as fi si eu ca tine..............
ARIME te mai asteptam,cum merge dieta?ti ceva sau astepti sa termini examenele?


LE ORA 13:30-am venit din oras si de la fizioterapie,am culcat copiii si mai stau putin poate mai apar mamicile care culca copilasii SmileSmile.

am vazut un aviz de notificare dat de institututl de bioresurse alimentare sau asa ceva unde scrie ca super slim sunt permise sa se comercializeze si utilizeze in Romania si scrie ca contin doar ce scrie in prospect,adica fructe.

ies si eu ca nu mai apare nimeni,dupa masa mergem iar la tara asa ca vb maine dim,paaaaaaaaa kiss kiss kiss .
deiutza23
deiutza23
Senior
Senior

Numarul mesajelor : 760
Localizare : simeria,jud. hunedoara
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Mier 27 Mai 2009, 2:20 pm

Buna fetelor
In sfarsit am revenit Smile, nu ceva vesti noi, una ar fi ca am terminat trainingurile!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Voi avea si eu poate weekenduri libere. Mai am ceva treaba pe proiectul asta, insa mai putin.
A doua ar fi ca m-am hotarat sa fac crixuta, asa ca de luna trecuta (cand am calculat eu ovulatia) ne-am apucat sa muncim serios....da nu foarte mult...
Am zis ca luna asta, in perioada fertila, muncim de ne pocnesc ochisorii Smile
Mai citesc oleaka din urma....
hug
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de livia1981 Mier 27 Mai 2009, 2:35 pm

Buna fetelor!
Am venit si eu sa va salut pt ca doarme Stefanul.
Cu dieta deocamdata stau binisor, o sa vad pana diseara ce-mi iasa si ce idei imi vin. Aseara daca tot am stricat totul, mi-am facut si o praji cu mar la MW ca sa inchei ziua mai bine rade O sa pun ceva poze la dulciuri rapide, vad ca numai eu sunt ciudata ce papa ciudatenii din astea Smile
Cris ma bucur ca ai revenit si ma bucur ca ai termint trainingurile. Spor la munca pt Crixuta, sa va iasa asa cum va doriti o bebelina frumosa, sanatoasa si cuminte. pupi
Andreea asteptam vesti cum a fost la ex ala cu peripetii Smile
Deiutza plimbare placuta la tara! Nici nu sti cat ma bucur cand aud ca n-ai probleme cu pastielele alea si chiar iti merge bine pupi
Juli bafta la disociat si felicitari pt ca te ti de sport. Asteptam poze de sambata , cred ca ai mari emotii pupi
Arime iar tortulesti ceva? Smile
livia1981
livia1981
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 664
Varsta : 43
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/11/2008

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Mier 27 Mai 2009, 2:58 pm

Multumesc Livia Merci
Am mai citi din urma ca sa vad cum mai sunteti, Julienne, casa de piatra!!!!
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 27 Mai 2009, 3:01 pm

am aj si eu acasa, in 2h plec iar wink
la examene a fost ok, surprinzator dar m-am desc muuult mai bine la cel cu "peripetii". la celalalt au fost sub multe in timp putin si sigur m-am mai incurcat pe acolo.....nota finala la cel de care eram mai indoita ieri este 8 Merci

cris felicitari pt decizia luata hug pupi si "spor la lucru" rade
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de crixuta Mier 27 Mai 2009, 3:12 pm

Multumesc Andreea, vai, o sa fie asa de greu, e un lucru la care muncesti cu toate fortele rade rade
avatar
crixuta
Atotcunoscător
Atotcunoscător

Numarul mesajelor : 1971
Localizare : Iasi
Data de inscriere : 12/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de andreea_2008 Mier 27 Mai 2009, 3:14 pm

da rade cea mai grea munca dama

finuta ce face? cand se naste mazarichea?

L.e.: gata...eu fug wink
vb maine cand aj acasa (pe la 3cred)
pupi kiss kiss pupi
andreea_2008
andreea_2008
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 1861
Varsta : 38
Localizare : Bucuresti
Data de inscriere : 08/04/2009

Sus In jos

Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2 - Pagina 20 Empty Re: Un amalgam de diete, cu offtopic si suete! - 2

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 20 din 40 Înapoi  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB