Lucru de mână
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Ultimele subiecte
» Florile din gradina mea(2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyIeri la 11:40 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Pasti
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyIeri la 11:36 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua împreuna (44)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyIeri la 8:09 am Scris de Dorulet

» Animale de companie!!! - 5
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:30 am Scris de Dorulet

» Ne bem cafeaua, împreună!
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 8:06 am Scris de alesianicolau

» Retuș bluziță de dantela
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:42 am Scris de alesianicolau

» Triplock(overlock); totul despre surfilare(6)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyLun 15 Apr 2024, 1:17 am Scris de alesianicolau

» Cardio sau fitness? Acasa sau la sala?!
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:33 pm Scris de alesianicolau

» Curățenie în dulap
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyDum 14 Apr 2024, 10:15 pm Scris de alesianicolau

» Miniaturi - handmade
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyMar 02 Apr 2024, 6:42 am Scris de vlad_mom

» Jucarii crosetate
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyDum 24 Mar 2024, 9:18 am Scris de LRodica

» Tipare gratis, Leko- Cap.2
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyVin 08 Mar 2024, 10:38 am Scris de elena.m.m

» Din materiale reciclabile 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyJoi 07 Mar 2024, 8:11 am Scris de Dorulet

» Conturi de utilizatori, inchise la cerere
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyMier 28 Feb 2024, 11:03 am Scris de orhideea1966

» Frivolite - cap 7
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyDum 25 Feb 2024, 3:30 pm Scris de LRodica

» Punct in cruce-creatii diverse (2)
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyJoi 22 Feb 2024, 6:04 am Scris de LRodica

» Tehnica de embosarea a hartiei
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptySam 20 Ian 2024, 7:53 am Scris de geia

»  Bijuteriile noastre capitolul XX
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyVin 05 Ian 2024, 8:36 am Scris de Dorulet

» Ornamente de Craciun - 6
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyMier 06 Dec 2023, 9:37 am Scris de Dorulet

» Lumanari sculptate manual
Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 EmptyJoi 30 Noi 2023, 4:49 pm Scris de LaurentiuSmin


Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

+39
vlad_mom
fiordaliso
rodishor
odrina
raluk0182
corilex
greieras
sergiu valentin
Anca Gruian
oliv
iriclau
gaza
alinnusha92
gabriela1554
ioanadu
danabarbu2007
diada
ppisic
piciul
anc@
MihaelaT
elenaveronica
adina_lg
Butterfly_Amalia
LRodica
Dorulet
adina.adcont@gmail.com
orhapetru
ionela07
Karina33
bebelusha
dorina narita
Gabica
kabunta
Samarineanca
alessia2007
Admina
valentinadof
christinuca
43 participanți

Pagina 2 din 15 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 24 Ian 2016, 8:05 am

Sunt foarte frumoase gentile tale, felicitari!!! Imi plac mult si etichetele, ti le faci singura? Eu mi-am dat comanda de etichete textile, astept luni sa-mi soseasca si sper eu sa le folosesc Smile))

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Lun 25 Ian 2016, 11:15 am

Piciul, multumesc! da, materialul este tot pentru tapiterie, sau ceva de genul. Oricum nu se crapa la cusut, se lucreaza relativ ok.

Diada ...etichetele le-am luat dintr-un depozit. Sunt din hartie sidefata, in doua nuante de auriu iar pe una dintre ele este inscriptionat un brand (pe care nu am reusit sa il gasesc online sa vad ce produc). Iar "handmade" am aplicat cu o stampila de silicon si tusiera. De unde ti-ai comandat etichete textile, poate imi fac si eu unele Smile
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de bebelusha Mar 26 Ian 2016, 12:32 am

Imi place foarte mult tot ce ati lucrat! Si gentile si portfardurile sunt foarte frumoase!
bebelusha
bebelusha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 63
Localizare : over the rainbow
Data de inscriere : 27/07/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Mar 26 Ian 2016, 10:25 am

Multumesc , Bebelusha!

M-am pus serios pe treaba si in week-end am mai mesterit ceva Smile Este din material de tapiterie si o stofa subtire.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de danabarbu2007 Mar 26 Ian 2016, 6:22 pm

Butterfly_Amalia super si aceasta gentuta! O singura data m-am incumetat sa fac geanta la un concurs aici pe forum...apoi nu am mai repetat ...imi parea destul de greu atunci , mai ales la captuseala..tie vad ca iti iese de minune!
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Vin 29 Ian 2016, 12:38 pm

Dana, am avut un tipar cu instructiuni pe care l-am urmarit cu atentie. Merci
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de danabarbu2007 Vin 29 Ian 2016, 1:05 pm

Buna treaba cu tipareler astera! Am vazut si eu un tipar de rucsac...si poate ma incumet pentru o geanta...eu chiar nu am geanta deloc la ora asta ca nu am mai avut timp sa caut oprin oras ceva sa imi placa...si am preferat sa nu dau banii aiurea pe ce imi iese in cale...
danabarbu2007
danabarbu2007
Senior
Senior

feminin
Numarul mesajelor : 702
Varsta : 42
Localizare : Calarasi
Data de inscriere : 05/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 31 Ian 2016, 12:59 pm

Mi-au sosit etichetele, imi plac, sotul a zis ca sunt sterse Smile) in rest ii plac, fontul, culoarea. Eu le-am facut la Etichetecompozitie.ro.

Am aplicat prima etichete pe gatarul lui fimiu. Imi doresc sa lucrez, mi-e dor de masini. Sambata este ziua mea de relaxare la croit, doar ca sambata a fost sarbatoare, m-am relaxat gatind si facand curat prin casa Smile))

Si eu trebuie sa-mi fac o geanta urgent! tot sper si eu in comenzi pe net, la mine treaba cu handmade-ul nu merge Smile)) Felicitari celor care reusesc sa primeasca comenzi, la cat mai multe!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de adina_lg Dum 31 Ian 2016, 1:14 pm

Ce portfarduri vesele am vazut! Si gentile sunt minunate! Spor in continuare, fetelor! Smile
adina_lg
adina_lg
Ucenic
Ucenic

Numarul mesajelor : 127
Localizare : Romania
Data de inscriere : 23/08/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Mar 02 Feb 2016, 4:39 pm

Dana, stiu cum este....mie imi vine sa pastrez fiecare geanta pe care o fac Smile Important la un tipar este sa fie cat mai detaliat si sa aiba si explicatii foto.

Diada....buna treaba cu etichetele! O sa imi fac si eu la ei ;) Sa stii ca nici la mine nu merge prea bine treaba cu handmade-ul dar nici nu ma ocup 100%. Cos seara si in week-end, pe apucate cand nu am activitati cu copii. Multe dintre chestiile facute le-am vandut colegelor, prietenilor, prietenilor prietenilor Smile))

Vineri am mai facut o geanta pentru un cadou. Este acelasi material cu doua fete Smile scuze ptr poze dar am uitat sa fac unele finale. Batranetea asta!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Dum 07 Feb 2016, 9:55 pm

Dana, super tare geanta, de ce stau clemele acolo? Ai folosit imitatie de piele? Vreau si eu sa-mi fac una... este pe lista!

Dar, le-am facut copiilor, geanta de voiaj pentru cursurile de karate, nu aveam in ce sa le car echipamentul. Desi, acum stau si ma gandesc, mai bine faceam 2 si le carau singuri rade sa fim noi sanatosi ca le mai fac.

material impermeabil, il iubesc!!! s-a cusut minunat!!! cu noua masina de cusut Elna sew fun si pe ea o iubesc. A trecut prin straturile de material ca prin branza!!!

Dimensiuni: 60/33/13 cm.

fata 1 - buzunar cu burduf exterior:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

fata 2 - buzunar cu burduf exterior:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

interior - toate cusaturile paspoalate

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

si putin din echipament:

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Karina33 Lun 08 Feb 2016, 8:23 am

Ce frumoasa a iesit! Esti profi la genti! Eu n-am tragere de inima sa pun mana pe materiale asa mai scortoase bune de genti. Si as cam avea nevoie de genti noi! De cumparat nu ma indur sa dau bani pe ele, mai ales ca as avea cu ce le face, idei am gramada, doar nevoia nu ma incolteste inca.
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Lun 08 Feb 2016, 4:01 pm

Multumesc Karina!!! Abia astept sa vad ce faci cand "te incolteste"!

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de dorina narita Lun 08 Feb 2016, 5:31 pm

Supr geanta, Diada! Imi place si materialul, are dreptate Karina, esti profesionista, ce mai!
dorina narita
dorina narita
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 378
Varsta : 60
Localizare : Timisoara
Data de inscriere : 09/09/2012

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de ionela07 Mar 09 Feb 2016, 8:14 pm

Butterfly_Amalia a scris:Dana, stiu cum este....mie imi vine sa pastrez fiecare geanta pe care o fac Smile Important la un tipar este sa fie cat mai detaliat si sa aiba si explicatii foto.

Diada....buna treaba cu etichetele! O sa imi fac si eu la ei ;) Sa stii ca nici la mine nu merge prea bine treaba cu handmade-ul dar nici nu ma ocup 100%. Cos seara si in week-end, pe apucate cand nu am activitati cu copii. Multe dintre chestiile facute le-am vandut colegelor, prietenilor, prietenilor prietenilor Smile))

Vineri am mai facut o geanta pentru un cadou. Este acelasi material cu doua fete Smile scuze ptr poze dar am uitat sa fac unele finale. Batranetea asta!

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


sunt exact modelul si culoarea preferate... dar trebuie masina speciala de cusut, nu?
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de ionela07 Mar 09 Feb 2016, 8:15 pm

si inca ceva... am tot vazut cleme din astea de prins, chiar si la textile, in loc de bolduri la tiv, foloseau asa ceva. Unde se gasesc de cumparat?
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Karina33 Mar 09 Feb 2016, 8:49 pm

ionelaprocovanu a scris:si inca ceva... am tot vazut cleme din astea de prins, chiar si la textile, in loc de bolduri la tiv, foloseau asa ceva. Unde se gasesc de cumparat?

Eu am unele luate din Lidl, altele din Kaufland iar unele mai maricele din Jumbo. In general se gasesc in raioanele de papetarie. Eu le folosesc mai mult in bucatarie sa inchid cat mai etans pungile de zahar, faina, gris, cafea...
Karina33
Karina33
Membru de onoare - croitorie
Membru de onoare - croitorie

feminin
Numarul mesajelor : 2891
Varsta : 55
Localizare : Rm. Valcea
Data de inscriere : 15/12/2009

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de ionela07 Mier 10 Feb 2016, 5:47 pm

Multumesc, Karina. O sa caut.
ionela07
ionela07
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 52
Localizare : pitesti
Data de inscriere : 18/10/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Butterfly_Amalia Joi 11 Feb 2016, 2:24 pm

Vai, Diada, ce faina este geanta! Si imi place si materialul Smile

Clemele le-am cumparat de pe aliexpress si sunt foarte utile la genti pentru ca sunt multe straturi si un ac nu ar intra, iar la piele ar lasa si urme.

Masina nu este speciala pentru piele, ci un Pfaff destul de zdravan. Eu cred ca o foarte mare importanta o au acele folosite si reglarea pasului de cusut.

Spor!
Butterfly_Amalia
Butterfly_Amalia
helper
helper

Numarul mesajelor : 64
Localizare : bucuresti
Data de inscriere : 02/06/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de orhapetru Joi 11 Feb 2016, 3:48 pm

sunt mai multe modele de cleme/clipsuri/piscatori ( wonder clips ) :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

unele de 2 cm, altele de 4 sau 5 cm :
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]




chiar pattydoo  ( LINK )  le foloseste la genti unde nu se poate folosii acele obisnuite :




aici cateva tipare gratuite care se pot descarca :

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

eu am cleme  de la Magda si sunt multumit de ele....merge si la materiale groase sau cand cos sau surfilez materiale tricotate, parca mie imi sunt mai la indemana ca si acele....

spor MAXIM !!!
kiss kiss kiss
orhapetru
orhapetru
Senior
Senior

masculin
Numarul mesajelor : 588
Varsta : 47
Localizare : petrosani
Data de inscriere : 15/03/2013

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de bebelusha Dum 14 Feb 2016, 2:01 pm

Arata foarte utile clipsurile, cred ca sunt mai bune decat acele. Am vazut in multe tutoriale pe youtube ca se folosesc, trebuie sa imi caut si eu Smile
bebelusha
bebelusha
helper
helper

feminin
Numarul mesajelor : 63
Localizare : over the rainbow
Data de inscriere : 27/07/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de adina.adcont@gmail.com Lun 15 Feb 2016, 6:39 pm

Super ideea cu gentile pentru gem Smile
Vazandu-le, m-am gandit sa fac unele in care sa tin borcanele care nu mai au loc in dulapuri si stau la vedere prin bucatarie, mai inveselim locul cu ceva dragut. Trebuie sa imi fac timp sa merg sa caut ceva material. Pe cel de mai sus de unde l-ati luat?

Mi-a placut mult si portfardul postat la sfarsitul capitolului precedent.
adina.adcont@gmail.com
adina.adcont@gmail.com
helper
helper

Numarul mesajelor : 22
Localizare : BUCURESTI
Data de inscriere : 18/08/2014

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de diada Sam 05 Mar 2016, 11:04 pm

Am facut un etui de crosete. Sper eu sa primesc si comenzi. O clienta vroia un euit pentru crosetele Addi pe care mi le-a comandat. M-am gandit sa-i fac o bucurie si i-am facut eu un etui. Acum sper sa-i si placa, ma gandeam sa il arat inainte, pentru ca daca nu-i place, ii gasesc alt stapan.

Dimensiuni: 49/28 cm. Bumbac 100%.

[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]


Ultima editare efectuata de catre diada in Dum 06 Mar 2016, 9:31 am, editata de 1 ori (Motiv : uitat dimensiuni)

_________________
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]

[Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]
Important: Inainte de a pune o intrebare pe forum va rog folositi functia  cautare in forum. Poate deja aveti raspuns!
Ne scrieti doar daca este problema de tehnic si moderatorul de pe sectiunea respectiva nu va poate da un raspuns.
___________________
handmade blog/ geantahandmade/MERCERIE
diada
diada
Administrator
Administrator

feminin
Numarul mesajelor : 7348
Varsta : 45
Localizare : Buzau
Data de inscriere : 18/10/2008

https://www.merceria-ta.ro/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Dorulet Dum 06 Mar 2016, 7:07 am

E foarte reusit,am si eu doua si sunt tare multumita,asa cum cred ca va fi si doamna.
Dorulet
Dorulet
Atotcunoscător
Atotcunoscător

feminin
Numarul mesajelor : 4791
Localizare : Transilvania_Romania
Data de inscriere : 16/04/2010

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de ppisic Dum 06 Mar 2016, 11:50 am

Super Diada!
Eu nu prea reusesc sa uploadez poze, dar mai lucrez printre picături.. .
Ultimul proiect, un portofel:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Acum nu foarte mult timp am mai facut si 2 huse pt tableta:
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
ppisic
ppisic
Junior
Junior

feminin
Numarul mesajelor : 390
Varsta : 43
Localizare : Olanda
Data de inscriere : 24/10/2008

http://www.ppisic.blogspot.com/

Sus In jos

Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X - Pagina 2 Empty Re: Posete,genti si accesorii (croitorie) Cap-X

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Pagina 2 din 15 Înapoi  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Urmatorul

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


©Copyright Lucrudemana.com 2008-2019 | All Rights Reserved
FB